Czy Polakom pozostaje już tylko prawo pięści? Szukam bezpłatnej ochrony!

 

Czy Polakom pozostaje już tylko prawo pięści? Szukam bezpłatnej ochrony!

 

Dzisiaj tj.20 sierpnia 2021r. rano o godzinie 8.00 zjawiłam się w Sądzie przy ul. Janińskiej 24 w Wieliczce. Przybyłam tam bo byłam umówiona na czytanie akt w sprawie sygn. nr II K541/21 oskarżona NIESŁUSZNIE!!! o mowę nienawiści.

 

Do budynku nie zostałam wpuszczona bo nie poddałam się mierzeniu temperatury ich aparatem, lecz chciałam użyć swój termometr osobisty. Ponadto nie założyłam maski.

 

Wzywałam dwa razy Policję ale nie przyjechali.

 

Jasne jest że nie zostanę również wpuszczona na rozprawę planowaną w dniu 14 X 2021r. gdyż nie mam zamiaru poddawać się terrorowi sanitarnemu. Nie zostanę więc dopuszczona ani do zaznajomienia się z dowodami przeciwko mnie, ani też nie będę miała prawa do obrony podczas rozprawy.

 

W ten oto sposób w Polsce mamy pogłębiającą się LEGALNĄ erę osądzania i ograbiania ludności za pomocą tzw. prawa i nietykalnych sądów. Zagwarantowano nam w Polsce NIESŁUSZNE i NIESPRAWIEDLIWE wyroki kapturowe dla osób WOLNYCH, broniących swoich praw i ŚWIADOMYCH, takich jak ja uznających życie w PRAWDZIE oraz DOBRO jako cel PRAWA.

 

Czy zatem nam WOLNYM Polakom pozostaje już tylko prawo pięści?

 

Jeśli tak, to ja szukam gotowych na śmierć którzy w imię miłości bliźniego, w obronie praw człowieka i wolności są zdecydowani stracić wszystko i oddać życie. Podaję do siebie nr tel. 697357009.

 

Trzeba to powiedzieć jasno, jesteśmy okupowani a naszymi wrogami są sądy chronione przez Policję. Być może trzeba będzie siłowo odzyskiwać budynki państwowe: budynek po budynku tak jak podczas drugiej wojny światowej odzyskiwaliśmy kolejne tereny i budynki.

 

Do każdego budynku użyteczności publicznej a przede wszysktim do wszystkich budynków sądów w Polsce powinny być wniesione NARODOWE atrybuty państwa polskiego w którym SUWERENEM jest Naród Polski, a tymi atrybutami są: krzyż, białoczerwona flaga i godło z orłem z krzyżem w koronie.

 

W tej chwili osoby niegodne zajmowanych funkcji siedzą w tych budynkach użyteczności publicznej – oni te budynki po prostu BEZPRAWNIE okupują (są przecież firmami!). To oni powinni bronić naszych praw, a tymczasem nie chcą nas nawet wpuścić do wewnątrz byśmy mogli bronić się sami.

 

Wielu silnych i krewkich mężczyzn oddało się w niewolę rządowi światowemu (wojsko, policja, służby, sędziowie, prokuratorzy i inni urzędnicy). Wielu w celu ratowania swojej własnej dupy, nie myśląc o pozostałych bliźnich, zakupiło Dowody Suwerena u Potockiego myśląc że są w ten sposób pod ochroną Mossadu i Rządu Światowego i że dzięki temu nic im nie grozi…. Ach, cóż to za iluzja i krótkowzroczność! Dodatkowo do ochrony Potockiego garną się podobno grupy silnych najbardziej patriotycznie i narodowo nastawionych POLSKICH mężczyzn….. Cóż – kolejna tragikomedia w wydaniu polskim?  Gdy tymczasem cała reszta Narodu Polskiego pozostała całkowicie bez ochrony.

 

Mój los jako zwykłej uczciwej obywatelki, przestrzegającej Dekalogu jest już przesądzony. Jako zwykła obywatelka pozostałam bez ochrony i bez prawa do obrony. Nie zostałam dopuszczona do zapoznania się z aktami sprawy i nie zostanę wpuszczona na rozprawę.  Zostanę więc przez kapturowy sąd skazana i uwięziona bądź ograbona „zgodnie z prawem”… Będę zatem kolejną ofiarą potomków stalinowskiego systemu.

 

Wszystko dlatego ze SIŁA w Polsce stanęła po stronie zła, w obronie ZŁA. Niech ten mój memoriał pozostanie w pamięci przyszłych pokoleń, jeśli coś jeszcze z nich zostanie.

 

Teresa Garland

Zaprzysiężony Prezydent Obywatelski Tymczasowje Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego, tel. 697357009, dnia 20 VIII 2021r.