Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
191 postów 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

12.09 Teresa Garland ocenzurowana!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Teresa Garland 12.09.2020r. bez prawa do głosu podczas manifestacji STOP PLANDEMI!

 

 

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/09/10/teresa-garland-12-09-2020r-bez-prawa-do-glosu-podczas-manifestacji-stop-plandemi/

 

Teresa Garland 12.09.2020r. bez prawa do głosu podczas manifestacji STOP PLANDEMI!

 

Szanowni Państwo

W dniu 12 września 2020r w Warszawie odbędzie się Manifestacja STOP PLANDEMII. Będzie to przemarsz spod Sejmu pod budynek Pasty. Niestety pomimo moich zabiegów nie zostanę dopuszczona do głosu by móc się wypowiedzieć przy szerszej publiczności. Jest to dla mnie niezrozumiałe zwłaszcza gdy manifestanci mają przechodzić pod telewizjami TVP i TVN gdzie mają kontestować ich politykę medialną, punktując ich że stosują kłamstwa i cenzurę prewencyjną. Ale jak widać środowiska organizujące ten marsz, tę manifestację, też chyba nie są lepsze skoro również stosują w stosunku do mojej osoby CENZURĘ!

 

O tym że jestem cenzurowana medialnie (również w telewizjach internetowych tzw. patriotycznych), przypuszczałam już w zeszłym 2019 roku gdy podczas pierwszego protestu przeciwko cenzurze  prewencyjnej w mediach, zorganizowanego pioniersko przez Pana Posła Roberta Majkę w dniu 19 lipca 2019 roku, odmówiono mi możliwości zabrania głosu ze względu na czas, pod PAPem. Wypowiedziałam się wtedy pod Telewizją Polską i to był cud niemalże że zostałam dopuszczona do głosu. Więc pomimo tego że była nas garstka i nie przyszedł wtedy żaden poseł z Konfederacji, najwidoczniej pilnowano kto się będzie wypowiadał. Tu link do mojego wystąpienia z tamtego dnia: „PROTEST PRZECIW CENZURZE PREWENCYJNEJ - Woronicza 3/15” https://www.youtube.com/watch?v=_mSUc1Oq_s8

 

W tym 2020r roku podobna sytuacja 12 stycznia gdzie tylko dlatego że ujął się za mną były Poseł Pan Robert Majka, zostałam również cudem dopuszczona do głosu pod PAPem. Tu link: https://www.facebook.com/watch/?v=974739442912733 Tu również ta sama osoba która zablokowała mnie pod PAPem 19 lipca 2020r , też próbowała mnie zablokować ( na szczęście nieskutecznie) 12 stycznia 2020r. pod PAPem.

 

Ta sama osoba zablokowała mi również możliwość wypowiedzi podczas manifestacji w obronie węgla i górników w lutym 2020 roku w Warszawie, kiedy specjalnie zostałam w Warszawie kilka dni by móc wesprzeć Obywatelski Komitet Obrony Poskich Zasobów Naturalnych i gdzie Pan Tytko dzień wcześniej widząc problem z umożliwieniem mi wypowiedzi, sam zaproponował że odda mi kilka minut ze swojego czasu wypowiedzi. Okazało się jednak że jest to niemożliwe. Skutkiem czego na manifestację nie poszłam.

 

Kilka dni przed tym wydarzeniem zostałam również ocenzurowana przez byłego Posła Janusza Sanockiego w Sejmie podczas Konferencji poszkodowanych przez system niesprawiedliwości, gdzie nie pozwolono mi się wypowiedzieć.

 

Ciekawa jestem czy były poseł Pan Robert Majka został na tę manifestację 12 września 2020r. zaproszony? Czy tam wystąpi? Czy również i on został przez tzw. środowiska patriotyczne OCENZUROWANY? Przecież to on był pionierem walki z CENZURĄ prewencyjną w Mediach. Napisał na ten temat książkę pt. „Ocenzurowany prewencyjnie na Poseł na Sejm Roberta Majka”.

 

W związku z ocenzurowaniem mojej osoby, i w związku z zaistniałą sytuacją, zapraszam osoby zainteresowane do kontaktu osobistego ze mną w Warszawie w tę sobotę 12 września, by POWAŻNIE porozmawiać jak możemy odzyskać naszą ojczyznę i stworzyć podwaliny do przejęcia władzy w Polsce przez prawdziwych Polaków. Podaję mój nr telefonu w celu umówienia się ze mną na spotkanie: 697357009

 

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Tel. 697357009

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

Akty Woli Narodu do pobrania tu:

https://aktywolinarodu.wordpress.com/

 

Poniżej informacja - quizz z wczoraj

Czy Kanada pachnie „żywicą”? Spotkanie dziś w Pile

  

QUIZZZ!

Czy Kanada pachnie „żywicą”? Spotkanie dziś w Pile, g.18.00, temat rozbiorowy.

Odpowiedzi przyjmuję pod nr tel 697357009

Pozdrawiam serdecznie

Teresa Garland

 

KOMENTARZE

 • @TeresaGarland Plan rozmowy
  Witam
  O czym chce Pani mówić?
  Jakiś plan dyskusji?
 • @adevo 17:50:18
  Pani Garland już wiele razy przedstawiała swój program, więc można się z nim zapoznać
 • Szanowna Pani Prezydentko...
  Pozostaję z wielkim szacunkiem do tego co Pani robi dla Królestwa Matki Boskiej Królowej Polski, bo taka przede wszystkim jest konstytucja naszego Państwa. Tutaj m.in o tym można posłuchać (jeżeli Pani jeszcze tego nie słuchała) :
  https://www.youtube.com/watch?v=Rn4haZ1s3O0&t=1894s
  Dopóki Prezydent RP nie odwoła aktu prawnego Króla Polski Jana Kazimierza z 1656 roku, to nadal jesteśmy Królestwem Matki Boskiej Królowej Polski.

  Jak wiemy, Jan Kazimierz podpisał ten akt oddania Rzeczpospolitej pod panowanie Matki Boskiej (i Jej Syna, Jezusa Chrystusa Króla Polski, dotąd nieuznanego) w obliczu widma totalnego zalania RP przez Potop Szwedzki, czyli praktycznie unicestwienia RP.
  Jak wiemy, Pan Bóg przyjął ten akt woli władcy narodu i protestanckiego Szweda z Polski pogonił.

  Zachęcam w tym kontekście, do wysłuchania tego materiału:
  https://www.youtube.com/watch?v=Ed6sZveknRE
  bo wszystko wskazuje na to, że sytuacja obecna jest już krytyczna nie tylko dla Polski, ale tym razem całego świata.

  W związku z powyższym, czy nie uważa Pani, że całe wysiłki wszystkich środowisk narodowych, patriotycznych, przywiązanych przecież do Prawdy Obiektywnej, jaką jest Objawienie Boże zdeponowane nam ludziom w Tradycji Świętego Apostolskiego Kościoła Powszechnego (czyli katolickiego), powinny być teraz skupione wokół wypełnienia Woli Pana Boga, jako sine qua non dalszego istnienia już nie tylko Polski, ale i całego świata?

  Myślę, że te teraz rozdrobnione przepychanki nie służą dobrze sprawie ratowania Polski i świata, bo przeciwnik, jak widać, jest bardzo dobrze zorganizowany w swoich kolejnych krokach pod sztandarem przeciwnika Pana Boga, a rozproszona obrona pod różnorakimi sztandarami, jest BEZRADNA i sprowadza się do przyjmowania do wiadomości kolejnych porażek.

  Pani Prezydentko, cóż by to była za Królowa, gdyby zostawiła nas Ona samych. Otóż, nie zostawia nas Ona samych, a mówi już o tym wielu biegłych w tych sprawach historyków i teologów m.in śp ks. prof. Bartnik, ks. prof. Bortkiewicz, czy prof. Kucharczyk.

  Matka Boska nasza Królowa przychodzi do nas, ale Jej głos jest zagłuszany przez tych dobrze zorganizowanych wrogów Polski i niestety nie dociera ten głos do szerokiej opinii publicznej.
  Zachęcam do zagłębienia się w ten ważny dla naszego przetrwania głos naszej Królowej, bo szkoda Pani wysiłków i wielu innych oddanych sprawie ratowania Polski, a do tej pory rozproszonych, bo oderwanych od kierunku działania, jaki wskazuje nam nasza Królowa.
  Wstawiałem już chyba linka do mojego posta opisującego jedno z wystąpień do nas naszej Królowej, ale warto przy tej okazji do niego wrócić :
  https://gibson.neon24.pl/post/147859,nie-pozwole-na-zaglade-narodu-polskiego
  Bo wydaje się, że prawda zawarta w tym przesłaniu jest bardzo prosta i przejrzysta. Ale jak widać, niestety tylko tak się wydaje, że ta prawda jest prosta...

  Pozdrawiam serdecznie
 • @Jan Paweł 11:25:42
  A czy masz doma wizerunek tej z Guadelupe i zginasz przed nią kolana swe, czy raczej przed czarną z jasnej (góry)?
 • @Jan Paweł 11:25:42
  Cenzura i namordniki solidarnie nam zakładane przez POPIS . Szczęść Boże .
 • @Oracz 11:33:00
  Ty co ?. Książkę piszesz ?. Salut :)))))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031