Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 116 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Panie Szumowski! Zaprzestań Pan NATYCHMIAST aktów bezprawia!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Panie Szumowski! Zaprzestań Pan NATYCHMIAST aktów bezprawia!

 

Panie Szumowski! Zaprzestań Pan NATYCHMIAST aktów bezprawia! List otwarty

 

 

Sz.P Łukasz Szumowski

Minister Zdrowia

 

Szanowny Panie

 

Proszę o natychmiastowe unieważnienie wszystkich Pańskich rozporządzeń związanych z koronawirusem, które negują Polakom ich Naturalne Prawa Człowieka i niszczą rodzącą się w bólach w Polsce DEMOKRACJĘ!

 

Aby wydany akt prawny był OBOWIĄZYWALNYM prawem musi zawierać w sobie CEL prawa jakim jest DOBRO człowieka oraz musi mieć swoje RACJONALNE UZASADNIENIE oparte na faktycznym stanie rzeczywistym czyli na PRAWDZIE!

 

Żaden z wydawanych przez Pana  aktów prawnych (rozporządzeń) dotyczących koronawirusa negujących Polakom ich podstawowe naturalne wolności i prawa, wyżej wymienionych cech nie zawiera, zatem wydawane przez Pana akty prawne z punktu widzenia PRAWA, nie mają statusu obowiązywalności!

 

Apeluję do Policji i służb by te wstrzymały się z wykonywaniem wydawanych przez obecny rząd aktów bezprawia i aby pilnie zapoznały się z zasadami obowiązywalności PRAWA! Tu link: http://www.ptta.pl/pef/pdf/f/filozofiap.pdf

Poniżej fragment:

„Odpowiadając ostatecznie na pytanie o wolność człowieka w granicach prawa i podstaw obowiazywalności prawa można dać nastepujące odpowiedzi:

1.Prawo realistycznie i racjonalnie rozumiane nie niszczy ludzkiej wolności, (...)

2. Prawo uzasadnia ludzką wolność, ponieważ samo jest przyporządkowane spełnianiu się dobra człowieka. (...)

3. Podstawą obowiązywalności prawa może być tylko dobro człowieka, a nie przymus prawny. Jeśli przymus prawny, pochodzący od czynnika państwowego ustanawiającego normy prawne, nie ma na celu realnego dobra człowieka, to norma prawna jest pseudoprawem i nie może nikogo obowiązywać;co więcej, takiej normy prawnej nie wolno realizować, a nawet w ważnych wypadkach należy się jej przeciwstawić. I w tym realizuje się stosunek prawa pozytywnego, stanowionego, do tego, co nazywa sie prawem naturalnym. Prawo naturalne wyraża się bowiem w naczelnym nakazie ludzkiej natury: „dobro należy czynic” (a tym samym, zła należy unikać). Jeśli zatem prawo pozytywne nakazuje, zezwala, nakłania do czynienia zła—tym samym jest sprzeczne z prawem naturalnym i jest przez to pseudoprawem. Prawo pozytywne wtedy jest samo w sobie sprzeczne, gdy jest nakazem czynienia realnego zła.W ramach tak rozumianego prawa nie można realizować ludzkiej wolności w aktach realnego działania. Obowiązywanie prawa stanowionego, pozytywnego, ostatecznie płynie z prawa naturalnego, wyrażonego w sądzie: „dobro należy czynić”. A dobro jest rozpoznawalne w naszym rozumnym poznaniu.”

 

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Klub Solidarystów

Tel. 697357009

Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

 

KOMENTARZE

 • @Kmieć 09:19:34
  Autorce 5*
  Panu za porządną korektę też 5*

  Pozdrawiam :)
 • żydzi w Polsce mają doskonały geszeft maseczkowy !
  Na czym ten geszeft polega ? na maseczkach którym NAKAZANO nosić
  w inny krajach rząd Zaleca noszenia ! ale nie w Polsce bo nie po to żydzi sprowadzali do Polski maseczki by leżały sobie w magazynach !

  Przykład ? proszę bardzo !
  Poseł z Sławomir Neumann PO esemesował do wice -ministra zdrowia z pytaniem jak szybko jego znajomy można dostać jakiś certyfikat na sprowadzenie masek do Polski !

  Kilka dni temu w TV Sławomir Neumann oświadczył że jego znajomy sam sobie załatwił certyfikaty i już sprzedaje maseczki !!! jak myślicie ile zarobi na krzywdzie Polaków ten znajomy Neumana ????

  Polacy ! żydzi w Polsce poczuli dobry biznes i jak znam życie żydostwo sprowadziło do Polski miliony masek które muszą sprzedać i dlatego Szumowski nie prędko zniesie NAKAZ !!!

  Inne rządy w Europie ZALECAJĄ noszenie maseczek !!! Zalecają !!!

  Polsce żydostwo NAKAZUJE noszenie maseczek ! bo żydostwo ma na usługach najemników policyjnych ! którzy wykonają każdy rozkaz który dostana od okupantów żydowskich !!! i to z ochotą ! więc żydostwo może sobie pozwolić na bandyckie nakazy !!!!

  przykład niech będzie ten filmik ! dziewczynka 17-19 lat wybrała sie na łąkę w Kwietniu bo miała dość siedzenia w domu [ zdrowa ] siadła sobie na łące sama i zajadała umyte owoce i ???? naraz jak z piekła zjawił się najemnik policyjny wraz z żołnierzem i po chwili rozmowy zdenerwowany najemnik policyjny powalił tą szczuplutką dziewczynkę na ziemie i przy okazji obmacują ją skuł KAJDANAMI !!!!

  policyjny BYK powala na ziemie 40 kilogramową dziewczynkę i zakuwa kajdanami !!! to jest codzienny standard na ulicach miast Polski pod rządami żydowskich bandytów którzy okupują Polskę od 30 lat !

  https://www.youtube.com/watch?time_continue=2&v=hPJbDPL7aPc&feature=emb_logo


  Ireneusz Tadeusz Słowianin Lach.
 • @Kmieć 09:19:34
  Tak jest. Na początku trzeba było zacząć e-mailowo "witam" albo elegancko "dzień dobry".
  Zamiast "z pozdrowieniami" - "oczekuję pozytywnego ustosunkowania się do mojej opinii oraz pisemnego poinformowania mnie o sposobie załatwienia pisma po rygorem wniesienia skargi na bezczynność organu".
 • @ele 11:35:03
  W internecie ktoś wrzucił nagranie, w którym ojciec wyszedł przed dom z trzema małymi dziewczynkami. Wkrótce zjawiła się policja, wlepiła mu mandat, szarpali się z nim, bo chyba nie chciał przyjąć mandatu. Dzieci głośno płakały. Dom wielorodzinny, widocznie jakiś usłużny donosiciel chciał z nudów przez okno popatrzeć.
 • @wercia 12:36:35
  Ja tam mandatu bym nie przyjął i czekał na sąd grodzki
 • Jak to powiedział jeden ze szwedzkich wirusologów?
  "Starzy w Szwecji umierają aby mogli bawić się młodzi."
  Ku Pani przemyśleniu.
 • Przy pozytywistycznym podejsciu do prawa to bzdura:
  "Aby wydany akt prawny był OBOWIĄZYWALNYM prawem musi zawierać w sobie CEL prawa jakim jest DOBRO człowieka oraz musi mieć swoje RACJONALNE UZASADNIENIE oparte na faktycznym stanie rzeczywistym czyli na PRAWDZIE!"
  Natomiast nalezało mu zagrozić TS, wszak jego rozporządzenia, są niezgodne z najwyższym aktem prawnym - z Konstytucją.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31