Informacja dla Premiera Morawieckiego – list otwarty

 

Informacja dla Premiera Morawieckiego – list otwarty

Szanowny Panie

Polacy już wiedzą że tzw. KORONAWIRUS jest globalnym oszustwem medialnym. Proszę nie ciągnąć dalej tej epidemicznej farsy jeśli ma Pan jeszcze sumienie. Proszę odejść. Polacy nie są idiotami i jeśli Pan nie odejdzie, to w celu przeżycia będą zmuszeni siłowo usunąć Pana z zajmowanego stanowiska.

 

Jeśli usunięcie Pana z zajmowanego stanowiska będzie musiało odbyć się siłowo, będzie miał Pan na rękach krew i życie wielu istnień ludzkich. Dla dobra Pana sumienia, dla dobra Pańskiej rodziny i Pana dzieci i wnuków, żeby nie musiały się za Pana wstydzić a nazwisko Pańskie żeby nie było przeklinane przez wieki, proszę podać do dymisji swój rząd. Tym sposobem może Pan jeszcze uratować swój honor i oszczędzić śmierci wielu ludziom.

 

Przypomnę, że Pan został wstawiony na stanowisko Premiera w dniu 7 grudnia 2017 roku, nie wiadomo tak naprawdę na jakiej podstawie i przez kogo. W roku 2015 kiedy odbywały się wybory do Sejmu Pan nawet nie należał do Partii PIS. Zajmuje Pan swoje stanowisko bezprawnie działając na dodatek na szkodę Narodu Polskiego który kieruje Pan ku zagładzie.

 

Teresa Garland,

Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/