Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
138 postów 126 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Sławomir Dul zaprasza do „O” Organizacji !

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sławomir Dul zaprasza do „O” Organizacji!

 

Sławomir Dul zaprasza do „O” Organizacji

https://www.facebook.com/groups/883574952133507/

ZAŁOŻENIA

'Organizacja' #O to ludzie opierający swoje działania na budowaniu wspólnych relacji poprzez spotkania, grille, eventy, prelekcje, manifestacje. Trwożymy realną rzeczywistość w której członkowie starają się wzajemnie wspierać. Organizacja dzieli się na dwie struktury - opór bierny i opór czynny. W tej grupie są osoby, które wzorując się na założeniach polskiego ruchu oporu i doświadczeniach Gandhiego są w stanie praktykować opór bierny. To nie jest grupa dla tzw. ludzi 'świadomych' których jedynym 'działaniem' jest udostępnianie postów na pejsie. Osoby takie będą usuwane z grupy bez podania przyczyn.

 

 

Tylko świnie siedzą w kinie. Tylko lemingi wspierają syjonizm i NWO.
Nasi przodkowie pod okupacją czynie walczyli z wrogiem. Dziś kraj nas został przejęty przez obcych. Możemy i powinniśmy im się przeciwstawić, tak jak uczy nas historia poprzednich pokoleń. Nie kążdy może stosować opór czynny wobec najeźdcy, ale możemy stosować opór bierny. To nie jest grupa informacyjna, to grupa dla ludzi stosujących opór bierny w celu organizacji tego oporu. Nie bawimy się w uświadamianie, uświadamiamy jedynie poprzez działanie.

 

KOMENTARZE

Brak komentarzy. Bądź pierwszy!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31