Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
138 postów 126 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Sz.P. Janusz Sanocki – Kongres Poszkodowanych - List otwarty

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Proszę mi wierzyć, że samymi lamentami osób które poszkodowane przybyły na Kongres NIC się nie zrobi! Tutaj potrzebne są konkretne propozycje konkretnych rozwiązań prawnych i działań!

 

Sz.P. Janusz Sanocki – Kongres Poszkodowanych - List otwarty!

 

Szanowny Panie Januszu,

 

Piszę odnośnie dzisiejszych (18 II 2020r.) wydarzeń podczas Kongresu Poszkodowanych przez Wymiar Sprawiedliwości. W mojej opinii celowo nie umożliwił mi Pan wypowiedzi. Czy nie sądzi Pan że nadszedł czas żeby zakopać topór wojenny i zacząć SZCZERZE współpracować? To że nasze relacje nie są najlepsze i że mamy kosę już od dłuższego czasu, nie upoważnia Pana aby mnie Pan publicznie blokował, tym bardziej w tak ważnej kwestii, a może najważniejszej dla dalszego istnienia Państwa Polskiego. Przyjechałam na Kongres Poszkodowanych przez Wymiar Sprawiedliwości by przedstawić w kilku minutach kilkupunktowy zarys reformy sądownictwa i prawa, a Pan nie pozwolił bym ten projekt mogła uczestnikom przedstawić.

 

Proszę mi wierzyć, że samymi lamentami osób które poszkodowane przybyły na Kongres NIC się nie zrobi! Tutaj potrzebne są konkretne propozycje konkretnych rozwiązań prawnych i działań!

 

W mojej opinii zaproponowany przez Państwa na Kongresie końcowy Dezyderat jest szminkowaniem trupa i problemu sądownictwa i bezprawia nie rozwiązuje. Wyraziłam mój sprzeciw w tej kwestii, pisząc na tym Dezyteracie moje oświadczenie braku dla niego poparcia.

 

W związku z zaistniałą sytuacją, oczekuję od Pana celem zadośćuczynienia, nie mnie lecz tym ludziom którzy przybyli na Kongres, abym mogła publicznie i w Sejmie przedstawić moją propozycję reformy wymiaru sprawiedliwości.

Tu link do proponowanej reformy: http://teresagarland.neon24.pl/post/153183,teresa-garland-zapraszam-do-kw-reforma-sadownictwa-v2

 

Pozdrawiam

Teresa Garland

Tel. 697357009

teresagarland@fidespolska.pl, teresagarland1@gmail.com,

 

Tu link do fotorelacji z Sejmu z dnia 18 II 2020r. z Kongresu poszkodowanych przez Wymiar Sprawiedliwości https://biuletyninternetowy.wordpress.com/2020/02/18/2020-02-18-kongres-poszkodowanych-przez-bezprawie-fotorelacja/

 

 

KOMENTARZE

 • beton i agentura wszędzie
  a normalni siedzą po kątach (w swoich chatkach).

  Trzeba zakwestionować niezawisłość sędziów jako sprzeczną z trójpodziałem władzy.

  Niezawiśli sędziowie stają się suwerenem, nie tylko ponad innymi władzami, ale i ponad narodem.
 • @interesariusz z PL 19:29:00
  .
  Trójpodział to niebiańska równowaga. Ludzie chcą być bogami na ziemi.

  Co narzekasz, w art.10 trójka daje równowagę..... każdy musi wierzyć.
 • Janusz Sanocki
  > W mojej opinii celowo nie umożliwił mi Pan wypowiedzi. Czy nie sądzi Pan że nadszedł czas żeby zakopać topór wojenny i zacząć SZCZERZE współpracować?
  --------------------
  Szanowna Pani, w Polsce jest dużo wrogów ruchów oddolnych. Jeden z nich jest hamulcowy Sanocki.

  Cytuję, z osobistego doświadczenia:
  "W trakcie wymiany korespondencji pomiędzy mną, a Panem Januszem Sanockim, najwidoczniej z powodu naszego udziału w propagowaniu w/w inicjatywy: AKT WOLI NARODU, zaczęły się nagle pojawiać dziwne "zmiany" - koniec końców, okazało się na ok. 10 dni przed spotkaniem, że teraz należy już wskazać tylko jedną osobę (jej dane i adres Pan Janusz Sanocki miał przekazać organizatorom), z którą nawiąże kontakt sekretarz Solidarności i dopiero wtedy należy wysłać listę delegatów - krótko pisząc - typowe mataczenie, aby uniemożliwić udział naszej małej, bo cztero-osobowej delegacji w spotkaniu."

  http://idb.neon24.pl/post/89552,100-organizacji-zmielonych-do-jowow-to-demokracja-kukiza
 • @interesariusz z PL 19:29:00
  Tak, to międzynarodowa kasta. Prawdziwy tajnymspisek, przeciwko narodom Europy. Na rozluźnienie ich sekciarskiej zwartości największe szanse widzę w Polsce.

  Np. W Zachodnich Niemczech żaden z sędziów Trybunałów Ludowych na podstawie tzw. przywileju sędziowskiego został postawiony przed sąd. To byli kolaboranci, którzy skazywali na śmierć, w super szybkich procesach, dezerterów, mówiących źle o Hitlerze, członków grup opozycyjnych itd.

  Wiki:
  "25 stycznia 1985 Bundestag jednogłośnie uznał Trybunał Ludowy za „instrument terroru do wykonania nazistowskiej tyranii”. Prawnie obowiązujące wyroki Trybunału Ludowego i sądów specjalnych zostały unieważnione ustawą dopiero w 1998."

  I co z tego? Ci bandyci mogli do końca żyć wygodnie na wolności, z olbrzymich rent, odszkodowań wojennych, itp., itd. Żadnemu z tych "Sędziów Ludowych", którzy byli w NRF-ie nie spadł nawet włos z głowy.
 • @interesariusz z PL 19:29:00
  Na początek wystarczy ograniczyć ten rozdęty do absurdu immunitet. Jakby ludzie zobaczyli, że sędzia odpowiada za te przysłowiowe batoniki, majtki i jazdę po pijaku, to już by był kro we właściwym kierunku. To by pozwoliło się pozbyć co prostszej patoli. A potem inne kroki. No, ale rzondzoncy (nie poprawiać) nie wykazują woli działania na rzecz suwerena i swoich wyborców.
 • Chwała prawniczemu hajdamactwu. Ukraina będziwe Polska gdy psychofrenicy prezessimusa oslupią sady, media i nauka zrydzykowieje
  Prawo wyrazem woli klasy panującej anajbardziej demokratycznie władzę zdobył Adolf Hitler z Gebelsem oraz prezessimus i jego Ziobro z kornchauzerowskim wielbicielem PRLowskiej narrcji hańby domowej Szymborskiej , Kornchauzerów i tp Grossa i Tokarczuk
 • "Mnie też odmówiono wystąpienia"
  Pomimo zgłoszenia mnie przez Teresę Garland do wystąpienia podczas Konferencji, nie zostałem dopuszczony. Zapytałem przed Salą Kolumnową Janusza Sanockiego, czy zapewni mi dwuminutowe wystąpienie? Odpowiedział, że oczywiście i polecił się udać w tej sprawie do Jerzego Jachnika, który siedział za stołem prezydialnym. Podszedłem więc do niego i powtórzyłem to, co usłyszałem od Janusza Sanockiego. Jerzy Jachnik odpowiedział, żeby Janusz Sanocki udzielił mi głosu. Jak to nazwać?
 • @Analityk 15:33:16
  >Podszedłem więc do niego i powtórzyłem to, co usłyszałem od Janusza Sanockiego. Jerzy Jachnik odpowiedział, żeby Janusz Sanocki udzielił mi głosu. Jak to nazwać?
  --------------------------
  To nauczka, czyli nauka przez przykre doświadczenie.

  Podobnie jest przecież z innymi działaczami. Ja udokumentowałem bezczelne oderwanie od głosu pana Ziemińskiego.

  http://idb.neon24.pl/post/93825,kompromitacja-uczestnikow-kongresu-ruchu-narodowego

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31