Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 116 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

ANTYCZIPOWA akcja smsowa! #SzczepionkaCovid=CZIP

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ANTYCZIPOWA akcja smsowa! #SzczepionkaCovid=CZIP Zastopuj ludobójstwo! Podpisz Akt Woli Narodu nr 4 https://aktywolinarodu.wordpress.com/

 

ANTYCZIPOWA akcja smsowa! #SzczepionkaCovid=CZIP Zastopuj ludobójstwo! Podpisz Akt Woli Narodu nr 4 https://aktywolinarodu.wordpress.com/

 

Szanowni Państwo

 

Trzeba maksymalnie wykorzystać każdy kanał komunikacyjny aby uchronić nasz Naród Polski przed zagładą. Prezydent Duda „załatwił” w Ameryce u Trumpa szczepionkę na COVID, a to znaczy że Polacy zostaną wyszczepieni jako pierwsi, w celach doświadczalnych, w najbliższych miesiącach. Oni działają na czas. Jeśli nie uda się nam poinformować społeczeństwa polskiego na temat tego, czemu tak naprawdę będzie służyć ta szczepionka to już jest po nas. Szczepionka z czipem pozbawi nas wolnej woli gdyż zadziała na polu duchowym człowieka. Staniemy się bezwolnymi robotami. Unicestwią w nas to co ludzkie i na zawsze zostaniemy niewolnikmi - my i nasi potomkowie.

 

Dlatego wysyłajcie wszyscy masowo smsy do Waszych znajomych, do rodziny by w szybkim tempie pobierali Akt Woli Narodu nr 4 o zakazie szczepień na terenie Polski, aby ten akt podpisywali i aby mi go OSOBIŚCIE dostarczano. 

 

https://aktywolinarodu.wordpress.com/2020/06/22/akt-woli-narodu-nr-4-calkowity-zakaz-szczepien-na-terenie-polski/

  Treść smsa:#SzczepionkaCovid=CZIP Zastopuj ludobójstwo! Podpisz Akt Woli Narodu nr 4 https://aktywolinarodu.wordpress.com/

 

Przesyłajcie również wszystkim znajomym przez smsa linki do filmików odnośnie szkodliwości szczepionek i odnośnie czipowania. Mój 5-ciominutowy filmik tu:  Nie daj się zaczipować. Podpisz oświadczenie woli przeciwko szczepieniom!”https://www.facebook.com/100010918327757/videos/1118323075208293/

 

ps. Polecam również wywiad ze mną : 

 

TERESA GARLAND MA ROZWIĄZANIE DLA POLAKÓW

https://www.youtube.com/watch?v=NklxIec1R0Q

 

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Tel. 697357009

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

Akty Woli Narodu do pobrania tu:

https://aktywolinarodu.wordpress.com/

 

 

KOMENTARZE

 • ***
  Ty to dopiero masz urojenia...
 • 2 widea
  Pani Tereso ruszenie w Polskę to wspaniały pomysł dotarcia do większości.

  Prawdą jest Internet jest dla młodych i smarkatych, ale też dla, zaangażowanych, kapusiów, hamulcowych i trolli. Internet nie jest medium większości Polaków w Polsce.
  Produkcje w Internecie muszą mieć standardy dla młodych, ale którym faktycznie ręce się trzesą, od samogwałtu i oglądania Porno.

  A więc, gdy strona tytułowa widea:
  TERESA GARLAND MA ROZWIĄZANIE DLA POLAKÓW
  pokazuje obciąganie druta, to każdy nawet ja oczywiście skojarzy Pani rozwiązanie z propozycją walenia konia przez Panią
  Taka jest psychologia bliskich pojęć :))

  Drugie wideo u żyda handlującego danymi abonentów na FB, wygląda u mnie jak poniżej. Dlatego bez logowania nie ma Pani wideo. Czyli znowu malutka elita może sobie Pani wideo pooglądać.

  1. Fotka przedstawia stronę tytułową widea na Youtube:
  TERESA GARLAND MA ROZWIĄZANIE DLA POLAKÓW

  https://iddd.de/rys/TGrozwiazanie.jpg

  2. Tu wideo bez logowania, w trybie prywatnym i bezpiecznym na FireFox

  https://iddd.de/rys/garlandFBkl.jpg
 • @adevo 15:21:28
  Aha zapomniałem: sugeruję by Pani swoje apele na FB wstawiała też dla wszystkich na YT lub jezscze lepiej na Vimeo.
 • Linki do moich wystąpień na YT
  2020 06 24 Teresa Garland nie daj się zaczipować poprzez szczepionke
  https://www.youtube.com/watch?v=2mQkllBXsfI

  2020 06 17 Jak rozpoznać kapusia Teresa Garland
  https://www.youtube.com/watch?v=yQVdBsInEdM
 • @Yarpen Zirgin 14:18:53
  PO TYM KOMENTARZU WIEM KIM JESTEŚ.. ZADANIOWIEC!
  znalazłem zadaniowca, znalazłem zadaniowca, znalazłem zadaniowca, znalazłem zadaniowca, znalazłem zadaniowca, znalazłem zadaniowca!!

  Lepiej zmień nick, bo jesteś spalony.. nie tylko dla mnie, ja ci tylko ogoliłem głowę..
 • @adevo 15:26:06
  nie rozumiem.. zbyt dużo RedTube u Ciebie?

  blogerka chce akcji przeciw chipowaniu, a Ty Przypierdalasz się do innej sprawy.. ?????

  Jednak inni mieli rację, jesteś opłacany/opętany..

  P.S.
  Prezydentkę traktuję niczym Napoleona w Gnieźnie, ale jeśli wariat powie coś mądrego, to pochylam się nad tym, bo może otworzyło mu się trzecie oko..
 • @wk..ny 21:05:02
  Każde ostrzeżenie przed czipowaniem jest warte.
  Także dobrze, że pani Teresa zwraca na to uwagę
 • @wk..ny 21:05:02
  >Jednak inni mieli rację, jesteś opłacany/opętany..
  -------------------
  Poszła akcja przez PW?
 • @zbig71 21:20:59
  >Każde ostrzeżenie przed czipowaniem jest warte.
  -------------------------------
  Spokojnie, najpierw są ostrzeżenia przed przymusowymi szczepieniami.
  Te są konstrukcją uznaną we wszystkich obozach. Natomiast nanoczipy w szczepionkach wymagają dowodów.
 • @adevo 21:41:47
  To chyba można sprawdzić.
 • @Yarpen Zirgin 14:18:53
  Dopiero teraz Pan to zauważył?
 • @adevo 15:21:28
  A ja pieprzę Jej rozwiązania i w ogóle irytuje mnie taka nachalna agitacja rodem z socjalistycznych wieców, zakładająca bezrefleksyjne wymuszenie na mnie pożądanych dla agitatorów zachowań, niekoniecznie zgodnych z moim dobrem. Każdy dysponujący przeciętną inteligencją człowiek doskonale sam wie, co jest dla niego najlepsze i nie potrzebuje pouczeń ekonomicznej i politycznej ignorantki mającej jedynie schizofreniczny kontakt z rzeczywistością. Nie potrzeba bowiem aż czipa, żeby każdego z nas inwigilować i kontrolować. Komórka, internet i karta płatnicza w zupełności do tego wystarczą. Kto nie chce inwigilacji, musi po prostu pozbyć się tych gadżetów. Gdy logujemy się na każdą nową stronę, musimy wpierw udzielić zgody na przetwarzanie naszych danych osobowych i adresowych bo jeśli nie, jesteśmy blokowani. Nawet w markecie płacąc kartą i podając kod miejsca zamieszkania udostępniamy sklepowi szereg naszych danych, bynajmniej nie "do statystyki", jak pierdzielą kasjerki. Czy Pan wyobraża sobie, że parametry fizjologiczne ludzi chorych kardiologicznie, diabetologicznie bądź neurologicznie interesują służby specjalne? Nie założy Pan choremu na Alzheimera ojcu lokalizatora, bo będzie inwigilowany?! Jednak na pewno nie zrobi tego wobec własnego ojca człowiek sugestywny i zmanipulowany debilną agitacją tej kobiety. Do dziś chodzą jeszcze po świecie ofiary takiej propagandy, mocno przeświadczone, że "Rosja w każdej chwili może nam zakręcić kurek" (z gazem) a Ameryka to nasi przyjaciele...Rozrywkowo posłuchałam sobie części wywiadu Pani Garland i powiem wprost - taki stek nonsensów, absurdów i ignorancji ekonomicznej, może wygenerować tylko symptomatologia psychiatryczna.
 • @viridiana 13:19:46
  >Nie założy Pan choremu na Alzheimera ojcu lokalizatora, bo będzie inwigilowany?! Jednak na pewno nie zrobi tego wobec własnego ojca człowiek sugestywny i zmanipulowany debilną agitacją tej kobiety.
  ------------------------
  Ciekawa mieszanina merytorycznych argumentów z osobistymi wyzwiskami.
  Odpowiadam merytorycznie. Niemcy do pilnowania swoich chorych na alzheimera zatrudniają Polki. Lokalizatory, czyli komórki z włączonym GPS i programem są bardzo niebezpieczne dla ludzi z rozrusznikami serca ze względu na zakłócenia pracy rozrusznika serca polami elektromagnetycznymi wysyłanymi przez lokalizatora GPS.
  To są fakty, Pani okrasza swoje wątpliwości i negatywny przekaz dodatkowo zaczepkami osobistymi. W ten sposób przestaje Pani komentarz mieć jakąś lepszą wartość.
  Ale dobra, nowa taktyka trolla, będę ją śledził!
 • @adevo 22:46:08
  Jeżeli racjonalne myślenie postrzega Pan jako wyzwisko, nie dziwota, że sam wyzywa mnie od trolli. Czego używają Niemcy, nie ma dla tematu najmniejszego znaczenia. Mieszkam w Polsce a tu również jest dosyć ludzi chorych na ch. Alzheimera, internistycznie bez rozrusznika serca, mają też zaburzenia pamięci, również zaburzenia orientacji w terenie, co niekoniecznie może być związane z skądinąd przewlekłą ch. Alzheimera, lecz z wieloma innymi chorobami neuro - degradacyjnymi. Takim chorym i ich rodzinom czip dawałby pewne poczucie bezpieczeństwa i zmniejszał ich poziom lęku. W związku z tym, głupkowatą, prymitywną poznawczo publicystykę Pani Garland uważam za nader szkodliwą społecznie. I wolno mi tak ją postrzegać, bez konieczności znoszenia epitetu "troll" pod swoim adresem. Rozumie Pan różnicę między dyskredytowaniem osoby a dyskredytowaniem poglądów przez nią głoszonych? Chyba nie, o czym świadczą też Pana poprzednie komentarze.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31