OGŁASZAM Inteligentny Bojkot Wyborów!

 

OGŁASZAM Inteligentny Bojkot Wyborów!

 

Szanowni Państwo,

Z związku z kolejnymi wyborami na Prezydenta Polski w których łamane są nasze obywatelskie prawa demokratyczne ( w tym niżej podpisanej) poprzez uniemożliwienie chętnym kandydatom kandydowania na Prezydenta a z drugiej strony pozbawia się obywateli możliwości ich wybierania, ogłaszam #InteligentnyBojkotWyborów.

 

Inteligentny Bojkot Wyborów polegać ma na tym że idziemy do lokali wyborczych, bierzemy kartkę wyborczą, stawiamy krzyżyki przy wszystkich kandydatach. W ten sposób nasz głos jest nieważny, a to utrudnia fałszowanie wyborów. Ponadto ten który wygra wybory 10 V 2020r. uzyska mniejszą liczbę głosów niżby uzyskał jeśli do fałszerstwa użyto by naszej pustej kartki gdybyśmy nie poszli. Ważne aby ten który otrzyma największą ilość głosów 10 V 2020r., otrzymał ich jak najmniej. Gdyż wkrótce odbędą się pozasystemowe w pełni demokratyczne wybory na Prezydenta Polski i ten kandydat zostanie LEGALNYM i DEMOKRATYCZNIE wybranym Prezydentem Polski na którego ilość oddanych głosów będzie wyższa od ilości głosów oddanych na kandydata który w dniu 10 V 2020r. otrzymał ich najwięcej.

 

INFORMACJA dla kandydatów na Prezydenta którzy z powodu niemożności zebrania wymaganej ilości podpisów poparcia by mogli kandydować i którzy są zdeterminowani o swoje demokratyczne prawa zawalczyć i na przekór systemowi wziąć udział w pozasystemowych wyborach na Prezydenta RP.

 

Zapraszam w tej sprawie na spotkanie zamknięte do Krakowa, tylko poszkodowanych kandydatów na Prezydenta oraz ich Pełnomocników wyborczych w dniu 28 III 2020r. (sobota). Spotkanie odbędzie się w godzinach od 11.00 do 17.00. Na spotkaniu przedstawione zostaną szczegóły pozasystemowych wyborów na Prezydenta oraz nastąpi ogłoszenie kandydatów którzy zdecydują się do tych wyborów przystąpić. Miejsce spotkania ze względu na bezpieczeństwo zostaje utajnione. Kandydaci zainteresowani udziałem proszę o zgłoszenie uczestnictwa do mnie (Teresy Garland) na maila: teresagarland@fidespolska.pl oraz dzwoniąc w celu potwierdzenia że mail dotarł (tel. 697357009). Należy przybyć na Dworzec Główny w Krakowie o godzinie najpóźniej 10.00-10.15 w dniu 28 III 2020r. Po przybyciu dostaniecie Państwo instrukcję dotarcia do miejsca spotkania.

 

Z pozdrowieniami

Teresa Garland

Poszkodowana kandydatka na Prezydenta RP