Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
191 postów 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Pierwsze zgłoszenie INDYWIDUALNEJ kandydatury na Prezydenta!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pierwsze zgłoszenie INDYWIDUALNEJ kandydatury na Prezydenta!

Pierwsze zgłoszenie INDYWIDUALNEJ kandydatury na Prezydenta!


Szanowni Państwo, W dniu wczorajszym 18 III 2020 roku zgłosiłam do PKW moją INDYWIDUALNĄ kandydaturę do wyborów prezydenckich w 2020 roku. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z zasadami Konstytucji i PRAWA to będę pierwszym INDYWIDUALNIE zarejestrowanym kandydatem na Prezydenta RP do wyborów w 2020r. Tu link do szczegółów i mojej prezydenckiej strony: https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/

Tu link do zgłoszenia: https://teresagarlandprezydent.wordpress.com/2020/03/19/18-iii-2020r-zgloszenie-kandydatury-do-pkw/

Pozdrawiam serdecznie i życzcie mi powodzenia!

Teresa Garland

 

 

KOMENTARZE

 • Zgłosić to sobie możesz..
  a gdzie ponad 100tys podpisów? miałaś je "prezydentko"?
 • @dolby 12:43:32
  Ale na rodzinę i przyjaciół chyba pani Teresa może liczyć?
 • gratulacje z powodu zebrania podpisów
  nie spodziewałem się, że się uda.
 • @kula Lis 69 12:04:39
  Daj spokój, niech sobie dziewczyna kandyduje, wolno jej
 • @kula Lis 69 12:04:39
  Jak tak piszę, to chyba podpisy zebrała?
 • @Wican 14:49:24
  Zgłoszenie to zgłoszenie, zebranie podpisów i dostarczenie to robi się po zgłoszeniu. Nie pisze ile i czy w ogóle coś zebrała. Niech dalej się bawi w "pezydentkę" no i "premierkę" jak Kidawa. Powodzenia w zabawie i tylko zabawie.
 • @filemon123456 16:43:40
  Nie ma! To tylko zabawa w "prezydentkę" tu na blogu, nic więcej.
 • Kłaniam się pokornie.*
  5*
  *****
  Co za polityczny perfomance!
  Widać, że Pani Garland ma energię życiową.
  Tak się zachowuje człowiek wolny od schematów.
  BRAWO, BRAWO, BRAWO!!!

  PS.
  Należy się Pani Prezydentce miejsce na topie!!
  Panie Opara
  Trzeba szanować człowieczeństwo.
  Popieranie tylko skomlenia, budzi moje obrzydzenie, jest takie prożydowskie.
 • @kula Lis 69 16:13:12
  Gumiś się bawi, to i wolno Pani Teresie. Ale nią tak nie pomiatają jak Gumisiem
 • @Wican 11:07:00
  To nawet niezła mogłaby być zabawa, zamiast filozoficznego bojkotu, ogłaszanego tu przez trola. Zgłoszenie na listę już jest dokonane, bo w innym trybie tzw INDYWIDUALNYM. Inteligentny bojkot, mógłby polegać np na przekreśleniu kreską Gumisia i jego ferajny. Na innych kandydatów zagłosować przez wstawienie iksów w kratkę, ale więcej niż jednemu kandydatowi. Więc głos byłby oddany inteligentnie. Nie chcę rządów Gumisia i jego ferajny, tylko kogokolwiek z zaznaczonych iksem. Głos więc byłby oddany w urnę inteligentnie, ale zaliczony wg kodeksu wyborczego jako nieważny.
  No i jeszcze przed wrzuceniem karty wyborczej do urny, podpisało by się tę kartę indywidualnie i fonem sfotografowało.
  Następnego dnia w poniedziałek, do tego skanu lub ksera z fotki, dołączyło by się swój Akt Woli, na przejęcie władzy w sposób bezpośredni, przez obecnego Prezydenta Tymczasowej Rady Stanu, czyli ją samą i przesłało jej na wskazany adres te dwa dokumenty, za potwierdzeniem odbioru. Wtedy bawilibyśmy się na wyborach, czy nasza Prezydentka będzie mieć od nas wsparcie w ilości 15 milionów. Jej kampania wyborcza w kwietniu, miałaby wtedy realny wymiar. Nasza kandydatka na Prezydenta mogłaby się wypowiadać w mediach niezależnych i mówić o swoim programie reform prawa naturalnego, preambuły do konstytucji, jej projekcie zmian w kodeksie wyborczym itp.
 • @Wican 11:07:00
  Tylko, że prezydent Duda złożył już 2 mln podpisów, i będzie ponownie wybrany w pierwszej turze. A ona się bawi w prezydentką jak Kidawa w perydentkę i premiera nawet, a to różnica.
 • @kula Lis 69 14:05:26
  Wypił rosół przed wszystkimi..

  Będzie rządził wszystkimi kostnicami.
 • @kula Lis 69 14:05:26
  Oj tam. Debilowi ludzie współczują to podpisują
 • @Oracz 14:20:19
  Nie czepiaj się rosołu. ja mimo swojej dny, jutro zrobię rosół z kaczki
 • @kula Lis 69 14:05:26
  Jak nic się nie zrobi, by poderwać malkontentów do zabawy, takich jak Szanowny Pan, to może mu się udać. Na zebrane i dostarczone 2 mln, pracowali zmobilizowani i dopłaceni czarnogłowi. A zasoby otumanionych i nie poderwanych do zabawy, to jeszcze ogromna ilość w 28 milionach pozostałych. Przecież są znane już u młodych zabawy; "ukryj w domu dowód babci", by mohery nie psuły młodym przyszłości w ich życiu.
  Nie może być tak, że bawi się tylko jedna ferajna i tylko jej wolno na zabawie wymyślać figury taneczne. A dlaczego to wszyscy nie mogą się bawić?
 • Jak pogodzić powagę z zabawą.
  Np jest już zarejestrowany Pan Hrabia. Jego program jest prawie zgodny z programem Prezydentki, bo unieważnia państwo jako nielegalny twór prawny. Ci którzy są jego wielbicielami, albo np Pana Starosielca, spokojnie mogą oddać np prawidłowy i ważny głos na swoich kandydatów. No i nic nie stoi też takim na przeszkodzie, by obstawić dodatkowo drugą opcję awaryjną i wysłać swój Akt Woli do Prezydenta Tymczasowej Rady Stanu, na przejęcie władzy bezpośrednio. Dołączony skan inteligentnego wyboru, nie jest przecież konieczny, bo liczy się przede wszystkim osobisty Akt Woli. Skany byłyby generalnie dokumentem dodatkowym, dla Prezydentki, by wiedzieć jaka była rzeczywista statystyka nieważnych głosów, by w urządzonej dla narodu zabawie, nie być oszukanym co do tej statystyki.
 • @filemon123456 03:59:18
  filemon123456 napisał:
  Sondaże wyborcze już wyraźnie wskazują , kto wygrał WYBORY, każdy obywatel w Polsce już wie kto WYGRAŁ? W takim przypadku WYBORY wcale już nie są potrzebne a pieniądze przeznaczone na nie należy przekazać na walkę z Korona Wirusem!...
  koniec cyt.

  Szanowny Panie trolu! Nie ma Pan wiedzy i wprowadza pan ludzi w błąd o czym za chwilę. Szkodzi Pan też, proponując przeznaczać pieniądze na utopijną walkę z wirusem, napędzając dalszy paraliż gospodarczy. To nie wirus zabija ludzi, ale nadajniki promieniowania mikrofalowego niszczą strukturę cząsteczkową tlenu i w połączeniu z stanem posiadania wirusa, następuje ostry stan zapalny w płucach i zalania ich wydzielanym nadmiarem płynu. We Wuhan było 5G i ono wywołało bezpośrednio masowe zgony przez uduszenie, a nie sam tylko wirus.

  Działania na bojkot w formie niepójścia na wybory są nieskuteczne, ponieważ nie ma w kodeksie wyborczym zasady o unieważnianiu wyborów z powodu zbyt małej frekwencji. Jest więc obojętne czy bojkot będzie honorowy objawiony małą frekwencją, czy inteligentny według projektu Prezydentki, objawiony zwiększoną frekwencją.

  Okłamujesz ludzi pisząc że Pan Andrzej już wygrał, czy też wygra wybory. On ich nie wygrał, ale co najwyżej wygra zabawę w wybory. Dlatego tak, bo są łamane prawa kodeksu wyborczego i konstytucji i rząd wspólnie z sądami to dopuszcza. Są to wiec rządy oligarchii udającej przestrzeganie prawa wyborczego, bo prawo to oligarchia nagina i sprawuje w ten sposób rządy tyranii.

  Szanowny Panie trolu, nie okłamuj więc ludzi i nie odbieraj im kreowania rzeczywistości paraliżując ich jak drugi tyran. Czynisz w ten sposób zło. Chcesz nieświadomych ludzi powstrzymywać i uciszać w myśl filozofii Pani Walentynowicz, że tyran boi się małej frekwencji wyborów. Teraz ta filozofia jest nieskuteczna, zmieniła się rzeczywistość, bo propaganda w mas mediach zawsze pokaże, że była frekwencja choćby jej nie było. Teraz tyran niczego się nie boi, bo ma podmuchy w swoje żagle. Przecież wybory to jest teatr. To nie jest proces wygrywania wyborów, lecz zwłaszczanie ich przez tyrana. Nie wiesz tego, co by teraz Pani Walentynowicz mówiła gdyby żyła.

  Jest to więc stan nienormalny, nietypowy. Jeśli więc są kreowane nowe formy rzeczywistości by to zmienić, nie niszcz tego Szanowny trolu swoim trolingiem.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031