Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 116 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Czy kobieta musi być potworem? Zaproszenie na konferencję

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Czy kobieta musi być potworem? Zaproszenie na konferencję

 

 

Czy kobieta musi być potworem? Zaproszenie na konferencję

 

Szanowni Państwo,

Już od kilkuset lat zza kulis jest prowadzona polityka IDEOLOGICZNA mająca na celu zniewolenie i wyniszczenie człowieka w sensie duchowym, moralnym i materialnym. Robi się to wprowadzając w życie społeczno-polityczno-gospodarcze, zgubne dla człowieka ideologicznie nurty takie jak: liberalizm, socjalizm, komunizm, genderyzm.... itd.

 

Te nurty oparte są na zasadach bezwzględnego ZYSKU i WALKI pomiędzy ludźmi.... Nurty te oplatały kolejno elity polityczne, kulturę, sztukę, gospodarkę... a teraz od kilku dziesięcioleci weszły na najniższy szczebel państwowości czyli weszły w rodzinę i..... ją rozwaliły! Rodzina została dosłownie zmasakrowana! Stąd tyle rozwodów i rodzinnych tragedii.

 

Taka polityka miała na celu w ostateczności osłabić mężczyzn i ojców rodzin, by nie byli w stanie obronić własnego państwa w momencie jego przejmowania przez globalistów, co zresztą już się stało... Bo mężczyźni zamiast koncentrować się na walce z globalistycznym wrogiem zewnętrzym to koncentrują się na walce z własnymi głupimi kobietami które stały się narzędziem w rękach globalistów. Polskie kobiety wespół z instytucjami państwa polskiego stały się niszczycielkami własnych rodzin. Zniszczyły psychicznie i materialnie swoich mężczyn, i teraz nie ma nas kto bronić, bo dla polskich kobiet najważniesza była i jest KASA!

 

Dlatego konieczna jest KONFERENCJA w celu zdefiniowania nowych ZASAD współdziałania i współżycia społecznego, bo to da podstawy do odbudowania rodziny – podstawowej komórki społecznej. Trzeba budować na cywilizacji łacińskiej gdzie metodą współżycia społecznego jest SOLIDARYZM i WSPÓŁDZIAŁANIE pomiędzy ludźmi w miejsce obecnych zasad: tj. bezwzględnego ZYSKU i WALKI pomiędzy ludźmi

 

Kodeks Rodzinny i opiekuńczy, rozdział II-gi: Stosunki między rodzicami a dziećmi, Oddział 1,  Przepisy ogólne (Obowiązek Wzajemnej pomocy), art.87 „Rodzice i dzieci są obowiązani do wzajemnego szacunku i wspierania się”.  Dlaczego powyższy artykuł jest prawem martwym?

 

Należy zacząć od poszukiwania odpowiedzi na poniższe przykładowe pytania:

 

Dlaczego w sądach rodzinnych zeznania mężczyn zawsze uznaje się za kłamstwa?

Dlaczego odbiera się mężczyznom prawo do widzenia swoich własnych dzieci? Nawet wtedy gdy płacą na nie alimenty?

Dlaczego instytcje państwa polskiego prowadzą politkę wyniszczającą polskie rodziny?

W jakim celu państwo chce osłabić mężczyzn i używa do tego celu kobiet?

Dlaczego kobiety stały się finansowymi prostytukami w stosunku do swoich mężów, stając się jednocześnie niszczycielkami swoich własnych rodziń?

Dlaczego polskie kobiety są takie chytre, chciwe i bezwzględne?

Czy polskie kobiety zostały umysłowo zażydzone?

 

PROPONOWANY PROGRAM KONFERENCJI

 

I.Omówienie polityki antyrodzinnej kolejnych rządów w Polsce.

 

1.Ojciec rodziny jako główny cel do zniszczenia

2.Kobieta jako nieświadoma niszczycielka własnej rodziny

3.Insytutcje państwa polskiego (sądy, MOPSy, policja, urzędnicy, itd...) jako narzędzia wykonawcze do definitywnego unicestwienia podstawowej komórki społecznej jaką jest rodzina.

4...

 

II.Przyczyny obecnego stanu rzeczy

 

1.Edukacja

2.Kultura

3.Gospdarka

4.Religia

5.......

 

III.Proponowane rozwiązania

 

IV.Dyskusja

 

V.Wnioski

 

VI.Dalsze kroki

 

Osoby zainteresowane współpracą w zorganizowaniu w/w konferencji tj. prelegenci, organizatorzy, uczestnicy proszę o kontakt telefoniczny 697357009

 

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Klub Solidarystów

Tel. 697357009

Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

KOMENTARZE

 • *5
  Wowwwww...... teraz to Pani pozytywnie mnie zaskoczyła. Poruszyła temat będący fundamentem polskiej narodowej "mizerii".
  ... a zaczyna się to już od poczęcia dziecka. To matka (żona) w pierwszym okresie wychowania dziecka praktycznie kształtuje jego osobowość. Ojciec (mąż) może już potem tylko swoje dziecko "oszlifować" lecz nie zmieni podstawowych nawyków postrzegania świata które zostały wszczepione przez matkę (żonę). Tak więc typowy stosunek dzisiejszej żony to wyzywanie męża od ciap, patałachów i innych niedorajdów oraz "ucinanie im jaj" (w uproszczeniu i bez szczegółów). Dzieci na to patrzą. Córki słuchając matki wywodów o swoim tacie stają się sztucznymi emancypantkami i Amazonkami lekceważącymi mężczyzn. Synowie tłamszeni zabijaniem przez własne matki męskości nawet a może przede wszystkim u swoich ojców stają się zniewieścieli i bez męskiego wzoru. Aby przypodobać się matce zgodzą się nawet na kręcenie na swojej głowie dziewczęcych loczków. Tak wychowani i praktycznie zastraszeni w swojej męskości stają się nieukształtowanymi psychicznie w pełni mężczyznami. Odbija się to na późniejszym związku i wychowywaniu ich własnych dzieci. W starci z żoną wychowaną na Amazonkę do tłamszenia męskości stoją na z góry straconej pozycji.
  Tak wychowani faceci są wspaniałym produktem niestawiającym oporu innym, obcym którzy pragną zagarnąć ich rewiry oraz ich stan posiadania
  czyli także i Państwo. Bezwiednie czy nie ale polskie sądy i zmanipulowane prawo "rodzinne" stało się jednym z narzędzi tłamszenia wolności i manipulowania państwem.
 • ???
  Dziwna sprawa z tym programem od gwiazdek. Gdy wszedłem na stronę było 5 gwiazdek od dwóch głosów. Dołożyłem swoje *5 i z trzech ocen po pięć gwiazdek zrobiło się 3.7 gwiazdki. Coś ten program oceniania szwankuje
 • Wowwwww...... teraz to Pani również pozytywnie mnie zaskoczyła.
  Nie ma nic bardziej zaskakującego, niż kobieta, która chce być prezydentem pouczająca inne kobiety ich roli w relacjach z mężczyznami.

  Czy kobieta prezydent, zwierzchnik Sił Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej, ma na celu w ostateczności osłabić mężczyzn i ojców rodzin, by nie byli w stanie obronić własnego państwa w momencie jego przejmowania przez globalistów?
  Oczywiście 1*
 • Gorzko
  Nie musi, ale chce być. Ostatecznie wszyscy są niezadowoleni, a w kraju, w rodzinach trwa wojna, zamiast współpracy.
 • @Anna-PK 16:13:15
  Nie rozumie Pani problemu i działa emocjonalnie. To że (jak mnienam) w Pani domu wszystko jest OK nie znaczy że wszędzie jest tak samo. W Państwie polskim dzieją się złe rzeczy.
 • @Stara Baba 16:37:07 Jaki tu problem? Pani prezydentka
  będzie pouczać kobiety aby nie sięgały po rolę męską. Czy w państwie polskim nie wiedzą co to jest hipokryzja?
  Stara Baba dożyła starości i też daje się na to nabrać.
 • @Anna-PK 16:13:15
  Szanowna Pani Anno K. jak zostanę Prezydentem to przywrócę naturalny porządek rzeczy. Czas rozwydrzonych, pretensjonalnych i nigdy nie nażartych finansowo despotycznych kobiet-pijawek, traktujących swoich mężów i dzieci jak przedmioty się skończy. Nie będzie żadnych alimentów dla dzieci rozwiedzionych kobiet.
 • @Prezydentka 16:50:30 To będzie wojna z rozwydrzonymi
  kobietami przy użyciu ich dzieci. Teraz to jest jasne.
  //Nie będzie żadnych alimentów dla dzieci rozwiedzionych kobiet.//
 • @Anna-PK 16:58:01
  Szanowna Pani Anno PK - Pani podejście do sprawy jest typowo żydowskie. Podstępem do celu.... Czy Pani jest Żydówką? To by wyjaśniało sprawę i Pani poglądy
 • @Prezydentka 17:01:23 Ja tylko czytam co Pani pisze. Nie wiem jakie
  jest Pani pochodzenie, ale robienie interesu na rozbitych rodzinach i ich dzieciach nie jest podejściem chrześcijańskim, to jest pewne.
 • @Anna-PK 16:49:20
  Tak jak mówiłem, nie rozumie Pani problemu i zaczyna myśleć feministycznie. Tu nie problem w tym że baba za "łopatę" się łapie. Jak chce niech sobie nią macha.
  Kobieta nie potrzebuje Państwa ogólnie lecz silnego ramienia. To facet potrzebuje mieć swoje Państwo aby tym silnym ramieniem kobiecie zapewnić bezpieczeństwo. Tak więc gdy wyniszczy się facetów i zrobi z nich niewiasty państwo staje się słabe i nadające do obcej infiltracji a kobiety zaczynają szukać silnego ramienia w innym państwie u "prawdziwych" mężczyzn którzy potrafią to inne Państwo w sile utrzymać niszcząc tym samym swoje własne i swoich mężczyzn państwo oraz cały Naród. Tu nie chodzi o dominację, tu chodzi o najzwyklejsze działania ewolucji i jej wykorzystywanie przez wrogie interesy. Kobieta przez swoją rolę w przyrodzie jest pępkiem naszego świata. Zdarza się że staje się także i modliszką.
 • @Anna-PK 17:08:31
  Szanowna Pani Anno PK - o jakim interesie Pani pisze? Tu znowu wyjawia się Pani żydowski schemat myślenia - w którym ZAWSZE na pierwszym miejscu najważniejszy jest INTERES.... I to właśnie ja chcę zmienić: odżydzić polskie umysły w których w tej chwili nie ma miejsca dla DOBRA człowieka, dla solidarności międzyludzkiej, dla MIŁOŚCI BLIŹNIEGO, dla współpracy zamiast notorycznej walki, bo wszystko w tej chwili jest podporządkowane ..... INTERESOWI!
 • @Prezydentka 17:23:50
  Gdyby chociaż połowa ludzi w Polsce tak myślała jak Pani, to byłoby nieźle. Jak widać nawet na tym portalu, dla niektórych, te oczywiste rzezczy są nie w smak.
 • 5*****
  Bardzo rzadko zgadzam się z Panią. Tym razem przyznaję Pani rację. Dodam tylko, że to jest problem nie tylko polski. Mężczyźni są prześladowani we wszystkich nowoczesnych demokracjach, a w szczególności tej amerykańskiej.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31