Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 116 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Wielki szwindel w ZUSIE?! Blokada informacyjna!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podaj dalej! WIELKI SZWINDEL w ZUSIE?! Zablokowali dostęp do informacji publicznej! Co się dzieje z ZUSem? Zaprzestali działać? O co chodzi?

 

Podaj dalej! WIELKI SZWINDEL w ZUSIE?! Zablokowali dostęp do informacji publicznej!  Co się dzieje z ZUSem? Zaprzestali działać? O co chodzi?

 Szanowni Państwo,

Dzisiaj chciałam wejść na strony ZUSu żeby przestudiować ich strony, to co tam zamieszczają by dociec do prawdy. Gdyż różne plotki krążą na temat rzekomego wyprowadzania pieniędzy poprzez ZUS, ale nikt się nie stara by dociec do prawdy i tę prawdę ujawnić, lub nieprawdziwe plotki zdementować. Niestety okazało się że .... ZUS zablokował dostęp do swoich stron! Czyli zanegowali obywatelom dostęp do informacji publicznej! SKANDAL!!!! Nie można się też do nich dodzwonić bo automatyczny sekretarz jest zajęty! 

 Jak zatem mam sprawdzić czy prawdą jest że z Polski wyprowadzono poprzez ZUS od 1991 roku ponad 7 bilionów zł?

Jak zatem mam sprawdzić czy prawdą jest że ZUSowski program ASSECCO jest SYSTEMOWO tak zrobiony że pieniądze od polskich obywateli są automatycznie przekierowywane do Rosji i do Izraela?

Jak zatem mam sprawdzić czy prawdą jest że beneficjentami tych wyprowadzanych pieniędzy z ZUSu są między innymi zarządzające Polską Żydokomunistyczne elity, starzy ubecy i esbecy oraz kasta sądownicza?

 Podaję linki do nie działających ZUSowskich stron na które chciałam wejść dziś tj. 2 IV 2020r.

https://www.zus.pl/baza-wiedzy/statystyka/opracowania-tematyczne

https://www.zus.pl/baza-wiedzy/statystyka/rocznik-statystyczny-ubezpieczen-spolecznych

https://www.zus.pl/baza-wiedzy/statystyka/cykle-spotkan-organizowanych-przez-zus

https://www.zus.pl/baza-wiedzy/biezace-wyjasnienia-komorek-merytorycznych/wyroki-europejskiego-trybunalu-praw-czlowieka

 

z pozdrowieniami

Teresa Garland,

Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego Społecznego Komitetu Konstytucyjnego

https://tymczasowaradastanu2019.wordpress.com/

  

 

KOMENTARZE

 • ???
  U mnie strony się otwierają
 • @Wican 12:03:25
  Świetnie! to znaczy że odblokowali. Dziś rano strony były niedostępne. Jak widać na dołączonych do artykułów screenach. Pozdrawiem serdecznie Teresa Garland
 • @Prezydentka 12:22:05
  A jakiej przeglądarki Pani używa? Jeśli Chrome to duże prawdopodobieństwo że się nie uda wszędzie wejść.
 • @lipao45 12:57:35
  Firefox, ale nie sądzę żeby to miało z tym związek. Ja myślę że strony nie były dostępne celowo.
  Z tego co słyszłam to dopiero w roku 2017 ZUS opublikował jakieś konkretne dane po raz pierwszy od czasu transformacji. Jedna z pań polityków została z tego powodu podobno "wyekspediowana" do uni.... z tych danych opublikowanych (posługując sie dodatkowo z danymi GUSu) podobno można dociec do wyprowadzonej kwoty.... ja tego nie sprawdzałam... chciałam to właśnie zweryfikować a tu taka niespodzianka.... z początkiem tego 2020 roku otrzymałam kilka maili odnośnie ZUSu.... które to maile w formie artykułów opublikowałam na mojej stronie www.akademiapolityczna.wordpress.com Po tym jak opublikowałam trzeci artykuł strona po dwóch minutach została skasowana..... a moja pięcioletnia bezpłatna praca społeczna w propagowaniu edukacji politycznej właśnie na w/w stronie została zniszczona... 642 artykułów i przypuszczalnie ok. 200 tys. wejść. Z powyższej sytuacji wnioskuję że dotknęłam bardzo newralgicznego punktu na którym opiera się system..... czyli ZUSu...
 • @Prezydentka 13:56:07
  Ja używam Opery najczęściej

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31