Szanowni Państwo, Dopóki w Polsce nie przywrócimy sprawiedliwości to dopóty będzie źle, gdyż to przede wszystkim sprawiedliwość jest fundamentem państwa i warunkiem dalszego jego trwania.

 

Społeczny Trybunał Stanu konieczny!

Szanowni Państwo,

Dopóki w Polsce nie przywrócimy sprawiedliwości to dopóty będzie źle, gdyż to przede wszystkim sprawiedliwość jest fundamentem państwa i warunkiem dalszego jego trwania.

 

Podczas mojej niedawnej podróży do Włoch przyłączyłam się do pewnej rozmowy w kręgach prawniczo-politycznych gdyż usłyszałam magiczne słowo: Trybunał w Hadze. Zapytałam więc jak oni widzą procesowanie winnych polskiej grabieży majątku narodowego publicznego dokonanej w okresie transformacji, po 1989 roku. Pytałam jak się zapatrują na osądzanie tych winnych przed Trybunałem Sprawiedliwości w Hadze. Odpowiedź mnie zaskoczyła. Jeden z uczestników rozmowy powiedział że u nich we Włoszech jeśli ktoś popełni przestępstwo to jest procesowany we Włoszech na podstawie włoskiego Kodeksu Karnego. Procesowanie winnych przed sądem międzynarodowym byłoby dla Włochów nie do przyjęcia gdyż oznaczałoby to zrzeknięcie się suwerenności państwa włoskiego.

 

Ta rozmowa otworzyla mi oczy i zrozumiałam że jeśli Naród Polski nie weźmie sprawy w swoje ręce BEZPOŚREDNIO to nikt winnych grabieży i zbrodni na Polakach dokonanych po 1989 roku nie osądzi!

 

Zatem jeśli Naród Polski chce oswobodzenia, suwerenności, wolnosci, dalszego trwania państwa polskiego i pomślności to musi dokonać osądu i ukarania winnych samodzielnie i BEZPOŚREDNIO.

 

Polacy na podstawie art.4 i art.82 Konstytucji mają prawo i obowiązek wziąć sprawy w swoje ręce BEZPOŚREDNIO, osądzić winnych i ich ukarać . Na pierwszy rzut oka wydaje się że pierwszymi oskarżonymi mogliby być: Rotszyld, Rockefeller, J.P. Morgan, Sachs, Soros, Fogelman.... ich krajowi pomagierzy, i wielu, wielu, innych którzy zoganizowali i umożliwili wielką grabież na Narodzie Polskim i na majątku Państwa polskiego. Jeśli będą na te w/w osoby i inne, konkretne dowody to należy wydać za nimi listy gończe by stawili się w Polsce przed Społecznym Trybunałem Stanu. W międzyczasie zostaną przejęte wszelkie nadzorowane przez nich i będące ich własnością majątki i aktywa na terenie Polski.  

 

Poniżej wklejam link do wstępnego projektu dekretu dotyczącego Społecznego Systemu Sprawiedliwości w tym Społecznego Trybunału Stanu i proszę o nanoszenie poprawek.

Teresa Garland

Dnia 14 II 2020r.

http://teresagarland.neon24.pl/post/153136,spoleczny-system-sprawiedliwosci-projekt