Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
191 postów 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

WEZWANIE do Prezydenta by rozwiązał Sejm i wdrożył art.4

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WEZWANIE do Prezydenta by rozwiązał Sejm i wdrożył zarządzanie bezpośrednie z art.4

 

WEZWANIE do Prezydenta by rozwiązał Sejm i wdrożył zarządzanie bezpośrednie z art.4

 

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/09/19/wezwanie-do-prezydenta-by-rozwiazal-sejm-i-wdrozyl-zarzadzanie-bezposrednie-z-art-4/

 

WEZWANIE do Prezydenta by rozwiązał Sejm i wdrożył zarządzanie bezpośrednie z art.4

 

Ref. D084 2020 09 19                                                                                                                          Polska dnia 19 IX 2020r.                                                                                                                           

 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Pan Andrzej Duda

 

Dw: Naczelny Dowódca Sztabu GeneralnegoPan Rajmund Andrzejczak

Dw: Komisarz Główny nad Polską - Pan Piotr Smolana

Dw: Prezes Społecznego Trybunału Prawa Naturalnego – Pan Janusz Górzyński

 

W państwie polskim Suwerenem jest Naród Polski. Na podstawie art.4 oraz art.82 Konstytucji, w związku ze szkodliwymi działaniami obecnych rządów, w wyniku których Naród Polski traci swoje Naturalne Prawa Człowieka oraz traci państwo polskie i suwerenność, Tymczasowa Rada Stanu Narodu Polskiego – Społeczny Komitet Konstytucyjny wypracowała metodę zarządzania państwem polskim BEZPOŚREDNIO przez Naród Polski pod przewodnictwem Prezydenta.

 

W związku z powyższym wzywamy Prezydenta Polski by PILNIE rozwiązał obecny Sejm i Senat, a następnie by wdrożył w Polsce TYMCZASOWO bezpośrednie zarządzanie państwem polskim przez Naród Polski na podstawie art.4 Konstytucji, przy wsparciu koordynacyjnym ze strony Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego – Społecznego Komitetu Konstytucyjnego oraz Gminnych Rad Koordynacyjnych w skład których wejdą wszystkie zainteresowane organizacje pozarządowe oraz zainteresowani obywatele.  Podaję również do wiadomości iż Tymczasowa Rada Stanu Narodu Polskiego Społeczny Komitet Konstytucyjny ustanowiła już Zarząd Komisaryczny nad Polską oraz Społeczny Trybunał Prawa Naturalnego.

 

Takie zarządzanie BEZPOŚREDNIO przez Naród Polski pod przywództwem Prezydenta trwałoby do momentu wypracowania a następnie wdrożenia przez Zarząd Komisaryczny właściwych rozwiązań naprawczych dla państwa polskiego ukierunkowanych na: przywrócenie w państwie polskim praworządności, ładu gospodarczego, porządku prawnego, sprawiedliwości i demokracji oraz usprawnienie zarządzania administracją państwową i terenową.

 

Jednym z pierwszych aktów prawnych koniecznych do zaakceptowania i przegłosowania przez Naród Polski BEZPOŚREDNIO, będzie nowy Kodeks Wyborczy, gdyż obecny Kodeks Wyborczy nie jest demokratyczny, nie daje on obywatelom możliwości indywidualnego kandydowania na posła, jest on sprzeczny z Konstytucją i dyskryminuje obywateli w procesie wyborczym. Dopiero po tym będzie można przeprowadzić w Polsce w pełni uczciwe i demokratyczne wybory, by następnie powrócić do normalnego zarządzania państwem polskim.

 

Oczekujemy pilnego spotkania w tej sprawie z Prezydentem Polski. Nr tel. do kontaktu w tej sprawie 697357009

Załączniki:

D083 2020 09 18 Wdrozenie art.4 zarzadzanie bezposrednie przez Narod

D082 2020 09 18 Zarzad komisaryczny nad Polska Cele i plan dzialania

Opinia prawna: Art.4 Konstytucji BEZPOŚREDNIE SPRAWOWANIE WŁADZY przez Narod W.Sadowski

 

Z wyrazami szacunku

 

Teresa Garland, Prezydent Tymczasowej Rady Stanu NP SKK, tel.697357009

KOMENTARZE

 • Podziwiam Panią !
  Pani Tu artykułuje te same treści jakie Tu wyrażają tzw. patrioci o Polsce, Polakach, rządach i politykach a odzew jest żaden lub nijaki, czy za przeproszeniem tylko Pani ma to coś co niektórzy mężczyźni mają powód do bycia męskim czyli jaja ?
 • To pieknie brzmi ale to jest wciaz dziecinada
  Pani prezydentka, moze i ma dobre pomysly ale nie ma okreslonego celu, ani nie zna obecnej syutacji. Jesli prezydenkta pisze mi ze odpisze na moje argumenty a nie odpisuje to czego mozna sie od niej spodziewac?
  Nie chodzi mi o osobiste sprawy, chodzi o to czy wiemy co robimy?

  Piekna inicjatywa ale nadaje sie jako zyczenia dla Sw. Mikolaja.

  Ugrupowanie ani liderzy nie maja pojecia o sytuacji polityczno prawnej, a tez nie robia nic aby zrozumiec ktoredy droga.

  Pakiet prawny dla Narodu Polskiego jest opublikowany, ale aby to zrozumiec to trzeba te sprawy rozumiec.

  Kopernika kazdy nie rozumiejacy go krytykowal a nawet na stos go chcial postawic.

  pani prezydentka, widac jaskrawie ze pani nie rozumie tego co pani pisze np art 4. Pani nie wie czym jest konstytucja. Pani z pewnoscia uwaza ze to co wrog mowi ze to jest najwyzsze prawo, to pani w to wierzy.

  Dziecinada

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031