Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 116 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

PKW TERESA GARLAND zgłoszenie kandydatury po raz trzeci

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

PKW TERESA GARLAND zgłoszenie kandydatury po raz trzeci

 

 

PKW TERESA GARLAND zgłoszenie kandydatury po raz trzeci

 

biuro@kbw.gov.pl, biuroprasowe@pkw.gov.pl,

Magdalena Pietrzak

Szef Krajowego Biura Wyborczego

ul. Wiejska 10, 00-902 Warszawa

 

PKW TERESA GARLAND zgłoszenie kandydatury po raz trzeci

Szanowni Państwo,

 

W dniu 23 III 2020r. Państwowa Komisja Wyborcza odpowiedziała negatywnie na moje INDYWIDUALNE zgłoszenie Kandydatury na Prezydenta Polski. Plik w załączniku.

 

W przesłanym do mnie mailu tłumaczycie mi Państwo całą procedurę związaną z kandydowaniem na Prezydenta Polski, w oparciu o istniejący niezgodny z Konstytucją Kodeks Wyborczy. Tymczasem ja wnosiłam i wnoszę o zarejestrowanie mnie w trybie INDYWIDUALNYM, nie z ramienia Komitetu Wyborczego. Nie wnoszę więc o zarejestrowanie mnie na podstawie procedur wyborczych wg Kodeksu Wyborczego lecz na podstawie bezpośrednio Konstytucji, gdyż procedur do indywidualnej rejestracji kandydatów na Prezydenta w istniejącym Kodeksie Wyborczym nie ma. Zatem jesteście Państwo zobowiązani moją kandydaturę na Prezydenta zarejestrować. 

 

Ponadto na podstawie wydanego wyroku Sądu Najwyższego w sprawie rejestracji kandydata na Prezydenta Pana Sławomira Grzywy, jesteście Państwo zobowiązani zwolnić mnie z konieczności zebrania 100 tysięcy podpisów poparcia koniecznych do kandydowania gdyż tak wynika z wyroku SN: że kandydaci składający zawiadomienia są jednocześnie kandydatami na Prezydenta Polski 2020r.

 

„Sąd Najwyższy przyjął ze zrozumieniem decyzję jednego z kandydatów w wyborach prezydenckich. Sławomir Grzywa odmówił uzupełnienia wymaganej liczby podpisów ze względu na zagrożenie koronawirusem w Polsce. W komunikacie SN podkreślono, że byłoby to "nierealne". (...) „"W skrócie: jeśli wg SN kandydat Grzywa nie mógł z powodu epidemii zebrać kilkuset brakujących podpisów, to tym bardziej nie da się zebrać 100 tys. do piątku. A skoro tak, to jeśli ktokolwiek powoła się na podobne trudności po wyborach - trzeba je będzie uznać za nieważne" - podsumował sytuację dziennikarz RMF FM Tomasz Skory.”

Źródło: https://wiadomosci.wp.pl/wybory-prezydenckie-2020-jest-powod-do-przesuniecia-sad-najwyzszy-uznal-skarge-kandydata-6492063378445953a?fbclid=IwAR1eHwAdaR2D6zrAp7njFGAx3DZTliT6sAa80BmKjlePrWR2zUxz6hdwoKM

 

W świetle wydanego przez Sąd Najwyższy orzeczenia w sprawie Pana Grzywy, w świetle Konstytucji oraz zasad DEMOKRATYCZNEGO państwa prawa, jako osoba zawiadamiająca o swoim kandydowaniu państwową instytucję wyborczą jaką jest PKW, jestem legalnym kandydatem na Prezydenta RP w wyborach w 2020 roku. Więc rejestracja mojej osoby jako kandydata na Prezydenta jest tylko formalizacją istniejącego stanu faktycznego.

 

W oczekiwaniu na definitywną rejestrację mojej kandydatury INDYWIDUALNEJ na Prezydenta Polski

 

Z wyrazami szacunku

Teresa Garland

Zapraszam na moją prezydencką stronę:

https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

 

 

KOMENTARZE

 • @ Autorka - 5*
  Gratuluje uporu.

  Można oczywiście wejść na drogę sądową (jeśli Pani dysponuje czasem i pieniędzmi to zachęcam i popieram), ale trzeba pamiętać, że prawo w demokracjach zachodnich nie obowiązuje. Obowiązuje interpretacja prawa, która może być całkowicie dowolna, ale zawsze w interesie faktycznej władzy.
 • Czyli autorka wystartować nie chce
  To akurat kompromitacja. SKoro Pani chce kandydować, to musi się Pani dostosować. A w którym miescu Kodeks WYborczy est niezgodny z Konstytucją? Ale cóż, skoro Pani nie zna kompetencji prezydenta...
 • @Wican 15:31:49
  No i tu się z Tobą zgadzam
 • Dla leni którym nie chce się czytać moich artykułów
  Dla leni którym nie chce się czytać moich artykułów gdyż celem ich jest zniszczenie mojej osoby a nie MERYTORYCZNA KONSTRUKTYWNA dyskusja:
  Tu jest udowodnione w jakich punktach łamana jest nasza Konstytucja przez istniejący Kodeks Wyborczy:

  http://teresagarland.neon24.pl/post/153834,pierwsze-zgloszenie-indywidualnej-kandydatury-na-prezydenta

  http://teresagarland.neon24.pl/post/153860,pkw-teresa-garland-ponowne-zgloszenie-kandydatury

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31