Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
191 postów 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Wniosek o Areszt dla skorumpowanych sędziów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wniosek o Areszt dla skorumpowanych sędziów

 

Wniosek o Areszt dla skorumpowanych sędziów

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/09/28/wniosek-do-spol-trybunalu-prawa-naturalnego-o-areszt-dla-skorumpowanych-sedziow/

 

 

Teresa Garland                                                   Polska dnia 28 IX 2020r.                                                      D089 2020 0 28

TRSNP SKK

Skr.poczt. 88

32-050 Skawina                     Społeczny Trybunał Prawa Naturalnego

WNIOSEK o wszczęcie dochodzenia w sprawie bezkarnosci niektórych Sędziów

 

WNIOSEK do Sztabu Generalnego Wojska Polskiego o wsparcie w działaniach

 

Zwracam się z wnioskiem do Naczelnego Dowódcy Sztabu Generalnego by udzielił ochrony oraz wsparcia logistycznego dla Społecznego Trybunału Prawa Naturalnego. Jesteśmy zainteresowani pilnym spotkaniem w tej sprawie. Podaję mój telefon kontaktowy: 697357009

 

DW:Marszałek Sejmu Pani Elżbieta Witek, Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, Główna Komenda Policji, Ministerstwo Sprawiedliwości

 

Prezes Społecznego Trybunału Prawa Naturalnego Pan Janusz Górzyński

 

Szanowny Panie

Piszę w związku z brakiem przejrzystości w polskim sądownictwie i w związku z bezkarnością niektórych sędziów o której pisze w przesłanych do Tymczasowej Rady Stanu NP SKK dokumentach Pan Jan Jączek.

 

W związku z tym iż państwowy system sądowniczy nie jest w stanie poradzić sobie z oczyszczeniem swojego środowiska, zwracam się do Społecznego Trybunału Prawa Naturalnego, by po zapoznaniu się z przesłanymi dowodami i raportami co do niesprawiedliwości w konkretnych przypadkach sądowych, by wydał NATYCHMIASTOWY nakaz aresztowania dla niesprawiedliwie osądzających Sędziów w celu ich osądzenia wedle Prawa Naturalnego i na zasadach norymberskich.

 

Z wyrazami szacunku

Teresa Garland, Prezydent Tymczasowej Stanu Narodu Polskiego - SKK

KOMENTARZE

 • @
  Jednemu miernikowi, od słomki w maciejówce, też się nie podobało w sądzie, to częstował sędzię ciastkiem z kremem.
 • ***
  W sekretariacie Sztabu Generalnego Wojska Polskiego musieli mieć niezły ubaw jak czytali to pismo.
 • @Yarpen Zirgin 19:44:26
  Może i mieli ubaw, ale za jakiś czas nie będą mogli powiedzieć, że nie wiedzieli, ze jest tak żle i nikt nie protestował. Wiadomo kto tam siedzi na stołkach Patrioci już dawno by zrobili przewrót wojskowy. Mało argumentów? Trucie glifosatem, opryski chemiczne, przymus szczepień, upozorowane leczenie, zamykanie kopalń, wyprzedaż zasobów naturalnych, wprowadzanie obcych wojsk, rozbrojenie wojska, szczujnia, bezprawie, oddanie władzy nad zarządzaniem Polska do Sanepidu i GIS.
 • @Andron 12:00:15
  Przecież nikt powaznie nie potraktuje "prezydentki". samozwańczej. Be żadnego zaplecza, dla której 50 zł to duży wydatek. Jak ktoś nie umie zadbać finansowo o siebie, to niech za politykę się nie bierze.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031