Gorące tematy: Wybory 2020 Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
56 postów 82 komentarze

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

S. Dul Skazany na prawie 4 lata za Polskość!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Pan Sławomir Dul został skazany bez rozpraw! Sąd kapturowy!

 

 

S. Dul Skazany na prawie 4 lata za Polskość! Pan Sławomir Dul został skazany bez rozpraw! Sąd kapturowy!

https://www.facebook.com/photo/?fbid=3199178663444886

 

Sławomir Dul bardzo sprawnie został skazany w kapturowym procesie łącznie, na 3 lata i 8 miesięcy pozbawienia wolności, przez sędziego S.R w Łodzi - Adama Kuleszę, za to że przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi powiesił kukłę Żyda przedstawiającego Jakuba Bermana z napisem 'Zdrajca Polski'  https://www.facebook.com/KRtelewizja/videos/663998364036703/

 

KOMENTARZE

 • Może w ogóle zakazać stosowania pojęć związanych z przynależnością
  do jakiegokolwiek narodu, albo wyznania.
 • Tzw. "Wolna Polska" jest krajem pod okupacją
  .
  sił, które wytawiły sobie w Warszawie pominik zwycięstwa, jakiego jeszcze w naszym kraju nie było

  - https://bi.im-g.pl/im/81/df/13/z20839297V,Muzeum-Historii-Zydow-Polskich-Polin.jpg

  utworzono też bandy konfidentów

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/slowni/#Partia

  których piwerwszym zadaniem jest rozbijanie jedności narodu, to jest swoisty PO.PiS band określanych mianem demokratycznych. Te bandy zostały przygotowane w wielkiej operacji służb obcych pod kryptoniemem "NSZZ", dodanie Z do NSZ wskazuje na proweniencję

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/kolonia-usa/

  gadzinówki donińczyły resztę roboty

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/gadz/

  Ze wszystkich mediów gównego nurtu nie ma ani jednego, które nie byłoby kontrolowane przez siły okupujące Polskę, tzn. kupując jakąkolwiek gazetę czy program opłacach Polaku gadzinówkę okupanta i sam działasz sobie na szkodę.

  Tzw. "elitę" tworzą w Polsce zwykli przestępcy

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/07/hala-po/

  a sekundują im niektóre klechy

  - https://pppolsku.wordpress.com/2016/08/06/usmiech-sw-jana-pawla/#Usmiech

  Jeśli sobie uświadomić stan degeneracji społeczeństwa w Polsce, trzeba wreszcie pojąć, że pracę należy rozpocząć u podstaw, tzn. selekcję w gminach i dzielnicach, jak już pisano, okupang zawsze będzie w stanie przypiąć swą głowę organizacjom centralnym, czy to PO.PiS, SLD, PSL, ... aż do takiej czy innej konfederacji, na poziomie lokalnym będzie trudniej.

  W przypadku Polaków prześladowanych przez okupanta jak pan Dul, niezbędne jest utworzenie komitetów wsparcia dla ofiar okupanta. W każdem gminie czy dzielnicy można utworzyć Komitet Wsparcia Ofiar Okupanta (KWOO), zbiórka powinna dostarczyć środków na wsparcie ofiar i opłatę prawników czy nawet łapówki dla nich.
 • pomoc konstruktywna
  znajomość sądowych akt ( elektroniczne ) jest kluczowym warunkiem wypracowania przeze mnie ewentualnych działań interwencyjnych !
  czy sporządzono apelację ?
  danbog1591@wp.pl
 • @ Autorka
  Nie wierzę... :-(

  5*

  Ukłony
 • A co z apelacją?
  Proponuję koniecznie apelację a potem ewentualnie zaskarżyć do TK ustawę Ziobry z 2007 o usunięciu ławników. Polecam tekst „Kto się boi ławników”, https://bgoczynski.wordpress.com/2014/02/14/kto-sie-boi-lawnikow/
  To może być skuteczne. Być może w apelacji warto by zakwestionować konstytucyjność składu sądu. To może być skuteczne
 • autorka
  Nie najlepiej rozpoczyna Pani start na urząd Prezydentki.Co wpis to kłamstwo.A tu to już totalna ściema dla ubogich.
  O jakich to czterech latach pozbawienia wolności Pani tu pisze.O jakim to sądzie kapturowym Pani tu pisze.
  Dul zamieszcza zdjęcia (na FF) nakazu karnego, jaki otrzymał.

  Prawda jest zupełnie inną, niż chce Pani tu pokazać

  W wyroku nakazowym z dnia 10 lutego 2020 r. sędzia SR w Łodzi Adam Kulesza skazał Sławomira Dula za to, że:

  1. w dniu 30 kwietnia 2019 roku w Łodzi publicznie nawoływał do nienawiści na tle różnic narodowościowych oraz publicznie znieważył godność osobistą grupy ludności z powodu jej przynależności do narodowości żydowskiej poprzez powieszenie przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi kukły Żyda przedstawiającego Jakuba Bermana z napisem „Zdrajca Polski” oraz wypowiadanie słów mających wzbudzić wrogość i niechęć wobec Narodu Żydowskiego związanych z jego postępowaniem oraz zachowaniem w stosunku do Narodu Polskiego, tj. o czyn z art. 256 § 1 KK w zw. z art. 11 § 2 KK;

  2. w dniu 30 kwietnia 2019 r. w Łodzi znieważył publicznie przed budynkiem Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi funkcjonariusza Michała B. poprzez nazwanie go „bandytą”.
  Za powyższe czyny Sąd wymierzył łączną karę w wysokości 1 roku i 8 miesięcy ograniczenia wolności poprzez obowiązek wykonywania nieodpłatnej pracy w wymiarze 30 godzin miesięcznie.
  Nadto S.Dul powinien zwrócić Państwu koszty postępowania w wysokości 400,- zł.

  Skąd ten Sławomir Dul wymyślił sobie prawie 4 lata i czego niby?
  Dul został ukarany w trybie art. 500 i n. kpk.

  Przepisy te funkcjonują od 1 września 1998 r.,nieznacznie nowelizowane. Od 1 lipca 2003 roku nakaz karny wydawany jest na posiedzeniu niejawnym bez udziału stron. Wtedy akurat premierem był Leszek Miller, a ministrem sprawiedliwości był Grzegorz Kurczuk.
 • @Jozio z Londynu 17:03:11
  Wyrok nakazowy jest niekonstytucyjny, jako wydawany bez prawa do obrony gwarantowanego we wszystkich stadiach postępowania, przez art. 42 Konstytucji. Wyrok nakazowy jest też wydawany niejawnie co z kolei jest niezgodne z art 45 Konstytucji. Sprawa ewidentnie nadaje się do skargi konstytucyjnej. Jednak najpierw trzeba przejść procedurę odwoławczą i trzeba pilnować terminów. Może warto jednak spróbować utrzeć nosa togowcom.
 • @Bogdan Goczyński 17:36:42
  Prezydentka - dentka zamilkła.Znów fejk się jej nie udał.A Dul nadal wolny.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930