Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
138 postów 125 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

STPN WEZWANIE do władz RP w spr. Dr Anny Martynowskiej

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Społeczny Trybunał Prawa Naturalneego - WEZWANIE do władz RP w sprawie Dr Anny Martynowskiej - o natychmiastowe przywrócenie jej praw procesowych oraz o ukaranie składu orzekającego w jej sprawie.

 

Społeczny Trybunał Prawa Naturalneego - WEZWANIE do władz RP w sprawie Dr Anny Martynowskiej - o natychmiastowe przywrócenie jej praw procesowych oraz o ukaranie składu orzekającego w jej sprawie.

 Dokumentacja dostępna na stronie:

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/07/26/wezwanie-do-wladz-rp-o-natychmiastowe-przywrocenie-praw-procesowych-pani-dr-annie-martynowskiej/

 

D046 2020 07 26                                                                                             Polska dnia 26 VII 2020r.

                           

Premier RP Mateusz Morawiecki

Minister Zdrowia Łukasz Szumowski

Minister Sprawiedliwości Zbigniew Ziobro

 

WEZWANIE

 

o natychmiastowe przywrócenie praw procesowych Pani dr Annie Martynowskiej oraz o ukaranie składu orzekającego w jej sprawie

 

Działając w ramach Społecznego Trybunału Prawa Naturalnego ustanowionego przez  Tymczasową Radę Stanu Narodu Polskiego - Społecznego Komitetu Konstytucyjnego na podstawie Racji Stanu Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski, wypełniając obowiązki Prezesa Społecznego Trybunału Prawa Naturalnego.

WZYWAM

 

w/w osoby odpowiedzialne za Państwo Polskie i za Naród Polski do:

 

1.natychmiastowego przywrócenia praw procesowych Pani dr Annie Martynowskiej

2.natychmiastowego ukarania składu orzekającego w jej sprawie.

 

UZASADNIENIE

 

W dniu 24 lipca 2020r. Pani dr Anna Martynowska wezwana wstawiła się do lekarskiego sądu korporacyjnego. Z powodu odmowy używania maski została wyrzucona z sali sądowej z sądu dyscyplinarnego lekarzy. Tym samym złamano jej podstawowe prawo procesowe do swobody wypowiedzi i przede wszystkim odmówiono jej prawa do obrony przed tym sądem i przedłożenia dowodów obalających oskarżenie przeciwko niej o to, że w internetowych programach telewizyjnych znieważyła koronawirusa i ujawniła że nie ma żadnej pandemii, oraz że jej zdaniem nikt w Polsce na koronowirusa nie umarł. Prześladowania lekarzy i innych osób wypowiadających się sceptycznie lub krytycznie w relacji do opinii obecnego Ministra Zdrowia jest sprzeczne z art.54 Konstytucji który w punkcie pierwszym każdemu zapewnia wyrażanie swoich podglądów oraz pozyskiwanie i rozpowszechnianie informacji. Natomiast w punkcie drugim tego artykułu, jest mowa o tym że wszelka cenzura prewencyjna jest w Polsce zakazana. Zatem sądy medyczne działają wbrew obowiązującej Konstytucji i usiłują stłumić wolność Polaków oraz zamknąć usta lekarzom którzy mają inny punkt widzenia w przedmiocie występujących chorób i metod ich leczenia.

 


Janusz Górzyński

Prezes Społecznego Trybunału Prawa Naturalnego

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31