Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 116 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Teresa Garland - Informacja dla PKW Wybory prezydenckie 2020

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Teresa Garland - Informacja dla PKW – Wybory prezydenckie 2020r.

 

Teresa Garland - Informacja dla PKW – Wybory prezydenckie 2020r.

 

biuro@kbw.gov.pl, biuroprasowe@pkw.gov.pl,

Magdalena Pietrzak

Szef Krajowego Biura Wyborczego

ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa

 

Teresa Garland - Informacja dla PKW – Wybory prezydenckie 2020r.

 

Szanowni Państwo,

Do dnia dzisiejszego tj. 27 III 2020r. PKW nie dopełniło swojego obowiązku względem mnie, nie wpisując mnie na listę kandydatów na Prezydenta.

 

Pomimo mojego wniosku, wysłanego trzy razy, nie zarejestrowaliście mojej INDYWIDUALNEJ kandydatury i nie zamieściliście na liście kandydatów do wyborów prezydenckich które odbędą się w dniu 10 V 2020r.

 

Jak już pisałam w moim trzecim zgłoszeniu, w świetle wydanego przez Sąd Najwyższy orzeczenia w sprawie Pana Grzywy, w świetle Konstytucji oraz w świetle demokratycznych zasad państwa prawa, jestem legalnym kandydatem na Prezydenta RP. Więc rejestracja mojej osoby powinna była być dla Państwa tylko formalizacją istniejącego stanu faktycznego.

 

Szanowni Państwo, Prawnicy i urzędnicy z Państwowej Komisji Wyborczej oraz z Krajowego Biura Wyborczego, proszę sobie zadać pytanie i na nie odpowiedzieć, co jest ważniejsze: PRAWO czy PROCEDURY?  oraz: Co jest celem prawa?

 

Informuję, iż Państwa zaniedbanie i nie zarejestrowanie mojej osoby, spowoduje konieczność przeprowadzenia przeze mnie indywidualnych wyborów dla mojej osoby - BEZPOŚREDNIO i wedle moich możliwości.

 

W tej chwili spowodowaliście Państwo, że jestem kandydatem POZASYSTEMOWYM, gdyż w spisie kandydatów systemowych mnie nie uwzględniliście. Informuję zatem, że kiedy zdobędę liczbę głosów większą od tego kandydata, który wygra wybory 10 maja 2020r. lub w wyborach następnych, to opomnę się o moją Prezydenturę.

 

Z wyrazami szacunku

Teresa Garland, Indywidualny i Niezależny kandydat na Prezydenta Polski

Dnia 27 III 2020r.

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

KOMENTARZE

 • Autor
  Proszę dbać o zdrowie, trzymać się ciepło i dzielnie. Życzę powodzenia w kampanii wyborczej. Życzę też wielu występów i w telewizjach internetowych, oraz radiach.
  Ma Pani bardzo fajne podcasty na stronie prezydenckiej. Super treści wypowiedziane świetną dykcją i intonacją. Elementy nauczania o prawie w połączeniu z Pani programem, dotyczącym najważniejszych zmian dla Polski.
 • W Polsce nie funkcjonuje
  prawo precedensowe, dlatego kwestia Grzywy tyczyła tylko jego.
  Trzeba było też się odwoływać. Poza tym, jemu chyba niewiele brakowało, a swój wniosek pewnie porządnie uzasadnił.
  Ale decyzja w sprawie kandydata Grzywy nie tyczy innych. To nie anglosaska tradycja prawna

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31