Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
192 posty 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

SYSTEM PL czyli Nowy ustrój dla Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Poniżej przedstawiam schemat projektu nowego systemu zarządzania Polską. Jest to SYSTEM Prezydencko-Ludowy czyli SYSTEM PL

 

 

Nowy ustrój dla Polski - SYSTEM Prezydencko-Ludowy czyli SYSTEM PL

 

Poniżej przedstawiam schemat projektu nowego systemu zarządzania Polską. Jest to SYSTEM Prezydencko-Ludowy czyli SYSTEM PL 

Proponowany SYSTEM PL charakteryzuje się silną, mądrą i odpowiedzialną władzą prezydencką działającą dla dobra Polaków, otoczoną najlepszymi ekspertami i wspieraną przez Zgromadzenie Narodowe czyli Sejm. W tym systemie Sejm nie będzie przegłosowywał ustaw lecz będzie głosem Narodu Polskiego i strażnikiem przestrzegania Naturalnych Praw Człowieka i Obywatela, będzie pilnował wspólnego majątku narodowego oraz dbał o Dobro Wspólne wszystkich obywateli rozumiane jako umożliwienie każdemu rozwoju osobistego z uwzględnieniem zachowania godności człowieka i jego wolności. To Prezydent będzie dekretował ustawy a jeśli nie byłyby one zgodne z dobrem Polaków i z Polskim Interesem Narodowym, to już zadaniem Posłów będzie zebranie odpowiedniej ilości podpisów od obywatelii w celu przygotowania referendum obalającego daną szkodliwą dla Polaków ustawę, na zasadach podobnych jak w Szwajcarii. Autor: Teresa Garland, dnia 2 II 2020r.

 

W celu jego zrealizowania zapraszam do kontaktu:

Teresa Garland, tel. 697357009, Tymczasowa Rada Stanu Narodu Polskiego - Społeczny Komitet Konstytucyjny

KOMENTARZE

 • Heroina, a hierachia
  Szanowna Pani Prezydentko. Główną wadą systemu hierarchicznego jest jego podatność na skorumpowanie. Wystarczy zaprosić Panią Prezydent na herbatkę z kropelkami. Po zaśnięciu wstrzykuje dealer heroinę i już jest pani Prezydent uzależniona i podpisuje wszystko, co dealer podłoży.

  Powyższe przerysowanie jest dydaktyczną przenośnią do zobrazowania jak korumpuje się siłowo decyzje.

  Uzależnianie i korumpowanie rządów zdradził nam były agent CIA John Perkins

  TRZY SPOSOBY USA NA OBALENIE DYKTATURY
  https://youtu.be/7R4tp_o-RBU

  Dopiero jak Pani propozycja systemu politycznego ustosunkuje się do korupcji rządów prowadzoną kiedyś ukrycie przez CIA, a aktualnie jawnie przez Trumpa (Trump: musicie wydawać 2 % z dochodu narodowego na zbrojenia, w innym wypadku będą sankcje) to będzie można mówić o jakieś wyższej atrakcyjności Pani programu w porównaniu z partiami reprezentującymi obce państwa.

  A tak wygląda osoba uzależniona, bez lekarstwa:
  Merkel zittert zum dritten Mal: Sorge um Gesundheitszustand

  https://www.youtube.com/watch?v=tYBwkqe85T8
 • tylko skąd wziąć mądrego prezydenta ?
  Jak by się taki znalazł, to niech zostanie cesarzem, i rządzi według swojego widzimisię. Reszta jest zbędna.
 • @interesariusz z PL 23:46:52
  Znam uczciwego i mądrego: Zdzisław Jankowski
  Był moim kandydatem, niestety nie ma reklamy.
  Tu cytat z jego listu
  "Akcja Wyborcza Polaków trwa. Czego nam potrzeba, aby zachować Polskę jaką znamy ? Potrzeba odważnych i mądrych ludzi a nie zdemoralizowaną inteligencje.

  Analizując wydarzenia w Polsce , przemian lat 80-tych ogarnia mnie/nas strach i przerażenie, co zrobiono z Polską i z Polakami. Dokonano zdrady narodową i własnej Ojczyzny włączając się w nurt imperializmu najbardziej zbrodniczego systemu, który likwiduje państwa i społeczeństwa, tworząc masę bezimiennego bydła. To chore, bezrozumne naiwne, ciemne i nie odpowiedzialne pokolenie. Nie zna nawet wydarzeń ostatniego wieku.

  Nie wie, kto napadł zniszczył i likwidował Polskę, a kto wyzwolił i ocalił kraj i naród? Trzeba być bezrozumnym i wręcz obłąkanym żeby dać najechać na kraj oprawcom, którzy skąpali Polskę w morzu krwi i usłali mogiłami. Oddać im wszystko odbudowane przez oddane Polsce pokolenie, iść w niewolę i budować na ich cześć symbole i pomniki To Rosja wyzwoliła Polskę niepełni, zabierając Polsce kresy, na rzecz odzyskanych dla Polski ziem zachodnich, ale nie przeszkadzała w latach 1945 -89 w odbudowaniu Polski jaką dostaliśmy. kraju, który mógł się rozwijać gospodarczo.

  Gdy następował rozkład ZSRR, to w 1989 roku Michaił Gorbaczow zaproponował na spotkaniu w Moskwie najważniejszym elitom ówczesnego PRL-u, zwrot Ziem Wschodnich w dwóch wersjach. Pierwsza: zwrot Wilna, Lwowa i Krzemieńca; Druga – okręg grodzieński z puszczą białowieską i dawne woj. Lwowskie z zagłębiem naftowym. Tworząca się opozycja anty PRL-owska prosiły na kolanach Gorbaczowa. by tego nie robiił.

  Usłuchał, dlatego podstępnie przejął Polskę dziki, zbrodniczy i złodziejski zachód, który żyje z wojen rabunków kradzieży i niewolniczej siły roboczej.

  Trzeba głosić więc społeczeństwu gdzie jest Polski miejsce i z kim współpracować. Gdzie szukać bezpieczeństwa i rozwoju. Co to bezrozumne zdradzieckie pokolenie narobiło, jaką przyszłość dla przyszłych pokoleń zbudowało?

  Radością i dumą napawa nas polonusów myśl budzenia się wolności ,suwerenności i miłości do ojczyzny i obrzydzenia do poddaństwa i wyzysku i ucisku imperializmu zachodniego likwidującego państwa i społeczeństwa nie skażone głupotą młode pokolenie obdarte ze wszystkiego pracy, środków do życia i Ojczyzny. Nie godzi się z polityka imperialną - kolonialną nie zasyconego zachodu.

  Trzeba tłumaczyć zmanipulowanym, oszukanym Polakom by przejrzeli na oczy i nie głosować na prawicowy Okrągły Stół. Głosowali tylko na ludzi sprawdzonych w ugrupowaniach patriotycznych, które maja swoja osobowość – SA Polakami. Z której można powołać partie narodowa.

  Jest wielu mądrych i odważnych młodych ludzi w naszych ugrupowaniach po stronie miasta i wielu młodych rolników, po stronie wsi, z których trzeba łączyć a nie dzielić i tworzyć zalążek siły Polskiej. "

  Zdzisław Jankowski

  http://zjankowski.prode.pl/Zatrzymac.pdf
 • @adevo 01:37:14
  //Gdy następował rozkład ZSRR, to w 1989 roku Michaił Gorbaczow zaproponował na spotkaniu w Moskwie najważniejszym elitom ówczesnego PRL-u, zwrot Ziem Wschodnich w dwóch wersjach. Pierwsza: zwrot Wilna, Lwowa i Krzemieńca; Druga – okręg grodzieński z puszczą białowieską i dawne woj. Lwowskie z zagłębiem naftowym. Tworząca się opozycja anty PRL-owska prosiły na kolanach Gorbaczowa. by tego nie robiił.//

  Świadomie, czy nie, to że wtedy rodząca się władza III RyPy sprzeciwiła się propozycji zbrodniarza Gorbiego, to było to jedno z naprawdę nielicznych DOBRYCH posunięć tej bandy kryminalistów.

  Gdyby "dzikie pola" z zamieszkującą tam społecznością stały się częścią III RyPy to dziś "Donbas" mielibyśmy w Małopolsce...

  To wzbudzanie głupich sentymentów do Kresów (które nigdy tak naprawdę polskie nie były, bo Polacy tam byli w druzgoczącej mniejszości kulturowej, religijnej, językowej, piśmienniczej) przy jednoczesnym braku uwagi i troski o najcenniejsze słowiańskie korzenie na Ziemiach Odzyskanych zakrawa o krecią robotą wykonywaną z pełną premedytacją w celu jak najszybszego zlikwidowania polskiej państwowości.
  Nawet takiej "tekturowej" para państwowości (atrapy) jaką jest demokratyczna (tfu!) III RyPy.
 • Problemem atrapy Polski
  na ten czas - nie jest taki czy inny ustrój państwa - tylko okupacja tego państwa. Okupacja w demonkraturowym anturażu.
  Wniosek?
  W związku z powyższym - problemem jest skłócenie okupowanych do tego stopnia, że oni gotowi są nawet przy wigilijnym stole - skakać sobie do oczu - bo ten za PO a ten za PiS - a przecież i PiS i PO to dwie strony złego szeląga.
 • @Kmieć 08:50:01
  Wilno było polskie. I okolice. Oszmiana, Święciany. To nie są głupie sentymenty. Ale jeżeli ktoś tam zostawił groby przodków? Co byś zrobił, gdyby nagle kazali ci się przenieść za ural? Świadomie przejaskrawiam. Za Ural albo za Wogezy?
 • Po co tworzyć kolejną utopię...
  Po co tworzyć kolejną utopię skoro mamy dobre przykłady na świecie.Do zniszczenia patologii z którą mamy do czynienia obecnie potrzebujemy okręgów jednomandatowych które zniszczą partiokrację,referendum takiego jak na Węgrzech i Szwajcarii nie pozwalającego wprowadzenia ustawy której nie chce większość referendalna,wolnych mediów,niezależnego prokuratora generalnego i autorytetów moralnych wybieranych w wyborach zasiadających w KRS-ie.
  Z całym szacunkiem nie wiem kim Pani jest ale tworzy Pani jakiś komitet i zamieszcza Pani pewne pomysły ale nie rozumie Pani że problemem patologii z którą mamy do czynienia jest bezkarność oprawców którzy po 1989 okradli Polskę i władzy którą raz zdobyli nigdy nie oddadzą.
 • @maro 10:48:54
  JOWy są w UK, USA, Indiach i Bangladeszu. Powodują, że liczy się franczyza i partie mniejszości narodowych i etnicznych. JOWto antypolonizm. Należy wprowadzić prawdziwe proporcje bez progów.
  A Szwajcaria inaczej się rozwijała historycznie.
 • @Wican 10:25:57
  "Trze­ba z ży­wy­mi na­przód iść,
  Po ży­cie się­gać nowe,
  A nie w uwię­dłych lau­rów liść
  Z upo­rem stro­ić gło­wę

  Wy nie cof­nie­cie ży­cia fal!
  Nic skar­gi nie po­mo­gą:
  Bez­sil­ne gnie­wy, próż­ny żal!
  Świat pój­dzie swo­ją dro­gą!"
 • @adevo 01:37:14
  Mądre myśli mieszają się w jego głowie z głupimi.

  Jeśli ktoś chciałby przyłączyć do Polski ziemie zamieszkane przez wrogą Polakom ludność, omijam go szerokim łukiem.

  Mimo, że w innych sprawach mądrze prawi.
 • @interesariusz z PL 11:42:51
  >Jeśli ktoś chciałby przyłączyć do Polski ziemie zamieszkane przez wrogą Polakom ludność, omijam go szerokim łukiem.
  -------------------------------
  Aktualnie nie ma oczywiście odpowiedniej sytuacji politycznej. Tu masz rację. W przyszłości sytuacja polityczna może się zmienić.
  Wtedy może by chcieli się też "wrogowie" przyłączyć?
  W referendum można by uwidocznić, ile osób zgłosi swój akces do Polski.
 • Polsce potrzebne są ostre cięcia,
  a Polacy wybierają z tego, co im układ podaje do wyboru tj. między dżumą a cholerą. Polska potrzebuje samodzielnych, ideowych ludzi, tymczasem z zewnątrz propaguje się coś przeciwnego.
  Proponuję wysłuchać krótkiej wypowiedzi ks. prof. Guza: https://www.youtube.com/watch?v=qMiC8pWmabQ
 • @adevo 12:05:12
  //W referendum można by uwidocznić, ile osób zgłosi swój akces do Polski.//

  Ta sprawa to akurat jest z gatunku tych DEMOKRATYCZNYCH problemów, które ustala się bez referendum (aj! waj!), i która na dodatek jest już ustalona.
  To znaczy, swój "akces" do Polski już jedne takie (uny) zgłosiły.
  I z nikim nie będą się dzielić ani o to pytać. A najmniej z Polakami...

  P.S. Pomijając już w ogóle wyimaginowane z marzeń sennych chęci sąsiadów przyłączania się DO Polski... ("Facepalm"? tak to młodzi piszą?)
 • @Kmieć 11:19:22
  Romantyk nie powinien byc wzorem politycznym. Nawet spóźniony romantyk jak Asnyk. Bo to chyba on? Nie lubię poezji, to mogę się mylić.
  Poza tym, ja tylko wykazałem, że nie miałeś racji w poprednim komentarzu
 • Duda powiedział
  "Poważnie rozważyłbym podpisanie ustawy o związkach partnerskich".

  I co na to tutejsze PiSiory pozujące na prawicowców?
 • @Kmieć 12:41:47
  Czasy się zmieniają dziczy będzie coraz mniej.

  Mam na myśli obowiązujące wyniki referendum, a nie na "ryja". Takie robili Niemcy na Śląsku ze spadochroniarzami. W tym wypadku nie trzeba by było, gdyż Polska jest bardzo atrakcyjna dla ludzi z Kresów.

  Referendum pomogło by tym ludziom godniej żyć. To co ludzie z Kresów potrzebują to jest polskie wsparcie polityczne i logistyczne. Potrzebują polskiej solidarności. To była Polska, została sprzedana nielegalnie bez pytania Polaków w Jałcie i powinna powrócić do Polski.

  My wojny nie przegraliśmy i nie powinniśmy ponosić strat!
  P.S. Ameryka nam tu nie pomoże.
 • @Wican 12:46:09
  Niczego mi @Wican nie wykazał.

  Poza tym, że ów wiersz Asnyka bardziej trąci pozytywizmem, w przeciwieństwie do martyrologicznych, romantycznych, rodem z Mitzkievitziusa, ciągot do grzebania w mogiłach, w celu przysporzenia dużej ilości świeżych.
  Czyli dokładnie do tego (romantyzm), co mi insynuować próbuje...
 • Niedoszła prezydentkini, prezydentko
  kup sobie blaszkę i ***nij się w pustą czaszkę. Na polemikę z idiotyzmami szkoda klawiatury. Napisz gdzie byłaś i była twa płodność forumowa i odwaga za rządów lewactwa i PO/PSL.-Pytam ponownie.
 • @adevo 12:54:18
  //To co ludzie z Kresów potrzebują to jest polskie wsparcie polityczne i logistyczne. Potrzebują polskiej SOLIDARNOŚCI.//

  Nie pojmuję, czemu Pan tak źle życzy ludziom z Kresów (chyba nie tylko Polakom)?
  Pan myśli, że na tacy Białorusini pragną polskiej SOLIDARNOŚCI, polskiej polityki, i wsparcia LOGISTYCZNEGO(???). Zaiste trzeba by im od razu podrzucić Owsiaka, Monar, Ochojską, żeby od tych demokratycznych,z Polski, "wartości" w przyśpieszonym trybie nie wyzdychali...

  //To była Polska, została sprzedana nielegalnie bez pytania Polaków w Jałcie i powinna powrócić do Polski.//

  To Ziemie Odzyskane trzeba będzie oddać...

  P.S. A jak już jesteśmy w tak odległych czasach, to co trzeba począć ze sprawą polskiego złota, wywiezionego przez Zaleszczyki, którym opłacona była polska krew przelana "za wolność waszą" angielską?
  Którego, nota bene, zabrakło, i zniszczona sanacją i wojną Polska Rzeczpospolita Ludowa musiała jeszcze do tej "waszej" wolności dopłacić.
 • @Kmieć 12:54:41
  Ale jednak romantyk. A wykazałem, ze Wilno było polskie. Natomiast Kmieć twerdził:
  "To wzbudzanie głupich sentymentów do Kresów (które nigdy tak naprawdę polskie nie były, bo Polacy tam byli w druzgoczącej mniejszości kulturowej, religijnej, językowej, piśmienniczej)".

  Kmiecia generalizowanie nie było zgodne z faktami historycznymi. Ja się zbyć nie dam byle czym
 • @Kmieć 13:02:31
  >Nie pojmuję, czemu Pan tak źle życzy ludziom z Kresów (chyba nie tylko Polakom)?
  -------------------------
  To Pana indywidualna opinia. Jeżeli by była to opinia większości to by miała polityczne znaczenie. Indywidualna opinia liczy się tylko wtedy jeżeli jest poparta dowodami.

  Niestety jest tak, że wymusza się na ludziach widzimisie jakiś syjonistów szkolonych od dziecka w kibucach, jak mają goje czuć i głosować.

  Ma rację Pani prezydentka potrzebujemy praw człowieka, ale jeszcze bardziej praw do władzy politycznej i dostępu do decyzji. Takie gwarantuje antyhierachiczna Demokracja Kulista.
 • @Kmieć 13:02:31
  >To Ziemie Odzyskane trzeba będzie oddać...
  ------------------
  Niemcy nie zapłaciły Polsce reparacji wojennych i odszkodowań za zamordowanych Polaków w obozach koncentracyjnych.
  Poza tym mamy umowy polityczne i pakt o uznaniu granicy.
  Ta sprawa jest zamknięta i nikt nie chce jej otwierać.

  Natomiat sprawa kresów nie jest zamknięta i są ludzie jak
  Zdzisław Jankowski, którzy by politycznie popchnęli sprawę Kresów w kierunku Polski.
 • @adevo 13:47:33
  W tym wątku i w tym temacie tutaj piszę ostatni raz. Bo raz, że w obliczu polskich "patriotów" siły mnie już dawno opuściły, a dwa, że:

  //Poza tym mamy umowy polityczne i pakt o uznaniu granicy.
  Ta sprawa jest zamknięta i nikt nie chce jej otwierać.//

  Nie. Nie mamy paktu i żadnej wiążącej umowy o uznaniu granicy na Odrze i Nysie. Przynajmniej Niemcy nic o tym nie wiedzą. To tylko "chłopaki z sąsiadujących dzielni" podali se ręce i na gębę przed TV umówili, żeby motłoch biedniejszej i przeznaczonej do likwidacji, łupionej dzielni się cieszył, jaki to on "mocarny i suwerenny" (od rozumu).

  //Natomiat sprawa kresów nie jest zamknięta i są ludzie jak
  Zdzisław Jankowski, którzy by politycznie popchnęli sprawę Kresów w kierunku Polski.//

  A w to nie wątpię. Nie brak w III RyPy szubrawców, którzy chcą jak najszybciej doprowadzić do wyrżnięcia dużej liczby nadwiślańskich aborygenów. A jak przy okazji spadnie pogłowie Białorusinów i Ukraińców, to też płakać nie będą.

  Wszak "Genaralplan Ost" został w 1989 roku przywrócony do życia.
  Jak to mawiają starzy górale spod samiuśkich Wzgórz Golan: "sooner or later". (Co się odwlecze, to nie uciecze).


  W sprawach granic miedzy Odrą a Bugiem to nikt Polaków o zdanie pytał nie będzie. Bo to NIE JEST JUŻ sprawa polska.
  A ich korekta nastąpi. Niewątpliwie.
 • @Kmieć 13:59:40
  Ja nie widzę związku. jakie znaczenie dla Żydów ma to, czy Wilno byłoby polskie, czy nie? Teraz jest litewskie, a ja tylko wykazałem, że przed wojną to było miasto polskie
 • 5***** dla Autorki za temat.
  Nowy ustrój dla Polski - SYSTEM Prezydencko-Ludowy czyli SYSTEM PL.

  System binarny daje podstawę dla działania prawdziwej demokracji.
  Naród odzyska głos w sprawach ważnych dla dostatniego życia, a w służbie bezpieczeństwa państwa będą najlepsi z najlepszych z prezydentem na czele.
  Wiele głosów jest przeciwnych wewnętrznemu porządkowi z powodu ograniczenia przekrętów.
  Do przyjęcia systemu przez Biuro Patentowe RP są potrzebne tylko dwie rzeczy.
  1. kształt geometryczny systemu demokracji.
  2. proste zrozumiałe dla wszystkich obliczanie granic demokracji.

  Polska Demokracja Cyfrowa 1. kształt piramidy demokracji. 2. proste obliczanie to 2025 parlamentarzystów najlepszych z najlepszych.

  Demokracja kulista 1. – kształt kuli. 2.– Brak obliczania.

  Serdecznie Pozdrawiam
 • @Kmieć 13:59:40 - Polsko-niemiecki traktat graniczny
  >Nie. Nie mamy paktu i żadnej wiążącej umowy o uznaniu granicy na Odrze i Nysie. Przynajmniej Niemcy nic o tym nie wiedzą.
  ---------------------------------------------------------
  Panie Kmieciu to pański punkt widzenia, obejmuje też tych Niemieckich, tych wiecznie niedouczonych. Chociaż Merkelowa wszystko robi by było ich więcej, jest ich mało. Przytaczam po polsku. Niemcy też o nim wiedzą.

  Polsko-niemiecki traktat graniczny – umowa bilateralna podpisana 14 listopada 1990 między Rzeczpospolitą Polską i Republiką Federalną Niemiec dotycząca uznania granicy na Odrze i Nysie Łużyckiej[1].

  https://pl.wikipedia.org/wiki/Polsko-niemiecki_traktat_graniczny
 • @goodness 14:46:00
  DEMOKRACJA KULISTA, o ile sobie przypominam to podałem ci ciąg krzywej. Przypuszczam, że nie zrozumiałeś o co w nim chodzi. Chodzi o życie.
 • @adevo 14:53:18
  Nie wiem, gdzie tego ciągu krzywej mam szukać. Podaj adres.

  Demokracja cyfrowa jest prostym początkiem, później coraz dokładniejszej demokracji kulistej.
  Początek demokracji musi znać nawet dziecko w przedszkolu.
 • @goodness 14:46:00
  Odezwę się jeszcze, bo nie zdzierżę.

  //System binarny daje podstawę dla działania prawdziwej demokracji.//

  Jakiej demokracji? To demokracje są różniste? prawdziwe, prawdziwsze, i najprawdziwsze?
  Tak jak racje? "Moja, mojsza, najmojsza"?

  Jest jedna demokracja. Ta rodem ze starożytnej Grecji, w której to oligarchia "Człowieki" mieli głos. Plebs i niewolnicy, którzy zapier...li (pracowali) na nich mieli guano do powiedzenia.
  Taką własnie jedyną prawdziwą demokrację mamy w zdychającym (na szczęście paradygmacie "pierwszego" świata). Odrobinę dostosowaną, żeby plebs myślał, że to jego ta demokracja dotyczy, i żeby niewolnikiem był dobrowolnie i nieświadomie.

  Panowie sobie spróbują zakładać "prawdziwsze" demokracje na miejsce tej dzisiejszej, to bardzo szybko poczują, po co tu stacjonują za polskie podatki wojska "sojuszników", i po co tu jest ta kilkumilionowa armia UPAdlińskich (normalni Ukraińcy pojechali na zarobek do Rosji) imigrantów.


  @Adevo.
  Odnośnie tego przyklepania granic. Muszę pogrzebać w tekstach i notatkach i Pana uświadomię, może jeszcze dzisiaj, choć czasu nie mam.
  (Putin osobiście dzwonił i kazał przenieść się na inny odcinek - hahahaha)
  Chyba że wcześniej zrobi to pan @Ikulalibal.
 • @adevo 13:47:33
  //Niemcy nie zapłaciły Polsce reparacji wojennych i odszkodowań za zamordowanych Polaków w obozach koncentracyjnych.//

  To niech ich Pan zmusi do zapłacenia...
  Ma Pan jakieś wsparcie? Nie wiem, może argument siły gospodarki, może militarny? A może chociaż wsparcie społeczności międzynarodowej?
  Nie?

  Powtórzę co już niedawno na neonie napisałem: Polacy dobrowolnie wypisali się z Klubu Zwycięzców II Wojny Światowej i stanęli tam , gdzie stało SS. W imię DEMOKRACJI i "Praw Człowieków".

  Konsekwencją będzie nie tylko 447 i powstanie "Międzymorza" między Wartą a Dnieprem (w pełni koszernego) .

  Coś Panu zdradzę.
  Dodatkowo to nie Niemcy zapłacą Polsce, tylko jeszcze Polacy uregulują koszty niemieckiej humanitarnej misji pokojowej, którą to towarzysz Hitler podjął w celu obrony żydów przed polskimi żydożercami.
  Trzeba będzie jakoś - tak pro forma - umotywować ostateczne rozwiązanie "kwestii polskiej", żeby całemu światu ulżyło od polskiego "zbrodniczego" kołtuństwa, i żeby nikt na świecie nawet nie pomyślał, żeby się za Polakami wstawić...

  Założy się Pan?...

  P.S. A te wasze idee "naprawy" demokracji - systemu od fundamentów kryminalnego i kryminogennego - to po prostu Wasza złość, że to nie jesteście beneficjentami, tylko inwestorzy.
  Chciałoby się żerować na polskich ziomalach, robić za pasożydnicze elity, a tu "ZONK" - grubsze cwaniaki Was wydymały (przepraszam za wyrażenie, ale nie znalazłem lepszego).
  Demokracja jest nienaprawialna. Tak jak jej bachur: złodziejska "parchata ręka niewidzialnego rynku". Jedno bez drugiego nie istnieje.

  A teraz muszę się oddalić na dzisiaj.
 • @goodness 15:46:10
  Liczbą DK jest 44 miliony. Wzrost DK najlepiej przebiegnie przez ciąg liczb naturalnych określony rekurencyjnie w sposób następujący: pierwszy wyraz jest równy 0, drugi jest równy 1, każdy następny jest sumą dwóch poprzednich. :))

  Całość u Prezydenta :)
  https://PREZYDENT.neon24.pl/post/152524,solidarnosc-nas-sprzedala#comment_1622452
 • @Kmieć 17:05:14
  >To niech ich Pan zmusi do zapłacenia...
  -------------------------------------------------
  Tak, jak zmusić Niemców do płacenia?
  Ja napisałem, że trzeba ich najpierw postawić pod ścianę.
  Może są łagodniejsze sposoby?
  Może trzeba na wzór Żydów pisać i robić wrzask, jak une?

  Wiem, że na pewno nie można odpuścić i w imię zamordowanych Polaków, trzeba rządać odszkodowań, przy okazji każdej tranzakcji z Niemcami.
  Niech płaci gospodarka niemiecka i każda firma, aż zapłacą.
  Wymaga to odpowiedniej ustawy. Czy rząd PIS się na taką ustawę odważy?
  Jest dług niemiecki i dlatego bez regulacji to uważam, że nie trzeba spłacać polskich długów.
  Potrzebujemy tylko mas u władzy by nie mogli przekręcić tematu przekupując jednostki.
 • @adevo 17:20:37
  Pan wybaczy.

  Ale czy Pan czyta tylko pierwsze zdanie z moich wpisów a resztę sobie dopowiada, czy jest Pan wtórnym analfabetą i nie rozumie słowa pisanego po polsku?

  Jaki wrzask chce Pan robić? Kto go ma usłyszeć?

  Zapytam jeszcze raz: MA PAN JAKIEŚ WSPARCIE? Gospodarcze, militarne, poparcie opinii światowej? Cokolwiek?

  Żegnam.
  Nie zwykłem rozmawiać z "obrazem" ani rzucać grochem o ścianę.
 • @Kmieć 17:27:49
  >Zapytam jeszcze raz: MA PAN JAKIEŚ WSPARCIE? Gospodarcze, militarne, poparcie opinii światowej? Cokolwiek?
  -----------------
  By coś żądać nie trzeba mieć wsparcia. Greta też zaczynała sama. Grecy też żądają odszkodowania.
  Ja nie jestem osamotniony, Polacy patrioci myślą podobnie.
  Widzę, że przez dyskusję doszedłem do pierwszego pomysłu. Trzeba zrobić polską ustawę. Tej się nie zrobi z PIS. To fakt. Dlatego trzeba walczyć o zdrowie Polaków. W zdrowym ciele zdrowy duch.

  A Pan nie chce starać się o odszkodowania w imieniu Polski?
 • @adevo 17:38:09
  //Greta też zaczynała sama.//

  Wybaczam Panu. Pan nie ma więcej niż 25 lat. Co jest odpowiednikiem jakichś 12 lat przed stu laty.

  //Trzeba zrobić polską ustawę.//

  Ponawiam pytanie, czy Pan ma wsparcie?

  Poczułem do Pana kilka miligramów sympatii, za dziecinny entuzjazm.
  Ale za całokształt (przywołana pacynka - Pan wie co to pacynka? - Greta przelała czarę) otrzymuje Pan to (mimo że bardzo nie lubię posługiwać się "pismem" obrazkowym):

  https://image.shutterstock.com/image-photo/facepalm-statue-holdings-face-260nw-1331908010.jpg

  I wybaczy Pan, że nie będę już z nim bezpośrednio rozmawiał.
  Chce Pan, to poczyta moje komentarze w innych tematach. A nie, to nie.
  To nie ma żadnego znaczenia.
 • @Kmieć 17:49:38
  >Ponawiam pytanie, czy Pan ma wsparcie?
  -------------------
  Po to człowiek się udziela, by zmieniać niewygodne. Nie ma wsparcia? To trzeba je organizować, walczyć. Nawet biorąc jako szachetny przykład żołnierzy z Westerplatte.

  http://iddd.de/rys/redutaordonaJ.jpg
 • @adevo 17:05:46
  Wzrost DK najlepiej przebiegnie przez ciąg liczb naturalnych określony rekurencyjnie w sposób następujący: pierwszy wyraz jest równy 0,

  Mnie, też głównie chodzi o życie.
  Lecz, rekurencyjnie nie można liczyć demokracji od samego zera.
  Każda jednostka demokracji, jest żywym człowiekiem, więc martwym zerem można liczyć tylko przedmioty.

  Dalej niemam pojęcia jak obliczać 100 senatorów.
 • @goodness 21:46:33
  Można zacząć od jedynki : 1 1 2 3 5 8 13 21 itd

  Dla 100 senatorów masz liczbę
  354224848179261915075 = 3 x 52 x 11 x 41 x 101 x 151 x 401 x 3001 x 570601

  Dla 39 088 169 Polaków masz liczbę 38 senatorów. Te wyliczenia proszę używać tylko z podaniem nazwiska adevo- mistrza rachunkowości :)

  Kochaniutki :)) pisałem do Ciebie prrzynajmniej 3 razy, że w Demokracji Kulistej NIE MA Hierarchii to znaczy NIE MA senatorów z władzą i NIE MA prezydenta z władzą.

  Proces jest jednak otwarty i do innych wyników dochodzi się przez głosowanie większości.
 • @Kmieć 13:02:31
  Niby dlaczego oddać? Nie ma związku
 • @adevo 03:52:10
  Daruj sobie rozczulenia.
  Kochaniutki :)) pisałem do Ciebie przynajmniej 3 razy, że w Demokracji Kulistej NIE MA Hierarchii to znaczy NIE MA senatorów z władzą i NIE MA prezydenta z władzą.
  Ciągle nie rozumiem adevo- mistrza rachunkowości.
  Ponieważ w naturze, każda, energia posiada jądro, każdy system posiada oś równowagi, człowiek posiada rozum, a Twoja Demokracja Kulista posiada tylko sam kształt, z możliwością powiększania, zmniejszania.

  System Polskiej demokracji cyfrowej posiada stały skład parlamentu 2025 miejsc. 12 warstw piramidy, gdzie każda warstwa społeczna posiada równej wartości głos. Dlatego demografia niema znaczenia na zmianę obliczania. System posiada stały kształt i granice geometryczne.
  W tym systemie piramidy jeden prezydent posiada równy głos każdej warstwie nie hierarchicznej, ale demokratycznej. Równowaga demokracji 12 punktów jest poza wszelką wątpliwość, równowagą dokładniejszą, od 3 punktów. W procesie głosowania oczywiście głos prezydenta musi poprzeć większość czyli 7 warstw społecznych, lub przewagą 1 głosu.
 • @goodness 10:07:09
  Tu fotka naturalnej DK wg podanego wyżej naturalnego ciągu. Jak widzisz, gdy się liczy od 1 to ma się nawet centrum. A jak byś zilustrował Demokrację Cyfrową?

  https://iddd.de/rys/naturalnaDKkl.jpg
 • @adevo 12:32:58
  Wszystko się zgadza, Ok. –
  Schemat kwiatu życia posiadają wszystkie istoty żyjące.

  Lecz człowiek posiada więcej, centrum dowodzenia w postaci mózgu. Który swoim zasięgiem nierozłącznie, steruje nie tylko centrum, dba też o zdrowie i higienę całego organizmu.

  Żywa jednostka demokracji – człowiek nie różni się wzorem budowy od struktur większej jednostki demokracji np. 20 milionów jednostek itd.... Harmonia porządku demokracji, może stworzyć mocniejszą siłę energii od obecnej.
  Później przedstawię schemat działania energii demokracji cyfrowej.
 • @goodness 15:16:16
  2025 numerowanych miejsc w Sejmie.
  http://4.bp.blogspot.com/-6KTAO0IT6UI/Twm2hxmF_iI/AAAAAAAAAdI/Ob_lSGJ0eW0/s400/Teoria%2BKWANTOWA.JPG
  Każda warstwa reprezentantów narodu posiada w sejmie odpowiednią ilość miejsc w porządku koloru i granicach częstotliwości fal promienia słońca.
  Synteza uporządkowanych 12 warstw tworzących piramidę władzy odwrotnie jak pryzmat scala i uruchamia całą energię działania demokracji.
 • @goodness 20:52:49
  1.
  >2025 numerowanych miejsc w Sejmie.
  -------------------------------------
  Ciekawe ile z nich ma być zajęte przez członków sejmu, czyli posłów?
  Do niemieckiego Bundestagu wybrano 2017 rekordową liczbę parlamentarzystów - 709
  Kongres USA ma 100 senatorów i 435 posłów w sumie 535.
  Zgromadzenie Federalne w Rosji jest dwuizbowe – Duma (izba niższa) i Rada Federacji (izba wyższa) ma 450 posłów i 170 posłów w sumie 620.
  Tylko w Chinach byłoby więcej posłów niż w polskim sejmie PDC!

  Chiński sejm- Ogólnochińskie Zgromadzenie Przedstawicieli Ludowych ma 3000 posłów na 1,5 miliarda ludzi

  Według naturalnej krzywej życia wystarczyłoby 38 przedstawicieli na ponad 39 milionów Polaków- patrz powyżej.

  2.
  Na obrazku widać tylko 9 kolorów w tęczy, a piszesz o 12 warstwach. Gdzie podzialy się 3 kolorki? Czyżby zainspirowała Ciebie ilość dystryktów z filmu "The Hunger Games" z aktorką Jennifer Lawrence?
 • @adevo 04:38:04
  Mistrzem rachunkowości jesteś.
  Dziewięć kolorków, to 9 stopni rozwoju cywilizacji kultury demokracji. Dwunastostopniowa równowaga to wejście na pierwszy stopień rozwoju demokracji. Z trójką żadnych szans na demokrację nie ma.

  Ponieważ sześcian prawidłowy, prezentuje dokładną równowagę jest kształtem jednostek demokracji.
  Z równych brył, każdy ułoży kształt demokracji piramidy władzy – 12 warstw.

  Ciekawe podałeś sumy parlamentarzystów świata.
  Bundestag 2017 – parlamentarzystów 709
  Kongres USA 535 – 435 posłów 100 senatorów
  W Federacji Rosji 450 + 170 posłów parlamentarzystów 620
  Chiny 30000 – parlamentarzystów
  Krzywą życia to mamy 2500 lat, a Chiny korzystają z prostej życia i wchodzą na drugi stopień wyższej kultury demokracji.
  2025 parlamentarzystów tworzy kształt PDC. Rdzeń piramidy to 133 senatorów. Każdy może to sprawdzić.
  Dzięki za pytania.
  Pozdrawiam
 • Racjonalny system/racjonalny rząd
  http://wolnyswiat.pl/racjonalnyrzad/
  ________________________
  Co większość ludzi uznaje za normalne, dobre, prawidłowe...; czego chcą, co realizują...
  http://wolnyswiat.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=248
 • ...
  okręgi jednomandatowe wady
  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&sxsrf=ACYBGNSNidnZ7LmmK7t33_wDDpEvM49jOQ%3A1580981407601&ei=n9w7XqixJIGwrgSrsLb4CQ&q=okr%C4%99gi+jednomandatowe+wady&oq=jednomandatowe+okr%C4%99gi++wady&gs_l=psy-ab.1.1.0i22i30l4.9953.19779..24944...0.2..0.138.1670.0j14......0....1..gws-wiz.......0i71j35i39j0j0i333.10tU8PLp8iU

  jednomandatowe okręgi patologia
  https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&sxsrf=ACYBGNR9rpxmIv0AaGzQJqB9aa5asUhcEg%3A1580981349385&ei=Zdw7Xr6RF4L3qwGtkIDADA&q=jednomandatowe+okr%C4%99gi+patologia&oq=jednomandatowe+okr%C4%99gi+patologia&gs_l=psy-ab.3...6591.7075..8559...0.3..0.123.245.0j2......0....1..gws-wiz.......0i71.jJ4vFM30QuM&ved=0ahUKEwj-1-e9zrznAhWC-yoKHS0IAMgQ4dUDCAo&uact=5

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30