Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
192 posty 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Wniosek do Wojska o aresztowanie Sędziów

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wniosek do Wojska o aresztowanie Sędziów

 

Ref. D052 2020 08 06                                                                                                 Polska dnia 6 VIII 2020r

 

Naczelny Dowódca Sztabu GeneralnegoPan Rajmund Andrzejczak

ul. Rakowiecka 4A, 00-904 Warszawa

Tryb : "Pro publico bono"

 

Zawiadomienie z Wnioskiem

 

o NIEzwłoczne spowodowanie aresztowania Sędziów Sądu Najwyższego na okoliczność dokonanego fałszerstwem intelektualnym orzecznictwa w trybie art. 231 kk przez ostateczne zatwierdzanie swoich uchwał czym dokonali zafunkcjonowania nielegalnych rządów podstawowych struktur państwowości Rzeczpospolitej Polski . W/w NIElegalnie przeprowadzali rzeczone Uchwały takim sposobem by suweren nie dostał - NIE miał żadnej możliwości odwołania się.

 

W E Z W A N I E

 

W trybie art. 241 kpareprezentując Tymczasową Radę Stanu NARODU Polskiego - Społecznego Komitetu Konstytucyjnego na podstawie Racji Stanu Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski o Konstytucyjnym Obywatelskim Obowiązku Udzielania Pomocy Ofiarom Przemocy - wypełniając obowiązki PREZYDENTA TRSNP – wnioskuję do Naczelnego Dowódcy Sztabu Generalnego p. Rajmunda Andrzejczaka o natychmiastowe aresztowanie wszystkich byłych i obecnych Sędziów Sądu Najwyższego którzy w ostatnich 30 latach zatwierdzali ważność każdych wyborów i tym sposobem umożliwiali na terenie Rzeczpospolitej Polski funkcjonowanie nielegalnej uzurpatorskiej międzynarodowej grupy przestępczej podającej się za polski rząd.

 

Z takich powodów (jak dowiadujemy się ze strony suwerena próbującego bezskutecznie od wielu już lat dochodzić swych praw - D O W Ó D: http://www.tcichocki.pl/pobierz.htm ) - przez ostatnie 30 lat Rzeczpospolita Polska rządzona była przez oszustów i uzurpatorów z „układu zamkniętego” - na podłożu międzynarodowej mafii - zorganizowanej grupy przestępczej o charakterze zbrojnym.

 

Formę - Gnębienie i upokarzanieNarodu Polskiego określili ONIwymiarem sprawiedliwości.

Restrykcje- prawem.

Fałsz– prawdą.

Haracz– podatkami.

Okupacjęsuwerennych państw – szerzeniem demokracji.

Dewiację– realizowaniem prawa do wolności…

 

Wszystkie organa państwa przejęte zostały w sposób zakamuflowany, podstępny i nielegalny przez wrogów Narodu Polskiego.

 

Dowód:REWOLTA 1989r, która spowodowała dezorganizację i demontaż wewnętrznej dyscypliny struktur funkcjonalnych państwowości zaś ... polsko języczny PREMIER RP Mateusz Morawiecki głosi : opr. cit. " Jesteśmy w sytuacji, w pewnym sensie NIE do Odwrócenia. Ponieważ jesteśmy krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy" ... właściciele: CHabad Lubawicz – Rothschild ... George Soros i INNI ... w państwowości , która ... już NIE istnieje ...  TO państwo - Rzeczpospolita POLSKA po REWOLCIE 1989 roku , przekształcone zostało w spółkę z o.o. zarejestrowaną pod Nr 0 0 0 7 9 3 1 2w Waszyngtonie, w centralnym rejestrze spółek i firm jako usługi. Tu dowód: https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312  „najnowszy dokument z 2018 roku mówi o tym, że spółka ma prawo sprzedawać zadłużenie Polski do wysokości 400 miliardów dolarów.” https://www.odkrywamyzakryte.com/iiirp/     https://www.rpo.gov.pl/pl/content/polska-jako-firma-w-usa-rpo-pyta-msz

 

Co widać również przede wszystkim po efektach ich działań. Państwowa Komisja Wyborcza, Krajowe Biuro Wyborcze, Prokuratura Generalna i Sąd Najwyższy obsadzane były przez uzurpatorów i oszustów w miejsce przedstawicieli narodu. Organa te fałszując wyniki wyborów ciągle „przemycali” kolejnych dywersantów i sabotażystów do wszystkich organów władzy funkcjonalnych struktur państwowości w Polsce. Wszelkie próby suwerena przeciwstawienia się całej tej dziczy magistrów PRAWA spełzały na niczym. Ponad 300 dokumentów dowodowych znajduje się na stronie Pana Tadeusza Cichockiego, byłego kandydata na Prezydenta, który przez wiele lat bezskutecznie próbował dochodzić swoich praw jako suweren i w imienu suwerena. Patrz: link: http://www.tcichocki.pl/pobierz.htm  Wszystkie dokumenty w jednym foldderze do pobrania tu: https://mega.nz/folder/E1R3xYgK#JCardFp4gfgN6pXw6TLBWQ  

 

I. W związku z tym iż obecnie powstał już Społeczny Trybunał Prawa Naturalnego który zastąpi zarówno Sąd Najwyższy jak i Trybunał Konstytucyjny, wnoszę o przeprowadzenie natychmiastowego sądu doraźnego i zatrzymanie w trybie tymczasowego aresztu wszystkich tych sędziów Sądu Najwyższego oraz innych współsprawców (w tym sędziów Trybunału Konstytucyjnego), którzy dopuścili do tego że krajem przez tyle lat rządzili i nadal rządzą szubrawcy, nie dopuszczając na poziomie partnerstwa, za wszelką cenę przedstawicieli Narodu Polskiego którzy mieli by szansę spełnienia Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski trybem jej RACJI STANU. Rządzący podstępem i manipulacją ograbili cały naród z Dóbr Naturalnych i Zasobów Skarbu Państwa stanowiących własność całego NARODU Polskiego. Takiego oszustwa świat jeszcze nie widział!  Pracujących dla Globalistów, zepsutych do szpiku kości, zakłamanych, zdemoralizowanych i zdradzieckich Posłów, senatorów, sędziów, prokuratorów, polityków nie da się odsunąć od władzy jak tylko siłą. Dlatego to Narodowe Wojsko Polskie powinno wykonać swoją robotę. Jeśli wojsko tego nie zrobi to zdesperowani obywatele żeby przeżyć będą zmuszeni usunąć ich samodzielenie. Wtedy żaden polityk, żaden sędzia, żaden prokurator, ani członkowie ich rodzin nie będą znali dnia ani godziny...... Czy tego chcemy? Jeśli instytucje państwa polskiego nie załatwią tej sprawy to będzie źle. Z tego co słyszałam (informacja niepotwierdzona) to podobno w jakimś arabskim kraju ludzie wystrzelali wszystkich Sędziów Sądu Najwyższeego. Sędziowe stoją na straży morskiego prawa i pilnują interesów Globalistów by żaden uczciwy obywatel, nie dostał się do władzy i nie zmienił prawa. Dlatego pierwszych których trzeba definitywnie usunąć z życia publicznego to sędziowie Sądu Najwyśzego oraz Sędziowie Trybunału Konstytuycjnego, potem reszta kolaborantów.

 

II .Ponadto wnioskuję o przeprowadzenie przy udziale wojska, pierwszych rzetelnych, uczciwych, legalnych i w pełni demokratycznych wyborów na Prezydenta Polski. Należy dopuścić do Telewizji Polskiej wszystkich kandydatów którzy zamierzają kandydować (zanim zbiorą 100 tys.podpisów poparcia), by mogli oni poinformować społeczeństwo że chcą kandydować i by mogli zebrać 100 tysięcy podpisów poparcia. Kontakty do każdego kandydata Państwowa Komisja Wyborcza powinna ujawnić na swoich stronach by obywatele mogli wejść na stronę PKW, zapoznać się z danym kandydatem i pobrać formularz dla każdego chętnego kanydata którego chcą w tych wyborach poprzeć.

 

Mając na Uwadze Bezpieczeństwo Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i JEJ Obywateli powierzam szczególnej uwadze zapewnienie powagi i poczucia spełnienia Obywatelskiego Obowiązku. Proszę o nadanie należnej rangi przedmiotowemu Wezwaniu.

 

* POLSKA Jest JEDNA * PRAWO Jest JEDNO * PRAWDA Materialna Jest JEDNA *

 

Z poczucia obywatelskiego obowiązku

Teresa Garland

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/  tel. 697357009, mail: teresagarland@fidespolska.pl,

Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski,  https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/    

KOMENTARZE

 • Polska nie jest już państwem , jest tylko kolonią żydo-syjonistów !!!
  Szanowna pani Garland ! podziwiam pani determinację w walce o państwo prawa z żydowskimi okupantami !!!

  Moim zdaniem tylko globalna wojną ze światową mafią wyzwoli Polskę z łap światowego żydostwa ! ale popieram i podziwiam panią za determinację z żydowską mafią !

  Takiej determinacji w sejmie poprzedniej kadencji zabrakło Kukiz15 ! nie załatwili NIC !!! i nie przyjmuje do wiadomości ze Kukiz15 nie było w rządzie ! bo każde wystąpienie na mównicy każdego posła Kukiz15 powinno sie kończyć !
  Polacy są najbardziej rozbrojonym bezbronnym narodem na świecie
  Polacy nie mają dostępu do demokratycznych wyborów !!!
  Polacy są najbardziej uciskanym narodem podatkami !!!! [ 3100 zł ]
  a co było ? popierduchy i żałosne kwiczenie że my nic nie możemy !!

  MOGLIŚCIE CODZIENNI GNĘBIĆ żydów w SEJMIE MORALNIE !!!!!


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • autorka
  Upał daje w kość
 • @Jozio z Londynu 18:48:36
  Każdy twój wpis gamoniu to potwierdza.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30