Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 116 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Handel ludźmi poprzez nr PESEL i firmę „Poland Republic of”

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Handel ludźmi poprzez nr PESEL i prywatną firmę „Poland Republic of”

 

Handel ludźmi poprzez nr PESEL i prywatną firmę „Poland Republic of” zarejestrowaną w Ameryce

 

PREMIER RP Mateusz Morawiecki głosi : opr. cit. " Jesteśmy w sytuacji, w pewnym sensie NIE do Odwrócenia. Ponieważ jesteśmy krajem posiadanym przez kogoś z zagranicy" ... właściciele: CHabad Lubawicz – Rothschild ... George Soros i INNI ... w państwowości , która ... już NIE istnieje ... TO państwo - Rzeczpospolita POLSKA po REWOLCIE 1989 roku , przekształcone zostało w spółkę z o.o. zarejestrowaną pod Nr 0 0 0 7 9 3 1 2w Waszyngtonie, w centralnym rejestrze spółek i firm jako usługi. Tu dowód: https://www.sec.gov/cgi-bin/browse-edgar?CIK=0000079312  „najnowszy dokument z 2018 roku mówi o tym, że spółka ma prawo sprzedawać zadłużenie Polski do wysokości 400 miliardów dolarów.” https://www.odkrywamyzakryte.com/iiirp/    https://www.rpo.gov.pl/pl/content/polska-jako-firma-w-usa-rpo-pyta-msz

 

Wydaje się że tajemnica numeru PESEL powstającego obecnie wraz z CERTYFIKATEM URODZENIA  polega na tym że jest to nowoczesne narzędzie służące rządom do sprzedaży swoich obywateli klanowi 13 rodzin bankierskich a bankierom CERYTFIKATY URODZEŃ służą do nowoczesengo handlu ludźmi (czytaj pracą tych ludzi) na światowych prywatnych? giełdach pieniężnych.

 

Ludzie stali się towarem za który bankierzy płacą rządom emisją pieniądza czytaj długiem który potem spłacają niewolnicy-obywatele w podatkach. Kilka lat temu roczne wpływy z podatków dochodowych obywateli w Polsce, stanowiły w przybliżeniu roczną kwotę odsetek jaką rząd płacił bankierom za emisję dłużną pieniądza, pieniądza który NBP mógł wyemitować SAMODZIELNIE i BEZODSETKOWO! TO JEST KWINTESENCJA OSZUSTWA! Pobrane przez Urząd Skarbowy nasze podatki dochodowe idą w formie odsetek do kieszeni bankierów którzy rozdysponowywują je pomiędzy sobą w wysokości najprawdopodobniej opartej na bazie wysokości tajnych udziałów w Narodowym Banku Polskim.  

 

Chodzą głosy że Jaruzelski podobno w latach 1980 sprzedał Polaków Rotszyldowi za 12 tysięcy zł za osobę, potem w 2012 roku ówczesny Prezydent Polski znowu sprzedał kolejne pokolenie Polaków, każdego Polaka za jakąś tam kwotę... Przed każdą sprzedażą najprawdopodobniej przeprowadzono w tym celu spis ludności w kraju..... W tym 2020 roku też miał być ale z powodu koronawrusa chyba się nie odbył.....

 

Ostatnimi czasy wydaje się że po wprowadzeniu tzw. cyfryzacji ta „sprzedaż” Polaków idzie automatycznie DZIĘKI NUMEROWI PESEL w trybie ciągłym wraz z urodzeniem się każdego nowego dziecka. Odbywa się to prawdopodobnie w następujący sposób: SZPITAL zgłasza obowiązkowo do URZĘDU STANU CYWILNEGO urodzenie się każdego dziecka. URZĄD STANU CYWILNEGO rejestruje urodzenie, nadaje nr PESEL tworząc CERTYFIKAT URODZENIA i wysyła informację do jednego z ministerstw (prawdopodobnie do ministerstwa Finansów i MSW). MINISTERSTWO przesyła CERTYFIKAT URODZENIA dalej czyli do tej zarejestrowanej w Ameryce pod nazwą „Poland Republic of” spółki, która deponuje te certyfikaty w formie elektronicznej w depozycie w Amerykańskiej Komisji Papierów Wartościowych (SEC) przy FEDzie by Międzynarodowa Korporacja finansowa (ICF) mogła handlować ludźmi na giełdach używając ich CERTYFIKATÓW URODZENIA.

 

Wydział Finansowy Korporacji (Division of Corporation Finance) podlegający ICF i SECowi koresponduje bezpośrednio z polskim Ministerstwem Finansów oraz z SEC.

 

Wszystkie dokumenty które przechodzą pomiędzy Konsulatem RP w USA, Ministerstwem Finansów w Polsce a SEC w Waszyngtonie muszą być też wysłane do Londynu... (White case tlp?).

 

Czasy się zmieniły ale mentalnośc pewnych cywilizacji kupieckich nie zmieni się nigdy. Tak jak ich przodkowie przed tysiącem lat handlowali niewolnikami europejskimi w tym polskimi tak i teraz dalej nimi handlują... tylko w bardziej nowoczesnej i niewidzialnej formie.

 

Wtedy 1000 lat temu antydotum na przerwanie tego handlu ludźmi pojmywanymi z terenów polskich i uwolnieniem się z tego systemu niewolniczego, było przyjęcie przez Mieszka I-szego wiary katolickiej i wdrożanie jej pryncypiów i zasad cywilizacji łacińskiej w polskim życiu społeczno-polityczno-gospodarczym. Odstępstwa od tych zasad były srogo karane. Tym sposobem zastopowano na terenach polskich niewolnictwo i handel ludźmi.

 

Zatem jeśli chcemy wyjść i tym razem z tego stanu niewolnictwa i handlu Polakami na światowych giełdach, trzeba skorzystać ze sprawdzonego sposobu uwolnienia się, tj. wrócić do zasad cywilizacji łacińskiej opartych o etykę katolicką i o Prawo Naturalne w polskim prawie oraz w polskim życiu społeczno-polityczno-gospodarczym. Następnie wszelkie odstępstwa od tych norm i nadużycia należy srogo karać.

 

Likwidując nr PESEL (czyli automatyczny łącznik pomiędzy żywym człowiekiem a handlarzami ludźmi) oraz uznając Prawo Naturalne za obowiązujące w polskim prawodastwie, automatycznie wylogowywujemy się z bankierskeigo niewolniczego systemu światowego handlu ludźmi.

 

Powyższy artykuł jest moją hipotezą i opinią. Jeśli ktoś ma rzetelniejsze odemnie informacje dotyczące tego tematu, proszę o upublicznienie ich.

 

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Klub Solidarystów

Tel. 697357009

Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • Przerażające jest to o czym Pani pisze...
  więc ci właściciele Polski mogą sobie wybierać jak z akwarium, a to jakieś dziecko na narządy, gdy głupia matka dopowiedziała kiedyś na apel żeby zaprowadzać dzieci do pobrania danych charakterystycznych organizmu dziecka, do banku danych, na niby wszelki wypadek (potrzeby pobrania narządu dla właścicieli Polski), a to jakieś dziecko które akurat spodobało się jakiemuś właścicielowi Polski, bo głupawa matka napstrykała swoim i innym dzieciom zdjęć i umieściła ja na tych różnych teraz fejsbukach, które stamtąd lądują od razu w katalogach do których dostęp mają ci zboczeńcy, a to wybiorą sobie kogoś na jakiś mord satanistyczny, rytualny, bo katolikami to oni raczej nie są i ich msze nie są świętymi a satanistycznymi...
  Ale "wolność" odzyskała ta Polska.
  Jest to potężna ofiara krwi, pokuta za nasze zlekceważenie Daru wolnej Ojczyzny jaki dostaliśmy po Ślubach Jasnogórskich gdzie nawet Prymas Wyszyński, oceniając owoce tych Ślubów, powiedział : "dostaliśmy więcej niż chcieliśmy", bo tak właśnie Pan Bóg daje, gdy naród skruszony w pokorze Go o to prosi...
 • SENS
  .
  „prywatną firmę „Poland Republic of” zarejestrowaną w Ameryce ” jest stworzenie możliwości stosowania prawa handlowego wobec państw i ich populacji, bowiem bez tej rejestracji trzeba by stosować prawo międzynarodowe, a to utrudnia egzekucję długów a nawet zmusza do napadów wojennych. Egzekucja długów, które wygenerowała i jeszcze wygeneruje operacja „Pandemia” będzie też przez to ułatwiona. Ten system prawa handlowego zastosowała MWF także wobec innych podbitych krajów, n.p. RFN jest wyprzedawana za pośrednictwem Bundesrepublik Deutschland – Finanzagentur GmbH

  - https://www.deutsche-finanzagentur.de/de/impressum/

  a więc z.o.o. od której to spółki wymaga ustawa kapitał zakładowy 25 tys. euro ale nawet połowa z tego wystarcza pod pewnymi wrunkami t.j. ok. 50 tys. złotych.

  Ten trick z prawem handlowym jest jak widać stosowany dość powszechnie. Autorka zwróciła uwagę NA BARDZO ISTOTNY ASPEKT OBECNEGO SYSTEMU LICHWY, obowiązującego m.in. w Polsce, jak i innych krajach chorych na tzw. „pandemię”.

  - https://chart.neon24.pl/post/155549,glupota-lek-i-pieniadz-ekonomiczne-aspekty-pandemii#comment_1679641

  Niestety, tylko niewielu będzie w stanie pojąć, jak istotny to aspekt naszej egzystencji.

  PESEL jest światowym identyfikatorem dla każdego osobnika populacji ludzkiej, co ułatwia zarządzanie populacją, co potwierdza doświadczenie z bydłem hodowlanym.

  Autorka ma rację, zaciąganie długu u MWF

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#MWF

  dokonywane jest istotnie pod zastaw pogłowia mieszkańców.

  Podstawy tego konceptu przypisywane są założycielowi chyba najbardziej zbrodniczego klanu:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Rotsz

  w historii ludzkości. Tak na marginesie, obecny stan środowiska naturalnego jest też skutkiem działalności tego klanu i z nim sprzymierzonych, wyznawców jedynego boga, które duchem świętym jest lichwa.
 • Jedno z najbardziej
  Klarownych wytłumaczeń tego zagadnienia. W sieci już różni ludzie próbują znależć wyjście na wypisanie się z tego niewolniczego systemu. Jestem ciekaw jaki będzie tego skutek prawny, bo temat to trudny i mało zrozumiały.
 • Szanowna Pani....
  Nie ulega wątpliwości, że, aby uratować Polskę należy niezwłocznie wrócić do Tradycji Kościoła.
  To niszczeni Tradycji Kościoła katolickiego postępowało niemal równolegle z dopracowywaniem szczegółów tego światowego niewolnictwa. Obejrzyjmy w jakim stanie jest obecnie Kościół katolicki, jedyny Kościół Chrystusowy i jedyny tak zaciekle zwalczany, niszczony zarówno od zewnątrz jak i wewnątrz :
  https://www.youtube.com/watch?v=NJ7FpJHUjU4&t=7s

  Pan Jezus wyraźnie powiedział Rozalii Celakównej :"przeżyją tylko te narody, które obiorą Mnie za Króla".
  Chyba my Polacy nie mamy już czasu na eksperymenty, w które z różnych strom, różni fałszywi prorocy chcą nas wciągnąć.
 • Dkaczego "Przerażające" ?
  .
  @Jan Paweł 09:06:58

  W demokracji ma ludzkie pogłowie możliwość co parę lat w tzw. "wolnych i niezależnych" wyborach potwierdzić swoim głosem ten system eksploatacji pogłowia ludzkiego przez system lichwy. Czy nie różni to wystarczająco ludzkie pogłowie od bydła.

  Temat naświetlony tu przez panią Garland jest NAJWAżNIEJSZą cechą naszego systemu glkobalnej lichwy, nazywanego też demokracją, wszyskie inne zjawiska są jedynie następstwem. Niestety, mało kto wie a cóż dopiero rozumie, co ten termin właściwie oznacza:

  -https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Demokracja

  i jak dalece jest jego znaczenie fałszowane.
 • Każdy, już teraz, może mieć realny udział, w zlikwidowaniu własnego zniewolenia.
  Obecna sytuacja umożliwia łatwe przerwanie procederu z ukrytym niewolnictwem, ponieważ fed został obecnie pozbawiony narzędzi, do decydowania w sprawie emisji pieniędzy. Stało się to w ramach współpracy Qanon z interwencją pomocową od świetlistych cywilizacji kosmicznych. Bankierom fedu zablokowano możliwości dostępowe do ich operacyjnych kont, bo udostępniony komputer kwantowy rozszyfrował hasła, po czym te hasła zostały zmienione. Obecnie o przydzielaniu emisyjnych pieniędzy w systemach bankowych decyduje Prezydent Donald.
  Jeśli więc w poszczególnych państwach dojdzie na masową skalę przerwanie procederu raportowania danych o urodzeniach i zgonach i następowała praktyczna likwidacja numerów pesel, co ma dużą wymowę symboliczną na arenie światowej, to już wystarczy, aby zaburzyć, a w dalszej konsekwencji naruszyć porządek w centralnym światowym rejestrze certyfikatów urodzeń, bez stosowania zabawy prawnej z jakimś sądowym usuwaniem certyfikatów z rejestru komputerowego w Waszyngtonie DC, według powykręcanej interpretacji prawnej z fikcją, że ludzie poginęli na morzu.

  Wtedy mamy precedens prawny polegający na publicznym wyśmianiu interpretacji prawnej na forum światowym, którą na swój użytek stworzyła mafia banksterska. Obecne osłabienie władzy światowej, która sama stworzyła sobie kryzys gospodarczy, jest dobrą ku temu okazją, by wyzwolić się z niewoli bycia towarem na rynku pieniężnym i pozbycia długu haniebnego, na poczet tych, którzy ten dług wygenerowali, kierując marionetkowo z kokpitu, lub tych którzy byli marionetkami.

  Obecnie w Polsce, na dużą skalę zapoczątkowała ten proces 2RP, która już jest z powrotem przywrócona i posiada swoją placówkę rządu emigracyjnego na uchodźstwie w Londynie, od sierpnia ubiegłego roku.
  Pierwszy ruch 2RP, umożliwiający Polakom ofertę wypisywania się z Okupacyjnej Guberni 3RP i przerejestrowaniem do legalnej i suwerennej 2RP, jest już zapoczątkowany. Polega to na osobistym składaniu wniosków o dowód suwerena. Wnioski zostanią zdeponowane w 2RP i w zamian za decyzję sprzeciwu bycia niewolnikiem, wydany będzie poprawny identyfikator suwerena 2RP wg norm ISO, gdzie nie będzie figurowało sfałszowane imię i nazwisko, oraz nie będzie na tym identyfikatorze numeru pesel. Podstawa prawna tego zabiegu polega na tym, że prywatna 3RP, nie pytała nikogo, czy chce być dobrowolnie niewolnikiem, lecz dokonała tego samodzielnie i podstępnie, przez celowe zadłużenie prywatnego państwa na poczet ludzi objętych w swoją sfałszowaną ewidencję, w centralnym komputerowym rejestrze stanu cywilnego dokonaną na podstawie Rozporządzenia Ministra Spraw Wewnętrznych wydanego w dzienniku ustaw 11.02.2015 poz. 204. Pisałem o tym szczegółowy artykuł:
  https://mufineksposypkom.neon24.pl/post/142238,falszerstwo-dokumentow-zrodlowych-w-polsce

  Szczegóły o wstępowaniu w zasoby ludnościowe 2RP są pod linkami:
  https://www.youtube.com/watch?v=i1qmhhDsl4U
  https://www.druga-rzeczpospolitapolska.pl/

  internetowe radio 2RP
  http://magrods.pl/forum/

  Oprócz tej koncepcji, jest też zapoczątkowana druga opcja wychodzenia z niewolnictwa, którą zaprojektował Marcin Vam, gdzie już na początku od razu, jest w planie pozyskanie paszportu międzynarodowego, gdzie będzie się pozbawionym przynależności pod państwo. Będzie to trast wiążący ludzi pod nazwą Ariowie. Czyli Słowianie. Więc mogą to być ludzie z Polski i również z całego świata, i grupujący się obecnie na zabezpieczonym komunikatorze. Szczegóły są omawiane na stronie.
  https://marcinvam.com/ , oraz na koncie jutubowym Pol Lechicki, oraz na drugim koncie z jego filmami:
  https://www.bitchute.com/PolLechicki
 • @Mufinek Sposypkom 17:56:26
  II RP z 1,2mln mordów dzieci w łonach matek, została już dawno zdyskwalifikowana i ukarana II wojną światową, więc do czego wy chcecie wracać? do sanacji?, z mordami politycznymi i przekleństwem przywleczonym Polsce przez Piłsudskiego?

  Polska szlachta, arystokracja, magnateria, burżuazja także zdyskwalifikowała się, bo Pan Bóg dopuścił wycięcie jej pień, więc do czego tutaj wracać? do dziadostwa które się nie sprawdziło?

  Czy Pan Bóg dopuszcza do zniszczenia dzieł dobrych? Nie dopuszcza, broni je i chroni, więc gdyby II RP była dobra to Pan Bóg by ją uchronił i mielibyśmy ją do teraz.

  Można mieć jedynie nadzieję, że Pan Bóg dopuści zrobienie porządku z tym wszystkimi arianami, plejadianami, reptilianami itd itp...
  Kosmosu się chorym ludziom zachciewa:-)
 • SZCZEGóŁY
  .
  @Laznik 09:23:57

  - https://www.sec.gov/Archives/edgar/data/79312/000110465920053116/0001104659-20-053116-index.htm

  Link zawiera parę dokumentów złożonych przez bandę aktualnie zarządzającą Polakami, która zluzowała inną. Najłatwiej jest zostać bohaterm narodowym w Polsce dokonując wielkiej zbrodni wobec narodu, jak choćby ten przypadek:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/#_K

  MWF posługuje się zorganizowaną przestępczością, której nadaje się "demokratyczną" kosmetykę partii

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Partia

  aby kanalizować i neutralizować wzajemnie prądy i grupy społeczne wg. sprawdzonej drugiej zasady zarządzania motłochem:

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/na-ra/#Chomsky_2
 • Cała nadzieja w Pani Garland.
  Pani to zmieni, już niedługo, gdy zostanie prezydentem Polski.
 • @Jan Paweł 08:39:24
  Miło mi, że treść komentarza wzdrygła orgazmistycznie, docierając aż do pięt.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31