Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
191 postów 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Sz.P. Jarosław Szymczyk KGP – list otwarty

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Sz.P. Jarosław Szymczyk Komendant Główny Policji – list otwarty

 

 

Sz.P. Jarosław Szymczyk Komendant Główny Policji – list otwarty

 

Szzanowny Panie Komendancie,

 

W związku z opublikowanym poniższym wideo pt. „wróg w policji | OBNAŻANIE MATRIXA” i z przekazanymi przez sygnalistę policyjnego informacjami na temat rzekomych szkoleń policyjnych mających za cel przygotowanie funkcjonariuszy do terrorystycznych działań na terenie Polski skierowanych przeciwko Polakom, które to działania mają odbyć się na jesieni 2020r., uprzejmie proszę o PILNĄ PUBLICZNĄ odpowiedź na poniższe pytania:

 

1.Czy prawdą jest że funkcjonariusze polskiej policji odbywają szkolenia terrorystyczne tj. że uczą się, jak działać by w sposób bezwzględny i terrorystyczny spacyfikować Polaków podczas następnej sztucznie zaplanowanej pandemii na jesieni 2020r.?

 

2.Czy prawdą jest że w polskiej policji są umundurowani policjanci obcych państw którzy nie znają jezyka polskiego?

 

3.Czy prawdą jest że do Polski przybędą np. Chińczycy czy Izraelici i będą nas pacyfikować?

 

4.Czy prawdą jest że polska policja ma uprawnienia do porywania ludzi z domów i z ulicy?

 

5.Czy prawdą jest że polska policja nie będzie miała obowiązku przekazywania rodzinie informacji o porwanych przez policjantów obywatelach ani o tym czy dana osoba została zatrzymana oraz gdzie została aresztowana lub co się z nią stało?

 

JEŚLI POWYŻSZE OKAZAŁOBY SIĘ PRAWDĄ TO ZNACZYĆ TO BĘDZIE ŻE POLSKA STACZA SIĘ W KIERUNKU BARBARII!

 

Przesyłam link do wideo: https://www.facebook.com/watch/?v=3729149677157155

 

Będę wdzięczna za pilną publiczną odpowiedź w tej sprawie, do mnie oraz do wszystkich mediów w Polsce. Polacy muszą wiedzieć czy Polska Policja, utrzymywana z podatków obywateli jest instytucją której mają ufać i na którą mogą liczyć czy też jest instytucją wrogą której należy się przeciwstawiać i z którą należy walczyć!

 

Zaniepokojona

 

Teresa Garland,

Tel. 697357009

Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

 

ODDAJ NA MNIE SWÓJ GŁOS!

Należy przelać w formie darowizny 1 grosz na moje konto osobiste. Dane i nr konta na które należy dokonać przelewu poniżej:

Teresa Garland nr konta 77 1090 2590 0000 0001 4451 2509

W tytule przelewu należy wpisać:  „Dar od (swój PESEL) Zgłaszam i wybieram Teresę Garland na Prezydenta Polski”.

Zasady:

Można zagłosować tylko ze swojego konta osobistego. Można zagłosować na danego kandydata tylko raz. Można zagłosować na więcej niż jednego kandydata ale tylko po jednym razie. Należy przelać tylko 1 grosz. Tu celem jest możliwość zagłosowania a nie zbiórka pieniędzy. Wyniki takiego głosowania będzie można odczytać w wyciągu bankowym każdego kandydata.

W powyższym systemie głosowania jesteśmy w zgodzie z Konstytucją która mówi że obywatela zgłasza 100 tys. osób, gdyż Konstytucja nie neguje możliwości w tym samym momencie zgłaszania kandydata i głosowania na kandydata.  

Dla tych co będą krzyczeć o tajności wyborów powiadam: głosowanie jest dobrowolne a ponadto „Chcącemu nie dzieje się krzywda”. W końcu suwerenem w Polsce jest Naród Polski i to on zadecyduje co jest dla niego dobre i czy opłaca mu się w ten sposób zagłosować.

Zostanę legalnym i demokratycznie wybranym prezydentem Polski w momencie kiedy zbiorę większą ilość głosów poparcia od obywateli od ilości głosów oddanych na kandydata który wygra w planowanych nadchodzących wyborach państwowych.

KOMENTARZE

 • Ten pan Pol Lechicki, robi jeden, ale za to zasadniczy błąd (jak większość zresztą)...
  mianowicie, utożsamia on Kościół z ludźmi (w myśl błędnego myślenia - Kościół to my ludzie), a takie myślenie jest obecnie bardzo powszechne za sprawą posoborowego Aggiornamento, po II Soborze, gdzie pojęcie Kościoła jako Ciała mistycznego zostało tragicznie dla ludzkości zamienione w pojęcie "Kościół to my ludzie".

  Przypomnę, bo nie wszyscy to widzą, że Kościół to :
  - Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej
  - łaska Boża, Prawo Boże i sakramenty
  - Matka Boska
  - Aniołowie i Święci
  - dusze czyśćcowe
  i na samym końcu dopiero :
  - my ludzie, którzy dzielimy się na kapłanów Pana Jezusa Chrystusa i całą resztę.

  Sprawa obcych narodowości w Policji nie jest nowa, bo wyszła już o wiele wcześniej np w czasie pacyfikacji Marszu Niepodległości w 2011roku.

  Rozumiem poruszenie pana Pola Lechickiego, ale po drugiej stronie tej naszej walki o przeżycie mamy do czynienia z szatanem, który, może zabrzmi to niewiarygodnie, materializuje się, przychodzi na spotkania z "właścicielami" tego świata i daje im wskazówki co mają robić, oraz przekazuje jego moc i wszystkie środki (łącznie z pieniędzmi) do wypełniania tych jego poleceń i służenia mu.

  Mówił o tym ks. egzorcysta Piotr Glas, gdy w czasie egzorcyzmu nad młodą dziewczyną. szatan mówił do niego poprzez usta tej dziewczyny : "jeżeli mi ją zostawisz, to jutro przyjdzie do ciebie facet z walizką pieniędzy"... Ks. Glas, jak mówił, był przekonany, że tak rzeczywiście by było.

  Czy potrafimy sobie wyobrazić, to współistnienie świata materialnego z tym duchowym?

  Potwierdzają to współistnienie jednak wszelkie "zabawy" z okultyzmem, np wywoływanie duchów na seansach spirytystycznych. Osoby które "bawiły się" w taki sposób z całą pewnością potwierdzą, że świat duchowy istnieje i... może się MATERIALIZOWAĆ.

  Jak więc pan Pol Lechicki chce walczyć z szatanem, który jest tysiąc razy inteligentniejszy od wszystkich ludzi na tej ziemi, bez Pana Boga, który z szatanem może zrobić wszystko?
  My ludzie, sami bez Pana Boga jesteśmy w tej walce BEZBRONNI i nie pomogą nam tutaj żadne deklaracje suwerena.

  Wiemy z Nauki Kościoła - Ciała mistycznego, że NIE MA innego Boga poza JEDYNYM Bogiem w Trójcy Przenajświętszej i wszelkie odwoływanie się, powoływanie się, zasięganie mądrości, szukanie kontaktów itd z jakimiś Arianami, Plejadianami (tutaj z kolei specjalistami są niejaka Paulina i niejaki Siegfried) i każdym innym bóstwem, są NIEBEZPIECZNYMI "zabawami" z... szatanem, który w tym wypadku udaje "dobrego policjanta" i ulokowany jest właśnie w tych różnych Plejadianach, Arianach itd.

  Dlaczego szatana obecnie tak bardzo atakuje Polskę?, ano dlatego, bo jest ona Królestwem Matki Boskiej Królowej Polski i ostatnim już bastionem katolicyzmu na świecie.

  Pan Bóg i cały Kościół - Ciało mistyczne, nie zostawia nas jednak w tych teraz ciężkich czasach na pastwę szatana i przychodzi do nas do Grzechyni do Ks. Natanka z bardzo obszernymi "Orędziami na Czasy Ostateczne, które właśnie nadeszły" i to tam teraz (oczywiście z Pismem Świętym) należy szukać Prawdy.

  My ludzie mający wolną wolę MUSIMY jednak wybrać Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej a nie szatana w bardzo wielu postaciach, także tych różnych Arianach, Plejadianach, różnorakich pogańskich Słowianach itd, itp, ale także w różnorakich ruchach hippies, punk, rock, (hard, speed itd) metal, ale także różnej maści disco itd, itp, ale także wszelkich odmianach konsumpcjonizmu i materializmu a w Kościele modernizmu, liberalizmu itd, itp oraz wszędzie w każdym środowisku zadeklarowanego... satanizmu.

  Bez Pana Boga w Trójcy Przenajświętszej nie ma ludzkość najmniejszych szans na przeżycie, przede wszystkim w swoim życiu wiecznym, które każdego z nas czeka.

  Wszelkie wiec ruchy, takie jak ci cali Arianie, są niczym innym jak tylko i wyłącznie próbą zwiedzenia ludzi przez szatana.

  Co mi z tego, że ja podpiszę jakąś deklarację suwerena?
  Szatan śmieje się z tego do rozpuku...

  Pozdrawiam serdecznie
 • Braw za odwagę
  List otwarty, poparty listem elektronicznym, przez skrzynkę podaniową. Powoduje to najlepsze dostarczenie i kontrolę odpowiedzi.

  Jestem ciekawy odpowiedzi komendanta.
  A może zrobić po prostu termin i spotkać się z nim na wywiad?

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031