Ostrzegam przed Bankiem Santander!

 

 

Ostrzegam przed Bankiem Santander!

 

Szanowni Państwo

 

Czy pomyśleliście kiedyś że bank może już niedługo zablokować Wam dostęp do Waszego konta i do Waszych pieniędzy, i nie pozwolić Wam tego konta nawet zamknąć i wypłacić Waszych pieniędzy dopóty, dopóki się np. nie zaszczepicie?

 

Ja myślę że to jest tylko kwestia czasu…. krótkiego…..

 

Mnie tak już zrobiono z maseczką, gdyż odmówiłam założenia maseczki w Banku Santander w Skawinie w grudniu 2020 roku. Wtedy chciałam wybrać pieniądze i zamknąć konto. Nie obsłużono mnie.

 

Potem pisałam do banku żeby załatwić sprawę korespondencyjnie skoro nie chcą mnie obSłużyć w banku bez maski. Zażądali dokumentów od notariusza, a więc kolejna próba naciągnięcia mnie na koszty, i nie wiadomo czy notariusz obsłużyłby mnie bez maski. Podali mi nr tel na który dzwonić aby załatwić moje kwestie z Bankiem Santander, ale w praktyce ten numer nie zadziałał bo jak dzwoniłam to się rozłączało.

 

W praktyce, odmówiono mi więc dostępu do moich pieniędzy dwa razy, dwa razy też odmówiono mi zamknięcia konta, dodatkowo teraz co miesiąc pobierają bezprawnie 6 zł, pomimo że nigdy nie wyrażałam ani nie wyrażam zgody na te opłaty. Nie wiem skąd one się nagle wzięły. Co będzie jak pieniądze na opłaty się skończą? Tam jest tylko około 500 zł. W mojej opinii jest to złodziejstwo w biały dzień.

 

Zastanówicie się Państwo czy warto mieć konto w Banku Santander……

 

Powyższy artykuł jest moją osobistą opinią na podstawie mojego własnego udokumentowanego doświadczenia z Bankiem Santander, który nie dość że zablokował mi dostęp do środków, nie dość że nie pozwala mi zamknąć konta, to jeszcze okrada mnie co miesiąc po 6 zł….

 

Wszystko dlatego że oni nie uznają praw człowieka a więc i naturalnej fizjologicznej potrzeby człowieka do oddychania… i nie obsługują ludzi bez masek.

 

Zasugerowali że jak mi się nie podoba sposób załatwienia sprawy to mogę iść do sądu……….. albo do Arbitra Bankowego czyli dalsza strata mojego czasu…

 

Moja sprawa w Banku Santander ma nr 065042/21 i zajmowała się moją kwestią Pani Barbara Malusi, jak widzimy z marnym skutkiem. Moja sprawa nie została pozytywnie załatwiona. Bank nadal bezprawnie, bez mojej zgody zatrzymuje moje pieniądze oraz wciąż utrzymuje w istnieniu subkonto którego ja nie chcę.

 

Czy chcemy nadal mieć takie banki w Polsce?

 

Jeśli ktoś ma jakieś sugestie jak mam odzyskać BEZKOSZTOWO moje pieniądze z Banku Santander, bez łamania moich podstawowych praw człowieka do oddychania, to proszę pisać w komentarzach.  Nie stać mnie na proces sądowy ani nie mam czasu szarpać się z bankowymi biurokratami u Arbitra bankowego.

 

Tymczasem moje pieniądze mi się należą….. A wygląda na to że zostały przywłaszczone przez bank który ściąga sobie po 6 zł za nic co miesiąc z konta, które dawno powinno było być zamknięte zgodnie z moją wolą i pisemną dyspozycją.

 

UWAŻAJCIE na Bank Santander!

 

Pozdrawiam serdecznie

Teresa Garland

Tel 697357009