Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 116 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

BOJKOT WYBORÓW! Przyczyną ambarasu wyborczego NIEMCY!?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Przyczyną ambarasu wyborczego NIEMCY!? Polakom pozostał BOJKOT WYBORÓW!

 

Przyczyną ambarasu wyborczego NIEMCY!? Polakom pozostał BOJKOT WYBORÓW!

 

PISowski rząd dał się wyprowadzić w pole unijnym (czytaj niemieckim) urzędasom, którzy kilka miesięcy temu wysłali informację do Głównego Inspektoratu Sanitarnego w Polsce że trzeba na naszym terenie wprowadzić epidemię koronowirusa. GIS wysłał do rządu ten „nakaz” i minister Łukasz Szumowski „nakaz” zrealizował. Tu tkwi przyczyna dzisiejszego tj. 4 VI 2020r. stanu wyborów prezydenckich w Polsce które się nie odbyły.

 

Uważam że to Niemcy którzy prą z realizacją art.7 unijnego traktatu, dążą do tego żeby w Polsce było bezprezydencie bo wtedy na jesieni oni wchodzą i wprowadzają stan komisaryczny czyli de facto przejmują władzę nad Polską? Czy tego chcemy?  

 

Może być też tak że Niemcy już mają przygotowanego zapasowego Prezydenta na wszelki wypadek...... który wejdzie 6 sierpnia 2020 roku na urząd Prezydenta. Z tego co mi wiadomo to niejaki Pan Jan Zbigniew Potocki już ogłosił że 6 sierpnia ma zamiar wejść do Pałacu prezydenckiego na podstawie MIANOWANIA..... Ale kim naprawdę jest Pan Potocki? Dla kogo on działa? Czy możemy mu ufać? Tego chyba nie wie nikt....... Na pewno nie będzie to Prezydent pochodzący z wyboru Polaków....

 

Obecne wybory prezydenckie są parodią i policzkiem dla świadomych i inteligentnych Polaków. Już sam fakt że ustawa (bezprawna) została ogłoszona 2 czerwca 2020r.  która mówi że: rejestracja komiteów wyborczych ma się odbyć do 5 czerwca 2020r. a do 10 czerwca 2020r. trzeba zebrać 100 tys. podpisów poparcia...... Wybory 28 czerwca 2020r..... To jest po prostu kpina!

 

Została złamana Konstytucja i zostały złamane wszelkie zasady, normy i podstawowe prawa demokratyczne. W praktyce pozbawiono Polaków czynnego i biernego prawa wyboru swojego Prezydenta. Organizowanie przez rząd PISu wyborów po dacie 23 V 2020r. jest jawnym nadużyciem prawa. Uważam że rządy PISu wespół z Prezydentem Dudą dały się wyprowadzić w pole Niemcom i zamiast się podać do dymisji (zarówno rząd jak i Prezydent) to oni brną w coraz większą katastrofę. Te wybory będą NIEWAŻNE.

 

Świadomi i rozsądni Polacy powinni te wybory państwowe zbojkotować! Bo to są WYBORY NASZYCH WROGÓW gdzie szarpią się między sobą by przejąć łup czyli Polskę i pracujących na nich polskich niewolników!

 

Jako indywidualna i niezależna kandydatka na Prezydenta Polski, nie wpisana po PKW przez co złamano moje bierne prawo wyborcze, już od kilku miesięcy prowadzę POZASYSTEMOWE i BEZPOŚREDNIE wybory prezydenckie (Art.4 Konstytucji pkt.2). Zbieram BEZPOŚREDNIO głosy wyborcze od Polaków. W momencie kiedy zdobędę ponad 100 tysięcy głosów, będę legalnie i demokratycznie wybranym Prezydentem bo wybory państwowe przeprowadzone 28 czerwca 2020r. jeśli się odbędą to będą nieważne. Wybrany w nich Prezydent będzie Prezydentem NIELEGALNYM, tj. bez wiążącej prawnej mocy sprawczej!

 

Ten mój w/w zaproponowany sposób wybierania Prezydenta nie jest spisany w Kodeksie Wyborczym, który nie uwzględnia możliwości INDYWIDUALNEGO kandydowania (co jest łamaniem biernego prawa wyborczego obywateli). Ten sposób kandydowania i głosowania, opiera się bezpośrednio na KONSTYTUCJI w oparciu o art.4 pkt.2: „Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub BEZPOŚREDNIO”.

z pozdrowieniami

Teresa Garland, dnia 4 VI 2020r.

Klub Solidarystów

Tel. 697357009

Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

 

ODDAJ NA MNIE SWÓJ GŁOS!

Należy przelać w formie darowizny 1 grosz na moje konto osobiste. Dane i nr konta na które należy dokonać przelewu poniżej:

Teresa Garland nr konta 77 1090 2590 0000 0001 4451 2509

W tytule przelewu należy wpisać:  „Dar od (swój PESEL) Zgłaszam i wybieram Teresę Garland na Prezydenta Polski”.

Zasady:

Można zagłosować tylko ze swojego konta osobistego, ale jeśli ktoś nie ma konta lub nie jest w stanie z konta to poprzez wpłatę na poczcie. Można zagłosować na danego kandydata tylko raz. Można zagłosować na więcej niż jednego kandydata ale tylko po jednym razie. Należy przelać tylko 1 grosz. Tu celem jest możliwość zagłosowania a nie zbiórka pieniędzy. Wyniki takiego głosowania będzie można odczytać w wyciągu bankowym.

W powyższym systemie głosowania jesteśmy w zgodzie z Konstytucją która mówi że obywatela zgłasza 100 tys. osób, gdyż Konstytucja nie neguje możliwości w tym samym momencie zgłaszania kandydata i głosowania na kandydata.  

Dla tych co będą krzyczeć o tajności wyborów powiadam: głosowanie jest dobrowolne a ponadto „Chcącemu nie dzieje się krzywda”. W końcu suwerenem w Polsce jest Naród Polski i to on zadecyduje co jest dla niego dobre i czy opłaca mu się w ten sposób zagłosować.

W/w sposób wybierania Prezydenta nie jest spisany w Kodeksie Wyborczym, który nie uwzględnia możliwości INDYWIDUALNEGO kandydowania (co jest łamaniem biernego prawa wyborczego obywateli). Ten sposób kandydowania i głosowania, opiera się bezpośrednio na KONSTYTUCJI w oparciu o art.4 pkt.2: „Naród sprawuje władzę przez swoich przedstawicieli lub BEZPOŚREDNIO”.

Jako indywidualna i niezależna kandydatka na Prezydenta Polski, nie wpisana po PKW przez co złamano moje bierne prawo wyborcze, już od kilku miesięcy prowadzę POZASYSTEMOWE i BEZPOŚREDNIE wybory prezydenckie (Art.4 Konstytucji pkt.2). Zbieram BEZPOŚREDNIO głosy wyborcze od Polaków. W momencie kiedy zdobędę ponad 100 tysięcy głosów, będę legalnie i demokratycznie wybranym Prezydentem bo wybory państwowe przeprowadzone 28 czerwca 2020r. jeśli się odbędą to będą nieważne. Wybrany w nich Prezydent będzie Prezydentem NIELEGALNYM, tj. bez wiążącej prawnej mocy sprawczej!

 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Prezydentka
  Trafna rada. Zaczniemy od bojkotu Pani kandydatury na prezydenta Polski. Dobrze byłoby, żeby Neon zrobił to samo wobec Pani rasistowsko - seksistowskich, podżegających do nienawiści i rozróby tekstów. 0* oczywiście.
 • @viridiana 10:20:37
  Szanowna Pani @viridiana
  Za kogo Pani się uważa żeby negować moje demokratyczne prawo do wolności słowa?
 • @Prezydentka 11:20:20
  "Za kogo Pani się uważa żeby negować moje demokratyczne prawo do wolności słowa?"

  Prawo działa w obie strony. Pani może wyrażać swoje poglądy, zaś inni mogą je krytykować i nawet potepiać.

  Co do cenzury, to się nie zgadzam.
 • @viridiana 10:20:37
  "wobec Pani rasistowsko - seksistowskich"

  Oj, joj, rozumek to pewnie w majteczkach, czy tam także go nie ma?
 • Prezy cos tam
  Przypominam prezydętce że jutro koniec zapisów.Czy jest ten tysiąc?
 • ***
  Decyzję o tym, czy wybory są przeprowadzone ważnie, podejmuje Sąd Najwyższy, a nie "Prezydentka".
 • @Yarpen Zirgin 21:56:07
  Nad Sądem Najwyższym jest jeszcze Naród...
 • @Jozio z Londynu 15:31:12
  Nie biorę udzialu w tej hucpie. To się źle skończy. Poczekam. Idę własnym torem.
 • @Prezydentka 11:20:20
  Za osobę racjonalnie myślącą.
 • @Pedant 11:28:25
  Do Pani Garland nic nie dotrze, ale spodziewałam się, że PT Dyskutanci, Pana nie wyłączając, potrafią odróżnić prezentowanie poglądów od wypisywania rasistowsko-seksistowskich epitetów, oraz nawoływania do przemocy i nienawiści. Jest to postępowanie penalizowane w kodeksie karnym, podobnie jak nakłanianie do samobójstwa - górna granica to w tym ostatnim wypadku 8 lat pozbawienia wolności. Pan się nie musi zgadzać na cenzurę, ale ona w Polsce już jest faktem, którego nie powinniśmy ignorować jeśli chcemy, aby ten znakomity portal nadal istniał: https://www.tuwroclaw.com/wiadomosci,kierownik-oddzialu-psychiatrii-uslyszal-wyrok-za-mowe-nienawisci-w-internecie-nie-mial-prawa-do-wypowiedzi-jaka-uczynil,wia5-3266-46526.html Podobne restrykcje spotkały kobietę, która w internecie wyraziła radość z napaści na Adamowicza w słowach: "dobrze mu tak, oby zdechł". Proszę mi wierzyć, zamknięcie portalu byłoby zbyt wysoką ceną za przyzwolenie Pani Garland na wyładowywanie tutaj swoich frustracji. Wszyscy wiemy w jakim kraju żyjemy i że finezja wypowiedzi jest bardziej elegancka niż jarmarczne wrzaski.
 • @Prezydentka 23:01:15
  Nad Sądem Najwyższym jest jedynie Bóg, bo sądy w RP są niezależne.
 • @Yarpen Zirgin 07:35:21
  W każdym razie, w jakimkolwiek układzie, osobowość prawna, o której Pani Garland pisze z dużej litery czyli "Naród Polski", realnie nie posiada w Polsce żadnej władzy: władzę ustawodawczą ma parlament, wykonawczą prezydent, a sądy, łącznie z najwyższym, wyrokują w ramach obowiązującego prawa. Nie ma więc żadnej możliwości aby wyrzucony drzwiami, właził oknem.
 • @viridiana 09:15:08
  Szanowna Pani @viridiana
  I na tym właśnie zarządzające Polakami Żydostwo się przejedzie.... Polak potrafii...
 • @Prezydentka, @Opara
  Pani Prezydentka wybitnie odróżnia się od szarych blogerów i trolli NE.

  Ona proponuje rzeczywistą aktywność polityczną.

  Szkoda, że prowincjonalni cenzorzy Opary nie dorastają do swoich funkcji popierania autentycznie polskich aktywności politycznych.
  Ten portal powinien prowadzić człowiek o polskich poglądach np. Pan Kosiur, lub Pani Prezydentka, a nie męty z podwarszawskiej prowincji.

  Każdy artykuł Pani Prezydentki zasługuje na 1 SG a nie na 1*!
 • zgadzam się z Panią
  Te wybory są nielegalne jak cały bękart Hitlera i Stalina obecnie pod nazwą III RP. Głosowanie w tych wyborach jest braniem udziału w przestępstwie. Polskie Centrum Dialogu Narodowego popierało 15 kandydatów między innymi Panią Teresę Garland. Wszystkie wybory od 1989 roku są nielegalne i oszukańcze.Lecz te szczegulnie przekraczają wszelkie standardy krajów cywilizowanych.
 • @ Autorka
  "Uważam że to Niemcy którzy prą z realizacją art.7 unijnego traktatu, dążą do tego żeby w Polsce było bezprezydencie bo wtedy na jesieni oni wchodzą i wprowadzają stan komisaryczny czyli de facto przejmują władzę nad Polską?"

  Przepraszam za lekko perwersyjne określenie, ale uważam, że jest wysoce prawdopodobne, że spenetrowała Pani prawdę...

  Oczywiście 5*

  Wręczam kwiatuszka:

  @--->>>>>>-------------------------
 • @Jozio z Londynu 15:31:12
  "Przypominam prezydętce...."

  Sam jesteś dętka. I to przeb(/p)ita ;-DDDD
 • @adevo 16:31:28
  "Każdy artykuł Pani Prezydentki zasługuje na 1 SG a nie na 1*!"

  No może nie każdy, ale czasem warto wpaść i podyskutować.
  Pozdro!
 • @Adam Czeczetkowicz 02:28:58
  "szczegulnie"

  Proszę skopiować komentarz, potem go usunąć, wkleić wkleić ponownie i po wklejeniu poprawić ten "szczeguł" ;-)

  Serdecznie pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31