Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
138 postów 125 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Powstał Społeczny Trybunał Prawa Naturalnego

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Powstał Społeczny Trybunał Prawa Naturalnego

 

Materiały i dokumenty są dostępne na stronie:

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/07/26/powstal-spoleczny-trybunal-prawa-naturalnego/

 

 

Powstał Społeczny Trybunał Prawa Naturalnego

 

Szanowni Państwo

 

W związku z nasilającymi się prześladowaniami obywateli poprzez MEDIA i system sądowniczy w Polsce oraz w związku z reperkusjami organów państwa polskiego w celu depopulacji i niszczenia obywateli poprzez łamanie podstawowych Naturalnych Praw Człowieka w Polsce, byłam zmuszona ustanowić Społeczny Trybunał Prawa Naturalnego. Prezesem Społecznego Trybunału Prawa Naturalnego został mianowany pan Janusz Górzyński.

 

Zapraszam wszystkie osoby chętne do współdziałania w celu przywrócenia w Polsce SPRAWIEDLIWOŚCI. Słowa klucze: SAMOORGANIZACJA i WSPÓŁDZIAŁANIE. Mój tel. 697357009

 

Jesteśmy w trakcie trwania III-ciej wojny światowej – niewidzialnej nowoczesnej wojny prawnej i medialnej przeciwko społeczeństwom. W tej wojnie łamane są podstawowe ludzkie prawa a SPRAWIEDLIWOŚĆ i PRAWDA czyli podstawy ładu, porządku i dobrostanu obywateli w państwie umarły.

 

Jest to wojna państwa polskiego wraz z jego instytucjami przeciwko Narodowi Polskiemu. Władze państwa polskiego, sterowanie i zarządzanie państwem polskim zostały przejęte przez ludzi bankierów i korporacji. Główną bronią tej wojny są: NIESPRAWIEDLIWE i NIELUDZKIE PRAWO ustanawiane wg życzeń dla zysków bankierów i korporacji, prawo które łamie podstawowe Naturalne Prawa Człowieka oraz MEDIA które manipulują ludzką świadomością, przekazując kłamstwa i oszukując obywateli.

 

Żołnierzami w tej nowoczesnej wojnie niewidzialnej – czyli wrogami Narodu Polskiego i obywateli polskich są przede wszystkim (poza wyjątkami): dziennikarze systemowi, prokuratorzy, sędziowie i prawnicy. Dlatego musimy z całą mocą tym ludziom się przeciwstawić, gdyż oni nie działają w ochronie i obronie obywatela i jego praw, lecz działają przeciwko obywatelom w ochronie interesów bankierów i zysków korporacji.

 

Naród Polski został pozbawiony ochrony ze strony państwa i jego instytucji. Państwo przestało spełniać swój główny cel do jakiego zostało powołane tj. ochrony obywatela i jego majątku. Dlatego to my zwykli obywatele musimy stać się dziennikarzami, sędziami, prawnikami, prokuratorami i interpretatorami prawa w oparciu o Prawo Naturalne.

 

Poniżej przedstawiam treść Dekretu nr 8 z dnia 26 VII 2020r. ustanawiajacego Społeczny Trybunał Prawa Naturalnego.

 

z pozdrowieniami, Teresa Garland, Tel. 697357009, Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego, https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

D044 2020 07 26                                                                                                       Polska 26 VII 2020r.

 

Dekret nr 8 z dnia 26 VII 2020r. - dotyczy ustanowienia

Spolecznego Trybunału Prawa Naturalnego

 

P. Teresa Garland  Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego - Społecznego Komitetu Konstytucyjnego, w oparciu o posiadaną władzę i uprawnienia, działając na podstawie POLSKIEJ RACJI STANU oraz treści postanowień KONSTYTUCJI Rzeczypospolitej Polskiej z 1997r.: Art.4 par.1: „Władza zwierzchnia w Rzeczypospolitej Polskiej należy do Narodu.”, Art.4 par.2: „Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub bezpośrednio”, Art.82: „Obowiązkiem obywatela polskiego jest wierność Rzeczypospolitej Polskiej oraz troska o dobro wspólne”,

 

wydaje w dniu 26 VII 2020r. obowiązujący na terytorium

Rzeczpospolitej Polskiej

DEKRET ustanawiający SPOŁECZNY TRYBUNAŁ PRAWA NATURALNEGO

 

W związku z notorycznym łamaniem podstawowych Naturalnych Praw Człowieka w Polsce

 

ustanawiam

 

SPOŁECZNY TRYBUNAŁ PRAWA NATURALNEGO

 

w celu przywrócenia w Polsce SPRAWIEDLIWOŚCI

 

Glównymi celami Społecznego Trybunału Prawa Naturalnego jest obrona obywateli polskich przed:

 

1.    przestępczą działalnością państwa w stosunku do obywateli

2.    przestępczą działalnością sądów w stosunku do obywateli

3.    przestępczą działalnością firm, korporacji i innych instytucji czy organizacji łamiących nasze podstawowe Naturalne Prawa Człowieka

4.    przestępczą działalnością mediów w stosunku do obywateli

 

Dekretujący: Teresa Garland


 

Teresa Garland

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego - SKK

tel. +48 697357009, teresagarland@fidespolska.pl,

KOMENTARZE

 • Zapytam nieśmiało
  a ile macie szabel?
 • @interesariusz z PL 10:26:25
  Wystarczająco dużo by wygrać.....
 • Szanowna pani Teresa Garland !
  Większość Polaków wie że żydowski okupant ŁAMIE PODSTAWOWE PRAWA CZŁOWIEKA W POLSCE ! WIEMY ŻE MAMY PRAWA ! ale okupant żydowski ma 100 tyś indoktrynowanej przez żydowskie bojówki policji w tym kilka tyś bandytów od brudnej i mokrej roboty przebrani są dla niepoznaki w policyjne mundury !

  TYLKO WOJNA GLOBALNA WYZWOLI LUDZKOŚĆ OD żydowskiej dominacji w ŚWIECIE !

  POLSKA TO żydowski OBÓZ KONCENTRACYJNY DLA SŁOWIAN ! a jak wiemy w obozie prawo NIE ISTNIEJE !

  Siła żydowskich okupantów w Polsce są dowódcy policyjni którzy gotowi są wykonać każdy rozkazy który dostaną od okupantów żydowskich , więc wszelki rezolucję pisma żydowski okupant wrzuci do kosza ! szkoda czasu pani Garland

  Trzeba czekać na Wojnę ! gdy dostaniemy broń wtedy z niewolników staniemy się panami !!!! powtarzam PANAMI !


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach .
 • @ele 12:50:25
  Wojna już jest. Nie ma na co czekać. Jeśli nas zaszczepią i zaczipują a to jest planowane już na tygodniach to jest po nas....
 • @interesariusz z PL 10:26:25
  "a ile macie szabel?"

  Jedną, ale za to najlepszą jaka może być :
  https://gibson.neon24.pl/post/155853,jedyny-taki-cud-na-swiecie-wydarzyl-sie-w-polsce
 • -----------WATYKAŃSKA SYNAGOGA SZATANA
  ---------------- PRECZ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  https://www.youtube.com/watch?time_continue=35&v=xE99_dxkv8M

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31