Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
192 posty 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Kto naprawdę wybiera sędziów Sądu Najwyższego?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kto naprawdę wybiera sędziów Sądu Najwyższego?

 

Kto naprawdę wybiera sędziów Sądu Najwyższego?

 

Szanowni Państwo,

 

Na szczytach trwają walki o Sąd Najwyższy! Oddanie władzy sądowniczej w polskie ręce nie obejdzie się bez oporu. Tzw. elity sędziowskie żeby nie powiedzieć gorzej, są doskonale świadome, że oddanie władzy sądowniczej w polskie ręce może stać się ważnym krokiem na drodze uzyskania przez Polskę faktycznej niepodległości.

 

BO W PAŃSTWIE RZĄDZI SIĘ ZA POMOCĄ PRAW! Oddając prawo w polskie ręce Polacy odzyskaliby NIEPODLEGŁOŚĆ i mogliby rządzić się samodzielnie we własnym kraju!

 

Ja w ogóle się zastanawiam czy jest sens walczyć o władzę Narodu Polskiego – suwerena - nad Sądem Najwyższym i Trybunalem Konstytucyjnym które to instytucje stały się KATAMI Narodu Polskiego zapominając do czego powinny służyć.... albo doskonale wiedząc komu służą ale na pewno nie Narodowi Polskiemu, nie DOBRU człowieka i nie SPRAWIEDLIWOŚCI...

 

Uważam że należy zlikwidować zarówno Trybunał Konstytucyjny jak i Sąd Najwyższy a utworzyć w ich miejsce Trybunał Prawa Naturalnego który badałby tworzone w Polsce ustawy i ewentualne niesprawiedliwe wyroki czy są zgodne z Prawem Naturalnym.

 

Co do Trybunału Konstytucyjnego to na początek trzeba zadać sobie pytanie: Czy Trybunał Konstytucyjny jest nam potrzebny? Ja uważam że nie. W kwestii Trybunału Konstytucyjnego, należałoby odpowiedzieć sobie na kilka dodatkowych pytań: Co to jest Trybunał Konstytucyjny, czemu i komu służy?

 

Otóż głównym zadaniem Trybunału Konstytucyjnego jest badanie zgodności tworzonych przez Sejm ustaw z Konstytucją. Jest to funkcja bardzo użyteczna.....ale jest jedno ale.... Obecna Konstytucja jest oparta na tzw. Umowie Społecznej zamiast na Prawie Naturalnym. Ta Umowa Społeczna jest w tej chwili tak naprawdę umową bankierów którzy doprowadzili do tego że Konstytucja i tworzone na jej podstawie pod ich dyktando prawa, służą ich interesom i zyskom a na straży tych praw za pomocą których ograbia się całe społeczeństwa, pojedynczych ludzi i narody, stoi właśnie TRYBUNAŁ KONSTYTUCYJNY! Zatem Trybunał Konstytucyjny jest to organ negatywny i w mojej opinii wymaga natychmiastowej likwidacji!

 

Wracając do Sądu Najwyższego można z całą pewnością powiedzieć że jest to organ szkodzący Polsce i Polakom. Gdyż to właśnie Sąd Najwyższy przez ostatnie 30 lat umocowywał prawnie NIELEGALNE RZĄDY uzurpatorów i złodziei w Polsce! Trzeba to jasno powiedzieć: KAŻDY DOTYCHCZASOWY RZĄD PO 1989 ROKU BYŁ NIELEGALNY! Tam nie zasiadali reprezentanci Narodu Polskiego lecz reprezentanci ŻYDÓW! Była i jest to żydowska okupacja Polski! Ten obecny rząd również jest rządem żydowskim! To tylko kwestia czasu gdy Polacy przyjdą po rozum do głowy i wyrzucą obecnie rządzących wraz z SN i TK na zbity pysk!

 

Kto naprawdę wybiera sędziów Sądu Najwyższego w Polsce? Czy trop wiedzie do Krakowa gdzie podobno dosyć często Prezydent Duda odwiedza pewną emerytowaną panią Sędzinę zamieszkującą na jednej z ulic w niedalekiej odległości od Rynku? To zagadka do rozwiązania dla nas wszystkich.......

 

Przedstawię jak to wygląda w USA:

„Nominaci do Sądu Najwyższego. Kiedy Sędzia z Sądu Najwyższego odchodzi na emeryturę, na oczach obywateli Prezydent nominuje nowego kandydata, który charakteryzować się powinien niezależnością poglądów, przede wszystkim na tematy polityczne i religijne. Nominat jest zwykle potem zatwierdzany przez amerykański Senat. Obywatele nie widzą jednak w jaki sposób Prezydent wybiera swoich kandydatów. Otóż jeśli Prezydent jest członkiem CFR (mój przypis: to jest żydowska organizacja, to są rządzący światem Żydzi), listę kandydatów na to stanowisko bada za zamkniętymi drzwiami mniej więcej stuosobowa grupa „specjalna” lub „tajna” Rady (mój przypis: CFR). Wybierają oni takiego kandydata, który najlepiej wspierać będzie decyzje zgodne z poglądami członków CFR (mój przypis: z poglądami Żydów).

Jeśli Prezydent nie jest członkiem CFR, jak np. George W. Bush, wybór nominata i tak nastąpi pod wpływem doradców którzy są członkami CFR. Dzięki temu CFR zapewnia sobie ciągłość w Sądzie Najwyższym niezależnie od aktualnie rządzącej ekipy. Na przykład precedensowa sprawa Roe kontra Wade, która zapewniła kobietom prawo do aborcji, została rozstrzygnięta decyzją dziewięciu sędziów wybranych przez Prezydentów należacych do CFR: Burgera (Nixon, 1969), Douglasa (Roosevelt, 1939), Brennana (Eisenhover, 1956), Stewarta (Eisenhover, 1958), White’a (Kennedy, 1962), Marshalla (Johnson, 1967), Blackmuna (Nixon, 1970), Powella (Nixon, 1971), Rehnquista (Nixon, 1947). (...) Należy jednak pamiętać że w przyszłości, może ona (mój przypis: ta decyzaj) otworzyć drogę do manipulowania liczbą urodzin. Bardzo niepokojące jest to, że Prezydent tak naprawdę nie podejmuje decyzji w sprawie wyboru kandydata, tylko jest mu on narzucany z góry. Nie tylko naraża to na szwank reputację amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości, ale również oznacza, że sędziowie stojący na straży naszych praw, tak naprawdę dbają o interesy CFR (mój przypis: o interesy Żydów).” Zródło: „Prawdziwa historia Klubu Bilderberg”, Autorzy Daniel Estulin

 

Kończąc dodam że Sąd Najwyższy powstał w 1917 roku (kiedy w Rosji wybuchła rewolucja) i kiedy Państwa Polskiego jeszcze nie było.... Po drugiej wojnie światowej jak wiemy żydowskie komunistyczne elity przywiezione na człogach z Rosji obsiadły cały biurokratyczny aparat państwa polskiego a w szczególności sądy...... Zatem kogo innego możemy mieć w tych instytucjach jak nie potomków tych ludzi? Czy Polacy mają być nadal sądzeni i zarządzani przez towarzystwo talmudyczne i ludzi przynależących MENTALNIE do cywilizacji żydowskiej która nie gwarantuje i nie uznaje sprawiedliwości, nie uznaje celu prawa jakim jest dobro człowieka, która nie uznaje i nie zapewnia praw człowieka? Polecam moje środki zaradcze w linku tu:https://www.facebook.com/KRtelewizja/videos/245100750132775/

 

p.s

Warto też przyjrzeć się w kontekście trwających rządów Antychrysta, szatańskiej sekcie Świadków Jehowy w Polsce i odpowiedzieć sobie na następujące pytania:

1.Czy w swej istocie ludzie należący do Świadków Jehowy mają mentalność żydowską?

2.Czy ludzie należący do sekty Świadków Jehowy są w większości Żydami?

3.Czy sekta Świadków Jehowy dostała za zadanie zniszczyć polska kulturę?

4.Czy sekta świadków Jehowy wie coś na temat rzekomego palenia polskich książek które podobno powyrzucano z bibliotek?

5.Czy planowane obowiązkowe szczepienia dla Polaków nie będą obowiązywały Świadków Jehowy?

6.Czy prawdą jest że większość polskich urzędów jest obsadzona członkami sekty Świadków Jehowy?

 

 

Powyższy artykuł jest moją osobistą opinią i refleksją

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Klub Solidarystów

Tel. 697357009

Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

 

KOMENTARZE

 • SN, Instynkty, Świadkowie, prawo naturalne
  1. >"Sąd Najwyższy przez ostatnie 30 lat umocowywał prawnie NIELEGALNE RZĄDY uzurpatorów i złodziei w Polsce! Trzeba to jasno powiedzieć: KAŻDY DOTYCHCZASOWY RZĄD PO 1989 ROKU BYŁ NIELEGALNY! Tam nie zasiadali reprezentanci Narodu Polskiego lecz reprezentanci ŻYDÓW! Była i jest to żydowska okupacja Polski! Ten obecny rząd również jest rządem żydowskim! "
  ----------------------------------
  2. >"p.s
  Warto też przyjrzeć się w kontekście trwających rządów Antychrysta, szatańskiej sekcie Świadków Jehowy "
  ...
  6.Czy prawdą jest że większość polskich urzędów jest obsadzona członkami sekty Świadków Jehowy?
  -----------------------------------

  Ad. 1 Racja --mamy od 1989 roku rządy NIELEGALNE!
  By mieć legalne rządy potrzeba narzędzi do konsensusu większości społecznej.

  Ad. 2 Pytanie siódme, czy świadkowie Jehowy to słuchacze radia Maryja?

  Pytanie
  Powołujesz się na prawo naturalne. O jakie prawo tu chodzi?
  Napisałaś jakąś definicję, przyporządkowanie?
  Chodzi o instynkt do przeżycia, czy naturalną moralność?
 • @adevo 16:27:31
  Chodzi o zasady i źródła stosowanego w polskim sądownictwie prawa. Obecnie stosowane w Polsce prawo pozytywne nie uwzględnia Prawa Naturalnego, jest oparte na zasadach talmudyczno-protestanckich, na złej filozofii wynikającej z opartych na kłamstwie religiach czyli na talmudyżmie i protestantyźmie. Tu tłumaczę kwestię prawa odnośnie jego źródeł w protestanyżmie:
  https://www.youtube.com/watch?v=6zfFIqn7Ni8
  https://www.youtube.com/watch?v=YVwFSsTLVWY

  Tu link do opracowania na temat zasad obowiązywalności prawa: http://www.ptta.pl/pef/pdf/f/filozofiap.pdf
 • Szkolenie z zakresu Prwa Naturalnego w pigułce
  Linki do wideo moich wykładów między innymi o Prawie Naturalnym, prawach człowieka, oraz o polityce i o gospodarce:
  Cz1 https://www.facebook.com/KRtelewizja/videos/942053112859629/
  Cz2 https://www.facebook.com/KRtelewizja/videos/569612153674749/
  Cz3 https://www.facebook.com/KRtelewizja/videos/542385859805392/
  Cz4 https://www.facebook.com/KRtelewizja/videos/1472235499603709/
  Cz5 https://www.facebook.com/KRtelewizja/videos/238634587402636/
  Cz6 https://www.facebook.com/KRtelewizja/videos/245100750132775/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30