Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
192 posty 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

TRS - PODZIĘKOWANIA dla Prezydenta Łukaszenki

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

TRS - PODZIĘKOWANIA dla Prezydenta Łukaszenki

 

TRS - PODZIĘKOWANIA dla Prezydenta Łukaszenki

 

W dniu dzisiejszym tj. 27 VII 2020r. Wystosowałam list z podziękowaniami do Prezydenta Białorusi Łukaszenki który nie dał się przekupić bankierom kiedy zaproponowali mu kasę za to żeby wprowadził na swoim terytorium koronawirusa:

 

"W zeszłym miesiącu prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko – o którym wiadomo, że z uporem odmawiał podjęcia w swoim kraju jakichkolwiek środków nadzwyczajnych, tj. ogłoszenia lockdown'u czy też wprowadzenia tzw. "dystansu społecznego" – powiedział na konferencji prasowej, że otrzymał od Światowej Organizacji Zdrowia znaczną ofertę gotówkową (92 miliony dolarów), aby postąpił "tak, jak zrobiono to we Włoszech".

 

Wobec kategorycznej odmowy Łukaszenki – w ciągu kilku tygodni oferta skierowana do prezydenta Białorusi wzrosła dziesięciokrotnie: zaproponowano mu 900 milionów dolarów – tym razem zrobił to Międzynarodowy Fundusz Walutowy – wraz z tą samą prośbą: aby zamknąć wszystko i zrobić "jak we Włoszech".

 

Wiem, ze źródeł wywiadowczych – pisze dalej Nicola Bizzi – że podobne oferty zostały złożone wielu innym krajom europejskim i pozaeuropejskim. Wiem też, że wielu szefów państw lub rządów – w tym prezydent Serbii, Aleksandar Vučić – nie wahało się ani przez chwilę by je zaakceptować. " wiecej tu: https://ram.neon24.pl/post/156698,pieniadze-za-lockdown-bialorus-oskarza

 

Poniżej treść listu ze strony:

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/07/27/podziekowania-dla-prezydenta-bialorusi-aleksandr-lukaszenka/

 

P O D Z I Ę K O W A N I A

 

Jego Ekscelencja Aleksandr Łukaszenka

 

Prezydent Białorusi 

 

Szanowny Panie Prezydencie

 

Pragnę podziękować Panu za nieugiętą, niezłomną postawę wobec światowej zbrodniczej finansjery, która za pomocą pseudo pandemii szykuje się do zniewolenia ludzkości i wprowadzenia NWO. Dzięki Panu Białoruś pozostaje jednym z niewielu krajów na świecie wolnym od ogłupiającej ludzkość propagandy. Jest wielu Polaków myślących podobnie jak Pan, wielu z podziwem obserwuje i popiera Pańskie działania. Życząc wytrwałości w dalszej pracy.

 

Łączę pozdrowienia

 Z wyrazami głębokiego szacunku

 

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Tel. 697357009

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

 

KOMENTARZE

 • @Garland
  Moje gratulacje. Nie mylę się w stosunku do Pani Prezydentki.
  Pandemia jest sztucznym tworem oparta na fałszywych testach i fałszywym testowaniu. W Niemczech jest to tzw. PCR-Test. Jeżeli dodamy do tego, że podawane wyniki statystyczne przez Instytut Hopkinsa (skąd są pobierane do narodowych instytutów statystycznych) nie można w ogóle sprawdzić na pochodzenie i poprawność (jakby były wysysane z palców) to mamy pewne poszlaki globalnej manipulacji.
 • @adevo 13:06:26
  "to mamy pewne poszlaki globalnej manipulacji."

  Ale po co "une" ją wymyśliły. Nie mogę tego ogarnąć...
  Kumasz tu bazę?

  Pozdro!
 • @ Autorka
  Dobrze, że chociaż jeden się znalazł co rozjechał koronaświrusa traktorem.
  Dlatego daję 5*

  A z Potockim Pani już przeszło?

  Kwiatuszek:

  @--->>>>>>>>>---------------------
 • Rosja i Białoruś
  .
  - https://arjanek.neon24.pl/post/156694,el-comandante-komunista-i-mason#comment_1702415

  Operacja "Pandemia" nie ma nic wspólnego ze zdrowotnością, to jest wyłącznie operacja finansowa, napad rabunkowy na ludzkość. Zarówno Rosja jak i ChRL zostały włączone do realizacji tej operacji. ChRL odegrała nawet kluczową rolę, co jest najlepszym dowodem wysokiego stopnia integracji ChRL w systemie globalnym.

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/globa/
 • @Laznik 16:19:09
  Dzięki za link.
  Pozdro!
 • @Jasiek 15:08:57
  Tyle, że Pan Ram jest najmniej wiarygodnym blogerem na tym portalu. Albo dziecięco naiwnym, całkowicie bezkrytycznym wobec prezentowanych przez siebie treści z you tuberów włoskich brukowców, albo manipulantem. Wulgarnymi wyzwiskami znieważa Dyskutantów z odrobiną wiedzy medycznej i przytomności umysłu. Ostatnio wsławił się publikacją wywiadu jakichś pajaców, którzy ubrali się w białe fartuchy, udawali pielęgniarki, lekarzy i bredzili, że celowo zabijali swoich pacjentów, bo ..."nie mając wiedzy o działaniu respiratora "palili im płuca".
  Odnośnie p. Martynowskiej, skoro uznała za stosowne nasrać na dywan w gabinecie szefa, nie powinna się dziwić, że została przez niego wyrzucona za drzwi.
 • @viridiana 16:59:29
  "Tyle, że Pan Ram jest najmniej wiarygodnym blogerem na tym portalu"

  Nie zgadzam się. Palmę pierwszeństwa bym dał obojniakowi Trzcińskiej.
 • @Pedant 17:47:45
  Za to collage ma znakomite.
 • @viridiana 16:59:29
  czytajac Pani komentarze jestem wstrząśniety ale nie zmieszany . Tyle sensu , tyle uroku . Czytam zawsze i wszystkie , prosze niech Pani trzyma forme . Dla mnie jest Pani jednym z niewielu tutejszych komentatorów , których komentarze naleza do obowiazkowych :)))))))))
 • Szanowna pani Teresa Garland !
  Jest pani chyba jedyna osobą która miała odwagę tutaj na taki krok by podziękować prezydentowi Łukaszence !

  Pełen szacunek na pani ręce !

  Ja też dziękuje prezydentowi Łukaszence za niezłomną postawę w walce ze światową mafią żydowską ! Jesteśmy z panem panie prezydencie !!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • Operacja finansowa MWF o nazwie "Pandemia"
  .
  Szantaż IWF, aby wprowadzić do kraju reżym pandemii

  @viridiana 16:59:29

  "Pan Ram jest najmniej wiarygodnym blogerem na tym portalu."

  w przeciwieństwie do Viridiany zamieścił dość istotne doniesienie, że IWF usiłuje szantażu kredytowego, aby wymusić na tym okrzyczanym przez tzw. "wolne media" "dyktatorze", aby zastosował podobne dyktatorskie totalitarne metody stanu wyjątkowego jak wprowadzili demokraci w Polsce, RFN, Francji i innych krajach demokracji finasowej. Co prawda tzw. "wolne media" nie znalazły odwagi, aby ten przypadek szantażu opublikować, ale jest on oficjalnie potwierdzony przez Białoruś. Oto publikacja agencji prasowej Białorusi BEŁTA w języku niemieckim:

  - https://deu.belta.by/president/view/lukaschenko-uber-aufdrangung-von-zusatzlichen-bedingungen-bei-vergabe-von-auseren-krediten-50846-2020/

  O co chodzi, IWF postawił Białorusi dodatkowe warunki przyznania kredytu ok. 1 miliiarda, Białoruś powinna wprowadzić tak jak inne uległe państwa stan wyjątkowy i cały obowiązkowy dla operacji "Pandemia" zestaw szykan wobec ludności. Uznany przez tzw. "wolne media" "dyktator" odmówił wprowadzenia dyktatorskich metod. Po angielsku:

  - https://eng.belta.by/president/view/belarus-president-unwilling-to-accept-additional-terms-to-get-foreign-loans-131164-2020/

  Ten przypadek szantażu jest o tyle wiarygodny, że podobne metody były już przed laty opublikowane przez tzw. zabójcę gospodarczego J. Perkinsa:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Perkins

  jedyne, co może dziwić, że dotychczas nie spróbowała MWF zamordować prezydenta Białorusi. MWF, patrz link powyżej i radzę sobie dobrze zapamiętać ten termin.

  "wyzwiskami znieważa Dyskutantów"
  To może się zgadzać, RAM nie jest żadnym dyskutantem, raczej niezdolnym do dyskucji, ja nie jestem jego zwolennikiem, nie umniejsza to jednak jego wysiłku publikowania istotnych doniesień, nie okastrowanych dla potrzeb "wolnych mediów". Także tu musi obowiązywać: "amicus Plato, sed magis amica veritas"

  Operacja "Pandemia" już doprowadziła do bankructwa milionów i niebywałego wzrostu zadłużenia pandemicznych państw wobec MWF. Cel powinien być dla każdego jasny

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Cel
 • @Jasiek 15:07:16
  Po co to wymyśliły?
  Chociażby tylko by zgarnąć kasę za szczepionki, tak jak w przypadku H1N9 (czy jakoś tak), gdzie kasa która spłynęła za szczepionki (i spływa dalej) to kwota w wysokości ok 54mld!!!
  Więc opłaca się chyba zainwetować miliony dolarów w Chemtrails, by zgarnąć potem miliardy?

  Ale wiemy wszyscy, że za COVID stoi jeszcze coś innego
 • @Jasiek 15:07:16 Onośnie Ale po co "une" ją (tę pandemię) wymyśliły. Nie mogę tego ogarnąć...
  to na "antyamerykańskim" (ale prowadzonym przez obywateli USA) portalu https://fort-russ.com/2020/07/the-ultimate-divide-and-conquer/ ukazał się doskonały tekst na ten waśnie temat:

  THE ULTIMATE DIVIDE AND CONQUER

  //Originally at OffGuardian – Published Jul 20, 2020 FRN

  “It has frequently been observed that terror can rule absolutely only over people who are isolated against each other and that therefore one of the primary concerns of tyrannical government is to bring this isolation about. (...) //

  Hannah Arendt, The Origins of Totalitarianism

  Western civilization, led by the US government and media, has embarked upon a campaign of mass psychological terrorism designed to cover for the collapsing economy, set up a new pretext for Wall Street’s ongoing plunder expedition, radically escalate the police state, deeply traumatize people into submission to total social conformity, and radically aggravate the anti-social, anti-human atomization of the people. (...)

  Tłumaczę na polski ostatnie długie zdanie:

  Cywilizacja Zachodu prowadzona przez rząd i media USA, rozpoczęła kampanię masowego psychologicznego terroryzmu, przezaczonego do zakrycia zalamania się ekonomii, stworzenia nowego pretekstu dla trwającej działalności grabieżczej Wall Street, radykalnego zwiększenia stanu państwa policyjnego, by głęboko wstrzasnąć ludźmi w celu doprowadzenia ich do całkowitej społecznej uległości i radykalnie wzmocnić anty społeczną i anty ludzką atomizację ludności (...)

  Pozdrowienia dla "prezydentki" - M.G.

  (Nb. Autor kończy profetycznie:

  //Why do the people want to surrender and throw away all reality and future prospect of shared humanity, happiness, freedom, well-being, over so little? Is this really a terminal totalitarian death cult, the globe as one massive Jonestown?//

  Nie tłumaczą na polski. W "socjalistycznej komunie" w Jonestown w Gujanie w r. 1978 zmarło nagle, po zastrzyku w plecy z cjanku potasu, ok. 800 członków tej komuny uciekinierów z San Francisco. Są uzasadnione podejrzenia, ze ich tzw. Siły Specjalne po prostu wymordowały, w sytuacji gdy komuniści pastora Jonesa (główna aleja w ich komunie nosiła imię W. I. Lenina) czując się w Gujanie zagrożeni zaczęli się starać o kolejną emigrację do ZSRR. Kiedyś o tym pisałem.
 • Panie Prezydentko...
  jestem pełen podziwu za Pani energię do pracy u podstaw.
  Życzę dużo błogosławieństwa Pana Boga i pozdrawiam
 • @Jan Paweł 22:49:32
  "Ale wiemy wszyscy, że za COVID stoi jeszcze coś innego"

  Oprócz interesu ze szczepionkami chodzi jeszcze wg mnie o 5G... ale może się mylę.

  Co jeszcze stoi wg Pana za covid?

  Ukłony
 • @Berkeley72 22:49:39
  Dzięki za link...
  Straszne rzeczy :-(

  Ukłony
 • Autorka
  No i cóż tak Pani pieje z zachwytu nad bogoojczyźnianym skeczem wyborczym kacyka b. republiki sowieckiej? Przecież to toczka w toczkę niczym buńczuczne wypowiedzi Dudy, też (za przeproszeniem) prezydenta ;) "...nie będą nam w obcych językach praworządności narzucać, prezydenta wybierać, to i śmo robić..." Cóż, Kazik pewnie bał się zaśpiewać, aby z niego słowika za kratkami nie zrobili, ale Duda wyraźnie Benkowi Netanjahu powiedział - " Twój język jest lepszy niż mój" i ten pogromca Semitów palestyńskich w jęz. hebrajskim znowelizował nam Ustawę o IPN, a Duda tylko na polski przetłumaczył. Nie wie Pani, że każdy polityk do wyborców pierdzieli jedno a za plecami narodu robi drugie? W końcu cóż to dla nas za różnica, czy Łukaszenko weźmie ten kredyt czy nie? Jego cyrk, jego małpy.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30