Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
192 posty 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Wniosek do Sztabu Gen.WP o aresztowanie Prezydenta Dudy

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wniosek do Sztabu Gen.WP o aresztowanie Prezydenta Dudy

 

Wniosek do Sztabu Gen.WP o aresztowanie Prezydenta Dudy

 

sekretariat.ssgwp@mon.gov.pl,

 

Polska dnia 25 V 2020r

 

Naczelny Dowódca Sztabu Generalnego Pan Rajmund Andrzejczak

ul. Rakowiecka 4A, 00-904 Warszawa

Tryb : "Pro publico bono"

 

Preambuła:

„5 sierpnia 1772 r. Rosja, Prusy i Austria podpisały w Petersburgu traktaty rozbiorowe dotyczące podziału ziem Rzeczypospolitej, jako powód swoich działań podały "całkowity rozkład państwa" i "duch frakcyjny utrzymujący w Polsce anarchię". https://dzieje.pl/aktualnosci/rocznica-pierwszego-rozbioru-polski

Art.26 Konstytucji: „Sily Zbrojne Rzeczypospolitej Polskiej służą ochronie niepodległości państwa i niepodzielności jego terytorium oraz zapewnieniu bezpieczeństwa i nienaruszalności jego granic.”

 

Piszę z nadzieją BY HISTORIA NAM SIĘ NIE POWTÓRZYŁA

 

Zawiadomienie z Wnioskiem o areszt dla Prezydenta Andrzeja Dudy i Sędziów SN

 

Wnioskuję

 

o NIEzwłoczne spowodowanie aresztowania Prezydenta Andrzeja Dudy na okoliczność niedopełnienia jego obowiązku konstytucyjnego zawartego w art.126 p.1 który mówi: „Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej jest najwyższym przedstawicielem Rzeczypospolitej Polskiej i gwarantem ciągłości władzy państwowej.” Niedopełnienie tego obowiązku jest przestępstwem z kodeksu karnego art.231 p.1

 

W związku z wyborami prezydenckimi 2020, Pan Prezydent Andrzej Duda pomimo ewidentnego mataczenia prawem przez wszystkie elity polityczne zasiadające w polskim Sejmie i w Senacie, które najprawdopodobniej dążą potajemnie do całkowitej likwidacji państwa polskiego jako suwerennego bytu z dniem 6 sierpnia 2020r, nie skrócił ich kadencji, nie rozwiązując Sejmu i Senatu, czego efektem będzie najprawdopodobniej rozpad terytorium Polski już za dwa miesiące. Będziemy mieli stan bezprezydencia a nasi wrogowie tylko na to czekają!

 

W wyżej wymienionym zakresie istnieje artykuł kodeksu karnego 127 p.1 który dotyczy spisku i który mówi: „Kto mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działałność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywisteniania tego celu, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od 10 lat, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.”

Mamy widoczne poszlaki co do tego że obecny Prezydent Andrzej Duda uczestniczy w spisku przeciwko Państwu Polskiemu i przeciwko Polakom.

  

W E Z W A N I E

 

W trybie art. 241 kpa jako indywidualna kandydatka na Prezydenta Polski, wnioskuję do Naczelnego Dowódcy Sztabu Generalnego p. Rajmunda Andrzejczaka o natychmiastowe aresztowanie Prezydenta Andrzeja Dudy jak i aresztowanie wszystkich byłych i obecnych Sędziów Sądu Najwyższego którzy w ostatnich 30 latach zatwierdzali ważność każdych wyborów i tym sposobem umożliwiali na terenie Rzeczpospolitej Polski funkcjonowanie nielegalnej uzurpatorskiej międzynarodowej grupy przestępczej podającej się za polski rząd której celem było doprowadzenie do likwidacji państwa polskiego jako suwerennego bytu.

 

Jesteśmy jako Naród Polski w sytuacji podbramkowej. Z powodu braku ciągłości władzy w państwie polskim która nastąpi już niebawem tj. 7 sierpnia 2020r. państwowość polska będzie zmierzać do upadku a Polska do terytorialnego rozpadu na części i ewentualnie przeistoczenia się na niektórych obszarach w nowy byt prawny pod nazwą państwa POLIN .

 

Obecny rząd okazał się nieodpowiedzialny i dopuścił do tego że wyborów prezydenckich nie przeprowadzono. Zatem ciągłość państwa polskiego jest zagrożona gdyż to właśnie Prezydent stoi na straży ciągłości władzy państwowej.

 

Po 7 sierpnia 2020r. ryzykujemy wojnę domową, całkowite unicestwienie, rozpad państwa polskiego i podział naszego terytorium na kawałki.

 

Ostateczny termin wyborów prezydenckich zgodnych z prawem i z Konstytucją minął 23 V 2020r. Wszelkie próby mataczenia prawnego i organizowania wyborów prezydenckich po tej dacie daje podstawy prawne do ich unieważnienia. Czego efektem będzie wojna domowa w Polsce zorganizowana i podżegana przez wszelkiej maści służby i agentury obcych państw, których „przedstawiciel” na prezydenta w tych planowanych (jeśli się odbędą) nielegalnych wyborach przegra....

 

Pan Prezydent Andrzej Duda stojący na straży konstytucyjnych praw już w dniu 24 maja 2020 powinien był skrócić kadencję Sejmu i Senatu a sam podać się do dymisji. Bo nie był w stanie zapewnić w sposób demokratyczny i zgodny z prawem ciągłości państwa polskiego.

 

W ten sposób Marszałek Sejmu mógłby w czasie najkrótszym ogłosić LEGALNIE i zgodnie z Konstytucją od nowa wybory prezydenckie, co uratowałoby rodzącą się w bólach w Polsce demokrację oraz ciągłość władzy i państwa polskiego.

 

I. W związku z tym iż obecnie nie ma w Polsce prawdopodobnie ani jednego wiarygodnego sądu czy odważnych, uczciwych i rzetelnych sędziów, wnoszę o przeprowadzenie natychmiastowego sądu doraźnego i zatrzymanie w trybie tymczasowego aresztu wszystkich tych sędziów Sądu Najwyższego oraz innych współsprawców, którzy dopuścili do tego że krajem przez tyle lat rządzili i nadal rządzą szubrawcy, nie dopuszczając na poziomie partnerstwa, za wszelką cenę przedstawicieli Narodu Polskiego którzy mieli by szansę spełnienia Postanowień Konstytucji Rzeczpospolitej Polski trybem jej RACJI STANU. Rządzący podstępem i manipulacją ograbili cały naród z Dóbr Naturalnych i Zasobów Skarbu Państwa stanowiących własność całego NARODU Polskiego. Takiego oszustwa świat jeszcze nie widział!  Wygląda na to że w tej chwili  szykują się do fizycznej likwidacji państwa polskiego jako suwerennego bytu.

 

II . Ponadto wnioskuję o przeprowadzenie przy udziale wojska, pierwszych rzetelnych, uczciwych, legalnych i w pełni demokratycznych wyborów na Prezydenta Polski.

 

Mając na Uwadze Bezpieczeństwo Najjaśniejszej Rzeczypospolitej i JEJ Obywateli powierzam szczególnej uwadze zapewnienie powagi i poczucia spełnienia Obywatelskiego Obowiązku. Proszę o nadanie należnej rangi przedmiotowemu Wezwaniu.

 

* POLSKA Jest JEDNA * PRAWO Jest JEDNO * PRAWDA Materialna Jest JEDNA *

 

Z poczucia obywatelskiego obowiązku

 

Teresa Garland

Tel. 697357009

Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

 

KOMENTARZE

 • @ Autor, All
  "Będziemy mieli stan bezprezydencia a nasi wrogowie tylko na to czekają!"

  No a jak PAD zostanie aresztowany to bezprezydencia nie będzie? ;-)

  Ukłony

  5*
 • @Jasiek 10:22:13
  Nie, wtedy jego zadania przejmuje Marszałek Sejmu który natychmiast oglasza nowe wybory na prezydenta Polski - art.128. p.2 Konstytucji
 • @Prezydentka 10:25:40
  "Nie, wtedy jego zadania przejmuje Marszałek Sejmu..."

  To jak stan bezprezydencia będzie bez aresztowania PAD, to zadań Marszałek przejąć nie może?
 • Autorka coraz wyżej "lata"
  5 za szaleństwo. Kto wg prawa może w Polsce dokonywać aresztowań bez ogłoszenia stanu nadzwyczajnego?
  Przed jaką instytucja odpowiada prezydent w kwestiach politycznych?
  I jeszcze jedno. Autorka nawołuje tutaj do faktycznego puczu. Ryzykownie, chyba że liczy, iż ewentualne zatrzymanie, pomoże w karierze. Portal niszowy, ale pewnie jacyś kapusie tutaj bywają..

  Poza tym, wg Konstytucji, to nie ma podstaw do skrócenia kadencji parlamentu. Autorka też miesza pojęcia. "Skrócenie" kadencji Sejmu a "rozwiazanie" Sejmu to nie jest to samo. Prezydent może skrócić kadencję tylko w dwóch sytuacjach:
  - w razie nieudzielenia Radzie Ministrów wotum zaufania w "trzecim kroku" powoływania rządu - to jest obligatoryjne,
  - gdy prezydent nie dostanie do podpisu ustawy budżetowej w ciągu bodaj 4 miesięcy od dnia przedłożenia Sejmowi jej projektu.

  Tutaj nic takiego nie wystąpiło, Prezydent nie miał więc prawnych możliwości skrócenia kadencji Sejmu. A generał nie może aresztować Prezydenta - notabene Zwierzchnika Sił Zbrojnych.
 • ***
  Niezłe. Powinnaś pracować jako komik, bo ten tekst bardzo mnie ubawił. :D
 • @Wican 10:49:26
  Prezydent zawsze może podać się do dymisji. W tym wypadku to by sprawę załatwiło.... zgodnie z prawem.
 • @Prezydentka 11:29:37
  A niby dlaczego miałby podawaĆ się do dymisji? Nie on ustala datę wyborów.
 • @Yarpen Zirgin 10:50:12
  Niestety jej potrzebna psychuszka, oddział zamknięty. To już nie komedia lecz choroba psychiczna w ostatnim stadium, ona jest już niebezpieczna także dla siebie. Będzie z nią tylko gorzej, bo to niespełniona kobieta.
 • @kula Lis 69 09:35:22
  Coś jak z psychopatą Kaczelnikiem
 • @Wican 13:08:37
  Pani Teresa pisze swoje dyrdymałki na blogu i nikomu niczego złego nie zrobiła, natomiast Kaczelnik ma dużo za uszami. Ja bym tych dwóch osób nie porównywał.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30