Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 116 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Czas wziąć sprawy we własne ręce!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czas wziąć sprawy we własne ręce!

 

 

Czas wziąć sprawy we własne ręce!


Szanowni Państwo,
Uważam że nadchodzi czas kiedy społeczeństwo polskie powinno wziąć ODPOWIEDZIALNIE losy swojego kraju we własne ręce. Społeczeństwo wie najlepiej co jest dla niego dobre. W lutym tego 2020 roku, w ramach działań Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego - Społecznego Komitetu Konstytucyjnego wydaliśmy dekret o bezpośrednim sprawowaniu władzy przez Naród Polski. Pierwszym etapem jest zorgnizowanie w każdej gminie stałych Punktów Demokracji Partycypacyjnej. Będziemy działać na podstawie art. 4 Konstytucji. W tych stałych punktach będą zbierane podpisy poparcia pod konkretnymi AKTAMI WOLI NARODU. Potem po zebraniu odpowiednio dużej ilości podpisów poparcia idziemy z tym do Prezydenta Polski który te akty podpisze i wdroży. Żeby była pewność że Prezydent wolę narodu Polskiego będzie respektował a nie że wrzuci te AKTY WOLI NARODU do kosza, to pójdziemy do Prezydenta w asyście dobrowolnych strzelców.  Posiadam przygotowaną bazę wszystkich gmin w Polsce, więc jeśli ktoś z Państwa zechciałby taki punkt demokracji partycypacyjnej poprowadzić w Waszych gminach to zapraszam do kontaktu poprzez maila teresagarland@fidespolska.pl, pisząc w tytule: "Gmina - Województwo - PDP" a w treści maila proszę podać swoje imię i nazwisko oraz kontakt telefoniczny.

 

JEŚLI SAMI SIĘ NIE ZORGANIZUJEMY I NIE ZACZNIEMY SIĘ RZĄDZIĆ WE WŁASNYM KRAJU I W NASZYM INTERESIE TO NIKT ZA NAS TEGO NIE ZROBI!

Podaję użyteczne linki:
https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/2020/04/01/15-ii-2020r-dekret-nr-7-dotyczy-bezposredniego-sprawowania-wladzy/

https://krop2017.wordpress.com/2020/01/13/teresa-garland-kazdy-poslem-lista-do-zbiorki-podpisow-inicjatywa-ustawodawcza-z-ominieciem-sejmu/


Pozdrawiam serdecznie

Teresa Garland

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

 

KOMENTARZE

 • odnosi się wrażenie
  że koleżanka robi na portalu za śmieszka.
 • @dolby 08:28:46
  To znaczy że jestem już na etapie nr 2 że już się ze mnie śmieją....
  bo godnie z procedurą:
  1. Najpierw cię ignorują 2. potem się z ciebie śmieją 3. potem z tobą walczą 4. a na koniec wygrywasz....
 • @dolby 08:28:46
  "odnosi się wrażenie
  że koleżanka robi na portalu za śmieszka."

  A Szanowny Dolby robi za?
 • @ Autorka
  "...to pójdziemy do Prezydenta w asyście dobrowolnych strzelców."

  A czy ci dobrowolni strzelcy to karabiny będą mieli na wodę?
  Przecież w Polsce nie ma dostępu do broni. A jak strzelec to karabin. A jak karabin to broń długa...
  Na zwykłą "klamkę" trzeba pozwolenie wyrabiać, spełniać warunki, trafić na dobry humor....

  Jak Pani to widzi? Skąd ci strzelcy?

  Wręczam kwiatuszka:

  @---->>>>>>>>---------------------

  Oczywiście 5*

  Ktoś (dolby?) dał już 1* :-(

  Ukłony
 • @Prezydentka 10:13:49
  "To znaczy że jestem już na etapie nr 2 że już się ze mnie śmieją....
  bo godnie z procedurą:
  1. Najpierw cię ignorują 2. potem się z ciebie śmieją 3. potem z tobą walczą ...."


  Co do etapu 3 to ta walka jest bardzo często przy pomocy "seryjnego" - a zatem moje pytanie o strzelców nabiera dodatkowego - śmiertelnie poważnego wymiaru. Jakby już się udało, to przecież musi mieć Pani ochronę, bo na SOP to nawet pislamiści liczyć nie mogą....
 • @Jasiek 10:24:44
  Jak dostanę się do pałacu to już będę tam siedzieć dopóki nie podpiszę wszystkich koniecznych Aktów Woli Narodu do natychmiastowego wdrożenia.... A jak do pałacu nie dotrę to zrobi to ktoś inny... Plan jest jawny dokumenty przygotowane. www.krop2017.wordpress.com
 • ZSRR POD ŻYDOWSKIM JARZMEM.
  Osoby które zadadzą sobie trud, przeczytania do końca tą broszurę, osiągną wiedzę na temat naszej, nieodległej już przyszłości.

  Rosja bolszewicka była stworzona przez siły wrogie ludzkości, siły te mają plan który musi być zrealizowany prędzej lub później. Ludzie o otwartych umysłach dostrzegą wiele paraleli pomiędzy bandyckim komunizmem a dzisiejszmi lewackimi debilizmami np. w KE i PE unii jewrejskiej, nie wiedzieć czemu zwanej Unią Europejską.

  Wszystko to co miało miejsce w ZSRR od 1917 roku w dzisiejszych czasach nastąpi ze zwielokrotnioną siłą. To co się wówczas działo w porównaniu z tym co widzimy, że nadchodzi to był piknik. Bóg miłosierny zlituje się nad wybranymi ludźmi, nad sprawiedliwymi i tylko dla nich, aby ich uratować skróci czas mordowania społeczności świata. Gdyby nie ingerencja Stwórcy, ziemia zostałaby ogołocona z ludzi, nikt tego szatańskiego ataku by nie przeżył.

  Projekt UE jest projektem żydów, którzy opanowali już wszystkie kraje Europy i większość świata (Habad Lubawicz). Żyd to nie jakaś nieznana siła, żyd to "syn diabła, bastard upadłych aniołów" który sprawuje rządy od tysięcy lat, a schowany jest za szyldem kościoła katolickiego, jezuitami, masonerią, syjonistami, wszelkimi odłamami lewactwa i państwem, które uzurpuje sobie nazwę Izrael. Synowie diabła pochodzą od dzieci upadłych aniołów, przez których Stwórca , prawie 5 tyś. lat temu zniszczył ziemię potopem, Atlantyda byla ich wyspą. Po tym katakliźmie, niestety z biegiem czasu, dzięki dużej ich wiedzy technicznej, znowu przejęli władzę nad ziemią i ludźmi. Dzieci zrodzone z córek ludzkich, które spółkowały z upadłymi aniołami rodziły hybrydy, które nazywamy bastardami (Grupa krwi AB RH-).
  Pojazdy UFO (Magnokraft) to dzieło upadłych aniołów, mają potężne podziemne bazy, ponad 1 400 na całym świecie, dlatego trudno nam ich dostrzec.
  Oni to, osobniki schowane w cieniu, są ukrytym rządem światowym.
  Nienawiść tych zdrajców Boga, do ich Stwórcy jest tak ogromna, że poprzysięgli sobie zniszczyć ten inteligentny projekt, zwany przez nas Ziemia, nie zważając na to, że niszcząc ziemię, anihilują również samych siebie.

  Ludzie zacznijcie walczyć o swoją godność i czystość duszy, gdyż o walkę o życie jest już za późno!

  ZSRR POD ŻYDOWSKIM JARZMEM. DZISIAJ JUŻ CAŁY ŚWIAT!
  http://www.gazetawarszawska.net/pugnae/5131-zsrr-pod-zydowskim-jarzmem
 • POLIN
  Żydzi zawsze uważali i nadal uważają Polskę za raj dla siebie. “Polscy” historycy – oczywiście żydzi – szyderczo wychwalają “polską tolerancję”, która okazała się zgubna dla Polski.
  Żydzi propagują w Polsce patriotyzm dla przygłupów: stawianie pomników, zajmowanie się cmentarzami, świętowanie przegranych powstań itd. Z tego bezrozumnego sentymentalizmu nic nie wynika dla Narodu. Polacy zajmują się rzeczami drugorzędnymi – podczas gdy, żydzi zniewalają ich Ojczyznę politycznie i duchowo, oraz grabią polski majątek narodowy.
  Żydzi żyją wśród nas, głęboko zakonspirowani, noszą piękne polskie nazwiska, są – a jakże – ochrzczeni, chodzą do kościoła, a nawet zostają księżmi i biskupami. Znają doskonale naszą mentalność, nasze tajemnice, są z nami powiązani relacjami zawodowymi, koleżeńskimi a nawet rodzinnymi. Oni wiedzą o nas wszystko – my natomiast nie wiemy o nich prawie nic, nie mamy dostępu do ich struktur, nawet nie umiemy ich rozpoznawać – wiec nic dziwnego, że mają nad nami olbrzymią przewagę.
  Ponieważ Żydzi posiadają władczą mentalność, są doskonale zorganizowani i solidarni – więc opanowali pozycje kluczowe dla egzystencji i dla tożsamości kulturowej Narodu Polskiego.
  Konsekwentnie, krok po kroku, przerabiają nas na żydowskich Polaków poprzez zażydzenie kultury i wypłukiwanie z niej tego, co rodzime, polskie (łagodność obyczajów, skromność, honor, chęć pomocy drugiemu człowiekowi itp.). Zaś na płaszczyźnie materialnej zepchnęli Polaków do poziomu niewolników, w najlepszym razie parobków, zajętych jedynie biologicznym przetrwaniem, pozbawionych własnego warsztatu pracy a wkrótce pozbawionego własnej ziemi, domów i mieszkań.
  Oto mamy państwo z nazwy Polska – gdzie naród Polski staje się coraz bardziej “mniejszością” w znaczeniu politycznym, gospodarczym i kulturowym, rządzonym przez żydów nienawidzących tego narodu.

  Nadszedł czas walki. Wszystkie akty prawne zostały w Polsce (Polin) anulowane, nie mamy żadnych praw nadanych, pozostały nam tylko prawa naturalne.
 • Czas wziąć sprawy we własne ręce!
  >JEŚLI SAMI SIĘ NIE ZORGANIZUJEMY I NIE ZACZNIEMY SIĘ RZĄDZIĆ WE WŁASNYM KRAJU I W NASZYM INTERESIE TO NIKT ZA NAS TEGO NIE ZROBI!
  ------------------------------
  Jest dużo fałszywych proroków w tym kraju m. in. Mateusz Jarosiewicz i Instytut SS
  Natomiast Pani Prezydentka jest wiarygodna i autentyczna.
 • Niewolnictwo medialno-mentalne,
  wytworzone poprzez strach przed śmiercią, etap pierwszy,
  etap drugi, zaszczepię się jak tylko będzie szczepionka, uff... będę żył,
  etap trzeci, ruina gospodarcza, nie mam na jedzenie, jednak umrę!
  etap czwarty, próba walki o życie, chip w szczepionce robi z ciebie zombi, zginiesz zmasakrowany maczetą, etap piąty, twoje zwłoki rozszarpią głodne psy, gdybyś nie był tak beznadziejnie głupi i zaczął walczyć przed etapem drugim, miałbyś chociaż grób w zbiorowej mogile!

  Świrus narzucony Światu to zagłada ludzkości poprzez lęk, strach i opresję psiego sortu, którymi są osobnicy w rządzie, wojsku i policji!

  Wirus ten, covid-19-84 i inne nie istnieją, oprócz wirusa komunizmu, który niszczy cały świat!

  Komunizm nigdy się nie skończył, on trwa nieustannie, przybiera różne formy i nazwy. Jego działalność to nieustanna destrukcja, czego mamy dowód dzisiaj.

  Zasiano świrusa strachu, który rozprzestrzenił się lotem błyskawicy w pustych ludzkich baniakach, bez mózgowych debili, których strach przed śmiercią, wciągnął w otchłań bezkrytycznego wykonywania nakazów, dwóch nowych apostołów śmierci, namaszczonych przez inkwizycję kościoła katolickiego a reprezentującego starożytne acz zmodyfikowane Imperium Romanum, które posiada władzę nad wszystkimi ludźmi tego świata.

  https://www.youtube.com/playlist?list=PL64DF56E7FD3A1129

  Prawo Admiralicji, floty handlowej.
  https://www.youtube.com/watch?v=-tEduuN8Nx4

  Nowy Porządek Świata -Novus
  http://www2.kki.pl/piojar/polemiki/novus/novus.html
  Znajdziemy tam:
  Ideowe i finansowe źródła komunizmu
  Ideowe i finansowe źródła nazizmu
  System Rezerwy Federalnej
  Zakon Iluminatów i inne pozycje

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31