Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 116 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Rząd oszalał na punkcie władzy! Dlatego Polaków uwięziono!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Rząd oszalał na punkcie władzy! Dlatego Polaków uwięziono!

 

Rząd oszalał na punkcie władzy! Dlatego Polaków uwięziono!

 

Szanowni Państwo,

Z pewnością wielu z Was się zastanawia co ten rząd chce z nami zrobić. Pozamykali nas w domach, ograniaczając bezprawnie nasze Naturalne Prawa Człowieka: do wolności a w konsekwencji prawo do życia i do przeżycia. WOLNOŚĆ poruszania się jest podstawowym Naturalnym Prawem każdego człowieka. Gdyż bez tej wolności poruszania się człowiek nie byłby w stanie pójść do pracy i zarobić na swoje utrzymanie. Zatem negując nam WOLNOŚĆ poruszania się, to moim zdaniem, głównym celem obecnych rządów jest: zlikwidować całkowicie naszą polską gospodarkę by pozbawić nas środków utrzymania abyśmy stali się całkowicie zdani na ich łaskę. A oni wtedy za kilka tygodni kiedy nie będziemy mieli już co jeść przejmą wszystko to co posiadamy i wprowadzą nam obrót bezgotówkowy i wdrożą legalne niewolnictwo.

 

Rząd nie robi w tej chwili NIC DOBREGO dla Polaków ale robi „LASKĘ” globalistom, bankierom i korporacjom, wprowadzając ustawy pod ich dyktando i w ich interesie. W innych krajach przedsiębiorcy zostali zwolnieni z opłacania ich odpowiednika ZUSu, nie muszą przez okres trwania koronowirusa spłacać kredytów itd... W Polsce natomiast obecne rządy robią wszystko by zamiast WYKORZYSTAĆ OKAZJĘ i sprowadzić na właściwe tory gospodarkę, REALNIE ją wspierając, np. poprzez całkowitą i na stałe likwidację opłat ZUSowskich (reforma ZUSu), to oni wdrażają takie ustawy żeby naszą polską przedsiębiorczość całkowicie zdusić i zniszczyć. Ich rzekoma pomoc tzw. „Tarcza antykrysyzowa” (tylko z nazwy, bo jest to tak pnaprawdę jedno wielkie oszustwo) każą przedsiębiorcom wypełniać stosy biurokracji, kiedy przedsiębiorcy tracą płynnośc finansową i w wyniku braku tej płynności, będą musieli pozamykac firmy. To jest reset gospodarczy! I powinniśmy sobie jako Polacy z tego zdać sprawę. Czy opłaca się nam naprawdę siedzieć w domu? W imię czego? W imię zniszczenia polskiej gospodarki i wprowadzenia w Polsce stanu ZNIEWOLENIA? To jest jakieś nieporozumienie!

 

Nasze domowe więzienia nie mają w takiej sytuacji racji bytu, gdyż rząd nie koncentruje się teraz na tym aby bardzo szybko wdrożyć KORZYSTNE dla Polaków ustawy lecz koncentruje się na UTRZYMANIU swojej WŁADZY! I to jest właśnie największy problem i przesłanka do tego że nasze domowe więzienia są BEZCELOWE i BEZPRAWNE! 

 

Polacy powinni się zastanowić i pomyśleć własnym rozumiem. Kradnie się im możliwość życia w wolności i wprowadza się Polaków w stan zniewolenia. Jeśli ten rząd nie wprowadzi NATYCHMIAST całkowitego obalenia opłat ZUSowskich, jeśli ten rząd nie zamrozi spłat rat kredytowych, jeśli ten rząd nie udrożni natychmiast płynności finansowej przedsiębiorstw, to jest to rząd którego NIE WOLNO nam słuchać! W tej chwili działania rządu prowadzą do samobójstwa narodowego! A dalsza inercja rządu w tych podstawowych kwestiach ekonomicznych, gwarantujących społeczeństwu możliwość pracy, prowadzenia dzialaności gospodarczej i przeżycia, spowoduje w Polsce już wkrótce wojnę domową, bo Polacy już za kilka tygodni, pozostawieni bez pieniędzy i bez możliwości pracy, będą się nawzajem wybijać w celu zdobycia kawałka chleba! I to jest SEDNO! A może naszym rządowym oprawcom o to chodzi? Czy w takiej sytuacji Naród Polski nie powinien zadziałać na podstawie art.4 Konstytucji i takiego opresyjnego rządu obalić?

 

Teresa Garland, Indywidualny i niezależny kandydat na Prezydenta Polski

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

Dnia 27 III 2020r.

Ps. Powyższy artykuł jest moją osobistą opinią.

 

KOMENTARZE

 • @
  Reset dotyczy całego świata.
  W zasadzie skutków nie da się już uniknąć. Dlatego raczej należy prowadzić rozważania na jakich zasadach prowadzić odbudowę po krachu jaki nas czeka.
  Przecież nie będzie kapitału na odbudowę. Skąd go wziąć?
  Zmierzenia "decydentów" prowadzą do pełnego zniewolenia wszystkich (widać, że minęło to Chiny i Rosję).
  Jeśli się temu nie przeciwstawimy - będzie strasznie.
 • Rząd do psychiatryka! Postradali zmysły!
  Rząd do psychiatryka! Postradali zmysły!
  Szanowni Państwo
  Poniżej przesyłam NOWE PRAWO dla Polaków! BEZ KOMENTARZA! Ci ludzie którzy nami rządzą nadają się już tylko do Psychiatryka! To są wariaci! Ktoś musi ich powstrzymać!

  Ze strony:
  https://wiadomosci.wp.pl/koronawirus-w-polsce-nowe-przepisy-to-nowe-kary-zaplacic-mozna-sporo-6493096783542401a
  Koronawirus w Polsce. Nowe przepisy, to nowe kary. Zapłacić można sporo
  Rząd wprowadził nowe obostrzenia. Za złamanie tych, które już obowiązywały, grożą jeszcze wyższe kary. Nie poddasz się kwarantannie? Zapłacisz nawet 30 tys. złotych kary. Nie udostępnisz nieruchomości? To nawet 10 tys. złotych kary.
  Premier Mateusz Morawiecki złożył na ręce marszałek Sejmu Elżbiety Witek projekt zmian w ustawach w zakresie systemu ochrony zdrowia. Związane są one z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19.
  Koronawirus przyniósł wyższe kary
  Zmiany dotyczą również kar, które zapłacimy za złamanie przepisów. Teraz sięgną one nawet 30 tysięcy złotych.
  Karę od 5 do 30 tysięcy złotych zapłacimy za złamanie:
  • Czasowego ograniczenia określonego sposobu przemieszczania się
  • Obowiązku poddania się kwarantannie
  • Zakazu opuszczania miejsca kwarantanny
  • Nakazu ewakuacji w ustalonym czasie z określonych miejsc, terenów i obiektów
  • Nakazu lub zakazu przebywania w określonych miejscach i obiektach oraz na określonych obszarach
  • Zakazu opuszczania strefy zero przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie
  • Nakazu określonego sposobu przemieszczania się.

  Karę od 10 do 30 tysięcy złotych zapłacimy za złamanie:
  • Czasowego ograniczenia lub zakazu obrotu i używania określonych przedmiotów lub produktów spożywczych
  • Czasowej reglamentacji zaopatrzenia w określonego rodzaju artykuły.
  I znów od 10 do 30 tysięcy złotych za niestosowanie się do:
  • Czasowego ograniczenia funkcjonowania określonych instytucji lub zakładów pracy
  • Zakazu organizowania widowisk i innych zgromadzeń ludności
  • Obowiązku wykonania określonych zabiegów sanitarnych, jeżeli wykonanie ich wiąże się z funkcjonowaniem określonych obiektów produkcyjnych, usługowych, handlowych lub innych obiektów
  • Czasowego ograniczenia określonych zakresów działalności przedsiębiorców
  • Czasowego ograniczenia korzystania z lokali lub terenów oraz obowiązku ich zabezpieczenia
  Karę od 5 do 10 tysięcy złotych zapłacimy za nieprzestrzeganie:
  • Nakazu udostępnienia nieruchomości, lokali, terenów i dostarczenia środków transportu do działań przeciwepidemicznych przewidzianych planami przeciwepidemicznymi
  • Obowiązku przeprowadzenia szczepień ochronnych
  • Obowiązku poddania się badaniom lekarskim oraz stosowaniu innych środków profilaktycznych i zabiegów przez osoby chore i podejrzane o zachorowanie
  Koronawirus w Polsce. Rząd wprowadził nowe ograniczenia
  We wtorek premier zapowiedział wdrożenie kolejnych ograniczeń. Z domu możemy wyjść tylko po to, aby załatwić niezbędne sprawy. Zakazane zostały wszystkie zgromadzenia powyżej dwóch osób, ale ten zakaz nie dotyczy rodzin. Ograniczenia objęły również transport publiczny.
 • Cała prawda o KORONAWIRUSIE! Nie dajmy się zastraszyć!
  Cała prawda o KORONAWIRUSIE! Nie dajmy się zastraszyć!
  https://www.youtube.com/watch?v=RjDp2jDLWbo
 • Zarejestrowała Pani swoją kandydaturę?
  Bo na telegazecie TVPiS, Pnai nazwiska nie zauważyłem.
 • Zgloszono 19 kandydatów na prezydenta,
  z czego wymaganą liczbę podpisów, złożyło 12. Ale może niektórzy inni kandydaci też zostaną zaakceptowani, z uwagi na obecną sytuację.
  Kandydaci, którzy złożyli wymaganą ilść podpisów: Bosak, Biedroń,Duda, Kosiniak-Kamysz, Hołownia, Kidawa, Żółtek, Piotrowski, Jakubiak, Starosielec, Witkowski, Tanajno.
  Osobiście, jestem przekonany, że niektórym kandydatok, to struktury PiSIackie pomagały zbierać podpisy. Aby osłabic szanse kandydata Konfederacji. Sądzę, że PiSiory wspierali Jakubiaka, Piotrowskiego i Żółtka.

  A podpisów nie zebrali: Sławomir Grzywa, Piotr Bakun, Leszek Samborski, Grzegorz Sowa, samozwańczy prezydent Potocki, Kajetan Pyrzyński, Piotr Voigt. Grzywa, Bakun Pyrzyński, ponoć nie złożyli żadnego podpisu.
  Samborskiemu niewiele zaś brakło i sądzę, ze on też dostał wsparcie PiSiackich struktur.
  Pani Garland na liście nie widzę
 • dobry pomysł likwidacji zusu
  To bardzo dobry pomysł. Państwo okrada naród na niesamowite daniny, to samo robi z firmami - tak majstruje aby je wyczyścić do zera. Państwo ma skąd opłacać emerytury (dorzuca do nich sporo)
  Więc warto dać tu ludziom pożyć i nie dusić biznesu nawet najmniejszego. To by pomogło biednym dożyć do pierwszego w tym chorym katolickim bagnie.

  Kara 5000 w naszym gównianym państwie to praktycznie wyrok śmierci na wiele osób - niektóre emerytury obecnie wynoszą po 12 zł ;-) zapomogi po 200 xd a roczne dochody wielu osób oscyluja w pobliżu tych 5000. Przez rok nie da się nie jeść ale szczególnie to miłosierne państwo jak nie zapłacisz im coraz wyższych danin to cię zamorduje. Tak że kara 30ooo nie powiem ma sens ale te ustawy są zbrodniczo napisane na kolanie za takie coś ten nędzny parlament powinien dostawać pensję w wysokości góra 500 zł/mc na więcej te spieprzajdziady po prostu nie zasługują. Za takie gówno należałaby się wam darmozjady pensja 500 plus bez żadnych dodatków i aby katolickie dranie nie mogły za darmo podróżować. Czym mniej jeżdżą tym mniej kompromitują kraj... Czarna zaraza ciemnoty i zabobonu.... Won z nibymiłosiernym a naprawdę bandyckim i złodziejskim katolicyzmem. Won ze złodziejami kara śmierci dla złodziei i bandytów... Niech to będzie jakieś prawo a nie śmieciowa popierdułka.... xDDD
 • @Leon. 18:11:44
  Emerytury po 12 złotych? Miesięcznie?
 • @Wican 17:11:56
  Ja jestem legalnym pozasystemowym kandydatem na Prezydenta, więc w spisie kandydatów systemowych mnie nie ma. PKW nie dopełniło swojego obowiązku względem mnie, nie wpisując mnie na listę kandydatów. Niemniej jednak kiedy zdobędę liczbę głosów większą od tego, który wygra wybory 10 maja 2020r. to opomnę się o moją Prezydenturę. Tak więc nic straconego. Jestem kandydatem zapasowym.
 • @Prezydentka 18:46:21
  Przecież to alogiczne. Jeżeli pozasystemowym to nielegalnym. A jakiego to obowiązku PKW nie dopelniło? Trochę znam się na kodeksie wyborczym. CHoć mnie bardziejinteresują kwestie samorządowe, ale akurat w kwestii Prezydenta III RP to zasady są najprostsze..
  Nie ma czegoś takiego jak kandydat zapasowy. I w jaki sposób pani zamierza zorganizować wybory? Posiada pani pieniądze na drukowanie kart do głosowania i zorganizowanie lokali? Posiada Pani struktury, aby zorganizować takie alternatywne głosowanie?
 • Teresa Garland - Informacja dla PKW – Wybory prezydenckie 2020r.
  Teresa Garland - Informacja dla PKW – Wybory prezydenckie 2020r.

  biuro@kbw.gov.pl, biuroprasowe@pkw.gov.pl,
  Magdalena Pietrzak
  Szef Krajowego Biura Wyborczego
  ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa

  Teresa Garland - Informacja dla PKW – Wybory prezydenckie 2020r.

  Szanowni Państwo,
  Do dnia dzisiejszego tj. 27 III 2020r. PKW nie dopełniło swojego obowiązku względem mnie, nie wpisując mnie na listę kandydatów na Prezydenta.

  Pomimo mojego wniosku, wysłanego trzy razy, nie zarejestrowaliście mojej INDYWIDUALNEJ kandydatury i nie zamieściliście na liście kandydatów do wyborów prezydenckich które odbędą się w dniu 10 V 2020r.

  Jak już pisałam w moim trzecim zgłoszeniu, w świetle wydanego przez Sąd Najwyższy orzeczenia w sprawie Pana Grzywy, w świetle Konstytucji oraz w świetle demokratycznych zasad państwa prawa, jestem legalnym kandydatem na Prezydenta RP. Więc rejestracja mojej osoby powinna była być dla Państwa tylko formalizacją istniejącego stanu faktycznego.

  Szanowni Państwo, Prawnicy i urzędnicy z Państwowej Komisji Wyborczej oraz z Krajowego Biura Wyborczego, proszę sobie zadać pytanie i na nie odpowiedzieć, co jest ważniejsze: PRAWO czy PROCEDURY? oraz: Co jest celem prawa?

  Informuję, iż Państwa zaniedbanie i nie zarejestrowanie mojej osoby, spowoduje konieczność przeprowadzenia przeze mnie indywidualnych wyborów dla mojej osoby - BEZPOŚREDNIO i wedle moich możliwości.

  W tej chwili spowodowaliście Państwo, że jestem kandydatem POZASYSTEMOWYM, gdyż w spisie kandydatów systemowych mnie nie uwzględniliście. Informuję zatem, że kiedy zdobędę liczbę głosów większą od tego kandydata, który wygra wybory 10 maja 2020r. lub w wyborach następnych, to opomnę się o moją Prezydenturę.

  Z wyrazami szacunku
  Teresa Garland, Indywidualny i Niezależny kandydat na Prezydenta Polski
  Dnia 27 III 2020r.
  https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31