Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
191 postów 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Sz.P. Rafał Trzaskowski - Czy szkoli Pan ANTIFĘ?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sz.P. Rafał Trzaskowski - Czy szkoli Pan podobno faszystowską ANTIFĘ? List otwarty

 

Sz.P. Rafał Trzaskowski - Czy szkoli Pan podobno faszystowską ANTIFĘ? List otwarty

 

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/09/21/sz-p-rafal-trzaskowski-czy-szkoli-pan-podobno-faszystowska-antife-list-otwarty/

 

 

Ref. D086 2020 09 21                                                                                                                          Polska dnia 21 IX 2020r.                                                                                                                           

 

Prezydent Miasta Warszawy

Sz.P. Rafał Trzaskowski

Czy szkoli Pan podobno faszystowską ANTIFĘ? List otwarty

 

Szanowny Panie Rafale Trzaskowski

Zaniepokojona krążącymi opiniami jakoby działająca na terenie Warszawy podobno w rzeczywistości faszystowska organizacja ANTIFA, była przez Pana rzekomo sponsorowana i szkolona w celu przygotowania faszystowskich bojówek do zwalczania wszelkich ruchów narodowych, proszę o odpowiedź na poniższe pytania:

 

1.Czy prawdą jest: że udziela Pan członkom ANTIFY bezpłatnie miejsca na terenie Warszawy, że finansuje Pan i szkoli członków ANTIFY którzy podobno są faszystami przygotowywanymi do zwalcznia wszelkich ruchów narodowych w państwach nie godzących się na globalizację? Proszę o konkretne odpowiedzi : TAK lub NIE?

 

2.W związku z pytaniem pierwszym jeśli odpowiedź byłaby: „TAK”, to proszę o odpowiedź czy prawdą jest że te szkolenia odbywają się na terenie zarządzanej przez Pana Warszawy? A jeśli nie na terenie Warszawy to gdzie?

 

3.Czy prawdą jest że członkami ANTIFY są oficerowie CIA, MOSSADU, GRU, BND oraz płatni najemnicy z obcych państw?

 

4.Proszę o odpowiedź czy prawdą jest jakoby Pan i Urząd Miasta Warszawy byliście głównymi sponsorami tej RZEKOMO antyfaszystowskiej a podobno w rzeczywistości FASZYSTOWSKIEJ organizacji ANTIFA?

 

5.Proszę o upublicznienie wszystkich imion i nazwisk osób wchodzących w skład tej organizacji ANTIFY. Proszę o upublicznienie obywatelstwa wszystkich członków ANTIFY. Proszę u upublicznienie wyzniania religijnego wszystkich członków ANTIFY. Jako Prezydent miasta Warszawy – stolicy Polski, powinien Pan zadbać o to by na zarządzanym przez Pana terenie nie miały miejsca, ani racji bytu, żadne organizacje faszystowskie a tym bardziej bojówki.

 

Oczekuję pilnej odpowiedzi na w/w pytania, jak również sporządzenia raportu na temat działań ANTIFY, źródeł jej finansowania oraz podanie do publicznej widomości listy wszystkich członków należących do tej organizacji z wyszczególnieniem narodowści oraz wyznania.

 

Mam nadzieję że nie jest Pan faszystą. Oczekuję że weźmie Pan pod lupę tę organizację ANTIFA. Jeśli ta organizacja pod nazwą ANTIFA w rzeczywistości okazałaby się być działającą pod przykrywką organizacją faszystowską, to Pan będzie wtedy winny zaniedbania, to Pan będzie wtedy odpowiedzialny za niezapewnienie na zarządzanym przez Pana terenie bezpieczeństwa, będzie Pan odpowiedzialny za narodziny faszyzmu w Polsce a w szczególności za faszyzm na terenie Warszawy.

 

Z wyrazami szacunku, zaniepkojona

 

Teresa Garland, Prezydent Tymczasowej Rady Stanu NP SKK, tel.697357009

KOMENTARZE

  • @
    W Polin (byłej Polsce odnowionej przez ,,duch twój") szkoli się tak faszystów* jak i antyfaszystów. Heglowskie: tezy i antytezy ścierają się i powstaje w ten sposób synteza, czyli plac boju.

    Szkolenia w szkołach policyjnych neobanderowców.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031