Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
191 postów 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Teresa Garland: EXPOSE, zaprzysiężenie i Nowy Rząd

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Teresa Garland: EXPOSE, zaprzysiężenie i Nowy Rząd

 

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/09/26/teresa-garland-expose-zaprzysiezenie-i-nowy-rzad/

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/09/26/rota-przysiegi-tymczasowej-rady-stanu-np-skk/

 

Ref. D087 2020 09 26                                                                                                                            Polska dnia 26 IX 2020r.                                                                                                                       

Teresa Garland: EXPOSE, zaprzysiężenie i Nowy Rząd

W wyniku terrorystycznych działań medialno-prawno-siłowych na terenie Polski, zarządzanej przez globalistyczne „elity” tj. agentury dwóch głównych ścierających się ze sobą militarno-polityczno-gospodarczych bloków geopolitycznych: tj. bloku rosyjsko-chińskiego oraz bloku amerykańsko-niemiecko-żydowskiego, zostały nam Polakom odebrane Naturalne Prawa Człowieka i obywatela, w tym: prawo do życia, prawo do wolnosci, prawo do własności, prawo do prawdy, prawo do sprawiedliwości, prawo do ochrony zdrowia, prawo do wolności słowa, prawo do wolności zgromadzeń, prawo do pracy i inne prawa. Ponadto w praktyce zostały Polakom zanegowane obywatelskie prawa wyborcze. Zanegowano Polakom prawdziwą demokrację. Funkcjonowanie państwa polskiego oparto na bezprawnych aktach prawnych nazywanych prawem, na terroryzującej obywateli kłamliwej propagandzie medialnej, na podstępie, na manipulacji i na złodziejestwie.

Głównymi ukrytymi wrogami rządu światowego są: prawdziwa demokracja wśród ludzi, solidaryzm międzyludzki, wolność, braterstwo oraz pokój. Celem zarządzanych przez globalistów wielkich bloków geopolitycznych jest doprowadzenie Narodu Polskiego ale również i innych narodów świata do całkowitej niewolniczej uległości, bezwzględnego posłuszeństwa oraz w imię rzekomego bezpieczeństwa, przyzwolenie na ponoszenie wydatków na militaryzację i tworzenie faszystowsko-kastowych totalitarnych państw policyjnych, z prawdziwymi ukrytymi celami jakimi są: depopulacja i zniewolenie ludzi.

Obecne globalistyczne rządy zarządzające Polską i Polakami z Warszawy, nie mają racji dalszego bytu, gdyż nie są to rządy polskie, nie są to rządy służące Narodowi Polskiemu lecz są to rządy służące globalnym graczom i rządowi światowemu. Dalsze utrzymywanie obecnych rządów u władzy spowoduje rozbiór terytorialny Polski, masową ekstermincję Polaków w krótkim czasie, między innymi już wystartowała akcja atakowania Polaków z powietrza za pomocą dronów, oraz nastąpi całkowite zniszczenie materialne, moralne i duchowe pozostałej przy życiu garstki obywateli polskich którzy staną się naznaczonymi czipami obywatelami trzeciej kategorii czyli w pełnym tego słowa znaczeniu niewolnikami.

 

Stąd jako Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego – Społecznego Komitetu Konstytucyjnego którego celem jest aktywne działanie na rzecz ochrony człowieka, respektowania i egzekwowania Naturalnych Praw Człowieka, Konstytucji i Demokracji w Polsce, czuję się w obowiązku uformować Tymczasowy Narodowy Rząd Polski.

Zapraszam osoby podzielające zasady Roty mojego zaprzysiężenia do współpracy w celu PILNEGO utworzenia Tymczasowego Narodowego Rządu Polskiego. Podaję do siebie nr tel. 697357009. Polska musi stać się źródłem sprawiedliwych praw, wolności, prawdy, bezpieczeństwa, sprawiedliwości, demokracji, solidaryzmu, braterstwa i pokoju. Polska musi stać się krajem suwerennym i neutralnym geopolitycznie. Jak tylko Rząd Tymczasowy się uformuje, to pójdziemy do Prezydenta by obecny Sejm i rząd rozwiązał gdyż nie respektują oni praw człowieka, nie działają w interesie i dla dobra Polaków. Zatem im szybciej Polacy się zbiorą i stworzą rząd alternatywny, tym szybciej zostanie odsunięty od władzy rząd obecny. Ja wybieram się do Prezydenta Polski w dniu 19 X 2020r. by rozwiązał obecny Sejm i Senat, zwolnił rząd i by wprowadził zarządzanie bezpośrednie przez Naród Polski na podstawie art.4 Konstytucji. Dlatego trzeba też pilnie stworzyć Rady Koordynacyjne przy każdej gminie w Polsce. Przyjmuję telefonicznie meldunki o powołaniu takich rad. Tel. 697357009

 

Jako Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego – Społecznego Komitetu Konstytucyjnego dokonuję Aktu Zaprzysiężenia na wartości jakimi będę się kierować w mojej dalszej działalności politycznej.

Rota przysięgi: „Ja, niżej podpisana, Teresa Garland, Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego – Społecznego Komitetu Konstytucyjnego, z pełnym oddaniem uroczyście przysięgam służyć na rzecz dobra ogólnoludzkiego, na rzecz dobra Narodu Polskiego, na rzecz dobra państwa polskiego, zgodnie z Prawem Naturalnym, zgodnie z zasadą solidaryzmu społecznego, zgodnie z normami cywilizacji łacińskiej i etyki katolickiej, czerpiąc siłę z tradycji historycznej Narodu Polskiego, która jest przede wszystkim Duchem niezłomnej wiary Polaków w zwycięstwo, której trwałość nadaje opieka Ducha Świętego. Amen!”

Teresa Garland, Prezydent Tymczasowej Rady Stanu NP SKK,                                      

KOMENTARZE

 • Autorka
  Brak słowa równowagi, w służbie na rzecz dobra Narodu Polskiego.
 • Prawdę mówiąc, nie rozumiem znaczenia słowa prezydent
  rozumiem "prezes tymczasowej rady stanu", ale prezydent?

  Wszystko to prawda, tylko gdzie szukać przysłowiowych 10 sprawiedliwych, którzy zbawią świat?
 • Spartakus zgłasza się
  Ja Spartakus, mający pod władzą oddział gladiatorów zgłaszam się. Dla dobra Polski mogę poddać się Pani rozkazom, ale jeśli okaże się, że Pani kłamie, to będzie Pani pierwszą ofiarą..

  Znamienne, że Pani notka nie ma odzewu...

  Pozdrawiam
 • @wk..ny 14:38:42
  ja bym tą pania zapytał,czy wszyscy w domu zdrowi?
 • --- NIE MOGĘ Pani poprzeć , bo ! jest Pani KATolikiem -wrogiem nas Sławian.
  Ma Pani OBOWIĄZEK !!!!!! wysłuchać PRAWDY !! ona Panią wyzwoli , a wtedy wszyscy Panią poprą .

  https://www.youtube.com/watch?v=4xJUCNVKyI0
 • @Cheval Noir 17:38:47
  Ty to potrafisz robić za , arbiter elegantiarum . Salute :)
 • @ninanonimowa 20:32:08
  Kole Cię w oczy "etyka katolicka"?
  Ja będąc przeciwnikiem religii abrahamowych nie mam z tym problemu, czego o samym katolicyźmie nie mogę powiedzieć, bo jest praktycznym zaprzeczeniem teorii. Etyka katolicka to dla mnie: nie kradnij, nie zabijaj; jest dla mnie tożsame z etyką słowiańską. W kraju katodebili chcąc zmian, należy niestety odwoływać się do tego co znają :(
 • @Cheval Noir 17:38:47
  Co do Pani Teresy także mam wątpliwości co do jej intencji, co wspomniałem w komentarzu. Jednakże prosto i logicznie przedstawia umocowanie prawne obalenia władzy. Przypominam, że konstytucja mówi wprost, że władzę sprawują obywatele bezpośrednio lub poprzez przedstawicieli. Ta druga opcja skompromitowała się, okazała się nepotyczno pasoŻYDniczą na Narodzie Polskim i musi zostać wyeliminowana z życia politycznego, a w zasadzie doczesnego.

  Krytykować łatwo, mamy wojnę! Pani Teresa coś robi, a Ty??
 • @wk..ny 12:38:25
  --------- NIC MNIE NIE KOLE ! Pani Teresa trzyma sztamę z !! /MECHANIZMEM/ katolickim , a ten ! jest ZŁEM WCIELONYM . Wartość to jedno / mechanizm / to drugie.
 • @ninanonimowa 14:17:28
  Pytanko: Wiesz o tym, że na klawiaturze komputerowe (nie mówiąc o maszynie do pisania) znajdują się klawisze umożliwiające wstawienie nawiasów do tekstu i nie trzeba ich zastępować znakiem "/"?
 • @ninanonimowa 14:17:28
  UDOWODNIJ!!!
 • @wk..ny 12:46:16
  Jak zwykle, problem tkwi w szczegółach. Nie trzeba domu rozbierać jak cieknie dach. Trzeba dokładnie zlokalizować problem.

  Przypominam, że konstytucja mówi wprost, że władzę sprawują obywatele bezpośrednio lub poprzez przedstawicieli. Ta druga opcja skompromitowała się, okazała się nepotyczno pasoŻYDniczą na Narodzie Polskim i musi zostać wyeliminowana z życia politycznego, a w zasadzie doczesnego.

  Kiedy druga opcja mogła się skompromitować jak jej nie było? Przedstawiciele partii, są przedstawicielami partii, a nie przedstawicielami wszystkich obywateli.
 • @wk..ny 18:49:18
  ------ krakowskie środowisko Pani Teresy / pisząca tutaj Rebeliantka , jej brat Janusz Górzyński / mają poglądy arcy skrajne . Poparcie takich ludzi uniemożliwi jakiekolwiek wyzwoleńcze ruchy. Albo Polska i jej interesy albo niekończąca się historia ....... https://rebeliantka.neon24.pl/post/157040,zadanie-dla-polski-byc-antemurale-christianitatis

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031