Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
191 postów 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Wojna mocarstw o polską Prezydenturę! Rozgrywka finalna!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wojna mocarstw o polską Prezydenturę! Rozgrywka finalna! Wojna mocarstw o polską Prezydenturę! Czyj Prezydent tego Polska!

 

Wojna mocarstw o polską Prezydenturę! Rozgrywka finalna!

Wojna mocarstw o polską Prezydenturę! Czyj Prezydent tego Polska!


Dwa dni temu za pomocą ustawy o koronowirusie w praktyce wprowadzono w Polsce stan wojenny. Nie wprowadzono stanu wojenngo oficjalnie gdyż uniemożliwiłoby to wybory prezydenckie....... bo zakazuje tego Konstytucja..... Wprowadzającym stan wojenny chodziło najprawdowpodobniej o zapewnienie definitywnego przejęcia Polski przez Żydów i jawne ukonstytuowanie na terenie Polski państwa Polin. Więc ustawa ta wg mnie ma służyć temu aby Naród Polski, zorientowawszy się jak bardzo został oszukany, żeby przypadkiem się nie zbuntował..... a jakby się zbuntował to będzie można z nim zrobić wszystko bez żadnej odpowiedzialności.... czyli będziemy mieli w Polsce drugą Palestynę....


Ciekawostką jest że w Polsce będziemy mieli ewenement na skale światową! Wybory w praktyce będą się odbywać w stanie wojennym!


A będzie się działo.... Gdyż w tych nadchodzących wyborach  prezydenckich nastąpi definitywne przejęcie Polski przez jedną z zarządzających od lat Polską, zagranicznych obcych agentur. Będzie to więc walka wręcz! Wszystko albo nic!  Agentury każdego obcego państwa będą chciały zgarnąć Polskę tylko dla siebie. Zatem czyj prezydent tego Polska! Czyj kandydat na Prezydenta wygra? Tak więc w mojej opinii Żydzi i Amerykanie stawiają na Dudę ... i Bosaka? Założę się że Rosjanie stawiają na Kosiniaka-Kamysza, Niemcy na Kidawę-Błońską, Hołownię, Biedronia..... itd.


Na kogo stawiają Polacy? Póki co uważam że Polacy w tych wyborach nie mają jeszcze swojego kandydata.... Czy będą go mieli? Czy uda się jeszcze komuś zgłosić swój akces do wyborczej gry? Czy PKW dopuści (i przepuści....) do kandydowania kandydata polskiego? Póki co ja jestem wciąż chętna i do wzięcia...


Skoro Polacy w ciągu tych ostatnich 30 lat, nie potrafili się zjednoczyć i wyrwać władzy z rąk żydowskich, skoro nie mamy nawet naszego polskiego kandydata na Prezydenta, to będziemy mieli w Polsce rasistowskie państwo żydowskie. Nie na darmo ściągają tutaj wojska amerykańskie i niemieckie a żydowski Mossad też już tu jest (podobno 70 tysięcy z bronią).


Polska na naszych oczach i przy naszej bierności ginie i znika....


Dnia 4 III 2020r. Teresa Garland – Kandydat na Prezydenta RP, jeszcze nie zarejestrowana w PKW. Listy z podpisami poparcia można przesyłać listem poleconym z potwierdzeniem odbioru na adres: Teresa Garland, skr. Poczt.88, 32-050 Skawina.


Link do pobrania kartki do zbiórki podpisów tu:

w jpg: https://mega.nz/#!Dk8Uka7Z!2PQCKtBpd60Rg8p76gWhdbFto-BX5jBqICOQ-_3r8Yw

w pdf.: https://mega.nz/#!LllHXAgB!Jbkv2Y5oOXnij-x1g9WK1VTuTIQjP8hCbtL77y4hgy8

Link do pobrania Plakatu w wielkości oryginalnej tu:

W formacie jpg tu: https://mega.nz/#!Ds1yBQzL!ekEs2AxSUEMiKbQJA6DvVch7YodzuqYeplKOnTiBNRs

W formacie pdf tu: https://mega.nz/#!yo8yFISS!5lz2FdSu04PKo2GFR2QMrCZz3eVA_TseXUUnmD5YJcw

Link do plakatu w formacie A3 tu: https://mega.nz/#!P51kjIRY!O5M18HP1WVtomRqThlvih4Zf_3Uq-JEVFJhfhC38hYc

 

KOMENTARZE

 • autor
  moim zdaniem nie wymienila Pani Portugali , jednym z najwiekszych polskich pracodawcow jest koncern o korzeniach portugalskich , ten koncern ma takze ogromne znaczenie dla polskiej gospodarki , kontroluje ponad 10 % handlu detalicznego , kto kontroluje Portugalie ? mysli Pani , ze Oni ? a tak na powaznie skad Pani powziela niformacje o 70000 mosadowcow , i tak przy okazji czy wie Pani kto kontroluje NBP i co powiedzial kiedys Amchel Czerwona Tarcza ? reasumujac , kazdy prezydent jest kontrolowany przez ten sam uklad jak wielu innych prezydentow na swiecie
  milego dnia
 • Oj tam.
  Amerykanie zaakcpetują nominatów niemieckich. A kto skontroluję panią Garland? Ona proponuje JOW, czyli za nią mogą stać jakieś sitwy anglosaskie.
 • @Wican 10:07:47
  "Ona proponuje JOW, czyli za nią mogą stać jakieś sitwy anglosaskie."

  Ale z drugiej strony to może objaw desperacji.

  Pozdro!
 • @ Autorka
  "Ciekawostką jest że w Polsce będziemy mieli ewenement na skale światową! Wybory w praktyce będą się odbywać w stanie wojennym!"

  Oj tam, oj tam ;-)
  "Demokracja" ważniejsza niż jakiś tam wirus...

  5*

  @---->>>>>>-------------------------
 • @Jasiek 10:41:36
  Ja nie wierzę w cudotwórców. Gdy będzie potrzeba, to pomogę zbierać podpisy dla pani Garland. Bo może mam złą ocenę jej kompetencji, a dopiero w faktycznej kampanii coś wyjdzie z prawdziwych przekonań. Na razie, wyglada to słabo merytorycznie. Ale Gumiś, Kidawa, Biedronka, Hołek czy Kosin, wcale lepsi nie są.
 • @Wican 11:22:44
  "Na razie, wyglada to słabo merytorycznie."

  Właśnie... gdzie jest program?
 • @ Autorka
  Gdzie jest Pani program?
 • @Jasiek 12:31:09
  Zanim ona spłodzi program, to niech się zapozna z tym co może u nas prezydent bo inaczej się ośmieszy jak cała reszta kandydatów obiecująca gruszki na wierzbie..
 • Autorko proszę o dowody na
  te 70 tys mossadowców z bronią..to prawie tyle co nasza armia, no i gdzie się ukryli?
 • @kula Lis 69 07:51:25
  Szanowny Panie kula Lis. nie ma Pan racji, co do ośmieszenia się tej Prezydentki.
  To ona właśnie wyśmiewa obecny stan prawny, który jest bezprawiem.
  W Polsce nie obowiązuje prawo naturalne, a w wielu innych państwach tak. To główny program tej Prezydentki.
  Dlatego właśnie w Polsce nie da się praktycznie przeprowadzić procesu anulowania certyfikatu urodzenia, lecz w sądach zagranicznych, bo tam sądy potrafią jeszcze uznać wyższość tego prawa ponad innymi stanowionymi przez ludzi. A dlatego tak, bo w Konstytucji Polski jest napisane, że jest ona najwyższym obowiązującym prawem w Polsce. Tu nie chodzi o fakt że konstytucja jest nieprzestrzegana i kłóci się z prawami niższej rangi, ale to że ten zapis jest celowo błędnie napisany, bo najwyższym obowiązującym prawem na świecie, jest prawo naturalne, odnośnie do człowieka jako istoty cielesno duchowej. Więc zapis powinien być, że konstytucja jest najwyższym stanowionym prawem w Polsce. Zaś w preambule ma być napisane o obowiązywaniu prawa naturalnego.

  Człowiek to nie tylko "maszyna z mięsa", ale sprzężona z tym jego nieśmiertelna dusza, czyli świadomość zapisana w informatycznym życiu. Tzw symulacja życia w astralu, by świadomość nie ginęła. To tak w skrócie nie wchodząc w szczegóły.
  Ta Prezydentka potrafi WYŚMIAĆ współczesny system prawny, który nie ma nic logicznego na obronę tego, co sam napłodził i stosuje w orzecznictwie. Np używa prawa morskiego do stosowania na statkach morskich, w zastosowaniu do ludzi żyjących na lądzie. A dlatego tak bo w orzecznictwie lądy gdzie żyją ludzie uznaje za ocean, a trzy lądowe małe miejsca za lądy, bo tam jest siedziba władz światowych nad ludźmi których w chorym orzecznictwie i papierologii pokwalifikowali w swoich niewolników. Pan niestety myśli, że tego nie ma szans zmienić prezydent, mający za sobą naród. To smutne.

  Program jest przecież tu na blogu Prezydentki. Zmian dokona w swoim planie prezydentury, odwołując się do narodu, aby sprzeciwił się tej prawnej głupocie i podpisał deklaracje woli. Gdy będzie większość z pośród tych co mają uprawnienia do głosowania, zmiany prawne Prezydent wprowadzi legalnie na podstawie konstytucji. Tzw sprawowanie władzy bezpośrednie jako druga możliwość, zamiast poprzez pośredników.

  O jej programie, Szanowny Pan może poczytać więc tu na blogu Prezydentki, bo wszystko jest podane "na tacy". Wystarczy tylko umieć czytać ze zrozumieniem i przeznaczyć na to trochę czasu. Niestety wiedza kosztuje czas, lub pieniądze, by płacić nauczycielom przyspieszonej nauki, jak nie chce się czytać.

  Proponuję zacząć od:
  https://teresagarland.neon24.pl/post/153230,nowy-kodeks-wyborczy-projekt

  https://teresagarland.neon24.pl/post/153183,teresa-garland-zapraszam-do-kw-reforma-sadownictwa-v2

  Nie ma sensu się też jeżyć o krzyż w instytucjach, bo ma mieć on wyraz symboliczny o czym Prezydentka pisze.
  Istotą jest to, że Prezydentka potrafi wykorzystać katolickie nauki społeczne, które nie są głupie w odróżnieniu od dogmatów wiary KK, które są zafałszowaną rzeczywistością.

  cyt:
  4.Krzyż we wszystkich pomieszczeniach na terenie wszystkich instytucji państwowych i sądów w Polsce – jako symbol dobra, prawdy i miłości bliźniego, tj. uniwersalnych wartości ludzkich za które umarł Chrystus. To będzie jednocześnie sygnał że era osądzania w Polsce wg marksistowskiego dyktatu prawnego i wg szatańskich niesprawiedliwych zasad talmudyczno-prostestanckich i ich reguł „prawnych” się skończyła.
  kon. cyt.

  Ma więc być narzędziem do robienia skrętu kiszek u rządzących, uczulonych na dobro piękno i sprawiedliwość.
 • Droga Pani Prezydentko- Tereniu Pierwsza.
  Virus to doskonaly pretekst do wprowadzenia specjalnego porzadku prawnego, ograniczajacego swobody ruchu, czynu i zaniechania, mysli i przekazu mysli ale przedewszystkim pelnej kontroli przeplywu transferow I broni.
  Wszystko to praktycznie dla przykrycia waznego wydarzenia na skale globalna jaka jest II Rewolucja Amerykanska, a na skale globalna bo tak sie rozlezli globalisci, ze ich trzeba zbierac po calym globie.
  Wybory w Polsce nie sa zadnymi wyborami...zreszta w Polsce nie bylo jeszcze wyborow..od setek lat....a wybrany I tak I tak bedzie sluchal pana generala….tym uwazniej im wiecej wojska dopakuja, ktore ma zebezpieczyc sprawny przebieg Ii Rewolucji w USA. Trzymajac Europe krotko ….i skutecznie.
  Coby nie spelulowac kto ma cokolwiek w Polsce cos tam do powiedzenia slucha pana generala, ktory slucha nie tylko rozkazow z Centrali. ale i pani generalowej, a pani generalowa z nasza Cindie sluchaja fryzjerek i kosmetyczek...a przedewszystkim pani Czesi ,ktora nie tylko doskonale piecze i gotuje, ale MA KOBITA ZDROWY OGLAD SPRAW... I meza tirowca znajacego wszystkich tirowcow z Europy I wiedza co w trawie , a kto w krzakach steka....
  Tak, ze kazdy stawia na co chce, a Polacy stawiaja oczy w slup- widzac, jak chlopu zima pod pierzyna rosnie.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031