Do Policji w Skawinie – ref. PWD-5604/29/21/KD w związku z wezwaniem na dzień 11 marca 2021r.

 

Plik do pobrania na stronie:

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2021/03/10/teresa-garland-do-prokuratora-w-zw-z-wezwaniem-na-policje/

 

Tersa Garland, Skr.pocz.88, 32-050 Skawina                                                                   Dnia 11 marca 2021r.

 

 

Do Policji w Skawinie – ref. PWD-5604/29/21/KD w związku z wezwaniem na dzień 11 marca 2021r.

Proszę przekazać Prokuratorowi

Szanowny Panie Prokuratorze

Zacznę od tego że Bóg za dobre wynagradza a za złe każe. Ta zasada dotyczy również i Pana. Wszyscy wobec prawa są równi. Proszę o tym pamiętać bo i Pan tak jak my wszyscy umrze i zostanie Pan również osądzony. Obowiązująca wszystkich Zasada Prawa Naturalnego mówi: „Czyń dobro unikaj zła”. Proszę się zastanowić nad Pańskimi działaniami w stosunku do mojej osoby. Czy czyni Pan dobro?

 

Bo ja czuję się przez Pana terroryzowana, nękana i politycznie prześladowania. Studiując moje teksty doskonale Pan wie, że działam w celu dobra i zgodnie z prawem, wykorzystując moje prawa konstytucyjne oraz moje uprawnienia prawne Suwerena i Człowieka.

 

Wnioskuję zatem o definitywne umorzenie prowadzonego przez Pana w stosunku do mojej osoby śledztwa.

 

Zalecam by przekierował Pan jak i Pana koledzy, Waszą cenną wiedzę, doświadczenie i czas w służbie dobra Narodu Polskiego i w służbie dobra człowieka, zamiast prześladować i niszczyć polskich patriotów, ludzi szczerych, uczciwych, sprawiedliwych, czyniących dobro i dążących do prawdy.

 

Sugeruję zająć się np.:

Panem Danielem Obajtkiem, który niewatpliwie powinien już dawno siedzieć. Ten z pewnością działa na szkodę Narodu Polskiego. Ostatnio na stacjach benzynowych Orlenu benzyna poszła w górę o 10-15 gr za litr. I to nie była podwyżka dyktowana przez rząd! Proszę wybadać również CEL zakupu przez Orlen wydawnictw medialnych. Czy przypadkiem nie było to zrobione po to by pan Obajtek mógł wyłudzać miliardy złotych z polskiego budżetu ze zwrotu VATu, gdyż VAT na wydawnictwa jest przynajmniej trzy razy niższy od VATu za sprzedaż paliwa?  Jeśli by tak było to gdzie te pieniądze by poszły? Czy do zagranicznych banków? Bo przecież ORLEN jest tylko MEDIALNIE spółką skarbu państwa. W rzeczywistości zaś SUWEREN POLAK nie ma dostępu do prawdziwej wiedzy na temat tego KTO jest prawdziwym właścicielem ORLENU. Na giełdach stosuje się zabieg nie wykazywnia właścicieli danego przedsiębiorstwa akcyjnego jeśli właściciel posiada mniej niż 5% udziałów. Zatem w przypadku ORLENU może być taka kombinacja zastosowana i np. po 4,99% właścielami ORLENU może być tylko kilka banków zagranicznych. Uważam że jeśli się mówi o ORLENIE jako o spółce skarbu państwa to w INTERESIE PUBLICZNYM leży by te wszystkie podmioty będące jej właścielami zostały ujawnione bez względu na to jaki procent udziałów posiadają.  Te fakty powinna odkryć i ujawnić Narodowi Polskiemu prokuratura!

 

Sugeruję zająć się Panem Owsiakiem który zbiera między innymi pieniądze na respiratory. Czy to nie te respiratory którymi prawodpodobnie morduje się Polaków w jednoimiennych szpitalach zakaźnych pod przykrywką walki z Covidem?

 

Sugeruję zająć się tematem odbywającej się od roku na Polakach zbrodnią ludobójstwa, przeprowadzaną przez rząd! Dane z GUSu to potwierdzają! Są już dowody na to że pandemia covidowa jest oszustwem: naukowe dowody książkowe („Fałszywa Pandemia” T.1 i 2 Praca zbiorowa autorstwa naukowych ekspertów medycznych oraz „Zapis zarazy” autor: W.Sumliński, T.Budzyński) oraz wypowiedzi lekarzy i ekspertów podczas konferencji naukowej lekarzy z dnia 27 lutego 2021r. w Krakowie ws. Covida.

 

Sugeruję rozpocząć dochodzenie dotyczące śmierci każdego pacjenta który rzekomo zmarł na Covida w tzw. jednoimiennych szpitalach zakaźnych, w  okresie ostatniego roku tj. od marca 2020r. do marca 2021r., szczególnie tych, którzy zostali spopieleni. Czy ci pacjenci zostali CELOWO odseparowani od swoich bliskich, odseparowani od środowiska zewnętrznego, by mogli być bez świadków zamordowani i spopieleni żeby zatrzeć ślady ewentualnej zbrodni? Jaką my, CYWILIZOWANE społeczeństwo polskie mamy pewność że ci pacjenci byli traktowani godnie? Jaką mamy pewność że kobiety przed śmiercią nie były np. gwałcone? Jaką mamy pewność że ci pacjenci nie byli przed śmiercią torturowani? Jaką mamy pewność że tym pacjentom nie wyrywano przed śmiercią organów i nie wywożono tych organów za granicę? Jaką mamy pewność że na tych pacjentach nie odbywały się rytualne mordy satanistyczne? Czy te szpitale nie zostały przypadkiem przekazane amerykańskim satanistom? To są pytania na które CYWILIZOWANE społeczeństwo musi dostać odpowiedź! Ci co tam zmarli bądź też byli tam zamordowani nic nam już nie powiedzą, ale żyją ci którzy wiedzą, ci którzy tam pracowali. Tu jest dużo pracy dla prokuratorów. Ja zastanawiam się dlaczego ich tam jeszcze nie ma? Natomiast śledzi się, inwigiluje i niesłusznie oskraża niewinne osoby takie jak ja, które dążą do ratowania ludzkości!

 

Sugeruję zająć się szpitalem psychiatrycznym w Kobierzynie gdzie ponoć bez zgody wyszczepiono wszystkich pacjentów. Nie wiem czy to jest prawda, ale od tego są policjanci i prokuratura żeby tam jechać i sprawdzić. Nie możemy pozwolić na to aby nasze CYWILIZOWANE państwo POLSKIE stoczyło się w otchłań AKCEPTOWANEGO BARBARZYNSTWA!!! Nie możemy pozwolić na dalsze stosowanie ludobójczych działań na terenie Polski, tylko z powodu braku społecznej świadomości, bierności i braku oporu społecznego! Ten opór trzeba stawiać i ja go stawiam! Ale oczekuję tego samego od wszystkich służb państwa polskiego!

 

Sugeruję zająć się panem Góralem Prezesem firmy Assecco. Może warto byłoby go wypytać czy program obsługujący ZUS, nie prowadzi przypadkiem podwójnej księgowości? Albo np. czy w programie tym nie jakichś luk które mogłyby powodować wyciek pieniędzy np. do Rosji czy do Izraela? Jak do tej pory, mnie osobiście nie udało mi się dojść do logicznego wytłumaczenia dlaczego w innych krajach ZUS dla przedsiębiorców jest niski a Polakom każe się płacić kilkakrotnie więcej? W Wielkiej Brytani oraz w Irlandii opłata odpowiednika ZUSu wynosi około 60-70 zł miesięcznie, w Dani nie ma opłat zusowskich, gdyż renty i emerytury wypłacane są z podatków, w Niemczech ZUS dla przedsiębiorców jest dobrowolny, natomiast w Polsce kwota ta wynosi 1500zł miesięcznie!!! Uważam że coś tu jest nie tak.  I to również powinni wybadać prokuratorzy. Bo łamane jest tutaj podstawowe prawo człowieka tj. prawo do życia! Mało kto może sobie pozwolić na prowadzenie działalności gospodarczej w celu przeżycia jeśli najpierw musi zapłacić zusowski haracz w kwocie ok. 1500 zł miesięcznie! Jest to skandal i hańba dla państwa i Narodu Polskiego! ŻADEN CYWILIZOWANY naród nie może sobie pozwolić na tak bezczelne i bezwzględne łamanie praw człowieka! A to się w Polsce robi! Dodatkowo krążą informacje że w ostatnich dziesięcioleciach wyprowadzono z Polski przez ZUS miliardy jak nie biliony złotych!!! Na dodatek niebezpiecznym jest o tym pisać czy mówić! To też jest kwestia do wybadania. Trzeba wypytać wszystkich pracowników a szczególnie informatyków tej firmy Asseco, żeby poznać prawdę. Musimy przywrócić Prawa Człowieka w Polsce, w szczególności prawo do przeżycia poprzez likwidację wszelkich danin na rzecz ZUSu by Polacy mogli w końcu zacząć gospodarczo się rozwijać i zarobić na swoje utrzymanie! Natomiast renty i emerytury powinny być wypłacane bezpośrednio z kasy państwowej przez NBP, który to bank z rąk banksterów trzeba odzyskać dla Narodu Polskiego. W kwestii bankowosci w Polsce a szczególnie nt. okresu transformacji oraz o planach przejęcia całego majątku polskiego do 2023r. warto by było aby prokuratorzy zasięgnęli języka u pana Lejba Fogelmana…. On z pewnością coś wie, bo jak sam mówił w jednym wywiadzie z 2012r. „to on pociągał za sznurki”. W razie czegoś mam nadzieję że w przypadku znalezienia na niego dowodów, miejsce w celi się dla niego znajdzie.

 

Ps. Ostatnio dotarły do mnie niepotwierdzone informacje że do 2025 roku w Polsce ma pozostać tylko 7 milionów Polaków, reszta ma zostać wymordowana. Jeśli ta informacja okazałaby się prawdziwa to czas aby wszystkie służby państwowe się obudziły! Bo społeczeństwo polskie narkotyzowane w trybie ciągłym przez TV fałszywymi i kłamliwymi informacjami, całkowicie zniekształcającymi obraz rzeczywisotści, już się raczej nie obudzi. Zostanie uśpione i wymordowane. A służby państwowe są po to by społeczeństwo chronić. Chyba że chcą dobrowolnie uczestniczyć w mordzie jaki się teraz na Polakach odbywa. Ciekawostką jest że już jakiś czas temu natknęłam się na informację że nowa Norymberga która osądzi obecnych zbrodniarzy jest planowana dopiero na 2025 rok... czyli byłoby to już po tym jak Naród Polski zostałby już wymordowany … a wtedy..? Będzie jak zawsze: murzyn zrobił swoje, murzyn może odejść. Zalecam wszystkim polskim służbom roztropność w działaniu.   

 

Łączę pozdrowienia

Z wyrazami szacunku

 

 

Teresa Garland