TRS - PODZIĘKOWANIA dla Prezydenta Łukaszenki

 

TRS - PODZIĘKOWANIA dla Prezydenta Łukaszenki

 

W dniu dzisiejszym tj. 27 VII 2020r. Wystosowałam list z podziękowaniami do Prezydenta Białorusi Łukaszenki który nie dał się przekupić bankierom kiedy zaproponowali mu kasę za to żeby wprowadził na swoim terytorium koronawirusa:

 

"W zeszłym miesiącu prezydent Białorusi Aleksander Łukaszenko – o którym wiadomo, że z uporem odmawiał podjęcia w swoim kraju jakichkolwiek środków nadzwyczajnych, tj. ogłoszenia lockdown'u czy też wprowadzenia tzw. "dystansu społecznego" – powiedział na konferencji prasowej, że otrzymał od Światowej Organizacji Zdrowia znaczną ofertę gotówkową (92 miliony dolarów), aby postąpił "tak, jak zrobiono to we Włoszech".

 

Wobec kategorycznej odmowy Łukaszenki – w ciągu kilku tygodni oferta skierowana do prezydenta Białorusi wzrosła dziesięciokrotnie: zaproponowano mu 900 milionów dolarów – tym razem zrobił to Międzynarodowy Fundusz Walutowy – wraz z tą samą prośbą: aby zamknąć wszystko i zrobić "jak we Włoszech".

 

Wiem, ze źródeł wywiadowczych – pisze dalej Nicola Bizzi – że podobne oferty zostały złożone wielu innym krajom europejskim i pozaeuropejskim. Wiem też, że wielu szefów państw lub rządów – w tym prezydent Serbii, Aleksandar Vučić – nie wahało się ani przez chwilę by je zaakceptować. " wiecej tu: https://ram.neon24.pl/post/156698,pieniadze-za-lockdown-bialorus-oskarza

 

Poniżej treść listu ze strony:

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/07/27/podziekowania-dla-prezydenta-bialorusi-aleksandr-lukaszenka/

 

P O D Z I Ę K O W A N I A

 

Jego Ekscelencja Aleksandr Łukaszenka

 

Prezydent Białorusi 

 

Szanowny Panie Prezydencie

 

Pragnę podziękować Panu za nieugiętą, niezłomną postawę wobec światowej zbrodniczej finansjery, która za pomocą pseudo pandemii szykuje się do zniewolenia ludzkości i wprowadzenia NWO. Dzięki Panu Białoruś pozostaje jednym z niewielu krajów na świecie wolnym od ogłupiającej ludzkość propagandy. Jest wielu Polaków myślących podobnie jak Pan, wielu z podziwem obserwuje i popiera Pańskie działania. Życząc wytrwałości w dalszej pracy.

 

Łączę pozdrowienia

 Z wyrazami głębokiego szacunku

 

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Tel. 697357009

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/