Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
191 postów 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

DEKRET nr 9 znoszący OBOWIĄZEK noszenia masek

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

DEKRET znoszący OBOWIĄZEK noszenia masek

 

 

Szanowni Państwo,

 

Proszę pobierać ten Dekret nr 9 bezpośrednio ze strony a następnie drukować go i wieszać w dozwolonych miejscach publicznych do wiadomości Polaków. Ludzie muszą wiedzieć CO JEST PRAWEM A CO PRAWEM NIE JEST. Nie możemy respektować i egzekwować niesłusznych praw, szczególnie kiedy godzą one w nasze podstawowe naturalne prawa człowieka i naruszają naszą godność. Proszę też kolportować podczas manifestacji w dniu 10 X 2020r. link do pobrania dekretu nr 9 do druku tu:

https://tymczasowaradastanu2019.files.wordpress.com/2020/10/d108-2020-10-09-dekret-nr-9-trs-dot.-zniesienia-obowiazku-noszenia-masek.pdf

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/10/09/trs-dekret-nr-9-znoszacy-obowiazek-noszenia-masek/

 

D108 2020 10 09                                                                                                           Polska 9 X 2020r.

 

Dekret nr 9 z dnia 9 X 2020r. - dotyczy zniesienia narzuconego Polakom BEZPRAWNIE obowiązku noszenia maseczek

 

P. Teresa Garland  Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego - Społecznego Komitetu Konstytucyjnego, w oparciu o posiadaną władzę i uprawnienia, działając na podstawie POLSKIEJ RACJI STANU oraz treści postanowień KONSTYTUCJI Rzeczypospolitej Polskiej z 1997r.: Art.4 par.1: „Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.”, Art.4 par.2: „Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio”, Art.82: „Obowiązkiem obywatela polskiego jest wierność Rzeczypospolitej Polskiej oraz troska o dobro wspólne”,

 

wydaje w dniu 9 X 2020r. obowiązujący na terytorium

 

Rzeczpospolitej Polskiej

 

DEKRET znoszący OBOWIĄZEK noszenia masek

 

W związku z notorycznym łamaniem podstawowych Naturalnych Praw Człowieka w Polsce oraz w związku z wydawanymi aktami bezprawia nazywanymi prawem

 

ZNOSZĘ

 

ustanowiony przez Rząd Mateusza Morawieckiego obowiązek noszenia masek

 

Nakaz noszenia masek wydany przez rząd Morawieckiego za pomocą rozporządzenia jest NIEWAŻNYM AKTEM PRAWNYM i nie może być w żadnym wypadku egzekwowany. Akt ten nie spełnia dwóch podstawowych przesłanek co do tego by był to ważny akt prawny gdyż: nie spełnia on CELU prawa jakim jest DOBRO człowieka i nie ma ten akt UZASADNIENIA opartego na stanie faktycznym czyli na PRAWDZIE. A stan faktyczny jest taki że epidemi koronowirusa nie ma. Zatem noszenie masek jest zbędne.

Apeluję do Wojska, Policji, Sądów, Sanepidu oraz służb by ten wydany przeze mnie Dekret respektowały i by za nienoszenie masek, obywateli polskich nie karały! Nie egzekwujcie BEZPRAWNYCH AKTÓW PRAWNYCH!  Za egzekwowanie NIESŁUSZNEGO prawa którym posługiwali się niemieccy zbrodniarze podczas Drugiej Wojny Światowej, zostali oni osądzeni i ukarani na sądzie w Norymberdze. Pomimo że wykonywali oni tylko polecania i działali zgodnie z prawem....

 

Dekretujący: Teresa Garland


Teresa Garland

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego - SKK

tel. +48 697357009, teresagarland@fidespolska.pl, skr.poczt.88, 32-050 Skawina

KOMENTARZE

  • Autorka
    aha - no to super - tylko że i tak nie ma takiego obowiązku...
  • @Andrzej Tokarski 22:40:30
    Jestem skonfundowany. Jeden prezydent mówi nosić, drugi nie nosić. Moim zdaniem, skoro już się tak porobiło, że nam obrodziło i mamy dwóch prezydentów, to powinniście ustalać wspólne stanowisko. Tak, to naród nie wie co myśleć i kogo słuchać.
  • ale
    Djuda też mówił, ze nie nosi bo nie lubi... i bądź tu mądry i wiersze pisz

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031