Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 116 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Szach mat dla ludzkości – film opublikowany w 2013 r.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szach mat dla ludzkości – film opublikowany w 2013 r.

 

 

 

Plik ulotka poniższego do pobrania tu: https://mega.nz/file/YtRURCQK#TQlx-xue1sZTJtx5NSDLKGKg1iT3P6NwN_KDJmDUffA

 

Szach mat dla ludzkości – film opublikowany w 2013 r. https://www.youtube.com/watch?v=iYJtlCs5iYk

Festiwal Filmów Kontrowersyjnych i Wolne Media zapraszają na film. Odpowiedź: ffk.org.pl i wolnemedia.net Scalenie: wyspa333

Od tysięcy lat, Ziemia jest naszym domem, ale wkrótce stanie się naszym więzieniem. Przestępcza elita złożona z potężnych bankierów i właścicieli wielkich korporacji, zarządza światem z cienia i są o krok od osiągnięcia swoich mrocznych snów:

1.Stworzyć światowy rząd, zdominowany przez oligarchiczną elitę.

2.Ustanowić globalną elektroniczną walutę, by podzielić świat na dwa rodzaje ludzi: panów i niewolników.

3.Zaszczepić w każdym człowieku elektroniczny czip z jego informacjami biometrycznymi, jego danymi osobowymi i elektronicznymi pieniędzmi, które posiada, w celu uzyskania absolutnej kontroli nad populacją.

4.Ograniczyć liczbę populacji, żeby łatwiej kontrolować masy i lepiej zarządzać zasobami naturalnymi na koniec.

Elita jest w punkcie realizacji tego marzenia. Ci wielcy kryminaliści stworzyli tę historię, aby: uzyskać absolutną władzę na świecie...... NA ZAWSZE. Szach mat dla ludzkości.

Jak mają zamiar to zrobić?

Wierzą że mogą to zrobić za pośrednictwem trzech jednoczesnych ruchów strategicznych.

Pierwszy załamanie gospodarcze. Elita wytworzy wielki, międzynarodowy kryzys finansowy, który ma się zakończyć zapaścią gospodarczą, upadkiem euro i dolara. Wtedy, wiele osób straci pracę i swoje oszczędności w Europie i w USA. W miarę wzrastających protestów, elita będzie tworzyć fałszywe antysystemowe grupy, które powodować będą epizody chaosu oraz wzrost przestępczości, aby ludzkość zażądała ustanowienia od władzy silnego porządku.

Ewolucja upadku w Europie i Stanach Zjednoczonych, będzie przebiegać różnymi torami. W Europie: elita generuje pogląd, że każdy samotny kraj nie może przezwyciężyć kryzysu narodzi się scentralizowany rząd europejski i suwerenność narodowa ograniczona będzie do minimum. Własność państwowa ulega prywatyzowaniu, wielkie korporacje zostają włączone do rządzenia państwem.

Klasa polityczna jest skompromitowana. Niektórzy politycy i bankierzy będą się procesować. Jednak wszystko to jest sztuczka. Elita promuje liderów manipulatorów, wyłaniających się z protestujących, do kierowania protestującymi i zapewnienia iluzji, demokratycznej odnowy i nadziei.

Europejski rząd jest zajęty przez technokratów, którzy zastąpią starych, niesprawnych i skorumpowanych polityków. Pozornie demokratyczne państwo europejskie ma swoją siedzibę, ale rządzi przez nietykalne elity.

 

W Stanach Zjednoczonych: kryzys wywołuje poważne zamieszki. Uzbrojone grupy staną do walki przeciwko państwu manipulowane przez elity. Jest dużo przestępstw i niewinnych ofiar. Rząd federalny określa stan wyjątkowy i stan wojenny, aby odzyskać kontrolę.   Obozy FEMA zaczynają działać. Dysydenci i protestujący są więzieni, oskarżani o terroryzm i działalność antypatriotyczną. Aresztowania i masowe represje są przeprowadzane w imię bezpieczeństwa. Faszystowskie państwo policyjne z gwiazdami i paskami.

Strategia zaałamania gospodarczego kulminuje się z wprowadzeniem obowiązkowej służby dla państwa, w Stanach żjednoczonych i w Europie. Masa ludzi którzy żyją w nędzy, jest zmuszona do pracy dla państwa, w zamian za zakwaterowanie i wyżywienie.  Najbardziej antyspołeczni ludzie są wybierani do sprawowania kontroli nad społeczeństwem, poprzez policję lub żołnierzy i represję populacji.

 

Rząd promuje składanie meldunków i donosy wśród obywateli w zamian za korzyści i uznanie.

W pewnym momencie podczas procesu upadku gospodarczego, zaczyna drugi strategiczny manerw: kryzys zdrowotny. Epidemia jest podnoszona do umocnienia procesu masowej kontroli populacji. Media wyolbrzymiają sytuację i generują stan paniki. Demonstracje są zabronione, pod pretekstem pomocy w rozpowszechnieniu epidemi.  Epidemia sluży do eliminacji po cichu dysydentów politycznych. W trakcie zaawansowanej epidemii, organy władzy ustalają że jedynym sposobem, aby ją kontrolować jest wdrożenie czipu monitorującego każdego obywatela aby szybko wykryć nowe ogniska epidemii. Mikroczip jest również używany do przechowywania wszystkich danych każdej osoby. Jego fizyczne i psychologiczne profile i jako pieniądz elektroniczny.  

 

Fizyczny pieniądz znika, uznany jako niehigieniczny, niebezpieczny i niewygodny. Te pomysły są wszczepiane w pamięć obywatela: czip równa się pieniądze. Czip równa się leki. Brak czipa – oznacza śmierć. Połączenie z czipem internetu i systemu przetwarzania danych, będzie podstawą kontroli masowej. Wszystkie informacje są zapisywane w zdalnych serwerach, z dala od kontroli obywatelskiej, aby osiągnąć absolutną dominację w internecie. Związek internetu z czipem, staje się wielkim bratem (Big Brother).

 

Trzeci strategiczny manwer: WOJNA. Pierwszy etap: wojny regionalne. Podczas upadku gospodarczego i realizacji środków kontroli populacji, regionalne wojny wzrosły dalej na: Bliskim Wschodzie... Afryce.... i Ameryce Łacińskiej. Konflikty te mogą się zacząć, po kolejnym ataku fałszywej flagi. Co spowoduje spadek na rynkach akcji i będzie ostatecznym bodźcem do załamania gospodarczego, a nawet na początek epidemii, jeśli to będzie atak biologiczny. W tej fazie wielkie mocarstwa nie wchodzą w bezpośredni konflikt między sobą, w stylu wojen w Wietnamie, Korei czy Afganistanie.  

Druga faza: Trzecia wojna światowa. Po kilku latach wojen regionalnych osiagnięto całkowitą kontrolę populacji. Wielka wojna wybuchła pomiędzy siłami wielkiej masy ludności rekrutowanych przez działania zbrojne, są wysyłane do chaotycznej i pustoszącej wojny. Taktyki broni nuklearnej, chemicznej, biologicznej i klimatycznej są wykorzystywane w kilku dużych miastach, aby wyeliminować częsć ludności świata.

 

Trzeci etap: POKÓJ. Wojna kończy się gdy charyzmatyczni przywódcy kontrolowani przez elity pojawiaja się jako duchowi zbawiciele świata i zawierają układ pokojowy w oparciu i jedność wszystkich narodów pod jednym światowym rządem „Wszystko dla narodów”.

Ocaleni wyczerpani i podporządkowani, przyjmują ostateczną władzę opartą o jeden rząd światowy, kontrolowaną przez nietykalną i pół boską elitę.

Panowie świata posiadają już uległe masy niewolników kontrolowane przez najnowocześniejsze techniki, przez co nikt się im nie przeciwstawi..... nigdy więcej.

Całkowity czas trwania procesu może trwać od 10 do 30 lat.

 

Nasz świat jest na krawędzi niewoli i zniszczenia. Rządzi nami elitarna grupa psychopatów bez szacunku dla życia ludzkiego i na swoich usługach, maja armię bezdusznych i skorumpowanych popleczników zdolnych zrobić wszystko, aby utrzymać swój status.

Czy mamy zamiar pozwolić aby ci dranie wyeliminowali nas czy będziemy walczyć o nasze przetrwanie?

Jeśli chcemy aby zatrzymali swoje plany, musimy ustalić cztery bezpośrednie cele:

Pierwszy: przekonać siły bezpieczeństwa, aby zaczęły chronić ludzi i przestały być posłuszne elicie.

Drugi: zaatakować i skompromitować środki masowego przekazu odpoowiedziane za rozpowszechnianie kłamstw elit rządzących.

Trzeci: ściganie i ciężkie karanie kalsy politycznej, która służyła tym przestępcom. Wszystkich z nich. Powinni bać się ludzi. Na zawsze!

Czwarty: Zapobiec wdrożeniu czipowania. Jest to kluczowy punkt.

 

Co można zrobić na pozimie osobistym?

1.Informowanie maksymalnej liczby ludzi, jak to tylko możliwe o planach elity.

2.Potępić manipulacje mediów. Wykorzystywać sowje niezależne media.

3.Poświęćcie godzinę dziennie, aby walczyć przeciwko ellitarnym planom architektów, jakby to było osobiste wyzwanie.

4.Oczyść swój umysł z fałszywych wartości, które zaszczepił ci system.

5.Przestań kroczyć ślepo za każdym liderem, pomimo że wydaje się to być dobre. Bądź sobą, jedynym przywódcą swoich działań!

6.Przestań popadać w nienawiści rasowe lub etniczne. To pułapka by dzielić ludzi.

7.Nie pozwól im wysyłać innych do ich brudnych wojen. Jeśli chcesz złapać za broń, zrób to przeciwko im.

8.W tym momencie wszyscy władcy na świecie są bezprawni. Dlatego, bądź nieposłuszny tym gnijącym władzom, tak bardzo jak tylko można!!! Obywatelskie nieposłuszeństwo!

Epilog. Zrobili to iż uwierzyłeś w to, że jesteś malutkim nieistotnym ziarnkiem piasku. Mrówką – więcej. Mrówką wśród ludzi w mrowisku. Zrobili tak iż uważasz że nie może być inaczej, że nie powinno się podejmować decyzji samodzielnie, bez pytania o pozwolenie, że nie można się bronić, że nie masz prawa osądzać czy powiedzieć, co myślisz o rzeczach, które nie mają żadnej wartości. Zrobili tak iż uważasz, że można żyć tylko swoim małym życiem, w małym śnie, zakupionym w jednym z ich sklepów, że czas na Ziemi nie pozostawia żadnych śladów, że wszechświat jest obojętny na to co się dzieje z Tobą, że jesteś tylko statystyką, liczbą na ekranie, łatwo kasowalną, ale to nie jest prawdą!

Jeśli jesteś w stanie kochać i walczyć, Twój przyłożony pojednyczy palec jest tego wart, by poleciały wszystkie głowy władców.      

Nie ma żadnych wątpliwości: żyjesz najważniejszą chwilą swojego życia, ponieważ będziesz glównym bohaterem najważniejszych chwil w historii ludzkości. W tej zmianie Ery, zadecyduj czy jesteś prostą owca prowadzoną na rzeź czy jednym z ludzi, którzy walczą do ostatniego tchu, by ocalić ludzkość z niewoli i zniszczenia. Teraz jest czas aby udowodnić swoją prawdziwą wartość!!!       

KOMENTARZE

 • Żadne przestrogi na ludzi nie działają
  ostatecznie są "sapiens", a to zobowiązuje.
 • @
  Niestety ale jako ludzie nie jesteśmy w stanie zatrzymać tego co nas spotka w najbliższych latach.
  To wszystko musi się stać/wypełnić.
  Albert Pike i jego wizje na temat planów szatan zrobienia trzech wojen światowych z 1871 roku.

  http://drogadonieba.pl/plan-trzech-wojen-swiatowych-alberta-pikea/
  https://pl.wikipedia.org/wiki/Albert_Pike

  Sam Pani widzi po historii z C/19 że ludzie jako ogół nie są wstanie czemukolwiek się przeciwstawić tylko pojedyncze jednostki się buntują a reszta będzie popierać rządy bo za wszelką cenę będą chcieli żyć.

  „(33) Kto będzie się starał zachować swoje życie, straci je; a kto je straci, zachowa je.”
  E Łukasza 17.
 • Nie jest to tak, że my ludzie na tej Ziemi, jesteśmy pozostawieni sami sobie...
  Pan Bóg nigdy nie zostawił nas samych. Przez ostatnie 300 lat dawał nam to znać w bardzo intensywny sposób poprzez różnorakie cuda i objawienia.
  Oczywiście to wszystko się działo w ramach naszego jedynego Kościoła katolickiego, jedynego prawdziwego, poprzez który Pan Bóg zsyłał nam tu na Ziemię swoje łaski z Łaską uświęcającą na czele, która broni nas przed dostępem do nas szatana.
  Przez całe wieki my ludzie dostawaliśmy poprzez ten Kościół także SIŁĘ Wiary, która była naszym orężem przeciw szatanowi.
  Wiedział o tym także i sam szatan, który poprzez swoich sługusów wdarł się Kościoła i zaczął od środka niszczyć to co stanowiło o Jego mocy.
  Tutaj można poczytać jakimi środkami (zewnętrznymi, widocznymi dla nas, bo jest cała sfera jego działań zakrytych dla nas) to zrobił :
  https://gibson.neon24.pl/post/153015,autostrada-do-nieba

  https://gibson.neon24.pl/post/152897,sykstynskie-przeklenstwo

  Jest to oczywiście mały przegląd tego co szatan zrobił w naszym Kościele, a skutki tych działań są dla nas ludzi tragiczne. Tutaj można zobaczyć skrajny już obraz tego co teraz dzieje się na Zachodzie, ale szybko wkracza już także i do Polski :
  https://www.youtube.com/watch?v=NJ7FpJHUjU4&t=310s

  Pan Bóg nie zostawia nas jednak samych, także (a może przede wszystkim) w tych teraz bardzo trudnych już czasach. Od 10-ciu już lat przychodzi do Grzechyni, do ks. Natanka z "Orędziami na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły".
  Oczywiście, szatan wyśmiewa, próbuje marginalizować na wszelkie możliwe sposoby te Orędzia, ale jako że jego moc jest niczym w porównaniu z Mocą Pana Boga, Orędzia te przebijają się już coraz szerzej i, jak widać po owocach, już powoli zaczyna się odnowa Kościoła Chrystusowego a więc i świata. Wielu księży zaczyna przeglądać na oczy, do wielu z nich dotarły już te Orędzia i zawarte w Nich łaski Pana Boga zaczynają się wylewać na Kościół, wiernych i świat.

  Nie ulega więc wątpliwości, że droga specjalnie danych nam na te czasy, "Orędzi na Czasy Ostateczne..." jest to jedyną drogą do naprawy tego świata, bo jak inaczej, bez Pana Boga chcemy walczyć z szatanem?
  Nie ma więc wątpliwości, że, by przeżyć, należy poznawać te Orędzia i wdrażać je w nasze życie.
  Warto więc skupić się na rozpowszechnianiu tych Orędzi, szczególnie wśród kapłanów.
 • Jest wyjście na teraz.
  Jest narzędzie do pozbywania się obywatelstwa w nieprawnych, bo zawłaszczonych państwach przez osoby z mafii banksterskich. Dlatego nieprawnych, bo zawłaszczenie zostało wykonane podstępnie i na podstawie prawa napisanego przez mafię. Prawa podwójnego. Fasadowego dla niepoznaki, i rzeczywistego wykręconego, na użytek własny mafii i względem pozostałych osób. Istnieje w sądach tzw tal mu dyc zne orzecz nictwo, które nazywa rzeczy nie tak, jakimi są. Kobietę nazywa np statkiem morskim, a płód, towarem wyładowanym w porcie morskim. No i w takie tematy się władza zabawia i na tej podstawie stwarza rzeczywistość.

  Należy więc wypełniać dostępny wniosek o dowód suwerena i opuścić zabawę w systemie powykręcanego prawa. Decyzja należy do każdego osobiście, który posiada rozum. Uchroni to od wszelkich interwencji do takich ludzi którzy będą teraz mieć taki dowód identyfikacyjny, bo nie będą już zasobami ludzkimi jako niewolnicy, objęci szalonym mafijnym prawem. Ta decyzja pozwoli każdemu bardzo szybko zrozumieć tę grę, a prawnicy 2 RP dokonają resztę, że u osób co to zrobią, władza światowa będzie musiała usunąć numer pesel w centralnym rejestrze stanu cywilnego. Wiec jak to pójdzie na wielka skalę to do żadnych przymusowych czipowań nie dojdzie. Nawet w scenariuszu o czipowaniach nie jest napisane, że każdy otrzyma znamię. W scenariuszu objawienia jest napisane o "wywieraniu nacisku", bo w wyniku posiadania własnej woli, przy odmawianiu nie ma możliwości by znamię nałożyć, czy wszczepić czip. Więc od początku należy sie sprzeciwiać na wszczepianie czipów i nie ma wtedy takich mocy i możliwości, by siłowo wszczepiać wszystkim.

  Wchodząc na jutubowe konto; tv info2rp, jest do pobrania wniosek i instrukcja, co należy zrobić i gdzie to wysłać. Wnioski docelowo lądują w sejfach drugiej rp na uchodźstwie z siedzibą w Londynie, bo to państwo zostało już prawnie i realnie przywrócone wraz z Prezydentem Janem Potockim.
  Na podstawie tych wniosków od maja tego roku, jest wydawany dowód osobisty, który będzie musiał być respektowany w świecie, bo jest on wykonywany według norm iso i to będzie uprawomocnione. Jako człowiek żywy i z dokumentem identyfikującym, nawet powykręcane prawo mafijne nie będzie mogło takiego człowieka zniewolić, bo będzie on na takim samym statusie prawnym jak banksterzy. Oni przecież nie uważają się za niewolników bez dokumentów. To proste chyba, no o nie?
  Pan prezydent już pokazał taki swój dowód. Jest on w serii A i ma numer 1. Więc nie będą to numery pesel, a kolejne chronologicznie w miarę wydawania.

  Więc szanowna Pani Prezydentko! Po cóż rozkręcać kampanię zbierania aktów woli narodu, jak wystarczy przystąpić do już rozkręconej kampanii wypełniania wniosków o dowód suwerena. Jest to jednoznaczne z tym co Pani propaguje. Czyli prawo naturalne, zmiana konstytucji i kodeksu wyborczego. 2 rp startuje od konstytucji z 35 roku, wraz z prawem naturalnym, które jest w tej konstytucji ujęte. Potem tę konstytucję się jedynie nieznacznie zmodernizuje na obecne czasy.

  Na dodatek dodam, że ta konstytucja była do niedawna ukazana na edukacyjnych stronach sejmowych gov. No i jak marcin vam ją zalinkował, bo Ariowie chcieli dyskutować sobie na komunikatorze w sprawie tej konstytucji, to za trzy dni konstytucje tę usunięto z rządowej strony. No i widzicie jak wadza okupacyjna się boi tej konstytucji 2rp?
 • Autor
  Ma Pani mocno przestarzałą, nieprofesjonalną wiedzę. W Polsce już działa amerykański potentat biotechnologiczny - spółka Hemp & Health i Alivecell LLC zajmująca się produkcją implantu zdrowotnego, który będzie zawierał biomarkery sygnalizujące choroby wirusowe, w tym covid 19 a także markery glukozy, insuliny, nowotworów, zawału serca i in. Wymienialny raz w miesiącu. Stare czipy będą gromadzone w odpowiednich instytucjach. Decyzja do Pani nie należy. Więc po co te histeryczne wrzaski i katastroficzne projekcje? Każdy zrobi to, co uważa za stosowne. Proszę lepiej napisać ile tzw.Aktów Woli Narodu zebrała Pani na terenie Krakowa i jaką daje gwarancje bezpieczeństwa danych osobowych ludzi, którzy nie zatrzasnęli Pani drzwi przed nosem. Ma Pani obowiązek to zrobić, tymczasem nie widzę śladu informacji co Pani wyprawia z danymi osobowymi ludzi delikatnie mówiąc - naiwnych.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31