Dopilnujemy aby zostali Panowie sprawiedliwie osądzeni a Wasze całe majątki w Polsce skonfiskowane, jako odszkodowanie dla Narodu Polskiego za Wasze antypolskie czyny.

 

W pliku pdf na stronie:

 

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2021/04/16/ostrzezenie-dla-radoslawa-sikorskiego-i-andrzeja-halickiego-list-otwarty/

 

TYMCZASOWA RADA STANU NARODU POLSKIEGO

SPOŁECZNY KOMITET KONSTYTUCYJNY

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu NP SKK

 

TERESA GARLAND

 

Aktywnie działamy na rzecz respektowania i egzekwowania Naturalnych Praw Człowieka, Konstytucji i Demokracji

 

Adres Komitetu: Tymczasowa Rada Stanu NP SKK, skr.Poczt.88, ul. Żwirki i Wigury 13a, 32-050 SKAWINA

www.tymczasowaradastanu2019.wordpress.com

OSTRZEŻENIE

dla Sikorskiego i Halickiego

list otwarty

 

D220 2021 04 16                                                                                                                  Warszawa, dnia 16 kwietnia 2021r.

 

Europoseł Radosław Sikorski

Europoseł Andrzej Halicki

 

OSTRZEŻENIE dla Radosława Sikorskiego i Andrzeja Halickiego – list otwarty

 

Sz.P. Radosław Sikorski i Sz.P. Andrzej Halicki

 

Szanowni Panowie Europosłowie

 

Tymczasowa Rada Stanu Narodu Polskiego – Społeczny Komitet Konstytucyjny z ogromnym zdziwieniem i przerażeniem, obserwuje Panów zagraniczne wybryki na niekorzyść Polski. Czyżby byli Panowie kolejnymi „Targowiczanami” i poplecznikami stronnictwa żydowsko-amerykańsko-niemieckiego w Polsce?

 

Spiskowanie na forum międzynarodowym przeciwko polskiemu Ministrowi Sprawiedliwości Panu Zbigniewowi Ziobrze, jest jednoznaczne ze spiskowaniem przeciwko Polsce, przeciwko Narodowi Polskiemu i kwalifikuje obu Panów w poczet narodowych zdrajców Ojczyzny.

 

Dopilnujemy aby zostali Panowie sprawiedliwie osądzeni a Wasze całe majątki w Polsce skonfiskowane, jako odszkodowanie dla Narodu Polskiego za Wasze antypolskie czyny.

 

Przytaczamy Wasze KARYGODNE wypowiedzi i zapowiedzi działań, za PAP:

https://www.pap.pl/aktualnosci/news%2C852823%2Ceuroposlowie-po-groza-polskiemu-ministrowi-sprawiedliwosci?

„Przygotujemy z prawnikami odpowiedni dokument prawny, aby rozpocząć procedurę odpowiedzialności karnej wobec ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro - poinformowali na czwartkowej wideokonferencji prasowej europosłowie PO.”

 

SIKORSKI: "Co prawda polityka wobec Polski nie została jeszcze doprecyzowana, bo Polska powiedzmy sobie szczerze nie jest priorytetem, ale idzie to w stronę tego, iż USA podkreślą, że NATO jest sojuszem demokracji i kraje muszą wybrać, czy są w sojuszu z innymi demokracjami (...), czy chcą być jakimś terenem ziemi niczyjej" - powiedział. Dodał, że "te pytania zostaną jasno zadane Turcji, Węgrom i Polsce". "Polska zrobiłaby dobrze, gdyby zawczasu zastanowiła się, jakie ma pole manewru i jak powrócić do roli jednego z najbliższych, przynajmniej ideowo, sojuszników USA" - dodał. Zaznaczył, że spodziewa się, że USA w pewnym momencie przekażą, iż "jeśli Polska chce, aby gwarancje amerykańskie był tak twarde, jak sobie życzy i aby obecność amerykańska w Polsce wzrastała, to powinna swoje konflikty o praworządność z Komisją Wenecką, z Komisją Europejska, z Parlamentem Europejskim, z Unią Europejską rozwiązać". Dodał, że ma nadzieję, iż polskie władze wybiorą właściwą drogę.”

 

OŚWIADCZAM PANU PANIE SIKORSKI że Polska sobie poradzi bez USA i bez UNII. Prowadzona przez ostatnie dziesięciolecia polityka tzw. „cywilizowanego” zachodu w Polsce, oparta o te dwa twory: tj. unijny i amerykański, doprowadziła do tego że miliony Polaków cierpią głód i ubóstwo, setki tysięcy Polaków zostało wymordowanych podstępem różnorakimi metodami, miliony zostało wygnanych z Polski za chlebem, zostaliśmy przez zachód doszczętnie ograbieni! Nie pozwolili nam w Polsce pracować, ani prowadzić działalności gospodarczej w naszym kraju z powodu między innymi najwyższych na świecie opłat ZUS przy minimalnych albo żadnych dochodach! Zachód złamał nasze Prawa Człowieka a prawdziwej demokracji w Polsce nigdy nie wprowadzono! Czas powiedzieć STOP! DOŚĆ! zachodnim złodziejom, którzy od dziesięcioleci ograbiają nas i mordują bez skrupułów! ALBO POLSKA BĘDZIE PAŃSTWEM NEUTRALNYM ALBO NIE BĘDZIE JEJ WCALE! Jeśli ma Pan jeszcze trochę honoru i przyzwoitości, to proszę nam to Polakom i Polsce, u swoich amerykańsko-żydowskich „przyjaciół” BEZWARUNKOWO zagwarantować! Nie chcemy amerykańskich wojsk w Polsce! Obce wojska na naszym polskim terytorium oznaczać mogą tylko WOJNĘ i OKUPACJĘ! Pan o tym dobrze wie! Jeśli nie jest Pan w stanie tego Polakom i Polsce załatwić to lepiej niech się Pan w Polsce nie pokazuje!

 

ANDRZEJ HALICKI, wypowiedź za PAP: „Szef delegacji PO-PSL Andrzej Halicki (PO) powiedział na widekonferencji, że w Polsce dochodzi do "zlikwidowania ostatniej demokratycznej instytucji". "Mówię o orzeczeniu (Trybunału Konstytucyjnego - PAP) i funkcji Rzecznika Praw Obywatelskich" - dodał.” "Chcę powiedzieć - w imieniu polskiej delegacji- że przygotujemy z prawnikami odpowiedni dokument prawny, aby rozpocząć procedurę odpowiedzialności karnej wobec (ministra sprawiedliwości - PAP) Zbigniewa Ziobro". Halicki dodał, że nie ma wątpliwości, że "czeka nas procedura, której kolejnym krokiem są sankcje". "Czy to będzie art. 7, czy to będzie spodziewane orzeczenie TSUE - gdzie mogą nastąpić bardzo poważne kary finansowe - to ta arogancja i nonszalancja ma nie tylko szkodę wizerunkową dla Polski, ale także bardzo wymierny kształt" - powiedział, dodając, że może dojść do zablokowania funduszy unijnych dla Polski.”

 

Szanowny Panie Eurpośle Halicki, proszę się nie przedstawiać że działa Pan w imieniu polskiej delegacji bo Pan prawdziwych Polaków nie reprezentuje. Szczuje Pan OBCYCH na Polskę! Takie działania podlegają pod art.127KK i proszę się z tym liczyć. Proszę natychmiast zatrzymać procedurę przeciwko Polsce bo Polacy mogą nie wytrzymać i mogą nie zechcieć utrzymać Pana przy życiu….. jeśli doprowadzi Pan do tego że w wyniku Pańskich działań państwo polskie się rozpadnie i zostanie przejęte przez: Niemcy, Rosję, USA i Izrael! Wygląda na to, że Pana celem jest doprowadzenie do kolejnego rozbioru Polski! Mam nadzieję że znajdzie się śmiałek który Pana i Panu podobnych w porę zatrzyma…… i proszę nie pluć do talerza z którego Pan je!


Teresa Garland,Zaprzysiężony Prezydent Obywatelski Tymczasowej Rady Stanu

                                             Narodu Polskiego  Społecznego Komitetu Konstytucyjnego, tel.697357009