Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
191 postów 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Narodzie Polski! Ostatni moment chwycić za stery władzy!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Narodzie Polski! Ostatni moment chwycić za stery władzy!

 

Narodzie Polski! Ostatni moment chwycić za stery władzy!

 

Państwo polskie zostało przejęte przez bankierów i kupców. To dla nich i dla ich korzyści pracują obecne rządy tzw. polskie oraz wszystkie instytucje państwa polskiego. Oni nie wykonują swoich obowiązków w stosunku do Narodu Polskiego. Polska została zarejestrowana jako spólka-korporacja. Rzeczpospolita POLSKA po REWOLCIE 1989 roku , przekształcona została w spółkę z o.o. zarejestrowaną pod Nr 0 0 0 7 9 3 1 2 w Waszyngtonie, w centralnym rejestrze spółek i firm jako usługi. Tu dowód: https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312 „najnowszy dokument z 2018 roku mówi o tym, że spółka ma prawo sprzedawać zadłużenie Polski do wysokości 400 miliardów dolarów.” https://www.odkrywamyzakryte.com/iiirp/   https://www.rpo.gov.pl/pl/content/polska-jako-firma-w-usa-rpo-pyta-msz ...... Tu więcej nt. „Handel ludźmi poprzez nr PESEL i firmę „Poland Republic of” https://teresagarland.neon24.pl/post/155588,handel-ludzmi-poprzez-nr-pesel-i-firme-poland-republic-of

 

My Polacy zostaliśmy przekonwertowani z osób żyjących w produkty tej firmy, bez przyzwolenia na to i bez naszej wiedzy. JEST TO NIEDOPUSZCZALNE I BEZPRAWNE! I w tej spółce korporacji zostaliśmy zakwalifikowani jako produkty i podlegamy prawu morskiemu, to jest to prawo którym posługują się obecnie wszystkie polskie sądy i do używania którego nas rdzennych obywateli polskich przymuszają. Dlatego też oni (sędziowie) nie respektują naszej Konstytucji i naszych naturalnych praw człowieka gdyż z punktu widzenia prawnego ze statusu żywej istoty duchowo-cielesnej zostalismy na papierze przekonwertowani na przedmioty martwe tj. na produkty. Jakiś czas temu zaproponowałam reformę sądownictwa właśnie w tej kwestii: http://teresagarland.neon24.pl/post/153183,teresa-garland-zapraszam-do-kw-reforma-sadownictwa-v2

 

Strategicznym istnieniem każdego państwa jest:

1.Powszechna ochrona obywateli i ich majątków

2.Zapewnienie spokoju i bezpieczeństwa w kraju oraz w układzie międzynarodowym

3.Ustanowienie sprawiedliwości i gwarantowanie każdemu obywatelowi respektowania niezbywalnych naturalnych praw człowieka

4.Zapewnienie wolności osobistej i gospodarczej generujących dobrobyt całego społeczeństwa.

 

W związku z tym iż Polacy jako naród nie mają własnego rządu, gdyż obenie zasiadający w Warszawie rząd jest rządem korporacyjnym tj. z nadania korporacji (czyli kupców i bankierów) trzeba stworzyć rząd narodowy który działał bedzie dla Narodu Polskiego. Możemy to zrobić między innymi na podstawie Deklaracji Praw Ludów Tubylczych przyjętej przez ONZ 13 września 2007 roku.

Deklaracja praw tubylczych info tu:

https://pl.wikipedia.org/wiki/Deklaracja_praw_lud%C3%B3w_tubylczych

Deklaracja praw tubylczych w pdf do pobrania tu: https://www.un.org/esa/socdev/unpfii/documents/DRIPS_Polish.pdf

 

Trzeba zorganizować struktury terenowe (ja proponuję powrót do 49 województw), zorganizować nasze sądy narodowe oparte na Prawie Naturalnym (moja propozycja wciąż aktualna tu: https://teresagarland.neon24.pl/post/156250,czas-na-dzialanie-trybunalu-prawa-naturalnego-zapraszam ) , powołać ławników z ludu, sędziów pokoju oraz siły porządkowe i ochronne. Wszystko to musi się odbyć spłecznie, bezpłatnie i pokojowo. Podaję do siebie kontakt tel. 697357009

 

Wszystkie umowy podpisywane przez rządy korpracyjne a w szczególności te związane z zasobami naturlanymi są nieważne.

 

Ps. Właśnie otrzymałam informację że jeśli Kaczyński zorientuje się że Duda nie wygra to już wkrótce wojsko może być użyte do walki z Narodem Polskim. Jest możliwe zrzucenie bomby przez Niemcy na Polskę (płonacy budynek w Polsce lub w Uni) co spowoduje rozpoczęcie wojny elektroniczno-biologicznej z Narodem Polskim. Możliwa wojna domowa w okolicach Warszawy zainicjowana przez środowiska tzw. „demokratyczne” proniemieckie. Może zostać wyłączona satelita która spowoduje całkowitą utratę łączności pomiędzy ludźmi. Rodziny mają być odseparowane od siebie. To ma być wojna elektroniczno-biologiczna. Będą niszczone ośrodki informacji oraz będzie mutacja wirusa i zostanie wprowadzony podwyższony stopień epidemii, przymus szczepień wprew ludzkiej woli i ludzie będą umierać z nerwów i ze stresu.

 

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Tel. 697357009

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

Akty Woli Narodu do pobrania tu:

https://aktywolinarodu.wordpress.com/

 

 

 

KOMENTARZE

 • W pełni się z tym zgadzam...
  Po tej całej rewolucji solidarnościowej, przed którą próbował nas bronić Edward Gierek i prosił nas o pomoc, tym słynnym "pomożecie?" (z którego do dzisiaj niektórzy się śmieją. Chyba przez łzy), zostaliśmy sprawdzeni do przedmiotu różnorakiego obrotu handlowego, także w sensie dosłownym.
 • @Jan Paweł 09:22:34
  Wyjście z tego jest jednak tylko jedno :
  PEŁNA Intronizacja Jezusa Chrystusa Króla. Innego sposobu na wyzwolenie się spod tej władzy szatana nie ma. Nie można pokonać ludzkimi siłami, tysiąc razy pod każdym względem silniejszego od nas szatana. A tym w istocie jest nieprzyjaciel całej ludzkości, zazdrosny o nas szatan.
  Napisałem że szatan jest nieprzyjacielem całej ludzkości, bo tak jest i odsyłam tutaj do teologów dlaczego tak jest.
  Warto zwrócić tutaj uwagę, że jest ten szatan nieprzyjacielem także ludzi którzy mu służą niszcząc pozostałych.
  Szatan jest nieprzyjacielem WSZYSTKICH ludzi, i ostatecznie ci służący mu, także wpadną w jego łapy.
  Jedyny ratunek przed tym jest PEŁNA intronizacja Jezusa Chrystusa Króla, nie ma innego sposobu. To jest jedyny ziemski ratunek dla ludzi.
 • @
  KTO MA CHWYCIĆ I ZA CO?Możecie sobie pięknie gdybać ,żadna trzecia siłą nie istnieje i nie zaistnieje.Jak obstrukcja sejmu z nowym prezydentem zmusi rząd do nowych wyborów.Cwanie tu manipulujecie "prawdą "
 • Odkonwetrowanie
  No to co z tego, szanowna Pani Prezydentko, że zostaliśmy przekonwertowani, bez wyrażenia na to zgody? Przecież posiadając moc wolnej woli jako człowiek żywy można się odkonwertować i wstąpić w zasoby suwerennej 2RP już teraz od zaraz. Logistyka jest już uruchomiona dla ludzi z wolną wolą. No i to działa, bo państwo 2RP już istnieje na poziomie światowym. Zostało przecież ponownie przywrócone od sierpnia ubiegłego roku.
  Wystarczy więc tylko pobrać wniosek z internetu, ze strony 2RP lub konta jutub; tvinfo2rp, wypełnić go, opłacić i według instrukcji wysłać za potwierdzeniem odbioru, we wskazane miejsce. Czy jest zatem sens zmaganie się narodu polskiego z budowaniem teraz struktur na 49 województw i bezskuteczne zbieranie wniosków na przejęcia władzy państwa bezpośrednio, skoro partia 2RP stworzyła na teraz logistykę aby zaistniało ocalenie Polaków na metodę indywidualnego opuszczenia prywatnego państwa? To proste i skuteczne zagranie! Proste antidotum na całe matactwo wyborcze i koro na wyrósł! Pozostanie wtedy państwo oku panta, z zasobami ludzi bezrozumnych i to jest zagranie w wojnie hybrydowej.
  https://www.youtube.com/watch?v=17I2K0Gu5uw

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031