Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 116 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Instrukcja dla poszkodowanych kandydatów na Prezydenta!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Instrukcja dla poszkodowanych kandydatów na Prezydenta! Rok 2020! Wybieramy Prezydenta Polski BEZPOŚREDNIO?

 

 

Instrukcja dla poszkodowanych kandydatów na Prezydenta!

Rok 2020! Wybieramy Prezydenta Polski BEZPOŚREDNIO?


Szanowni Państwo,

Piszę tę instrukcję gdyż życie moje może wisieć na włosku i mogłabym nie zdążyć Wam tego przekazać. Instrukcja ta powstała w związku z niedemokratycznym Kodeksem Wyborczym nie urzeczywistniającym zasad sprawiedliwości społecznej, który w praktyce uniemożliwa obywatelom indywidualnego kandydowania na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej, a wyborcom nie daje możliwości ich wybierania. Art.2 brzmi: „Rzeczpospolita Polska jest demokratycznym państwem prawnym, urzeczywistniającym zasady sprawiedliwości społecznej”.


W następnych tygodniach odbędą się w PKW rejestracje tych kandydatów na prezydentów którzy zebrali 100 tysięcy podpisów poparcia. Cała pozostała reszta kandydatów nie zostanie dopuszczona do kandydowania. Zostaną po raz kolejny złamane demokratyczne prawa Polaków do bycia wybieranymi a Polakom po raz kolejny zaneguje się możliwość wyboru naszego POLSKIEGO prezydenta, sposród Polskich kandydatów z poza układu okrągłego stołu. Zebranie 100 tys. podpisów poparcia dla kandydata w ciągu tak krótkiego czasu jest niedemokratyczne bo w praktyce niemożliwe. Tylko cud może to spowodować.  


Tych kandydatów którzy nie zostaną dopuszczeni do kandydowania zapraszam już teraz do kontaktu ze mną w celu zbojkotowania wyborów. Będziemy żądać natychmiastowej zmiany orydnacji wyborczej, której projekt mam już gotowy, a PIS może tę ustawę przegłosować w jednym dniu. https://krop2017.files.wordpress.com/2020/01/kodeks-wyborczy-projekt-v6-z-dnia-2020-01-06.pdf

 

Co do wprowadzenia koniecznych zmian w Konstytucji dotyczących ordynacji wyborczej i wyboru nowego Prezydenta to znalazłam sposób jak ten zapis obejść.


Trzeba się odwołać BEZPOŚREDNIO do SUWERENA czyli do Narodu Polskiego i doprowadzić do wyboru Prezydenta Polski BEZPOŚREDNIO czyli BEZ pośrednictwa PKW. Ci kandydaci którzy będą brali udział w wyborach w dniu 10 V 2020r. nie będą już mogli ponownie kandydować sposobem który mam nadzieję że wspólnie wypracujemy, sposobem który będzie w realizacji szybki, w pełni demokratyczny, bezkosztowy i wiarygodny.


Czy w roku 2020 Polacy BEZPOŚREDNIO wyłonią samodzielnie SWOJEGO nowego Prezydenta, w pełni demokratycznych wyborach zaraz po 10 V 2020r. ?

 

Legalnym i demokratycznie wybranym Prezydentem Rzeczypospolitej Polskiej zostałby ten kandydat który, w dniu w którym zebrana na niego ilość głosów poparcia od obywateli przewyższy największą liczbę głosów oddanych na kandydata na Prezydenta biorącego udział w niedemokratycznych wyborach w dniu 10 V 2020r.


Zachęcam do kontaktu poszkodowanych kandydatów w celu przygotowania ewentualnego bojkotu wyborczego i  opracowania skutecznej metody BEZPOŚREDNIEGO głosowania obywatelskiego w celu wyboru naszego polskiego Prezydenta w 2020r.! Tel. 697357009 Zapraszam do dyskusji.

 

Strzelcy przygotujcie strzelby do ochrony Polaków w czasie tej ewentualnej DEMOKRATYCZNEJ transformacji!

 

Teresa Garland

Tel. 697357009

KOMENTARZE

 • Ma Pani dobrą energię
  Energia Pani jest Polakom potrzebna!
  By się jednak na dobre obudzili trzeba będzie najpierw zlikwidować Kościół Katolicki.

  Tu pomoże nam nasz Papież!
  Franciszek otworzył właśnie archiwa z dokumentami o Piusie XII
  One wyjaśniąją dlaczego ten zastępca BOGA na ziemi, tak wspomagał zastępcę diabła na ziemi- Hitlera.

  Mordowanie chorych i upośledzonych od stycznia 1940 roku w ramach akcji T4 nazywał w brudnopisie dekretu sekretariat Watykanu "nieludzkim i bezczelnym przestępstwem". Pius XII, Papież od 2 marca 1939 roku skreślił te słowa i nazwał nieludzkie mordy, że są "niedozwolone"!
 • @adevo 12:43:41
  To samo tej pani mówię. Ale wie Pan, gorliwy katolik-praktykujący, jest tak uwikłany w demonizm (nieświadomie) że wyjście z tego stanu z Biblią może potrwać, pod warunkiem że zacznie wierzyć Bogu, a nie tylko w Boga (demony wierzą w Boga - tak samą wiarę że Bóg istnieje podsumował Apostoł Jakub). Gorliwy jednak albo Biblii do rąk nie weźmie, albo przeczyta jak beletrystykę, od okładki do okładki i tam na końcu dłoń faryzeusza Pawła całą naukę gładzi. I obiecuje darmochę, choć za kasę słaną do faryzeuszy.
  Czyli płać i niczym się nie przyjmuj! Skąd my to znamy?

  https://www.youtube.com/watch?v=1qKYyaXvBUc

  .
 • Pozwać prezydenta do sądu xd
  w trybie cywilnym najlepiej tak aby jak skończy mu się immunitet to aby się tym zajął sąd xdd
  To zwykły przekręt a Pani ma utracone dochody ;-) czy coś a wiadomo choćby reklama w tv kosztuje sporo xdd a tu zonk....
  takie to prawo i taka sprawiedliwość całą tą grupę pod trybunał stanu do ostatniego wyznawcy xd

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31