Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
138 postów 125 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

To że w Polsce mamy apartheid polityczny, społeczny i gospodarczy to już wiemy. Natomiast czy mamy również i apartheid rasowy w sensie stricte? Przypuszczam że tak.

 

 

Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację Polaków?

 

To że w Polsce mamy apartheid polityczny, społeczny i gospodarczy to już wiemy. Natomiast czy mamy również i apartheid rasowy w sensie stricte? Przypuszczam że tak.

 

Czy poprzez „umiejętną” manipulację cenami biletów za przejazdy kolejowe, przewoźnicy kolejowi tworzą w Polsce swego rodzaju niewidzialną segregację rasową umożliwiając bezproblemowe przejazdy kolejowe rasie Panów, czyli którzy mogą sobie pozwolić  na przejazdy kolejowe (bo przecież ktoś niewolnikami zarządzać musi) oraz uniemożliwiając bądź utrudniając podróżowanie rasie niewolników czyli zwykłym Polakom poprzez zawyżanie cen biletów, szczególnie do Warszawy, by przypadkiem masa niewolników się tam nie zjechała i nie zmiotła uzurpatorskich rządów ze sceny politycznej?

 

Po dzisiejszym moim doświadczeniu na Dworcu Kolejowym w Krakowie gdzie chciałam kupić bilet w okienku kasowym na godzinę 8.10 do Warszawy w cenie 49zł (bo taka była cena na internecie, ale jak mi Pani z okienka powiedziała, ta cena była ważna miesiąc temu.....) a cena prawdziwa okazało się że wynosi 150zł.....  

 

Wcale bym się nie zdziwiła jeśli istniałaby „współpraca” w tej materii rządu z przewoźnikami kolejowymi.

 

Bardzo przepraszam wszystkich tych którzy oczekiwali mnie dzisiaj na bardzo ważnym politycznym spotkaniu w Warszawie, na al. Ujazdowskie 6 o godzinie 11.30

 

Z powodu wysokiego kosztu biletu nie byłam w stanie dojechać. Pani w okienku na Dworcu w Krakowie zaproponowała mi kolejny odjazd o 9.04 w cenie 66 zł (też dużo), ale to za późno bym zdąrzyła do Warszawy na umówioną godzinę, kolejny 10.09 też za późno i w cenie .... 150zł. Okazało się że poza jakimiś wyjątkami i na najbliższe dni też nie można kupić biletu w przyzwoitej cenie, i tu znowu Pani zaproponowała mi przede wszystkim odjazdy w cenie 150zł.

 

Czyżby Nowy Porządek Świata, inwigilacja całkowita i ubezwłasnowolnienie Polaków i przekształcanie Polski w policyjne państwo rasistowsko-kastowe ruszyła pełną parą???

 

Niech mi ktoś powie: czy to nie jest podjerzane? Żeby nie można było kupić biletu w normalnej rozsądnej cenie na podróż do Warszawy w dniu wyjazdu? Bo na to wyszło! Jest gorzej niż za komuny! Wtedy można było jeździć wszędzie i za psie pieniądze! Czy nie nasuwa Wam się przypuszczenie że rząd zarządzający Polską z Warszawy robi wszystko by Polakom utrudnić bądź całkowicie uniemożliwić podróżowanie? Czy stajemy się już niewidzialnym państwem kastowym? A może przyzwyczajają już Polaków do tego że mają być tylko niewolnikami pod zarządem rasistowsko-biurokratycznej rządowej sitwy? Jak rząd mianujący się polskim może pozwolić na tak wysokie ceny biletów? SKANDAL!!! A może to rząd dogadał się z przewoźniakmi w tej kwesti??? To już byłby podwójny SKANDAL!!!

 

Jeśli ktoś ma wejścia to niech wybada jak to jest z tymi biletami.... czy rzeczywiście istnieje jakaś niejawna zmowa rządu z przewoźnikami? By Polakom zablokować możliwość podróżowania?

 

I jeśli okazałoby się że taka CELOWA zmowa pomiędzy przewoźnikami a rządem istnieje, to uważam że ktoś powinien w tej kwestii zająć stanowisko...... Może ANONYMOUS?

 

Z pozdrowieniami

Teresa Garland

Dnia 16 II 2020r.

KOMENTARZE

 • Powinna pani częściej jeździć
  I czytać ze zrozumieniem. Im dalej od dnia podróży, tym bilety tańsze.
  Mnie w PKP razi coś innego. Tydzień temu jechałem z przesiadką. Wagon regio był elegancki. Wygodnie siedzenia, odpowiednia temperatura, wi-fi, gniazdka aby coś doładować.
  Potem przesiadłem się do IC i masakra. Niewygodne siedzenia, za gorąco, brak wi-fi i gniazdka. A bilet kilka razy droższy. Tylko za nazwę. Nawet Warsa nie było
 • @Wican 11:41:42
  Odnośnie Pańskiego stwierdzenia: "Powinna pani częściej jeździć", to właśnie dlatego nigdzie prawie nie jeżdżę bo mnie nie stać. Jadę jeśli już sprawa jest poważna i wymaga mojej obecności. Wydatek 49 zł jest dla mnie dużą kwotą, ale skoro była tak potrzeba to zdecydowałam się jechać. Niestety kasjerka na Dworcu w KRK zaszokowąła mnie ceną trzy razy droższą niż widziana przeze mnie na internecie. Za takie mylne umieszczanie cen na internecie powinna być kara. Nie każdy ma czas grzebać by gdzieś tam się doczytywaćać że ta cena była sprzed miesiąca... to tak jak z umowami i małym druczkiem którego zwykle nikt nie zauważa.... nie spodziewałam się że przewoźnicy kolejowi również stosują takie kruczki....

  Gdybym wiedziała że koszt jest 150 zł a nie 49 zł to bym próbowała znaleźć jakieś inne rozwiązanie by dostać się do Warszawy. Ale w zaistniałej sytuacji było już za późno.

  co do Pańskiego: "Im dalej od dnia podróży, tym bilety tańsze." Czy to aby słuszna z punktu widzenia dobra człowieka strategia przewoźników kolejowych? PKP powinno zostać znacjonalizowane bo tylko wtedy może służyć temu czemu powinni: DOBRU OBYWATELI a nie jak to jest teraz gdzie wszystko nastawione jest na bezwzględną maksymalizację zysku... i i na wdrażanie rządów światowych zniewalajacych całe narody.
 • @Prezydentka 12:42:44
  Jeżeli 49 zł jest dla ciebie dużą kwotą to teraz wiem dlaczego chcesz być "prezydętką". czyli chcesz podróżować na koszt podatnika w tym i mój. Kto ci opłaci podróże wyborcze pytam gdy ty groszem nie śmierdzisz? No i skąd masz pieniądze na życie? czy ty w ogóle pracujesz? kto ciebie jak Bosaka, Hołownię i Biedronia sponsoruje?
 • @Prezydentka 12:42:44
  Ja jako emeryt mam zniżkę lecz z kolei nie korzystam, wolę swym samochodem jechać.
 • @kula Lis 69 16:22:53
  Szanowny Panie Kula Lis
  Obawiam się że Pan raczej chyba nie jest prawdziwym Polakiem.... Pan chyba czegoś nie rozumie.....

  Właśnie przez takich jak Pan jesteśmy w Polsce w takiej dramatycznej sytuacji w jakiej jesteśmy. Nie potrafi Pan rozróżnić człowieka ideowego i z dobrymi intencjami od aparatczyka szukającego w polityce zysku..... albo uważa Pan że wszystko co się robi trzeba robić ZAWSZE dla zysku..... a to jest już domena Żydów....

  Ja od wielu już lat działam w polityce społecznie za darmo, dla idei, walcząc o to by w Polsce nie łamano naszych Naturalnych Praw Człowieka do życia z powodu nadmiernie wysokiego ZUSu uniemożliwiającego Polakom pracę, rozwój i przetrwanie, a skazując ich na emigrację i wygnanie!

  Nawet jak byłam bezrobotna to działałam w miarę moich bardzo skromnych możliwości.

  Ale tacy jak Pan i Panu podobni interesowni, dorabiający sobie do renty? płatni? trolle? nigdy tego nie zrozumieją. Na to spotkanie jechałam na wyliczone pieniądze... stąd nie mogłam sobie pozwolić na dodatkowy koszt biletu w kwocie 150 zł.
 • "Propozycja"
  „PKP Intercity” Spółka Akcyjna
  Prezes Zarządu
  Marek Chraniuk
  Aleje Jerozolimskie 142 A
  02-305 Warszawa


  W imieniu tworzonego Komitetu Wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Teresy Garland uprzejmie proszę o zainteresowanie, wyjaśnienie oraz zadośćuczynienie naszej kandydatce w związku z okolicznościami przedstawionymi przez nią pod zamieszczonym linkiem do artykułu na portalu NEon24.pl oraz w tekście poniżej.

  W wyniku dziwnych i podejrzanych praktyk PKP Intercity Teresa Garland nie dotarła na bardzo ważne spotkanie w Warszawie, na którym miał zostać wyłoniony wspólny kandydat na prezydenta RP kilku ugrupowań narodowych i patriotycznych. Chociaż ta sytuacja dotyczy indywidualnego przypadku, to jednak jego charakter może wskazywać na proceder, a nie precedens. Żądam szczegółowego zbadania i wyjaśnienia tej sytuacji.

  Jako zadośćuczynienie sugeruję oficjalne przeproszenie Teresy Garland oraz zorganizowanie przez PKP Intercity w terminie dwóch tygodni po uzgodnieniu z nami podobnego spotkania, jakie odbyło się 16 lutego 2020 r. w Warszawie, na które nasza kandydatka nie mogła dotrzeć z winy PKP Intercity. Oczekujemy zapewnienia odpowiedniej sali wraz z nagłośnieniem oraz pokrycia kosztów przejazdu dla Teresy Garland oraz osób jej towarzyszących. Informacje w tej sprawie proszę przekazać na mój adres poczty elektronicznej lub pod numerem telefonu 514 699 182.


  Z poważaniem. Andrzej Dziąba.


  Do wiadomości:

  1. Pani Teresa Garland;
  2. Pan Sławomir Dul.
 • @
  Jeśli 49 zł za 268 km jest dla pani za wiele , to pozostaje tylko autostop
  bo rozumiem ,że na paliwo do samochodu też pani nie ma , te 150 zł to cena biletu
  na Pendolino i to w II klasie , niby drogo ale w nieco ponad 2 godziny jest się na miejscu ,
  poza tym , co ma wspólnego przejazd pociągiem z rasową segregacją ? w najgorszym razie
  może to być segregacja klasowa i nie ma w tym nic dziwnego bo chyba jest zupełnie oczywiste ,
  że od zawartości portfela musi zależeć komfort jazdy
 • @Prezydentka 17:05:57
  Jak najbardziej prawdziwym, prawdziwszym niż pani. Po drugie nikt mi do emerytury za pisanie nie płaci. Ja sobie do sowitej emerytury, dorabiam tak z 600 zł dniówki +wyżywienie, robię to z nudów i by żona Europę pozwiedzała.
 • @Analityk 17:51:00
  Prezes powinien wam wszystkim pokazać środkowy palec-czyli walcie się.
 • @puuuq 18:20:20
  Szanowny Panie puuuq,
  Jestem osobą raczej skromną i nie wymagającą, stąd jest to dla mnie przykre że wygląda mi na to że INTERCITY zapewnia przejazd tylko osobom majętnym w luksusie jak rozumiem. Z pewnością wiele miejsc w takim pociągu jest pustych... W mojej opinii właściwą, słuszną i sprawiedliwą polityką przejazdów powinno być umożliwienie jazdy tym samym pociągiem za rozsądną cenę, również i osobom mniej majętnym, nawet na stojąco jeśli ktoś ma pilną potrzebę pojechania do Warszawy. Za komuny były w pociągach klasy: pierwsza i druga, ludzie jeździli często na stojąco jeśli nie było miejsca, ale ceny były przystępne. Komuna w tej kwestii nie blokowała Polakom ich Naturalnego Prawa do WOLNOŚCI przemieszczania się! Tymczasem dzisiaj nawet jazda na stojąco za jakąś niższą przystępną cenę nie była możliwa bo pytałam Panią z okienka o możliwość przejazdu na stojąco. Nie było takiej możliwości.

  Przypominam że Koleje były budowane i okupione ciężką pracą naszych ojców i dziadków za komuny żeby Polacy mogli się przemieszczać. Tymczasem okazuje się że my ich dzieci i wnuki nie możemy z tych przywilejów jazdy korzystać, bo są one przeznaczone dla specjalnej dobrze uposażonej rasy Panów??? Być może należałoby przejrzeć umowy prywatyzacyjne PKP i je unieważnić. Skoro działalność przewoźników kolejowych nie jest ukierunkowana w głównej mierze na DOBRO obywateli, to należy prywaciarzom te koleje odebrać!

  Biorąc pod uwagę zarobki Polaków to bilet drugiej klasy z Krakowa do Warszawy powinien kosztować co najwyżej 25-30 zł, nie więcej.

  Z pozdrowieniami
  Teresa Garland
 • @kula Lis 69 19:02:30
  Panie Kula lis
  tym komentarzem cytuję;" Prezes powinien wam wszystkim pokazać środkowy palec-czyli walcie się." sam Pan wystawia sobie świadectwo...... i wskazuje Pan gdzie ma Pan swoich współbraci? Polaków!
 • @kula Lis 69 19:02:30
  Prezes PKO BP, żeby uniknać pozwu o zadośćuczynienie, wolał polecić swoim podwładnym mnie przeprosić i wysłać eksluzywny portfel Witchena. Pokazywanie środkowego palca to raczej domena takich jak ty.
 • @Prezydentka 19:10:28
  // INTERCITY zapewnia przejazd tylko osobom majętnym //
  Majętni ludzie przemieszczają się wygodnymi limuzynami
  albo nawet odrzutowcami , pociągi czy autobusy są
  dla nie majętnych i dlatego też ceny biletów są w Polsce zupełnie
  przystępne , proponowane 30 zł za niemal 300 km to by było prawie
  za darmo bo t zn ,że za 100 km płacimy 10 zł a przecież w komunikacji
  miejskiej trzeba za 2-3 km wydać przynajmniej z 2 zł bo nikt nie będzie
  woził ludzi za friko bo trzeba tabor utrzymać , doglądać , naprawiać
  zapłacić kierowcom , mechanikom, sprzątaczom , są koszty paliwa
 • @Prezydentka 12:42:44
  Ceny są dziwne, ale 49 to byłaby taniocha. 150 to już drogo. Ja jakieś 2 miesiące temu, jechałem z Rzepina do Torunia (z przesiadką w Inowrocławiu). To zbliżona chyba odległość w porównaniu Kraków-Warszawa. Było to IC. Bilet kupowałem przez neta, ale tylko dzien przed wyjazdem i zapłaciłem 62 zł.
  Mnie dziwią różnice w PKSie. W mojej okolicy za 15 km bolet kosztuje prawie 13. W kujawsko-pom, między Świeciem a Bydgoszczą (około 45 km) 13 zł.
  Ja bym tego nie upolityczniał. Skoro prąd idzie w górę, to i pociągi.
  Ale mam średnie zaufanie do osób, które piszą, że 49 zł za taką trasę to niezbyt tanio. Jeżeli ktoś nie potrafi zapewnić sobie odpowiednich dochodów, to nie powinien pchać się w więlką politykę. Oczywiście, nie tyczy to tylko pani, ale też tych wszystkich zawodowych polityków (Duda czy Kidawa), którzy chyba złotówki nie zarobili na wolnym rynku.
 • @kula Lis 69 16:21:27
  Kto sponsoruje pasożyta Dudę? Bosak stara się o kredyt. Za Biedroniem stoi spora kolaicja partyjna, za Hołownię TVN (i on jednak zarabiał na wolnym rynku, nie to co Gumiś)
 • @Prezydentka 17:05:57
  Kto jest w takiej dramatycznej sytuacji? Dzisiaj kto chce pracować, to pracuje. Zawodowych rewolucjonistów już historia przerabiala.
 • @puuuq 18:20:20
  Można próbować bla bla car, Flix Busa (niestety, przejęli Polskiego Busa)
 • @Prezydentka 19:10:28
  IC nie zawsze jest luksusowy. Niedawno to lepiej wyglądał pociąg Regio. Miał wi-fi i gniazdko, aby wtyczke włączyć. po przesiadce do IC, tego tam nie było
 • @Prezydentka 19:10:28
  Koleje były budowane już w XIX wieku, a nie tylko w PRL. I robotnicy mieli płacone za pracę.
 • @Prezydentka 19:10:28
  Oj, z ekonomi pała. Pani by chciala, aby POK zbankrutwał? Cena powinna być dostosowana do klienta, ale też powinna firmie dawać zysk. I cena jest dostoswana do klienta, bo ludzie pociągami jeżdżą. Pani chciała Pendolino. Można było popróbować poszukać regio z przesiadkami.
 • @Analityk 19:43:27
  A miałeś co do tego ekskluzywnego portfela włożyć? Czy jak prezydentka jesteś dziadem.
 • @kula Lis 69 08:51:51
  Mam i będę miał jeszcze więcej. Dziadem próbowali mnie zrobić tacy jak ty, którzy u mojego dziadka w ponad czterdziesto hektarowym gospodarstwie na Mazurach przed wojną mogliby co najwyżej gnój wyrzucać z obory. Żydobolszewizm uczynił z was po wojnie najpierw oprawcami Polaków, a po 1989 r. właścicielami Polski. Rozliczymy kłamców, oszustów, złodziei i zdrajców.
 • @Analityk 17:20:25
  Dziadkie się zasłaniasz, bo sam jest słaby?
  40-hektarowe na Mazurach? I odebrane? Cóż, tam jak na ziemi lubuskiej. PGRy i tzw. kołchozy?
 • @Wican 17:58:45
  Nie zasłaniam się dziadkiem tylko powłuję się na zacnego przodka ze strony mojego ojca. Dziadek ze strony matki zmarł w 1947 r. w Nowosybirsku po wywiezieniu przez Sowietów. Na Mazurach parcelacji podległały majatki powyżej 50 ha.
 • @Analityk 20:45:27
  U mnie jeden dziadek z Wielkopolski a babcia z przemyskiego. Druga połowa to już Kresowiacy. Połowa rodziny wybita przez Upowców. Tereny tamtejsze nie do odzyskania.
 • @ Autor - 5*
  DK
 • @Rzeczpospolita 11:02:11
  Dziękujemy Panie Dariuszu. Pozdrawiamy.
 • @Wican 09:06:48
  Współczuję.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31