Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
192 posty 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

#WOLNOŚĆ dla Adolfa Kudlińskiego! Podpisz petycję!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

#WOLNOŚĆ dla Adolfa Kudlińskiego! Podpisz petycję!

 

#WOLNOŚĆ dla Adolfa Kudlińskiego! Podpisz petycję!

 

Bitwa o sprawiedliwosć Adolfa Kudlińskiego https://www.youtube.com/watch?v=HSX8CpGGYOM

 

Podpisz petycję!

https://podpisz.to/petycja/wolnosc-slowa-zlamana-zadamy-uchylenia-wyroku-skazujacego-pana-adolfa-kudlinskiego,595

 

Niniejszym żądamy natychmiastowego uchylenia wyroku skazującego pozbawienia wolności Pana Adolfa Kudlińskiego gdyż podstawa na której Pan Adolf został skazany jest haniebną. Postawą która Awsze byla cnota w tym wyroku jest wielce krzywdząca i podwaAa majestat prawa. Zachowanie Pana Adolfa było szlachetne i godne pochwaly który stanął w obronie pokrzywdzonych ludzi których zaatakowali niektórzy ludzie Rumuńskiego pochodzenia atakując podczas zbierania grzybów na Polskiej ziemi. Żądamy aby sprawę ponownie zbadała niezależna prokuratura gdyż zachodzi domniemaniem że wyrok mógł zapaść pod wpływem zmowy niektórych instytucji czy ten osób których dobre imię naszego kraju czy bezpieczeństwo obywateli Polski nie jest ważna. Proszę ministra sprawiedliwości Pana Zbigniewa Ziobro aby sprawdził czy przy tym wyroku skazującym nie doszło do złamania konstytucji i podstawowych praw obywatelskich. Żądamy rzetelnego wyjaśnienia sprawy. Proszę wziąć pod uwagę wiek Pana Adolfa Kudlińskiego ten wyrok to pewna śmierć dla tego czlowieka. Ludzie którzy szerzą myśl patriotyczna trzeba szanować i bronić a taka osoba jest właśnie Pan Adolf Kudliński. Wolność wypowiedzi powinna być szanowana w demokratycznym kraju jeśli jeszcze takim jest Rzeczypospolita Polska. Prośbę kieruje do ministra sprawiedliwości Zbigniewa Ziobro prezydent RP Andrzeja Dudę do Trybunału konstytucyjnego i kandydata na prezydenta Pana Krzysztofa Bosaka

KOMENTARZE

 • @Teresa Garland
  Adres https://podpisz.to/petycja/wolnosc-slowa-zlamana-zadamy-uchylenia-wyroku-skazujacego-pana-adolfa-kudlinskiego,595

  Za błędny adres petycji należy się Pani 1* niestety bez czytania wstawiłem 5*

  Szanowna Pani podała Pani adres petycji dodatkowej. Zabiera ona tylko siłę i głosy prawdziwej petycji podpisanej przez Adolfa Kudlińskiego.

  Tu wideo Pana Kudlińskiego
  https://www.youtube.com/watch?v=FWDT7MPO_Us

  A tu petycja oryginalna na neutralnej stronie

  https://www.petycjeonline.com/petycja_o_ulaskawienie_adolfa_kudlinskiego

  Dodam, że trzeba pisać o tym młodym smarkaczu, który ma władzę wsadzić Kudlińskiego za kratki na 3,5 roku. Jakie szkoły skończył, gdzie mieszka, ile ma lat, co robi poza pracą, zaproszenie na wywiad lub dyskusję z nim, niech się tłumaczy. Oczywiście pochodzenie rodziny.
  To powinni polscy blogerzy odkryć i wstawić na swoje strony.

  Także Ziobro powinien odpowiednio reagować!
 • @adevo 16:17:27
  był wywiad Janusza Zagórskiego z Adolfem Kudlińskim na Yoy tube. wczoraj się ukazał.
  a ten młody sędzia to chyba pochodzi ze Starachowic.
 • @zbig71 16:36:20
  Tak znam to wideo:
  Pan Turek, sierżant sztabowy policji powiatowej w Kielcach złożył donos na Kudlińskiego.
  https://www.youtube.com/watch?v=JCShPg7ovkk&feature=youtu.be

  8:30 Prokurator Wstępień, sędzia Kroner?
 • @adevo 16:17:27
  Ma Pan całkowitą rację - treść i styl sporządzonej przez Prezydentkę petycji może tylko zniechęcić ludzi do szastania w internecie swoimi danymi osobowymi, w przeciwieństwie do petycji oryginalnej. Takie też zapewne będzie miała reperkusje u swoich adresatów. Dość, że jeszcze na końcu nie wezwała do głosowania na siebie. Odnośnie petycji napisanej przez p.A. Kudlińskiego - ona też ma ogromną ilość braków formalnych, dlatego wątpię, czy skazany zaledwie w I Instancji, dysponuje tak szeroką pomocą prawną, jaką się przechwala w wywiadzie p.J. Zagórskiego .
  Odnośnie oryginalnej petycji nasuwają mi się następujące refleksje: 1. Wszyscy rzekomo poszkodowani przez Rumunów powinni swoje skargi kierować na policję, z koniecznym żądaniem ścigania i ukarania sprawców przemocy a nie do impulsywnego staruszka A. Kudlińskiego. Policja nie działa na podstawie plotek skazany faktycznie nie ma żadnych świadków na uwiarygodnienie swojej linii obrony. To też nie zrobi dobrego wrażenia na adresatach petycji. W końcu żyjemy w XXI w. i żaden niewinny nie ma powodu do "panicznych obaw przed policją, prokuraturą i sądem." Pobite albo i nie pobite tylko okradzione baby, mogły się bać czego innego - lasy są państwowe, a każdy dochód należy opodatkować. Tak, tak, gdyby moja księgowa chociaż o 10 gr. pomyliła się w zeznaniu podatkowym, US. wezwał by mnie i w drodze łaski pozwolił zapłacić z procentami, ale mógłby też zrobić mi sprawę karno - skarbową. Zadzierać z US to tak, jak pocałować tygrysa pod ogon. Wiejskie babiny zapewne dobrze o tym wiedziały. Pan Kudliński -i tu już robi się śmiesznie - powołuje się na artykuł o prawie do obrony koniecznej. Jednak w kk. jest też artykuł o przekroczeniu granic obrony koniecznej i nie wyobrażam sobie iż jakikolwiek sędzia wykazałby pobłażliwość dla zabicia człowieka w obronie...koszyczka grzybów. Petycja, jak i każde pismo procesowe, nie może być wentylowaniem własnych emocji, ponieważ z reguły daje wówczas odwrotny efekt. Mowa nienawiści rzeczywiście od jakichś dwóch lat została wciągnięta na listę przestępstw podlega surowym represjom karnym. Nie mieści się w granicach wolności słowa i dlatego nie można paplać, co ślina na język przyniesie. Zresztą parę tygodni temu zwracałam uwagę "Prezydentce" na ten fakt, która - pewna bezkarności - podżegała Polaków w internecie do agresji fizycznej wobec sędziów, prokuratorów i "innych ważnych osób" a Pan "Pedant" naiwnie myślał, że mieści się to w granicach wolności słowa. Nie, nie mieści się.
  Panie Adevo, dla skazania w warunkach recydywy nie ma absolutnie żadnego znaczenia ani wiek sędziego, jak również "Jakie szkoły skończył, gdzie mieszka, ile ma lat, co robi poza pracą, zaproszenie na wywiad lub dyskusję z nim, niech się tłumaczy. Oczywiście pochodzenie rodziny" i próbując tutaj zorganizować na tego sędziego nagonkę "blogerów", stąpa Pan po kruchym lodzie i naraża Neon na restrykcje. Tym bardziej, że popełnienie następnego przestępstwa w warunkach recydywy ZAWSZE skutkuje odwieszeniem poprzedniego wyroku. Więc jeśli p. Kudliński wziął się za pouczanie "prostych ludzi" o zasadach prawa nie uważa Pan, że przede wszystkim sam powinien to prawo znać? Powoływanie się na kilkutysięczną ławę przysięgłych internautów oraz ratowanie żydów przez rodzinę nie jest traktowane jako okoliczność łagodząca. Zakładając, że petycja dotrze do prezydenta, myśli Pan, że jakie wrażenie zrobią na głowie Państwa te ordynarnie wywrzaskiwane bez żadnych hamulców "kur.y i skur.....y sędziowie", gęsto padające w wywiadzie? No i co ma do tego stary mundur żołnierza polskiego, w który się p. Kudliński do wywiadu wystroił? A na koniec uświadomię Pana o czymś jeszcze: w przepisach kodeksu karnego, w art.263§2 kk stoi: " Kto bez wymaganego zezwolenia posiada broń palną lub amunicję, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8." Więc niezależnie od chorej cioci opłacało się poddać karze.
  Drogę dla p. Kulińskiego widzę jedną: żadne petycje i uliczne demonstracje, lecz druga instancja, badanie przez biegłych psychiatrów i psychologów, którzy z uwagi na ewidentnie widoczną organikę orzekną charakteropatię i zachodzenie warunków częściowo lub całkowicie zniesionej poczytalności. Wówczas sprawa będzie umorzona.
 • @adevo 17:23:59
  Nie potrzeba sierżanta policji. W obecnych czasach wystarczy donos byle kogo na mowę nienawiści p.Garland, jaką odstawia tutaj dosyć często, żeby zamknęli Neon z powodu Jej głupkowatych wypowiedzi.
 • @viridiana 11:00:17
  Pani punkt widzenia jest całkowicie od strony reżimu posiadającego aktualnie władzę.

  Dlatego jest to dobra analiza dla Pana Kudlińskiego, gdyż nie od Internautów będzie zależała siła wykonawcza, tylko od uzbrojonej, reżimowej policji, która wejdzie i go zabierze, jeżeli on nie ucieknie za granicę.

  Dla szlachetnego Polaka patrioty, ale z instynktem samozachowawczym być może nie będzie tragedią przyjąć podaną przez Panią linię obrony na "niepoczytalnego wariata".

  Co on wtedy traci?
  1. Traci godność wolnego Polaka.
  2. Żydowski reżim pokazuje Polakom w Polsce i na świecie jak traktować Polskich Patriotów.
  3. Już wyrok 3,5 roku w zawieszeniu był skandalem, teraz mowa nienawiści - wszystko naciągane brednie wrogów Polski, by pozbawić ludzi odwagi.
  4. Naprawdę dojdzie w Polsce do dezynfekcji i deratyzacji, a Rosja nam pomoże.
  Tego jestem pewny!
 • @viridiana 11:19:05
  >wystarczy donos by zamknęli Neon.
  ------------------------
  Znam triki biur adwokackich- robią donosy do firm hostingowych. Tylko neon.pl nie ma polskiego hostingu. Dlatego uwarunkowania prawne wynikające z RODO jego nie dotyczą.
  Tu widać, że nie masz pojęcia o praktyce Internetu.
  Jeżeli Pan Opara się obrazi na akcje żydoreżimowych trolli, to zmieni hosting z francuskiego na australijski i Neon będzie poza jurysdykcją UE.
 • @adevo 23:24:33
  Oczywiście Panie Adevo, mój punkt widzenia musi być zgodny z rzeczywistością, która mnie otacza zamiast z rzeczywistością wydumaną i myśleniem życzeniowym. Ucieczka za granicę, koczowanie pod mostem oraz przymieranie głodem wg. Pana pozwala zachować godność a leczenie psychiatryczne już nie? Bo jakoś wątpię, czy te mityczne żydki wezmą kryminalną recydywę na utrzymanie. Godność jest przecież przynależna każdej istocie ludzkiej od urodzenia aż do śmierci. Prawa do szacunku nie zmienia fakt choroby bądź niepełnosprawności. Może z wyjątkiem narkomanii i pijaństwa, choroba skutkująca często niepełnosprawnością nie jest przez pacjenta zawiniona. Jeśli szanujemy człowieka chorego psychicznie, nie mówimy o nim "wariat". Zgodzi się Pan ze mną? Natomiast na etapie skazania w I Instancji p. Kudliński nie ma już czego "przyjmować", bo to adwokat, prokurator lub sąd musi wnioskować o badanie a on tylko podporządkować się zaleceniom sądu. Nie ma prawa nie zgodzić się na badanie ani wpływać na jego wynik. Być może taką ekspertyzę już zrobiono i biegli orzekli, iż był w pełni poczytalny w chwili popełniania przestępstwa. Wówczas zostaje jeszcze II Instancja.
  No i jaki tam z niego patriota? Impulsywny, bezmyślny charakteropata, który plecie co ślina na ozór przyniesie, ponieważ na starość zabrakło mu umiejętności przewidywania skutków swoich poczynań. Jakim skandalem był poprzedni wyrok? Górną granicą przewidzianą w kk jest 8 lat, on dostał 3 lata "jak dla brata" i to w zawiasach., a pół roku swąd dorzucił za mowę nienawiści. Odwaga zaś na tym poziomie, co u Prezydentki - innych podżegał do zrobienia porządku z Rumunami a sam się w chałupie chował.
 • @adevo 23:36:53
  Nie muszę mieć na ten temat pojęcia, ostrzegam ze zwykłej życzliwości. Służby wynajmujące zdolnych hakerów potrafią uprzykrzyć życie każdemu właścicielowi portalu, niezależnie od miejsca pobytu serwera. I jeszcze jedno Panie Adevo, mogłabym ostrzej, ale w moim domu zawsze dbano o elegancję językową - nie miałam zaszczytu bruderszaftu z Panem wypić.
 • @viridiana 17:33:40
  > No i jaki tam z niego patriota? Impulsywny, bezmyślny charakteropata, który plecie co ślina na ozór przyniesie, ponieważ na starość zabrakło mu umiejętności przewidywania skutków swoich poczynań.
  -----------------------------
  Tu pokazuje Pani wyższość wobec człowieka ze wsi.
  TO NIEMIECKA AROGANCJA!

  Według mojej percepcji sędzia miał obowiązek uwzględnić różnicę pomiędzy własną socjalizacją, a oskarżonego wychowanego jeszcze w PRL-u.
  Sędzia tego nie zrobił, Pani nie chce zauważyć, tylko insynuuje, że on musi być chory, jeżeli tak się zachowuje.

  Według mojej oceny jest to człowiek zdrowy psychicznie, o dużej odwadze obywatelskiej i o dużym zaangażowaniu społeczno- politycznym. Wręcz przykład wzorcowy zaangażowanego polskiego, uczciwego patrioty.

  Gdybym ja był Prezydentem RP to bym bohatera Kudlińskiego uniewinnił, dał mu order, a sędziego bym przeniósł do archiwum.
 • @viridiana 17:42:39
  > Nie muszę mieć na ten temat pojęcia, ostrzegam ze zwykłej życzliwości.
  ------------------------------
  Niestety albo się ma pojęcie, albo wierzy się w Hoax.
  Z utrudniania w "życzliwości" ludziom życia, ich ograbiania to żyją prawnicy.
 • @adevo 20:43:25
  Nie jestem doskonała, ot taki nawyk mieszczaństwa, niekoniecznie niemieckiego. Nie napiszę, że Pan się nie zna na psychiatrii, bo ma do tego pełne prawo. Nikt omnibusem nie jest. Nigdzie nie pisałam, że p.Kudliński jest chory psychicznie i prawdopodobnie nie jest. Natomiast impulsywność i nieobliczalność i charakteropatia (zaburzenia osobowości na podłożu organicznym) są skutkami uszkodzeń centralnego układu nerwowego, kory mózgowej o różnej etiologii, przypuszczalnie w tym wypadku związanych z podeszłym wiekiem. W Międzynarodowej Klasyfikacji Chorób zatwierdzonej przez WHO, która obowiązuje również polskich biegłych psychiatrów, zaburzenia osobowości nie są chorobami psychicznymi, aczkolwiek zarówno organiczne uszkodzenia kory mózgowej jak i rozwijająca się na tym podłożu charakteropatia mogą powodować brak rozumienia skutków własnego postępowania i kierowania nim w momencie czynu przestępczego. Więc gdybym ja była biegłą w tej sprawie, po badaniach diagnostycznych, gdyby ich wyniki potwierdzały moją hipotezę, stwierdziłabym zmniejszoną poczytalność i sugerowała sądowi skierowanie opiniowanego na leczenie ambulatoryjne zamiast kary pozbawienia wolności.
  Dlatego to nie Pan jest prezydentem, bo Pan prezentuje swoiste rozumienie bohaterstwa, zaangażowania obywatelskiego i społeczno-politycznego. A gdyby adwokat na rozprawie podjął obronę zgodnie z Pańskimi przekonaniami, sąd poważnie by się zastanowił czy adwokat ów nie utracił zdolności do wykonywania swojego zawodu. To mi nasunęło pytanie: dlaczego laika prawnego od profesjonalisty dzieli tak wielki ocean niezrozumienia? Abstrahując już od stwierdzenia, pod którym pewnie podpiszemy się oboje: przepis o "mowie nienawiści" narusza wolność słowa gwarantowaną w 54 art. Konstytucji.
 • @viridiana 23:54:35 - specjaliści od żonglowania paragrafami
  Sama Pani odpowiedziała: " Nie jestem doskonała, ot taki nawyk mieszczaństwa, niekoniecznie niemieckiego."

  Prawo ustanawia ekipa kolaborantów wspólnie z międzynarodowymi kancelariami adwokackimi. To nie jest prawo robione dla Polaków. Polskie Prawo jest nieobiektywne, nie dla ludu, ale dla niepolskiej elity z kasą i dla korporacji adwokackich.

  Za komuny przepisy prawa były również niesprawiedliwie, ale każdy wiedział, że proces może wygrać, nawet bezpłatnie, z partyjnym poparciem, czyli po znajomości. Aktualnie trzeba mieć duże pieniądze dla opłacenia specjalisty od żonglowania paragrafami. Osobiście mam wrażenie, że polska sprawiedliwość ma olbrzymie deficyty personalne.

  Prokuratura Ziobry odrzuciła moją pracę z dowodami przestępstwa, gdyż uważa, że jest w niej parę zdań w innych językach. Ja w stopkach zamieściłem wycinki oryginalnych tekstów, które są w głównym tekście przetłumaczone na polski. Nie można zamieszczać w piśmie do prokuratury Ziobry nawet najmniejszych tekstów w obcych językach?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30