Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
138 postów 125 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Proszę o PILNĄ pomoc w sprawie blokady skrzynki mailowej!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Proszę o PILNĄ pomoc w sprawie blokady skrzynki mailowej!

 

 

Proszę o PILNĄ pomoc w sprawie blokady skrzynki mailowej!

 

 

PILNE proszę o pomoc -  zablokowano mi maila na fidespolska.pl

 

Szanowni Państwo

Proszę o pomoc w szybkim czasie w udostępnieniu mi skrzynki mailowej tak abym mogła wysyłać do kilkutysięcy ludzi informacje, bo skrzynka pocztowa teresagarland@fidespolska.pl, została mi zablokowana, nie jestem w stanie tam już wejść. Próbowałam dzwonić do firmy Netwave w Gdańsku tel. 58 7617897 gdzie wykupiłam domenę fidespolska.pl oraz miejsce na serwerze z indywidualnym numerem IP i możliwością wysyłki 3 tys. maili na godzinę. Póki co firma nie odpowiada na mój telefon.

 

SPRAWA BARDZO PILNA!

 

Proszę o kontakt telefoniczny 697357009 gdyż w praktyce zostałam BEZ SKRZYNKI MAILOWEJ! Google jakiś czas temu zablokował mi teresagarland1@gmail.com teraz mam zablokowaną pocztę teresagarland@fidespolska.pl, Mam jeszcze na protonie teresagarland@protonmail.com ale tam jest mało miejsca i niektóre maile są odrzucane i do mnie nie dochodzą!

 

Proszę o pomoc!

Teresa Garland

Tel. 697357009

 

 

KOMENTARZE

 • współczuję
  ale to Pani, skoro wysyła Pani tyle listów elektronicznych (po paninemu "maili") winna być ekspertką w dziedzinie przełamywania blokad antysyfowych (po paninemu pewnie "antyspamowych").
 • @ Autorka
  Nie umiem pomóc :-(
  Pozdrawiam.
  5*
  Kwiatuszek:

  @---->>>>>>>>------------
 • Najprościej
  założyć nową skrzynkę.
 • Szanowna Pani Prezydentko
  3 tysiące listów. Są specjalne firmy marketingowe rozrzucające po świecie spam w milionach listów. Ja czasami robię wyjątek i nie blokuję. Nie zablokowałem jeszcze spamu z Mailchimp:
  https://mailchimp.com/pricing/
  Tam jak widzisz za darmo możesz po zameldowaniu wysłać 10.000 e-maili na miesiąc.

  Ja nie zablokowałem, gdyż otrzymuję właśnie z tego adresu ciekawy spam polityczny. Europejską propagandę: https://martenscentre.eu/

  Pozdrawiam :))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31