Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
192 posty 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

LGBT kontra PIS czyli wojna o rasistowskie prawo!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PIS kontra LGBT! Puszka Pandory otwarta! Starcie Dawida z Goliatem?

 

LGBT kontra PIS czyli wojna o rasistowskie prawo!

 

LGBT kontra PIS czyli wojna wstępna o wprowadzenie w Polsce razistowskich praw!

 

PIS kontra LGBT! Puszka Pandory otwarta! Starcie Dawida z Goliatem?

 

Szanowni Państwo

Zwykle nie interesują mnie polityczne tematy zastępcze, ale tym razem postanowiłam odnieść się do wywołanej przez członków PISu wielu wypowiedzi anty LGBT. Wydaje się że PIS jako tonący, brzytwy się chwyta, byle ostać się przy władzy.... ale tym razem ta brzytwa jest naprawdę ostra..... Paradoksalnie członkowie PISu dotknęli miękkiego podbrzusza światowego systemu władzy.... dotknęli SEDNA.... LGBT... czyli CELU światowych elit jakim jest tworzenie specjalnych praw dla specjalnych grup ludzi! Najpierw stworzą specjalne prawo chroniące gejów i lesbijki, a potem stworzą specjalne prawo chroniące członków NARODU WYBRANEGO! JEST TO WSTĘP DO TWORZENIA PRAW RASISTOWSKICH! Członkowie PISu chyba nie zdawali sobie sprawy w jak WAŻNY temat wdepnęli...

 

Co to jest LGBT? Wikipedia mówi:LGBT (z ang. Lesbian, Gay, Bisexual, Transgender) – skrótowiec odnoszący się do lesbijek, gejów, osób biseksualnych i transpłciowych.

 

Co to jest ideologia LGBT inaczej Gender? Jest to zbitek silnych, apodyktycznych poglądów i przekonań o rzekomo jedynie słusznym i sprawiedliwym ustroju społecznym, narzuconych całemu społeczeństwu, nacechowanych uprzywilejowanymi prawami dla pewnej grupy osób... Jest to określony styl życia i sposób bycia, które światowy MEDIALNO-PRAWNO-SIŁOWY reżim rozpowszechnia i propaguje wszelkimi środkami, niekoniecznie demokratycznymi, i je realizuje w celu depopulacji pewnych grup ludzi, pozbawienia człowieczeństwa innych grup ludzi tworząc z nich za pomocą prawa, wiecznych i nieświadomych niewolników oraz w celu wywyższenia pewnych innych grup ludzi np. LGBT czy członków tzw. NARODU WYBRANEGO... Robią to za pomocą tzw. „ochrony prawnej” ...

 

W ten sposób próbuje się narzucić społeczeństwu polskiemu akceptację dla ukrytego rasizmu prawnego tj. tworzenie i uznawanie specjalnych praw dla specjalnych grup ludzi. W ten sposób np. zboczenia traktuje się jako normalność i do tych zboczeń przygotowywuje się odpowiednie rasistowskie prawo te zboczenia i pewne grupy chroniące.

 

Zacznijmy od tego że natura pod względem fizycznym nie daje równości. Mężczyzna ma ściśle okreśoną konstrukcję fizyczną inną niż kobieta. W ludzkim gatunku obojniaki się nie rodzą.... Mężczyzna nigdy nie urodzi dziecka. Umożliwienie ludziom zawierania małżeństw jednopłciowych do czego bezwzględnie dążą obecne światowe elity, to zejście do najniższego umysłowego niedorozwoju. Nie można bowiem stawiać na tym samym poziomie pary składającej się z kobiety i mężczyzny z parą homoseksualistów czy z parą lesbijek! Pary homoseksualne i pary lesbijek nie są naturalne, a prawdziwe PRAWO pochodzi z Prawa Naturalnego, więc im takie prawa jak małżeństwom naturalnym tj. składającym się z kobiety i mężczyzny, się nie należą!

 

Gdyż związki par homo i lesbo nie są związkami naturalnymi, bo podstawowym celem łączenia się ludzi tj. kobiety i mężczyzny w uczuciowy związek małżeński jest prokreacja. Takiego celu nie spełnia związek homo czy lesbo więc im taka ochrona prawna jak tradycyjnego związku małżeńskiego się nie należy. Jeśli homoseksualiści czy lesbijki  chcą mieszkać ze sobą razem to nikt w cywilizowanym kraju im tego nie zabroni. Ale ich związki nie mogą być zrównane że związkami naturalnymi takimi jak związek Kobiety i mężczyzny bo nie spełniają CELU związku Naturalnego.

 

Prawo człowieka należy się każdemu ale prawo do ochrony związku tylko związkom naturalnym. Bo w ochronie prawnej związku głównie chodzi tutaj o ochronę NATURALNEJ komórki społecznej jaką jest tradycyjna rodzina by chronić dzieci, gdyż to dzięki potomstwu człowiek nadal istnieje i żyje na ziemi.

 

Promowanie małżeństw jednopłciowych poprzez prawne ich uznawanie czy ochrona zboczeń odbiegających od natury czyli np. wychowywanie dzieci przez pary jednopłciowe, zagrozi dalszemu bytowi człowieka na ziemi gdyż taka para nie ma możliwości właściwego ukształtowania dziecka by łączyło się w parę naturalną w celu prokreacji, pomijając niebezpieczeństwo wykorzystania seksualnego takiego dziecka wychowywango przez pary jednopłciowe, które już ze swej natury posiadają skrzywienie PSYCHICZNE odbiegające od normy. Bo przecież fizycznie to natura obdarza gatunek ludzki albo kobietą albo mężczyzną, natura nie obdarza gatunku ludzkiego OBOJNIAKAMI! Czy ktoś widział żeby kobieta urodziła FIZYCZNEGO OBOJNIAKA! 

 

Rządcom świata chodzi o depopulację, wprowadzenie niewolnictwa oraz wprowadzenie na poziomie światowym specjalnych praw dla swoich protegowanych czyli przede wszystkim dla masonerii i Żydów. Używają do tego celu różnych sposobów, w tym wprowadzając ideologię LGBT. Krzywdzą tym samym nieświadomych gejów i nieświadome lesbijki. Wg tego co czytałam to w następnym etapie panowie tego świata ich wymordują... Więc starajmy się oceniać sytuację wielostronnie i nie popadać w skrajności. Dajmy żyć w spokoju nieszczęśliwcom ale nie pozwólmy ich wywyższać ponad normalnych ludzi i nie twórzmy dla nich specjalnych chroniących ich praw! Bo to jest wstęp do rasizmu i do praw rasistowskich które natychmaist zostaną wykorzystane do ochrony innej mniejszości - ŻYDOWSKIEJ i do ustawienia ich PONAD wszystkimi innymi ludźmi i narodami świata! Oni zamierzają stworzyć RASĘ PANÓW!  NIE DAJMY SIĘ ZWIEŚĆ!

 

Powyższy artykuł jest moją osobistą refleksją i opinią

z pozdrowieniami

Teresa Garland, dnia 16 VI 2020r.

Tel. 697357009

Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

 

KOMENTARZE

 • Problemem jest przeludnienie
  >Rządcom świata chodzi o depopulację, wprowadzenie niewolnictwa oraz wprowadzenie na poziomie światowym specjalnych praw dla swoich protegowanych czyli przede wszystkim dla masonerii i Żydów. Używają do tego celu różnych sposobów, w tym wprowadzając ideologię LGBT. Krzywdzą tym samym nieświadomych gejów i nieświadome lesbijki. Wg tego co czytałam to w następnym etapie panowie tego świata ich wymordują... Więc starajmy się oceniać sytuację wielostronnie i nie popadać w skrajności. Dajmy żyć w spokoju nieszczęśliwcom ale nie pozwólmy ich wywyższać ponad normalnych ludzi i nie twórzmy dla nich specjalnych chroniących ich praw! Bo to jest wstęp do rasizmu i do praw rasistowskich które natychmaist zostaną wykorzystane do ochrony innej mniejszości - ŻYDOWSKIEJ i do ustawienia ich PONAD wszystkimi innymi ludźmi i narodami świata! Oni zamierzają stworzyć RASĘ PANÓW! NIE DAJMY SIĘ ZWIEŚĆ!
  ------------------------
  ------------------------
  Ja uważam, że geje, lesbijki mają w przyrodzie naturalną funkcję: ograniczenia przeludnienia ludności. Może jest to naturalna odpowiedź ziemi na przeludnienie?

  Niestety nierozwiązanym problemem jest brak akceptacji tych łagodnych zboczeń w Chinach, Indiach i w Afryce. Dlatego może ma rację Bill Gates, który twierdzi, że gdy podniesie się dochód rodzinny np. w Afryce to rodziny nie potrzebując nowych dzieci do pracy, wstrzymują rozmnażanie.
 • @adevo 13:26:12
  Odniosę się do Pańskiej wypowiedzi:
  "Ja uważam, że geje, lesbijki mają w przyrodzie naturalną funkcję: ograniczenia przeludnienia ludności. Może jest to naturalna odpowiedź ziemi na przeludnienie?"

  Jeśliby tak było jak Pan wyżej pisze, to mężczyźni rodziliby się bez prącia a kobiety bez macicy..... Mielibyśmy trzecią płeć o innej konstrukcji fizycznej, a tak nie jest. Więc myślę że to nie jest właściwe rozumowanie. Natura obdarza istsotę ludzką płcią: jest to albo kobieta albo mężczyzna.
 • @adevo 13:26:12
  Nie masz racji. Inaczej przyroda by tworzyła jakiś ludzi bezpłciowych.
  A te LGB to raczej kwestia społeczna a nie biologiczna
 • @Prezydentka 14:29:50
  > Jeśliby tak było jak Pan wyżej pisze, to mężczyźni rodziliby się bez prącia a kobiety bez macicy..... Mielibyśmy trzecią płeć o innej konstrukcji fizycznej, a tak nie jest.
  -----------------------------

  No nie. Są naturalne i liczne urodzenia dewiantów.
  W telewizji RTL 2 oglądałem program, gdzie taki osobnik, widocznie bez ogona, z wyglądu mężczyzna, wybierał z 9 rozebranych kandydatów i kandydatek przyszłego partnera na spotkanie i ostatecznie wybrał kobietę!

  Ile takich naturalnych dewiacji jest procentowo? Tym się już od lat nie interesowałem.

  > "wychowywanie dzieci przez pary jednopłciowe, zagrozi dalszemu bytowi człowieka na ziemi"
  ---------------------------------

  Tak, wychowanie przez pary jednopłciowe prowadzi do przyuczonych dewiacji i zaniżonego rozmnażania. Dlatego takie pary i pojedynczy dewianci z LGBT powinni otrzymywać pomoc inwestycyjną przy emigracji do Afryki, Chin, czy do Indii. Tam ich przykłady życia bez rozmnażania, mogą stać się jakimś naturalnym hamulcem demograficznym. Zaniżenie rozmnażania jest przecież pożądane. Chyba, że Pani uważa, że szarańcza to nie plaga?

  A więc, LGBT do Afryki!, aby wszystkim żyjącym istotom żyło się lepiej.
 • HOMO czy LESBO może być wynikiem manipulacji energetycznej
  Przypuszczam że bycie HOMO czy LESBO może być wynikiem manipulacji energetycznej na poziomie duchowo-psychicznym za pomocąnp. działań fal elektromagnetycznych. Dawno temu kiedy interesowąłam się radioniką, gdzieś na necie wyczytałam że w latach 60-siątych jakiś gość w Ameryce wyprodukował sprzęt który miał niby służyć do leczenia ludzi za pomocą fal. Jakaś terapeutka to kupiła i zaraz potem zwróciła do producenta bo rzekomo ten sprzęt zmieniał ludziom psychicznie płeć...
  Zaś pewien izraelski lekarz trudniący się również polami elektromagnetycznymi pisał w swojej książce o wpływie polaryzacji w organiźmie ludzkim na rodzaj płci.... chodzi o tzw. energetyczne pole północne i pole południowe w organiźmie . I te pola są odpowiedzialne za raporty uczuciowe odpychania llub przyciągania się ludzi i są winne problemom natury seksualnej związane z homo lub lesbo.
  Niestety to był tylko mały fragmencik w tej włoskiej książce pt."Il settimo senso" autor Dr Nadre Butto, str 14
 • @Wican 15:05:02
  Właśnie odpowiedziałem do Pani Prezydentki. Polecam. Widzisz bez płci być nie może, ale istnieje w naturze pomieszanie płci uniemożliwiające rozmnażanie. O to przyrodzie chodzi nie rozmnażać się.

  Pamiętam ze szkoły przykład swobodnego rozmnażania u szczurów w klatce.
  Gdy było ich za dużo, to się same zaczęły zżerać.
  To chyba lepiej już dewiacje LGBT w Azji i Afryce?
 • @Prezydentka 15:42:38
  Cytat z artykułu
  "Taktykę Urzędu do Spraw Ochrony przed Napromieniowaniem trzeba nazwać po imieniu."
  https://iddd.de/umtsno/bocian2.htm#puzyna

  Np.: Z krytyki pracy Węgra dr Imre Fejes (PL) wyłączono następujące fakty: Jego praca potwierdziła skuteczność chińskich praktyk sterylizacji mężczyzn przez promieniowanie mikrofalowe- informacja pani Prof. Dr. Huai Chiang, Chiny (promieniowanie elektromagnetyczne wytwarzane przez urządzenia telefonii komórkowej należy do zakresu częstotliwości mikrofalowych). Ta praca potwierdza też wyniki uzyskane w roku 2002 przez austriacki zespół badawczy M. Davoudi, C. Brössner, W. Kuber patrz " Wpływ fal elektromagnetycznych na ruchliwość plemników". http://iddd.de/umtsno/emfspermien.pdf
 • @adevo 16:49:07
  tutaj wyjaśnienie prawdopodobnego powiązanie 5g i choroby zwanej covid 19. Wpływ fal elektromagnetycznych na funkcjonowanie naszego organizmu jest zasadnicze, własciwie to determinuje jego funkcjonowanie. Dlatego prawdopodobnie przy pomocy tych fal, można z człowiekiem zrobić wszystko. Być może widzimy teraz taką potworną walkę o władzę krótko przed powszechnym wprowadzeniem technologi 5g. z uwagi na fakt , że da ona rządzącym nieograniczoną władzę nad człowiekiem. I to w zakresie zarówno fizycznym jak i psychicznym. W takim wypadku władza dysponujących tą technologią będzie nie do zakwestionowania.
 • @zadziwiony 21:58:43
  https://www.youtube.com/watch?v=dk7e9xS3YKQ

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30