Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 116 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Podatek katastralny już wkrótce!? Zamordyzm pełną gębą!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podatek katastralny już wkrótce!? ZAMORDYZM pełną gębą!

 

 

Podatek katastralny już wkrótce!? ZAMORDYZM pełną gębą!


Z portalu interia.pl dowiadujemy się że:


„Nowe zasady opodatkowania nieruchomości

Na razie nie wiadomo, w jaki sposób miałyby zostać ukształtowane nowe zasady opodatkowania nieruchomości. Podczas seminarium eksperckiego najgłośniej mówiło się o koncepcji podatku katastralnego na bazie ewidencji nieruchomości. W ten sposób podatek naliczany były bezpośrednio od wartości danej nieruchomości. Niektórzy właściciele mogliby więc na tym nieco zyskać. Inni natomiast wręcz odwrotnie. Na marginesie należy natomiast wskazać, iż podatek w tej formie już obowiązuje, ale wyłącznie w odniesieniu do budowli. Grunty bowiem są rozliczane w oparciu o ich ogólną powierzchnię. Z kolei budynki przy uwzględnieniu ich powierzchni użytkowej.” Źródło: https://biznes.interia.pl/nieruchomosci/news-nowa-definicja-budowli-wywola-wiele-problemow,nId,4392555

 

Ja widać globaliści z Morawieckim i Dudą na czele prą do przodu nie oglądając się na skutki swoich działań i na koszty jakie będą musieli ponieść obywatele. A będą to skutki brzemienne. Nie dość że globaliści dzięki sztuczce nazwanej KORONOWIRUSEM zlikwidują całą prywatną polską przedsiębiorczość, przejmą ją, to jeszcze dzięki podatkowi katastralnemu przejmą nasze domy, grunty i mieszkania, gdyż nie będzie z czego płacić im podatku jeśli gospodarka upadnie a ludzie nie będą mieli dochodów.....

 

W każdym województwie po jednym szpitalu zakaźnym już jest, spopielarnie zwłok też już są chyba wszędzie gotowe (niech każdy sprawdzi gdzie w jego województwie w ostatnich latach wybudowano spopielarnię). POLOKAUST nadchodzi, w razie braku podporządkowania będziemy wylatywać kominami..... do nieba.

 

Czy znajdzie się w Polsce ktoś odważny, zdolny i skłonny to szaleństwo zatrzymać?

 

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

 

 

KOMENTARZE

 • Szanowna Pani....
  bardzo cieszy fakt, że młodzi Polacy zaczynają interesować się swoja Ojczyzną, także w sensie objęcia stanowisk w Państwie Polskim.
  Jest tutaj jeden, ale za to bardzo ważny, nie ulega wątpliwości że zasadniczy, aspekt tej sprawy.
  Otóż, każdy kto podejmuje jakiekolwiek stanowisko we władzach nad innymi ludźmi, pełni tą władzę w imieniu Pana Boga.
  I jak wiemy z Nauk Pana Boga, każdy, niezależnie od tego, jakim sposobem zdobył tą władzę czy w sposób pokojowy czy przemocą, będzie przez Niego rozliczany z jej sprawowania w sposób zgodny z Jego Prawem.

  Więc jest tutaj jedna zasadnicza nauka : lepiej nie podejmować władzy, jeżeli nie planuje się sprawować zgodnie z Prawem Bożym.
  Wszyscy kiedyś pójdziemy na swój SĄD, sami, bez doradców i będziemy zdawali Panu Bogu sprawę ze swojego życia, także publicznego.

  Dodatkowym aspektem podjęcia stanowiska we władzach państwowych jest fakt taki, że nasza Ojczyzna jest Królestwem Matki Boskiej Królowej Polski, więc każdy kto sprawuje władzę zgodnie z Prawem Bożym, ma Jej wielkie błogosławieństwo.

  Jednak nie mogą to być tylko spektakularne gesty pod publiczność, ale tylko i wyłącznie szczere przyjęcie Prawa Bożego, przede wszystkim w swoim życiu, a potem w sposób zdecydowany w życiu publicznym.

  Nasza historia pełna jest faktów, które są przykładami błogosławieństwa działań władzy zgodnego z Prawem Bożym, ale i skutków dla całego narodu, gdy władcy, ale i prowadzony przez władzę naród, nie pełnili Woli Bożej, jaką jest życie zgodne z Prawem Bożym.
  Skutki te, zawsze były tragiczne i skutkowały milionowymi ofiarami.

  Zachęcam więc przed objęciem jakiegokolwiek stanowiska we władzach (jeżeli nie uda się tym razem objąć stanowiska Prezydenta Polski, czego Pani bardzo życzę, to zachęcam tymczasem do starań o inne stanowisko we władzach) do bardzo gruntownego zbadania tego tematu i wyciągnięcia wniosków, które będą krytyczne dla dalszego istnienia naszej Ojczyzny, bo obecne lekceważenie Prawa Bożego zarówno przez władze jak i naród, skutkują, jak chyba Pani widzi to gołym okiem,, odebraniem nam Polakom naszej Ojczyzny.

  Jeszcze raz zachęcam Panią do bardzo gruntownych badań historycznych, bo każda następna "pomyłka" będzie tylko kolejną "pomyłką" narodu polskiego i nie wiadomo czy nie będzie już tą ostatnią naszą Polaków "pomyłką".

  Pozdrawiam serdecznie

  P.S. wstawiam link do krótkiego opracowania na temat faktu tego wielkiego wyróżnienia skutkującego już wieloma błogosławieństwami, obrania Polski na Królestwo przez Matkę Boską :
  https://jozefbizon.wordpress.com/mancinelli-nmp-polska/
  Ale zachęcam do gruntownego, naukowego podejścia do tego tematu. Podpowiadam tutaj pewien kierunek : niedawno zmarły Ks. prof. Czesław Bartnik
  https://marucha.wordpress.com/2020/03/23/ks-prof-czeslaw-bartnik-przemilczany/
  i jego naukowe opracowania nt Matki Boskiej Królowej Polski, m.in zawarte w książce "Matka Boska Łaskawa"
 • @Jan Paweł 11:05:47
  Zachęcam także, a może przede wszystkim, do zapoznania się dawanymi nam na przestrzeni wieków Przesłaniami Pana Jezusa i Matki Boskiej. Tutaj wstawiam link do jednego z takich Przesłań danych nam poprzez SB Rozalię Celakówną :
  http://www.rozalia.krakow.pl/rc/-poslannictwo.htm
  W którym Pan Jezus wyraźnie mówi, że przeżyją tylko te narody, które obiorą Go Królem.

  Intronizacja która odbyła sie niedawno w Polsce, nie była Intronizacją pełną, bo w ślad za nią, nie poszło dostosowania polskiego prawa stanowionego do Prawa Bożego.
  Np nadal nasze prawo pozwala na mordowanie dzieci w łonach matek. Przy czym naciski środowisk lewicowych w tej sprawie, mogą doprowadzić do liberalizacji pozwalającej na aborcję nawet... po urodzeniu dziecka, jak to jest już np w USA.

  Sama chyba Pani widzi, że jako ludzkość jesteśmy już u kresu cierpliwości Pana Boga, zaś ostatnie wydarzenia na świecie wskazują, że jesteśmy już w tych zapowiadanych Czasach Ostatecznych.
  Pisałem o tym tutaj :
  http://gibson.neon24.pl/post/154284,obraz-jezusa-milosiernego-zaplakal-krwawymi-lzami

  Zachęcam więc do bardzo głębokich refleksji i przyjęcia w związku z tym programu naprawy naszej Ojczyzny, który, jak to było zapowiadane w powyższych Przesłaniach, ma być tą iskrą ratującą świat.
  Oby Pani była tym Prezydentem, od którego ta naprawa się zacznie.
  Pozdrawiam raz jeszcze i pozostańmy z Panem Bogiem
 • @ Autorka, @ Jan Paweł
  Czy: ,,duch twój" odnowił oblicze ziemi? Tej ziemi?

  https://m.youtube.com/watch?v=caTodjoE2b0

  Czy to ten duch?

  Pytanie jest serio.
 • Zasoby
  Jedną z form odbierania zasobów o której Szanowna Pani nie nadmieniła, są jeszcze astronomicznie zawyżone mandaty, wchodzące w urojone zakresy wielkości, za drobne przewinienia, jak samotne przejście po promenadzie.
  Będą one odbierane potem przez sprawującego rządy okupanta, za pomocą systemu komorniczego, aby przyspieszyć transformację dłużnika, w dym z komina.
 • @Oracz 21:40:23
  Duch Święty z całą pewnością odnowiłby oblicze tej ziemi, gdybyśmy my Mu w tym nie przeszkadzali, przede wszystkim swoją pychą.
 • @Mufinek Sposypkom 22:27:21
  Astronomicznie zawyżone mandaty wynikają stąd, że wszystkie urzędy państwowe sa firmami prywatnymi zarejestrowanymi w Waszyngtonie, więc muszą one zarabiać na siebie. Zarabiają więc m.in zawyżonymi opłatami administracyjnymi, oraz tymi zawyżonymi mandatami.

  jeżeli ktoś jest tym zainteresowany to może znaleźć kopie dokumentów na tej stronie, :
  https://www.petycjeonline.com/a/18709?page_number=5

  ale trzeba tam poszukać
 • @Jan Paweł 18:20:19
  Owszem, jest tak jak Szanowny Pan napisał. Firma prywatna zwana państwem, daje dochód niewielu pozornym właścicielom Ziemi z komitetu 300. Są takimi samymi właścicielami, jak psy które pojścały tu i tam po opłotkach, nie zdając sobie sprawy, że są ludzie którzy mają akty własności ziemi.
  Planeta Ziemia ma innych właścicieli energetyczno-informatycznych, którzy ją terraformowali i osadzili na swoje potrzeby rozrywki grę, która nazywa się zabawą Second Life, ale materialne i doskonalsze, niż wieczny pobyt w symulowanym i limitowanym jakościowo, tylko informatycznym otoczeniu.

  Istota rzeczy polega jednak na tym, że astronomiczna miara mandatów dotyczy tylko spółki polskiej. Na ten czas, opłaty za łamanie koronowanych zakazów są 150 x większe, niż w innych spółkach europejskich. To tylko tutaj nadano astronomiczne przyspieszenie na okradanie, by wyregulowało skutecznie posłuszeństwo koronie świrósowej. Jak na razie rządzą psy, bo zajścały całą planetę Ziemia.
 • @Jan Paweł 18:12:22
  No i widszisz, jak się pomylisz to prawdę napiszesz. Jako czciciel królowej nieba, odstępca, nie wierzący Bogu, ani Posłańcowi, Nauczycielowi - Chrystusowi, łamiący przykazania, dobrze napisałeś że to wy sami wykluczacie siebie, bo nie jesteście uczniami Chrystusa, a nauczycielami tradycji faryzejskich. Wykluczacie siebie z grona uczni, a to do uczni Chrystus, zgodnie z zapowiedzią, posyła Ducha Świętego.

  Tak też protektor pedofili mógł co najwyżej wzywać ducha lucyfera (ów ,,duch twój"), do szybszego załatwiania spraw, i faktycznie ,,błogosławiona" przez faryzeuszy Solidurność ,,odnawia" przez chaos obicze tej ziemi.
  Tak łatwo to po owocach poznać.
  Trudno jednak zerwać z tradycją, bo wtedy, zgodnie z przepowiednią Chrystusa, na czlowieka spadają wszelkie szykany. A od tego chcecie się ustrzec.

  A kto straci życie zachowa je. Mt10,17-22

  Taka misja jest nie dla ciebie i tobie podobnych. Już predzej załapanie się na stołki i za pieniądze - zdrada wszystkiego na co się powołujesz z ojczyzną włacznie.

  Dla spokoju sluchasz ody do lucyfera śpiewanej w Watykanie i nie przeszkadza ci to. Widzisz ruinę do jakiej doporowadzają rządy Solidurności, a rozpoznać drzewa po owocach zamiaru nie masz. Ważne dla ciebie są: tradycja i rytuały. Być może i korzyści płynące z tego stanu rzeczy, ale to się w stosownym momencie okaże.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31