Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 116 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

INSTRUKCJA do łapania przestępców! Zrób to sam!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

INSTRUKCJA do łapania przestępców! Chcesz SPRAWIEDLIWOŚCI? Zrób to sam!

 

INSTRUKCJA do łapania przestępców! Chcesz SPRAWIEDLIWOŚCI? Zrób to sam!

 

Szanowni Państwo,

 

Ile razy słyszę narzekania że Sędziowie są niesprawiedliwi, że skazują niewinnych ludzi, że wsadzają bezpodstawnie i niesprawiedliwie do więzień ojców rodzin by rozdzielić ich od dzieci... że ograbiają przedsiębiorców polskich z ich majątków i firm... że złodzieje którzy nakradli miliony chodzą po ulicach wolni, że rząd BEZPRAWNIE ale w świetle tzw. prawa... upadla Polaków tworząc głupie i niesprawiedliwe ustawy, które służą zyskowi starannie wyselekcjonowanej garstce „wybrańców” z układu, że podstawowe Naturalne Prawa Polaków są im negowane, że Polacy walczą ze ZUSem i w sądach z biurokratami przegrywają, że negowane jest Polakom prawo do życia i do przeżycia... że niszczy się polskie rolnictwo, górnictwo itd...  że Polacy są niszczeni przez szczepionki, GMO, 5G itd.....

 

Cóż..... Jeśli Polacy na to pozwalają i jeśli nie ma już chętnych i odważnych mężczyzn w naszym kraju do zrobienia porządku w tym zakresie to już po nas! Zostaniemy ostatecznie zniewoleni i wyniszczeni!

 

A przecież istnieje art. 243 Kodeksu Postępowania Karnego który daje prawo fizycznego zatrzymania przestępcy i umożliwia każdemu obywatelowi złapanie przestępcy i doprowadzenie go na Policję! Dlaczego więc Polacy z tego nie korzystają? Na co Polacy czekają? Dlaczego nie łapią sprawców przestępstw osobiście czy z grupką i nie odstawiają ich na Policję?  

 

PANOWIE! TO JEST KWESTIA PODSTAWOWA! Chcecie SPRAWIEDLIWOŚCI, WOLNOŚCI, SUWERENNOŚCI i stworzenia UCZCIWYCH warunków życia dla Waszych dzieci, to weźcie się do roboty! Ruszcie wreszcie tyłki sprzed komputera i zamiast BEZOWOCNIE PROTESTOWAĆ przed Sejmem i błagać okupantów o litość której oni dla Polaków NIGDY nie mieli i mieć nie będą!, to  zacznijcie KONKRETNIE i SKUTECZNIE działać! Jeśli macie dowody przestępstw na konkretne osoby to łapcie przestępców i odstawiajcie ich na Policję!

 

Macie do tego prawo i jest to również Wasz obywatelski obowiązek!

 

Umożliwia Wam to Kodeks Postępowania Karnego Dział VI Środki Przymusu, rozdział 27 Zatrzymanie (ujęcie na gorącym uczynku przestępstwa) art. 243 KPK który mówi:

Par.1: „Każdy ma prawo ująć osobę na gorącym uczynku przestępstwa lub w pościgu podjętym bezpośrednio po popełnieniu przestępstwa, jeżeli zachodzi obawa ukrycia się tej osoby lub nie można ustalić jej tożsamości.”

Par.2: „Osobę ujętą należy niezwłocznie oddać w ręce Policji”.

 

Udanych łowów!

 

Ps.1 Słyszałam że podobno całkiem niedawno wyciekły do internetu dane z adresami zamieszkania sędziów, urzędników i innych ważnych osób....

Ps.2 Kto złapie tego który ukradł kasę od CIA przeznaczoną dla Solidarności powinien dostać odznaczenie państwowe.... Jako Prezydent dopilnuję osobiście aby to odznaczenie dostał....

 

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Klub Solidarystów

Tel. 697357009

Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

 

KOMENTARZE

 • @Autorka
  Pomysł sam w sobie niegłupi, choć ryzykowny.

  "PANOWIE! TO JEST KWESTIA PODSTAWOWA! Chcecie SPRAWIEDLIWOŚCI, WOLNOŚCI, SUWERENNOŚCI i stworzenia UCZCIWYCH warunków życia dla Waszych dzieci, to weźcie się do roboty! "

  Problem w tym, że w Polsce panuje Matriarchat czyli dominacja kobiet w wychowaniu dzieci (dziećmi zajmują się głównie matki,ciotki,babki, edukują je nauczycielki) i przez to większość "mężczyzn" została wychowana przez matki na potulne baranki (ojcowie też nie są bez winy ale to wtórna historia).

  Nie wiem jak wygląda sytuacja w sądach ale przypuszczam, że i tam dużą część stanowią kobiety.
 • Autorka
  Panowie?! A co Pani w tej sprawie zrobiła przez kilkadziesiąt lat życia po za robieniem sobie z Neonu przez ostatnie 3 miesiące tuby wyborczej? Była Pani kiedykolwiek posłanką, ławnikiem w sądzie, radną którejś z dzielnic Krakowa? Nie widziałam, nie słyszałam...Łatwo chować się za cudzymi plecami podżegając do rozróby,"łowów na ludzi" bałamucić i obiecywać naiwnym gruszki na wierzbie "jak tylko zostanę prezydentem Polski". Czyżby Pani kontakt z rzeczywistością był już aż tak mocno osłabiony aby nie wiedzieć, że nigdy Pani nim nie zostanie ponieważ - po pierwsze - nie spełniła Pani żadnych obligatoryjnych dla kandydatów procedur wyborczych, po drugie - nie ma Pani żadnej wiedzy prawnej, ekonomicznej i socjotechnicznej niezbędnej do kierowania 38 milionowym narodem - a po trzecie i najważniejsze - sama Pani wie najlepiej; Kraków jest małym miastem... Wolności, suwerenności i sprawiedliwości chcemy wszyscy, ale w granicach określonych przez prawo. Marzy się Pani drugi Majdan, krew naszych dzieci na polskich ulicach, to wypad.
 • @kowalskijan584 14:38:54
  Ma Pan rację, spory procent sędziów stanowią kobiety, zwłaszcza w sądach rodzinnych, ale co płeć ma tutaj do rzeczy? Czy to znaczy, że słynna na całą Polskę sędzia Barbara Piwnik wydaje seksistowskie wyroki bo jest kobietą, czy ojciec maltretujący dzieci nie powinien być niezwłocznie eliminowany z rodziny, czy człowiek mądry nie powinien dominować nad głupcem, bez względu na płeć?
 • @viridiana 18:06:16
  Szanowna Pani, czyżbym uderzyła w stół a nożyce się odezwały? Czego się Pani boi? Śmierci swoich bliskich w obronie polskości? Kto się boi stracić życie w obronie prawdy dobra i sprawiedliwości doprawdy straci je.... Gdyby wszyscy myśleli tak jak Pani to Polski byśmy już dawno nie mieli.... Setki tysięcy Polaków zginęło w poprzednich pokoleniach żeby bronić Polski, naszej cywilizacji i naszych wartości takich jak prawda, dobro, sprawiedliwość, wolność... Czy myśli Pani że teraz już można spocząć na laurach i nic więcej nie robić? Nic bardziej błędnego.
 • @viridiana 18:16:02
  "ojciec maltretujący dzieci nie powinien być niezwłocznie eliminowany z rodziny(...)"

  Na pewno zgodzisz się, że wśród kobiet są też toksyczne/chore psychicznie matki. Wskaż przypadki kiedy one były usuwane z rodziny.
  "Przemoc ma twarz mężczyzny", czyż nie?

  Problem polega na tym, że WSPÓŁCZESNE Polki mają coraz więcej narzędzi aby za byle co gnębić mężczyznę. Dopóki mężczyzna będzie się bał nawet zagadać do kobiety ("bo przecież może być oskarżony o molestowanie") dopóty prawdziwych mężczyzn w Polsce będzie można policzyć na palcach jednej ręki.

  W Polsce panuje niezdrowy Matriarchat, nie ma on nic wspólnego z XIX-wiecznym modelem, gdzie wywyższano kobiety, ale jednocześnie gdy nadeszła chwila próby, te wywyższane kobiety potrafiły stanąć na wysokości zadania i np. pójść z mężem-powstańcem na Sybir.
 • @Uchoigielne 22:17:00
  >Dlaczego jest tak źle na świecie? Gdyż zło które tym światem rządzi, postawiło na kobietę, gdyż ci bandyci wiedzą, że kobieta na stanowisku wykona najbardziej podłe zadanie, dlaczego? Gdyż kobieta, nawet najbardziej inteligentna z kobiet, JEST DEBILEM!!!
  ----------------------
  Angela Merkel nie jest debilem. Od 2015 roku jest prezydentką Niemiec.
  83 procent uważa, że wykonuje swoje zadania dobrze.

  https://de.statista.com/statistik/daten/studie/675140/umfrage/bewertung-der-arbeit-von-angela-merkel-als-bundeskanzlerin/
 • @teresagarland KIBOLE
  >A przecież istnieje art. 243 Kodeksu Postępowania Karnego który daje prawo fizycznego zatrzymania przestępcy i umożliwia każdemu obywatelowi złapanie przestępcy i doprowadzenie go na Policję!
  ---------------------------------
  A może ruszyli by się kibole?
  Oni są dobrymi adresatami dla tego pomysłu. A może zaangażowani ludzie Kowalskiego?

  Niestety zostali oni przez Corona-Virusa odizolowani i zatomizowani.

  Nie ma więc szans by stojąc przy stadionie rozdawać ulotki z apelem aresztowania politycznego przestępcy, jeszcze prezydenta Andrzeja Dudy.

  Ale może trafić do uszu Pana Mariana Kowalskiego, lub drużyn z Marszu Niepodległości?

  Trzeba by sformułować w ulotkach przestępstwa Andrzeja Dudy i wskazywać regularnie zarzuty i dowody. Trafnie porzypomniał jego przestępstwa bloger NE24 i zwolennik PiS KrzysztofJaw.
  https://krzysztofjaw.neon24.pl/post/154870,dlaczego-zaglosuje-na-a-dude

  "Byłem zdziwiony jego vetem do ustawy o reformie wymiaru sprawiedliwości, co i tak nic mu nie dało a kasta sędziowska tylko została rozochocona i spotęgowała swoje destrukcyjne działania. Podobnie prezydent (ale też cała ZP) zachował się w przypadku ustawy penalizującej oszczerstwa wobec Polski o współudział z nazistami w mordowaniu Żydów a nawet współudział w wybuchu II WŚ. Wtedy też byłem zadziwiony, że jednego dnia i nocy wycofano się z tego pomysłu i stało się to zapewne pod naciskiem niektórych środowisk żydowskich. W dalszym ciągu czekam też na ujawnienie w końcu Aneksu do Raportu z likwidacji WSI oraz wycofania się ze słynnej już ustawy 1066 o tzw. bratniej pomocy. Czekam też jasnej deklaracji prezydenta co do amerykańskiej ustawy 447 JUST. Ponadto oczekuję programu dla młodych ludzi i studentów; programu adaptacyjnego dla ludzi powracających z imigracji zarobkowej; zamiany Kart Polaka na obywatelstwo polskie i udogodnienia dla powracających i ich rodzin z dalekiej wschodniej tułaczki; jasnej i przewidywalnej strategii rozwoju publicznego sektora ochrony zdrowia i wreszcie opracowanie Koszyka Świadczeń Podstawowych; ustawy o państwowym statusie naszych dóbr naturalnych, lasów i jezior, która będzie uniemożliwiała ich zakup przez podmioty inne niż państwowe. Powyższe nie obejmuje tylko prerogatyw prezydenta, ale inicjatywę ustawodawczą jednak prezydent posiada i winien z tego korzystać częściej. "

  Podobnego postępowania powinni doświadczać wiodący urzędnicy z ministerstw zdrowia, środowiska, rolnictwa itd.

  https://iddd.de/rys/KIBOLEPOLICJA.jpg
 • @kowalskijan584 21:37:55
  Ze smutkiem zauważam, że znowu ma Pan rację. Coraz więcej Polek może nie tyle "toksycznych", ponieważ ten termin jest bardzo nieprecyzyjny, co głęboko osobowościowo zaburzonych, nie umiejących współżyć w rodzinie, skrajnie egoistycznych i mających w pogardzie wartości rodzinne. Nigdy nie twierdziłam, że tego rodzaju patologia powinna pozostawać bezkarna. Oczywiście kobiety chore psychicznie to zupełnie inna kategoria moralno-prawna, na razie zostawmy je w spokoju. Tak, pozory często mylą i niekoniecznie siniak pod kobiecym okiem może być dowodem pobicia jej przez męża, ale przecież od tego jest postępowanie przygotowawcze, opinie biegłych, zeznania dzieci, dorosłych świadków. Na pewno tym wszystkim można manipulować a prawo nigdy nie będzie doskonałe. W sumie, nie wiem co Panu napisać. Wydaje mi się, że panaceum na te dolegliwości może być na razie tylko jedno - równość stron procesowych, przy czym mam tu na myśli równość oskarżyciela i oskarżonego w powoływaniu dowodów (wybór ławników, biegłych sądowych, itp. Teraz np. opinia biegłego powołanego przez stronę procesową - zgodnie z prawem - nie ma nawet dla sędziego rangi dowodu. Proszę również zauważyć, że np. sąd ma obowiązek powoływać biegłych wyłącznie ze swojej listy, których kompetencje zawodowe są nieraz czysto iluzoryczne, o możliwości przekupstwa już nie wspominając. W ogóle, to temat - rzeka, jednak sytuacji nie zmienimy jarmarcznymi wrzaskami i ulicznymi protestami. Tworzenie organizacji publicznych, fundacji, stowarzyszeń i domaganie się poszanowania ich głosu w sądach mogłoby stanowić początek drogi wychodzenia z impasu.
  Viridiana
 • @viridiana 10:45:54
  "Wydaje mi się, że panaceum na te dolegliwości może być na razie tylko jedno - równość stron procesowych"

  W teorii to istnieje, ale np. podobno (bo osobiście nie czytałem) w ostatnio przyjętej ustawie antyprzemocowej może wywalić mężczyznę z mieszkania byle policjant, nie sąd. Jaka to jest zachęta dla mężczyzny aby wiązać się z kobietą? Żadna. Oczywiście jest to zamierzone aby skonfliktować kobiety z mężczyznami.

  Szczuje się kobiety na mężczyzn. A mężczyźni zamiast być mężczyznami coraz bardziej się wycofują. Wracając do tematu posta, dlatego na "zatrzymania obywatelskie" raczej bym nie liczył w najbliższych latach. Brak mężczyzn z zasadami bo byli wychowani (głownie) przez matki bez zasad (ojcowie nie są bez winy ale to drugi temat).

  Ogólne zasady powrotu do normalności nasuwają mi się takie.

  Uświadamiać kobiety, że są manipulowane,że tak naprawdę już mają dużo przywilejów i niech się nauczą z nich mądrze korzystać a nie żądać nowych.
  Uświadamiać mężczyzn, że są manipulowani i zmieniać ich na lepsze.
  Toksyczne kobiety wykrywać i eliminować.
  Toksycznych mężczyzn wykrywać i eliminować.

  I kobietom i mężczyznom będzie się żyło lżej i lepiej. Tak mi się wydaje.
 • @Prezydentka 19:47:49
  Z całym szacunkiem, wg. prawa naturalnego i praw stanowionych przez Boga w postaci Dekalogu będącego źródłem wszystkich praw, tylko ON jest szafarzem naszego życia i życia naszych dzieci, nie Pani. Bóg dał nam wolną wolę odnośnie swobodnego wykorzystania tego największego z darów. Tak więc Pani propozycję trwonienia go przez naszych najbliższych - mężów, braci i synów w jakichś ulicznych burdach, rozróbach i nagonkach na ludzi, uważam za obrazę Boga, brak wdzięczności dla JEGO daru, daru życia. Oczywiście, Pani może umierać "za Polskę", "Konstytucję" czy inny slogan, jakich pełno w Pani wypowiedziach, nawet dzisiaj. Może się Pani publicznie podpalić ( jak zrobił to w lecie ub. roku jakiś chory psychicznie nieszczęśnik, o minionym w mrokach niepamięci nazwisku) powiesić, otruć, utopić, itp. Ale wara Pani żądać, aby nasi najbliżsi tracili życie w imię cudzych urojeń. I nikt z nas - wbrew Pani sugestii - nie spoczywa na laurach. Pracujemy, płacimy podatki i bogacimy się dla Polski, nie tylko dla siebie. Polska będzie miała daleko większy pożytek z naszego życia niż z naszej bezsensownej śmierci. Tych wartości, na pewno drogich każdemu uczciwemu człowiekowi nie broni się już w ulicznych rozróbach czy na "wizytach" w domach sędziów, bo jest okazja: "całkiem niedawno wyciekły do internetu dane z adresami zamieszkania sędziów, urzędników i innych ważnych osób...." (Co Pani tu sugeruje, samosądy motłochu, rzezie, zbrodnie?!) Broni się ich własnym uczciwym życiem, pracą i działalnością polityczną w ramach obowiązującego prawa. Prócz klepania w klawiaturkę, każdy z nas te wartości realizuje. A Pani pracuje, czy tylko bierze zasiłek socjalny z naszej pracy? Ponawiam pytanie: na jakiej podstawie uzurpuje sobie Pani prawo przynależne wyłącznie Bogu - prawo decydowania o życiu i śmierci Polaków? A nawet, chce Pani decydować o ich emeryturach - równych dla wszystkich, bolszewickich i minimalnych oczywiście. Równych dla trwale bezrobotnego, leniwego, zapijaczonego menela i wybitnego chirurga. Za sanacji była taka piosenka "...siądź na konia, szabla w dłoń, bolszewików goń, goń, goń..." Pani ją dedykuję.
  Viridiana
 • @adevo 02:00:24
  Ha, ha ha.
 • @kowalskijan584 11:40:32
  Nie, nawet w teorii to nie istnieje. Owszem, wysoki swąd w swojej łaskawości może się przychylić do opinii biegłego wynajętego przez stronę, ale nie musi. Nie ma też żadnej dyskusji merytorycznej miedzy biegłym wyznaczonym przez sąd a biegłym strony procesowej. Stąd w orzekaniu spraw, które Pan porusza jest tyle absurdów. Też dokładnie nie znam tej ustawy, podobno przeszła ona wbrew opinii Konfederacji, ale tak to bywa przy większości w parlamencie, jednak policja też może każdego zamknąć na 48 godz. więc prawdopodobnie taka pośpieszna eksmisja też jest tylko czasowa. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić eksmisję męża z domu, który miał przed ślubem i w którym żona nie jest współwłaścicielem. Żadna ustawa sejmowa nie może być sprzeczna z Kodeksem Cywilnym. Mój pomysł nie jest rozwiązaniem całego bałaganu prawnego i tysięcy sprzecznych ustaw jakie sejm wyprodukował od 90 r. Przede wszystkim posłów czeka ogromna praca nad uporządkowaniem tego wszystkiego aby prawo nie było jak kij o dwóch końcach. Prawo i język urzędowy muszą być proste i zrozumiałe dla każdego tak, aby nie był potrzebny adwokat przewlekający postępowanie, drenujący nam kieszeń i całkowicie wolny od odpowiedzialności za przegraną sprawę. Ktoś powie, że ta odpowiedzialność istnieje. Owszem, ale jest ona iluzoryczna. Z kontaktów z kolegami mojego syna wiem, że całkiem spora ilość młodych mężczyzn marzy o takich wiernych, oddanych XIX w. kobietach o jakich Pan pisze. Niestety, współczesne kobiety są głównie tworem współczesnych medialnych autorytetów, promujących ideologię samolubstwa, egoizmu i rozpasania seksualnego. To oni nazywają zaburzonych i wręcz zboczonych seksualnie mężczyzn "homonormatywnymi" i próbują wymusić na społeczeństwie takie nazewnictwo, zaczynając tresurę już od przedszkola. Ciekawym dla mnie byłoby podyskutować nad Pana końcowymi tezami, ale jesteśmy w tej chwili na blogu P. Garland i nie wiem, czy to mieści się w tutejszym Regulaminie.
 • @Uchoigielne 22:17:00
  O, jeszcze tkwią tutaj nie mieszczące się w kanonach kulturalnej erystyki Pańskie obelgi i wyzwiska pod moim adresem oraz seksistowskie zniewagi? Widać Administrator zaspał.
 • @adevo 02:00:24
  A już na poważnie, odnośnie komentarza Pana "krzysztof.jaw" podejrzewam, że stało się to samo, co w latach 1990. Wstający z kolan prezydent Duda dostał od żydowskich bankierów tak potężnego kopa w zadek, że od razu upadł na twarz i zaczął wielbić Jehowę. Nie mógł zadzierać z żydowskim establishmentem III władzy więc zawetowanie tej ustawy było jakimś tam pyrrusowym wyjściem z sytuacji, w którą ewidentnie został wmanewrowany przez PiS. PiS wobec narodu polskiego nie popełnił błędów programowych. On popełnił i popełnia wiele zbrodni, z plugawieniem Konstytucji włącznie, za które należy się Trybunał Stanu, jednak wobec niepisanej deklaracji - "my nie ruszamy waszych, wy nie ruszacie naszych", one nigdy nie zostaną rozliczone. Najpierw musimy spłacić długi z powodu których Polska stała się praktycznie bankrutem. Wywijanie bejsbolówkami i lustracja rozporkowa tego nie zmienią.
 • @viridiana 12:36:00
  "Przede wszystkim posłów czeka ogromna praca nad uporządkowaniem tego wszystkiego aby prawo nie było jak kij o dwóch końcach."

  Mieli na to 30 lat (czy PO czy PiS, czy inny PSL,SLD ...)

  "Niestety, współczesne kobiety są głównie tworem współczesnych medialnych autorytetów, promujących ideologię samolubstwa, egoizmu i rozpasania seksualnego."

  No to trzeba to zmienić.

  " To oni nazywają zaburzonych i wręcz zboczonych seksualnie mężczyzn "homonormatywnymi" i próbują wymusić na społeczeństwie takie nazewnictwo, zaczynając tresurę już od przedszkola. "

  OBECNE (podkreślam OBECNE) kobiety w Polsce są tak samo otumanione jak OBECNI (podkreślam OBECNI) mężczyźni. Ale da się to zmienić. Tylko trzeba chcieć. I kobiety i mężczyzn należy z tego bagna wyciągnąć abyśmy żyli szczęśliwie i wolno.
 • @adevo 01:13:46
  Angela Merkel od 2005 kanclerz Niemiec, od 1990 roku „przyspawana“ do Helmuta Kohla.
  Komunistyczny działacz FDJ zwerbowany do rozpierdziuchy w Niemczech, wieczny kanclerz, przygotowywana na 5 kadencję. Słup komunistycznych służb specjalnych NRD, debil z tytułem doktora fizyki chemii fizycznej, która gdy została wybrana, bez mandatu społecznego, kanclerzem po kilku latach ogłosiła publicznie, że należy zlikwidować zwykłe żarówki, gdyż wydzielają zbyt dużo ciepła!!!
  Imbecyl, na którego Niemcy plują, gdyż oficjalnie nie ma nawet 30% poparcia, k**urwa ilu tutaj jest trolli robiących za debili?!
  Nie dość, że debile to jeszcze trolle!
 • @viridiana 11:49:38
  Szanowna Pani,
  Zawsze może Pani swoich bliskich uwiązać na sznurku albo na łańcuchu by pozostawali zawsze w domu pod Pani bezpiecznymi skrzydłami. Jeśli jednak Pani dom zacznie się palić i nikt Pani nie pomoże bo wszyscy będą się bali że chcąc ratować Panią i Pani bliskich mogą stracić w płomieniach życie, to z pewnością zostanie Pani spopielona.
 • @Uchoigielne 16:52:35
  >debil z tytułem doktora fizyki chemii fizycznej
  -----------------------------
  Osobiście nie lubię Merkel, ale w oficjalnej cotygodniowej ocenie jej pracy z 28 maja 2020 roku Merkel jest oceniana sensacyjnie dobrze. Ponad 80 procent uważa jej pracę za dobrą. Zresztą tak jest od lat.

  Merkel pokazuje od 1990 roku, że bardzo dobrze i skutecznie sobie radzi z męskimi chujami i całymi związkami chujów z Bundestagu i z CDU. Jej inteligencja jest poza normalnym poziomem. Niemcy doceniają jej wartości.

  Jak wiadomo ona już nie będzie kandydować, jest to jej ostatnia kadencja. A więc Uchoigielne nie masz ani przeglądu, ani dowodów. Po prostu piszesz bez sensu i pokrycia w faktach. Po co takie dezinformacje?

  Angela Merkel jest doktorem nauk przyrodniczych "Doktor der Naturwissenschaften (Dr. rer. nat.)" Pracowała m. in. na oddziale chemia analityczna. Ona nie ma nadanego przez ciebie bzdurnego tytułu "doktora fizyki chemii fizycznej".

  W potocznym użytku jest określenie, że Angela Merkel była fizykiem.

  https://iddd.de/rys/ZDFPolitbarometerKLj.jpg
 • @adevo 19:50:50
  Typowy z ciebie żyd a do tego jeszcze beznadziejnie głupi. Poświęciłem się, ty bez mózgu i wyszukałem tobie stronę Wikipedii a więc twoich sponsorów, trollu przebrzydły, czytaj ze zrozumieniem, ok?

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Angela_Merkel

  Ja wiem, ze dla ciemnego luda z I-sra-hell’em, ta marionetka jest prawie bogiem, gdyż razem z Netanjahujem i jemu podobnymi z duup state, żywią bezgraniczną nienawiść i pogardę do Polaków.
  W związku z tym, ty żydowska kanalio, że wykonujesz zlecone tobie tutaj zadania, olewam ciebie ciepłym moczem a kał dorzucam gratis, niech się z tobą tutaj męczą, tobie podobne cwele, ch*j ci w duupe!
 • @adevo 19:50:50
  " Osobiście nie lubię Merkel, ale w oficjalnej cotygodniowej ocenie jej pracy z 28 maja 2020 roku Merkel jest oceniana sensacyjnie dobrze. "

  Ładny przykład gdy ktoś dobry (o ile wierzyć tym statystykom), gdy ktoś dobry w naukach ścisłych (chemii, fizyce) jest kompletnym durniem o ile chodzi o życie społeczne.

  "Ponad 80 procent uważa jej pracę za dobrą. Zresztą tak jest od lat."

  Dlatego niemcy się walą na łeb na szyję.
 • @Uchoigielne 21:55:37
  Oj, bluzgasz na mnie jeszcze gorzej niż na Kanclerz Merkel.
  W polskiej Wiki pisze, że "w 1986 r. uzyskała doktorat z chemii fizycznej. "
  Więcej tam nic decydującego o jej pracy naukowej nie ma.

  Natomiast Niemcy podają, że studiowała fizykę kwantową, a doktorat zrobiła z chemii teoretycznej. Treść jej pracy doktorskiej: badania
  mechanizmu reakcji rozpadów zachodzących podczas usuwania odpadów bez dopływu powietrza (termoliza, piroliza), na podstawie analizy zachowania grupy metylowej (−CH3). Uzyskany przez Panią Merkel tytuł (jak powyżej podałem) to doktor nauk przyrodniczych -Dr. rer. nat.

  Ty natomiast piszesz:
  "debil z tytułem doktora fizyki chemii fizycznej".
  Jak wszyscy widzą tak sklecony tytuł obnaża brak pojęcia Uchaigielnego w praktyce tytułów naukowych. Jego bluzgi wskazują na dalsze braki: dobrego zachowania oraz merytoryczne.

  @Uchoigielne czytasz się zabawnie, ale jak tylko postawisz jeden wpis na moim blogu, to zostaniesz zbanowany. Nie chce mi się rozmawiać z bluzgającym dzieckiem. Od tego jest cierpliwa Matka Polka.
 • @kowalskijan584 22:08:39
  >Dlatego niemcy się walą na łeb na szyję.
  ---------------------------------------------------
  Niemieckie kryterium to sukcesy gospodarcze. 12,1 Milliarden nadwyżki było w 2015 roku, za rok 2019 było tej nadwyżki finansowej 13,5 miliardów Euro. W roku 2018 finanse rządu, miast i gmin w sumie pod kreską miały 58 miliardów więcej niż wydały!

  Dlatego gdy inne państwa będą po kryzysie zdychać z głodu, to tłuste Niemcy tylko się odchudzą.
 • @adevo 01:08:19
  " Niemieckie kryterium to sukcesy gospodarcze."

  Gospodarczo Niemcy są mocni, ale w myśli społecznej to dno (opinia wyrobiona na podstawie tego co czytam bo sam osobiście nie żyję w Niemczech).

  " Dlatego gdy inne państwa będą po kryzysie zdychać z głodu, to tłuste Niemcy tylko się odchudzą."

  Tłusty baran otoczony wygłodniałymi wilkami... będzie ciekawie.

  A wracając do myśli postu- trzeba naprawić i kobiety i mężczyzn. Toksycznych mężczyzn i kobiety należy eliminować, wtedy być może pojawią się mężowie, którzy będą mieli odwagę aby dokonywać obywatelskich zatrzymań i uprzątnąć ten gnój który teraz jest w Polsce.
 • @Prezydentka 17:13:58
  O to proszę się nie martwić. Ufam, że Bóg ocali mnie i moją rodzinę tak, jak robił to dotąd i da nam życie wieczne.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31