Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
191 postów 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

WDROŻENIE Art. 4 Zarządzanie Polską bezpośrednio przez Naród

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WDROŻENIE Art. 4 Procedura Zarządzania Polską bezpośrednio przez Naród Polski

 

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/09/18/wdrozenie-art-4-procedura-zarzadzania-polska-bezposrednio-przez-narod-polski/

 

Ref. D083 2020 09 18                                                                                                                                                  Polska dnia 18 IX 2020r.

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Naczelny Dowódca Sztabu Generalnego Pan Rajmund Andrzejczak

Mianowany Komisarz nad Polską - Pan Piotr Smolana

 

WDROŻENIE Art.4 Procedura Zarządzania Polską bezpośrednio przez Naród Polski pod przywództwem Prezydenta

Wdrażanie bezpośredniego sterowania Polską przez Naród Polski będzie odbywało się pod przywództwem Prezydenta RP i przy wsparciu: Narodowego Wojska Polskiego, Zarządu Komisarycznego, Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego – Społecznego Komitetu Konstytucyjnego oraz przy wsparciu wszystkich obywateli i organizacji pozarządowych skupionych w Radach Koordynacyjnych (wstępnie utworzonych przy urzędach miast w 49 byłych miastach wojewódzkich a docelowo utworzonych przy każdej gminie w Polsce).

Procedura wdrożenia sprawowania władzy bezpośrednio przez Naród Polski na podstawie art.4 Konstytucji:

1. Wydanie oświadczenia w sprawie Polski do UNII, przez Prezydenta Polski (a w razie odmowy, przez Prezydenta Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego SKK) i Komisarza Głównego Zarządu Komisarycznego, informującego o przejęciu władzy w Polsce BEZPOŚREDNIO przez Naród Polski na podstawie art.4 Konstytucji. 

2. Wydanie rozkazu przez Prezydenta Polski Narodowemu Wojsku Polskiemu by zabezpieczyło zewnętrzne granice Polski.

3. Przejęcie zarządzania nad wszystkimi resortami państwowymi bezpośrednio przez Prezydenta.

4. Ukierunkowanie działań wszystkich służb na WSPÓLNOTĘ GŁÓWNYCH CELÓW tj. na utrzymanie ciągłości i suwerenności państwa polskiego oraz na szczególną troskę o ochronę Naturalnych Praw Człowieka i Obywatela w Polsce, w stosunku do wszystkich obywateli zamieszkujących teren Polski.

5. Uruchomienie działania Społecznego Trybunału Prawa Naturalnego w celu osądzenia wg Prawa Naturalnego i zasad norymberskich, wszystkich winnych zbrodni przeciwko ludzkości na terenie Polski, wszystkich winnych oszustw na Narodzie Polskim i winnych oszustw na państwie polskim.

6. Przeprowadzenie przez Policję aresztowań wszystkich podejrzanych o dopuszczenie się zbrodni przeciwko ludzkości na terenie Polski i oszustw w stosunku do Narodu Polskiego, do Państwa Polskiego i w stosunku do obywateli polskich.

7. Przejęcie bezpośredniego zarządzania nad wszystkimi gminami w Polsce przez Prezydenta. Wykonywanie zadań powierzonych gminom przez Prezydenta będzie nadzorowane przez Rady Koordynacyjne. Rady będą pilnowały by na terenie danej gminy wszystkie wykonywane działania gmin, by były zgodne z interesem Polski, by miały na celu dobro obywateli i by uwzględniały i chroniły Naturalne Prawa Człowieka i Obywatela. Do pomocy Radom Koordynacyjnym przy każdej gminie wydelegowany zostanie jeden wojskowy, jeden policjant, jeden strażak. W przypadku niesubordynacji organów gminnych czy rad gminnych, w przypadku dopuszczania do łamania podstawowych Naturalnych Praw Człowieka i działania na szkodę obywateli czy też na szkodę państwa polskiego, takie osoby będą z urzędów gminnych i rad gminnych przez Policję usuwane. Decyzję o usunięciu takich osób podejmie Rada Koordynacyjna, wykona Policja.

8. W celu przywrócenia normalnego funkcjonowania państwa polskiego konieczne jest przeprowadzenie reform. Te reformy muszą być zatwierdzone (przegłosowane ) BEZPOŚREDNIO przez obywateli. W tym celu co sobotę w każdym urzędzie gminy Rada Koordynacyjna będzie obradowała i oczekiwała na mieszkańców, którzy zechcą przyjść i podpisać się pod konkretnymi Aktami Woli Narodu (reformami). Co sobotę na zakończenie obrad będzie sporządzany protokół zawierający podsumowanie co do ilości zebranych podpisów tj. ile podpisów zostało zebranych i na który Akt Woli Narodu (na którą reformę). To będzie raportowane co tydzień do Centrali Tymczasowej Rady Stanu SKK. W/w działania są społecznymi – bezpłatnymi. Po zebraniu w skali kraju wymaganej demokratycznie ilości podpisów poparcia pod danym Aktem Woli Narodu (reformą), Tymczasowa Rada Stanu zwróci się do Prezydenta Polski by dany Akt Woli Narodu podpisał i wdrożył. Tym sposobem zmienimy BEZPOŚREDNIO między innymi system wyborczy, który pozwoli nam przeprowadzić w pełni demokratyczne i uczciwe wybory do Sejmu. To zapoczątkuje powrót do normalnego funkcjonowania Państwa Polskiego.

Teresa Garland, Prezydent Tymczasowej Rady Stanu NP SKK, tel. 697357009

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031