Czas niepodległości Polski wkrótce się skończy jeśli Polacy nie wezmą zarządzania państwem polskim w swoje ręce tj. bezpośrednio – na podstawie art.4.2 Konstyutcji.

 

 

PREZYDENT ELEKTORSKI

Rzeczypospolitej Polskiej

Teresa Garland

 

 

 

Ul. Żwirki i Wigury 13a, Skr.poczt. 88

32-050 Skawina (Polska)

Tel. 697357009

tymczasowaradastanu2019.wordpress.com

Rzeczpospolita Polska      

 

 

 

 

Dokumenty do pobrania tu:

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2021/12/08/wezwanie-narodu-polskiego-do-akcji-odzyskania-panstwa-polskiego/

 

Wideo do obejrzenia i pobrania tu:

https://mega.nz/file/UlBBGSQY#zOEEdiPCaHwpx6PCxClQysL6dcXJmfL8W2xAX4oHRww

 

 

DP0047 2021 12 08

 

WEZWANIE Narodu Polskiego

do AKCJI odzyskania państwa polskiego

 

Drodzy Rodacy

Czas niepodległości Polski wkrótce się skończy jeśli Polacy nie wezmą zarządzania państwem polskim w swoje ręce tj. bezpośrednio – na podstawie art.4.2 Konstyutcji.

 

Idziemy pod rozbiory. A wedle docierających, niepotwierdzonych informacji,  w najbliższych tygodniach lub miesiącach zostanie do Polski podobno sprowadzona ogromna liczba żydowskich imigrantów z całego świata, a przede wszystkim z Izraela. Puste mieszkania już tutaj na nich czekają. Podobno zrobią to jak zamkną w Polsce miasta z powodu rzekomej pandemii. Takie są doniesienia i plotki, a ja myślę że mogą być prawdziwe, jako że, w ostatnich dniach w czasie aborcyjnej zawieruchy w polskim sejmie, nielegalny Prezydent Duda podpisał „POSTANOWIENIE” wydając zgodę na obecność amerykańskich wojskowych na pokładach cywilnych samolotów latających do Polski. Być może chodzi o te samoloty, które mają zwozić Żydów do Polski? Tę kwestię trzeba jeszcze wybadać. Jeśli ktoś posiada jakieś informacje w tym temacie, to proszę je dla dobra publicznego ujawnić. Mnie to przypomina akcję MOST przeprowadzoną przez jednstkę GROM, gdzie za pieniądze Narodu Polskiego, po upadku komuny, transportowano Żydów z Rosji do Izraela.

 

Zaistniałe w ostatnim czasie fakty są już bezsporne i nie pozostawiają już chyba żadnych wątpliwości w jakiej sytuacji się aktualnie znajdujemy. Wyszło na jaw kim naprawdę jest rzekomy Prezydent Duda, który świętuje z Żydami Chanuki w pałacu prezydenckim, mówiąc że tu na naszych ziemiach jest państwo Polin, a z sejmu dochodzą głosy że od tego roku Posłowie nie będą się już dzielili opłatkiem w polskim sejmie……

 

W Krakowie na Małym Rynku zamieszczono dziewięcioramienną menorę z napisem: „Wesołego święta chanuki życzy Chabad Lubawicz”. Dziewięcioramienna menora oznacza zwycięstwo Żydów…. Nad biernymi i leniwymi Polakami? Na to wygląda. Polacy są przeganiani z Małego Rynku w Krakowie, gdyż mówi im się, że to jest miejsce żydowskie…. Do takich doszło w naszym państwie absurdów…..

 

Chyba nie powinniśmy mieć już wątpliwości co do tego co się stało. W wyniku naszej lekkomyślności, lenistwa i bierności zostaliśmy przejęci przez Żydów - bez jednego wystrzału. Teraz może być tylko gorzej – wg planów rządzących, wszyscy pójdziemy w najbliższych dwóch trzech latach do piachu… Ostatecznie polskich niewolników ma pozostać około 7 milionów….. nie ludzi wolnych lecz niewolników. Nie myślcie że Was nie dotyczy bezpośrednio. Zginiecie wszyscy a garstka z Was która przeżyje  pozostanie niewolnikami.

 

Czy to Wam nie wystarcza, żeby się wziąć konstruktywnie do roboty i stworzyć Gminną Radę Koordynacyjną w Waszej gminie? Radę która będzie pilnowała by prawa człowieka nie były na terenie Waszej gminy deptane. Radę która dopilnuje żeby na terenie Waszej gminy, Polacy nie stali się obywatelami drugiej kategorii i niewolnikami.

 

Zastanawiam się dlaczego Polacy nic konstruktywnego nie robią – dlaczego nie tworzą władzy bezpośredniej przy każdej gminie? Dlaczego Polacy nie chcą walczyć o przetrwanie własnego kraju i oddają go bez walki w posiadanie Żydom? Przecież Konstytucja w art. 4.2  daje nam  możliwość zarządzania bezpośredniego. Czyżbyśmy woleli śmierć pewną niż walkę o wolność mając jeszcze liczebną przewagę i szansę na zwycięstwo?

 

Dziwię się, że wielu mądrych Prezesów polskich patriotycznych partii politycznych decyduje się teraz w tak przełomowym dla Polski momencie, kiedy tracimy suwerenność i niepodległość, to oni przygotowywują się do wyborów, których już nie będzie…. Ci Prezesi partii tracą w tej chwili cenny czas zamiast się jednoczyć i wspólnymi siłami dążyć do tego, żeby obywatele wdrożyli przynajmniej na czas wojny, w każdej gminie w Polsce zarządzanie bezpośrednie – jedyna ścieżka ratunku dla ratowania naszej Ojczyzny, naszego państwa i Narodu Polskiego. Idzie wojna…

 

Musimy się zjednoczyć przy naszych gminach, w Gminnych Radach Koordynacyjnych. Czas jest ostateczny by zadziałać  – jeśli chcemy przetrwać i uratować nas samych i nasze państwo polskie.

 

JESZCZE POLSKA NIE ZGINĘŁA!

Prezydent Elektorski Rzeczypospolitej Polskiej Narodu Polskiego

Teresa Garland

Polska, dnia 8 XII 2021r.

Wybrana na stanowisko Elektorskiego Prezydenta Polski w dniu 16 IX 2021r. przez Zgromadzenie Elektorów na podstawie artykułów: 1, 2, 4, 12, 60, 82, 85.1 i innych z Konstytucji z 1997 roku, w związku z art.16 Konstytucji z 1935 roku oraz w związku z międzynarodowym prawem do samostanowienia narodów (Międzynarodowy Pakt Praw Obywatelskich i Politycznych otwarty do podpisu w Nowym Jorku dnia 19 grudnia 1966 ). Wybór potwierdzony Dekretem nr 13 z dnia 16 IX 2021r. Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego. Sekretarz ONZ został poinformowany.