Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
192 posty 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Wojna prawna o rozbiór Polski w rękach Dudy! PROPOZYCJA!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Bez względu na to jaką decyzję podejmie Prezydent Andrzej Duda, podpisując bądź nie podpisując ustawy o sądownictwie, będzie to milowy krok w kierunku rozbioru Polski.

 

Reforma sądownictwa - Co powinien zrobić Prezydent Duda?


Prezydent Duda jest w trudnej sytuacji, gdyż jego decyzja zawetowania czy też podpisania ustawy o sądownictwie spowoduje dalszy rozłam w Polsce, a w konsekwencji anarchię i rozpad Państwa Polskiego. Wojska zagraniczne USA, niemieckie i Mossad do przeprowadzenia rozbiórki i przejęcia nad terytorium Polskim kontroli już tu są. Rosjanie wejdą jak tylko wszystko się zacznie.... W Małopolsce (przyszłe państwo tylko żydowskie?) niektóre środowiska rzekomo walczące ze smogiem już żądają wprowadzenia stanu klęski żywiołowej.....


To tak żebyśmy wiedzieli w jakiej sytuacji się znajdujemy...


Wojna o ustawę którą ma podpisać Prezydent jest tak naprawdę wojną o to KTO będzie zarządzał Polską, która agentura: niemiecko-żydowska czy amerykańsko-żydowska. A jak się nie uda przeforsować jednej tylko opcji by zarządzała całym terytorium Polski, to będziemy mieli rozbiór terytorialny. Gdyż państwem zarządza się poprzez PRAWO tj. ustawy i rozporządzenia.  Oni walczą między sobą właśnie o PRAWO – tj. o możliwość dalszego zarządzania Polską! .... oczywiście zarządzania nie dla korzyści Polaków....


Po trzydziestoletnich żydowskich rządach w Polsce za pomocą protestancko-talmudycznego prawa i podporządkowanym temu prawu resortom siłowym: wojsko, Policja, służby, więzienia, szpitale psychiatryczne itd. powinniśmy już jako Naród Polski zrozumieć że kres i kolaps tego systemu prawnego, niedopasowanego do naszej cywilizacji łacińskiej musi nastąpić. Takiego złodziejstwa i bezprawia jak w Polsce, nie ma nigdzie na świecie, gdyż tu nie ma rządów prawa ani sprawiedliwości lecz są rządy zalegalizowanej prawnie i uwiarygodnionej działającej na szkodę obywateli przestępczej mafii.


I teraz jesteśmy w tym własnie momencie. Na skraju przepaści. A Prezydent Duda jakby tego nie widział? Czy nadal wierzy on że sytuację uda się KOMPROMISOWO załatwić? MRZONKI!


Otóż doszliśmy do takiego momentu że dalej już nie można. Doszliśmy do ściany. Jeśli Prezydent Duda nie odwoła się bezpośrednio do Narodu Polskiego i nie zaprosi Narodu Polskiego do współdziałania w celu usystematyzowania sytuacji sądowniczej i prawnej w Polsce, w celu wypracowania właściwej, skutecznej i sprawiedliwej refomy PRAWA i SĄDOWNICTWA to Polskę rozbiorą a winę za to poniesie Prezydent Andrzej Duda.


Jako Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego – Społecznego Komitetu Konstytucyjnego, wyrażam chęć uczestnictwa w ewentualnym spotkaniu mającym na celu zapoczątkowanie prawdziwych a nie pozornych reform w sądownictwie i w prawie, które należy przeprowadzić by przywrócić w Polsce prawo oraz sprawiedliwość które są fundamentami i WARUNKIEM dalszego istnienia Państwa Polskiego. Zapraszam Prezydenta Andrzeja Dudę do kontaktu: tel. 697357009


Teresa Garland

Dnia 30 I 2019r.

Teresagarland1@gmail.com, teresagarland@fidespolska.pl,

Powyższy artykuł jest moją osobistą opinią i koncepcją działania


Poniżej wklejam konkretną propozycję reformy sądownictwa: http://teresagarland.neon24.pl/post/152774,plan-reformy-sadownictwa-krok-po-kroku

 

Reforma systemu sądowego w Polsce i przywrócenie w Polsce sprawiedliwoścci jest sprawą dla rządzących bardzo prostą ale pod warunkiem...... PIS gdyby chciał, to w każdej chwili może taką ustawę zrobić i ...... przeforsować ją w jednym dniu!


Reforma systemu sądowego w Polsce i przywrócenie w Polsce sprawiedliwoścci jest sprawą dla rządzących bardzo prostą ale pod warunkiem iż zechcą oni UZNAĆ prawdę, Prawo Naturalne, Dekalog, dobro, sprawiedliwość, słuszność i zasadę miłości bliźniego za najwyższe wartości które mają przyświecać orzekającym w sądownictwie. To UZNANIE można zrobić za pomocą ustawy i PIS gdyby chciał, to w każdej chwili może taką ustawę zrobić i ...... przeforsować ją w jednym dniu!


Spróbujcie zadać prawnikom i sędziom proste pytanie: Co jest celem prawa? Poza wyjątkami nikt Wam prawidłowo na to pytanie nie odpowie bo oni tego nie wiedzą. I to jest największy problem polskiego sądownictwa.


Tymczasem CELEM prawa jest DOBRO człowieka jako istoty duchowo-cielesnej, a narzędziami służącymi do egzekwowania tego dobra są: PRAWDA, SPRAWIEDLIWOŚĆ i SŁUSZNOŚĆ.


Teraz REFORMA SĄDOWNICTWA – krok po kroku:


1.Ustawa uznająca prawdę, Prawo Naturalne, Dekalog, dobro, sprawiedliwość, słuszność i zasadę miłości bliźniego za najwyższe wartości i wytyczne które mają przyświecać wszystkim orzekającym i pracującym w polskim sądownictwie, prokuraturze, zakładach karnych i Policji.


2.Krzyż we wszystkich pomieszczeniach na terenie wszystkich instytucji państwowych i sądów w Polsce – jako symbol dobra, prawdy i miłości bliźniego, tj. uniwersalnych wartości ludzkich za które umarł Chrystus. To będzie jednocześnie sygnał że era osądzania w Polsce wg szatańskich nieprawiedliwych zasad talmudyczno-prostestanckich i ich reguł „prawnych” się skończyła.


3.Biało-czerwona polska falga OBOWIĄZKOWA we wszystkich salach sądowych na terenie wszystkich sądów w Polsce. W myśl zasady: „Czyja flaga tego prawo”. Jest to kwestia podstawowa gdyż ozaczać to będzie że polskie sądownictwo powrócilo do macierzy, a nie jak to jest teraz gdzie zarządzane jest za pomocą pewnych stowarzyszeń i lóż masońskich kierowanych przez Rotszylda ze CITY i przez amerykańską syjonistyczną żydomasonerię. Efekty ich działań znamy: wyzysk, niesprawiedliwość, upodlenie Polaków i grabież ich majątków publicznych i prywatnych w świetle tzw. Prawa. 


4.Przed każdą rozprawą OBOWIĄZKOWO wszyscy uczestnicy tj. sędziowie, ławnicy, prokuratorzy i urzędnicy muszą odmówić modlitwę do św. Iwo patrona prawników następującej treści.: „Boże, Najwyższy Sędzio, Ty obdarzyłeś świętego Iwo szczegółną troską o sprawiedliwość, spraw za jego wstawiennictwem, abyśmy jej odważnie i z rozwagą służyli. Niech Twoja miłosierna miłość przezwycięża wszelkie zło i doprowadzi nas do pełni życia w Twoim Królestiwe. Przez Chrystusa Pana naszego, Amen”. Jeśli któryś z w/w nie zechce odmówić tej modlitwy to sądzony ma prawo do ich wymiany. To wszystko musi być zapisane w ustawie uznającej wartości na których od tej pory będzie się opierało polskie sądownictwo.


5.Wprowadzenie ławników z ludu poprzez losowanie, tak jak to jest w Wielkiej Brytani. To ławnicy z ludu będą decydować czy ktoś jest winny czy niewinny. Sędzia będzie służył tylko do ogłoszenia wyroku zadecydowanego przez ławę przysięgłych, zaaplikuje zapisaną w kodeksach karę i wyznaczy zadośćuczynienie za popełniony czyn, jeśli ławnicy stwierdzą że dana osoba była winna. Ławnicy będą wyrokować na podstawie sumienia, Prawa Naturalnego, Dekalogu i prawa miłości bliźniego. To wszystko musi być zapisane w ustawie.

Powyższy artykuł jest moją osobistą opinią i koncepcją działania.

Teresa Garland

Dnia 23 I 2020r.

 

KOMENTARZE

 • "Rosjanie wejdą jak tylko wszystko się zacznie..."
  Nie wejdą.
  Nazywają nas "hemoroidem" gady jedne.Z ich perspektywy najlepiej żebyśmy przestali istnieć jako problem a gwarancję tego daje wyłącznie przekazanie nas pod całkowitą kontrolę USA.Być może będzie to realizowane za pośrednictwem żydów ale kontrola zdecydowania winna być amerykańska.Ma bowiem to państwo nadzwyczajne umiejętność przekształcania ludzkich mas w stada wałachów z wykastrowanymi mózgami.Wiecznie rozwarte jamy chłonąco-trawiące nie zainteresowane niczym więcej ponad prostą konsumpcję.
  Już ostatnich trzydzieści lat zaledwie tylko "przyjaźni" z USA, zmieniło Polaków nie do poznania.Po kolejnych trzydziesty latach tym razem dominacji, po prostu przestaniemy stanowić jakikolwiek problem.
 • Do @ikulalibal 06:20:23
  Panie może jaśniej kto nazywa nas hemoroidem ?
 • Chciałoby się...
  //Rosjanie wejdą jak tylko wszystko się zacznie....//

  Chciałoby się...
  I Pani - Jako Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego(?)(*) - by chciała, i ja bym chciał.
  Ale z zupełnie, wręcz krańcowo, różnych powodów.

  Tyle że nie wejdą. Próżne nasze nadzieje.
  Po co sobie brać na utrzymanie i użerać się z najgłupszym narodem na kuli ziemskiej?

  (*) Pani tytułuje się "Prezydentem Narodu Polskiego" samozwańczo, czy ktoś Panią wybrał? Naród polski coś wie w tej materii?

  A już skoro jesteśmy przy tak wysokiej władzy jak urząd prezydenta, to spodziewam się, że Pani ma jakiś program dla Polaków i Polski. Polityczny mało mnie obchodzi, bo taki to mają w demokracji wszystkie familie mafijne zwane dla niepoznaki "partiami politycznymi".

  Bardziej mnie interesuje pani program gospodarczy a szczególnie ekonomiczny w zakresie monetarnym, to jest kreacji i kontroli polskiego pieniądza narodowego.
  Nie spodziewam się raczej, żeby zdołała Pani wyjść w tym względzie poza ramy demokratycznej LICHWY ("pieniądz" oparty na i tworzony z długu)...
  Bez niej trudno się kradnie, wróć!!! trudniej stać się podsiębiorczym i zaradnym "człowiekiem sukcesu"...

  P.S. Gdyby Pani jednak jakiś program miała urzeczywistniony, na początek w słowie, to ja się z nim chętnie zapoznam. Poproszę o stosowną linkę.
 • "Wojna prawna o rozbiór Polski w rękach Dudy!"
  ------------
  Duda jest po to i po to są jego ręce - aby być z fiutem w ręce i zostać z tym fiutem w ręce po skończonej, ewentualnej, drugiej kadencji dzierżenia fiuta w ręce.
  Trwa globalna, jednostronna wojna światowego, czarciego pomiotu z ludzkością stworzoną przez Boga - natomiast te demokraturowe hucpy (obecną hucpę przyodziano w togę) w atrapie Polski - wynikają z niesamowitej nienawiści pomiotu do sierot po Polsce w atrapie Polski.
  Wniosek?
  Dlatego te wszystkie tutaj hucpy to sposób wyrażania triumfu z tego, że oto pomiotowi w kompletny sposób udało się przerobić niegdyś dumną Polskę w całości - na szatańskie odchody. W całości - a wszystko to pod tzw. demonkraturowym kloszem.
 • Nadzieja w Chrystusie, nie w Watykanie
  Biedna Tereniu!
  Jedyną nadzieją dla Polski są ludzie świadomie żyjący z Bogiem, gdyż tylko tacy gwarantują uczciwość i rzetelność w dbaniu o Polskę i Polaków.
  Przypisani bezwiednie w niemowlęctwie do religijnej korporacji z centralą w Watykanie jacy są; każdy widzi.
  Sukienkowi jako różnej maści zboczeńcy, w 100% bałwochwalcy, pijacy, alkoholicy, spirytyści wzywający duchy zmarłych, chciwi na pieniądze i gotowi wyzyskiwać swych "współwyznawców" wg zasady: miłuj bliźniego, aż koszula spadnie z niego. W dodatku nie znający Bożego Słowa i lekceważący Boże Słowo.
  I ty za przyczyną zła w Polsce podajesz protestantów, gdy w większości polskie władze to watykańscy katolicy. A kto siedzi w polskich więzieniach za krzywdzenie Polaków katolików? Znakomita większość polskich więźniów, złodziei, morderców, gwałcicieli, chuliganów... to watykańscy katolicy.
  Wielu Polaków przez wieki przekazywało swe majątki na własność posterunkom watykańskim w Polsce. Co dzisiaj Polacy mają z tego, że się sami wywłaszczyli na rzecz sukienkowych?
  Czy własność "kościelna" w Polsce służy Polakom, że sukienkowych.
  Czy bezdomni Polacy mogą liczyć na nocleg w pałacach tzw biskupich?
  Jedyna nadzieja w tym, że Polacy wyjdą z fałszywego kościoła, przestaną się rabować fałszywym kapłanom i zaczną żyć z Bogiem w sposób określony przez Boga w Bożym Słowie.
 • Przed taką alternatywą stał Gorbaczow
  wybrał ideologię, zamiast pragmatyzmu,

  w rezultacie ZSRR już nie ma.

  My zawsze przodowaliśmy w rozdzieraniu sukna.
 • Propozycję reformy oceniam jako
  leczenie cholery dżumą.
 • @ikulalibal 06:20:23
  Fakt, przez okres 3RP zmieniliśmy się nie do poznania. Już nie jesteśmy Polakami, trudno powiedzieć kim.
 • Widzi Pani?...
  Po co mieliby Rosjanie wchodzić tutaj, jeśli naród polski złożony jest w większości z takich jak @von Finov?

  Że zacytuję sam siebie:

  "Po co sobie brać na utrzymanie i użerać się z najgłupszym narodem na kuli ziemskiej?"

  P.S. Panie von Finov.
  Od co najmniej 40 lat tacy jak pan nie robicie nic innego, tylko oddajecie Polskę pod "opiekę" żydowskiemu obrzezanemu(*) Joshue i jego matce leżąc, jak nie na styropianie, to krzyżem w betlejemkach.
  A Polska umiera, żeby nie powiedzieć, że zdycha.
  Musi coś być w tym "słowie bożym":

  "Jam jest posłany tylko do zaginionych owiec z domu Israela".
  "Grzechem jest zabrać chleb dzieciom (Israela) i rzucić psom (Goim)".
  "Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową". (Mt 10,34n).
  ...

  (*) Relikwie (cudownie rozmnożone) w postaci świętego NAPLETKA Joshue porozrzucane są po betlejemkach w świecie.
 • Gdyby nie ten krzyż wszędzie to by nawet było niezłe podejście.
  Flaga tak krzyż nie.
  Żydowski Bóg nie rozwiąże problemów Narodu Polskiego z mafią żydowską.

  A Duda powinien podpisać ustawę odbierającą "nadzwyczajnej kaście" bezkarność absolutną.
  Trzeba wprowadzić odpowiedzialność sędziów za wydawane wyroki (prokuratorów i policjantów za niesłuszne oskarżenia) odpowiedzialność osobistą, finansową całym swoim majątkiem.

  Trzeba wprowadzić sądy grodzkie dla spraw drobniejszych..z ławnikami..
  a pensja sędziego powinna zależeć od kalibru rozstrzyganych spraw.
  Praca sędziego do 65r potem emerytura taka jak dla każdego Polaka.
  Sędzia to nie jest "nadzwyczajna kasta" to tylko urzędnik państwowy powołany do przestrzegania prawa ustalonego przez Państwo... i jako urzędnik powinien mieć prawa takie jak inni urzędnicy...
 • Pani Prezydentka
  A co zrobic z komornikami?
  https://youtu.be/SjePXOY-nUI
 • @ikulalibal 06:20:23
  Wiadomo że nie wejdą bo tu nie mają żadnego interesu. Jednak nie wierzę że chcieliby tu rozrabiaków z za oceanu. Tych na świecie znają że jak wejdą ,to ograbią , doprowadzą do nędzy i szukają następnego żywiciela. W którą stronę w razie czego obrócą oczy, wiadomo. Dla Rosji idealna Polska to albo taka jak gierkowski PRL lub Polska po 1990 słaba, skłócona wewnętrznie i zewnętrznie, bez celu i przyszłości. Zresztą skąd by Rosjanie wzięli ludzi do pilnowania tych zdobyczy ? Dzisiejsza Rosja to nie ZSRR z prawie dwukrotnie większym społeczeństwem.
 • @Kmieć 09:10:27
  TEKSTY:
  «Przekonuję się, że Bóg naprawdę nie ma względu na osoby. Ale w każdym narodzie miły jest Mu ten, kto się Go boi i postępuje sprawiedliwie. Dz 10,34-35
  Jezus Chrystus wczoraj i dziś, ten sam także na wieki. Hb 10,8


  Nie ma już Żyda ani poganina, nie ma już niewolnika ani człowieka wolnego, nie ma już mężczyzny ani kobiety, wszyscy bowiem jesteście kimś jednym w Chrystusie Jezusie. (Gal 3, 28)
 • @Oscar 09:18:44
  //A Duda powinien podpisać ustawę odbierającą "nadzwyczajnej kaście" bezkarność absolutną.//

  Strach przed żoną (nie wspominając o sierżancie Danielsie) by mu nie pozwolił, nawet gdyby jakimś cudem wpadł na taki pomysł...
 • @trojanka 09:35:45
  Co mi tu Pani @Trojanka anonsuje?

  Schizofrenię (charakterystyczną przypadłość plemienia wybranego) która jak nigdzie indziej widoczna jest w "naukach" Joshue, który to co rusz sam sobie zaprzecza?
 • @Kmieć 09:37:09
  Krzyczy na ten temat w TV tak głośno że chyba ma pozwolenie..
 • @trojanka 09:35:45
  I jeszcze coś.

  Dwa razy czytałem tzw. "Biblię" ale jakoś na ten, przywołany przez Panią, fragment nie zwróciłem uwagi.

  //Nie ma już Żyda ani poganina, nie ma już niewolnika ani człowieka wolnego, nie ma już mężczyzny ani kobiety, wszyscy bowiem jesteście kimś jednym w Chrystusie Jezusie. (Gal 3, 28)//

  A przecież to czysty NWO i LGBT-JHV-RTV-AGD.

  Teraz nareszcie wiem, skąd inspiracje brał Aldous Huxley pisząc swój "Nowy wspaniały świat".
  Dziękuję.
 • @Kmieć 09:51:24
  No szkoda, że pan tak czytał żeby doczytać wyłącznie to co panu może się przydać do bluzgania!!Zakładam, że Talmud dokładniej pan czytał, !!!EOT
 • @trojanka 10:08:04
  Talmudu nie czytałem.
  W tym względzie wystarczy mi prasówka demokratycznych mediów i wyznania wiary Polaków mających tradycje i ziemię świętą na pustyni nadjordańskiej, kilka tysięcy kilometrów od terenów nad Wisłą i Odrą.
 • @Husky 09:28:50
  Tutaj jest problem przede wszystkim prawny. Co PiS zrobił w sejmie, aby dać szansę ludziom? Teraz sprawy o jakieś długi odbywają się zaocznie, a dłużnik dowie się, jak komornik wejdzie mu na konto.I tutaj oczekiwałbym ruchu od ustawodawcy. Tak załatwili jednego z moich sąsiadów. Zgarniali mu 3 miesiące, aż skosili 14 tysięcy. Co miesiąc mu zostawiali około 1600. Ale to wina ustawodawcy. On pozwolił na takie rozstrzyganie, gdy potencjalny dłużnik jest pozbawiony prawa do obrony. A okazało się w tym przypadku, że bank go oszukał. Ale nie mógł dostac sie do komornika bo ten przyjmuje tylko we wtorki w godzinach pracy. A potem jak się dostał, to komornik umył ręce i powiedział, ze za późno na odwolanie (to wina ustawy). A dlaczego pracownik banku oszukał? W jaki sposób? Sąsiad się juz połapał. Na umowie kredytowej jest podpis podobny do jego podpisu, ale na pewno był tam wpisany nr nieaktualnego dowodu. Kredyt z 2014 roku, a dowód, którego numer wpisano w umowę, został wymieniony w 2009 roku. I sąsiad poszedł do sądu. Wygra, ale to trochę potra. Dlaczego PiS tu nie pójdzie obywatelom na rękę? Sąsiad i ja nakręciliśmy trochę osób z okolicy i naciskamy posłów. Ale nas olewają. Cały POPiS, traktujący obywateli w sposób arogancki. A to po prstu tchórze. Bez zgody liderów, nawet nie pomyśla o npaisaniu jakiejs ustawy. Bo szefowie myślą za tych przygłupów.
 • @Wican 13:43:08
  Proszę nie przeceniać tych szefów, tuzów intelektu, tak z popisu jak reszty tego bagna z oczami jak szekle !
 • @Wican 13:43:08
  Masz racje w sprawie lichwiarzy i bandyckiego prawa które przecież lichwiarze "wylobbowali".

  a w tym temacie :
  "...A to po prstu tchórze. Bez zgody liderów, nawet nie pomyśla o npaisaniu jakiejs ustawy. Bo szefowie myślą za tych przygłupów
  "
  To nie tylko tchórzostwo a istota partii politycznej i statusu posła.. oraz sposobu jego wystawiania przez partię.
  Jest tak ja mówił "Nojman" z PO. Posłowie to tylko szable do głosowania..oni nie mają własnej podmiotowości są zasobem politycznym partii czyli jej przywództwa.
  To organizacje ściśle mafijne i hierarchiczne .. całkiem jak "nadzwyczajna kasta" bo też się sami wybierają, wzajemnie chronią przed odpowiedzialnością karną i każdą inną, mają liczne przywileje,
  i obowiązuje ich ścisła lojalność partyjna...
  Jedyna różnica w stosunku do kasty.. nie są systemowo dożywotni...

  Poseł w państwie solidaruchów jest od podnoszenia ręki na głosowaniach zgodnie z partyjną instrukcją (nie musi rozumieć za czym głosuje) i od wykonywania określonych zdań polecanych przez partyjnych szefów.
  Poseł nie ma prawa do własnych inicjatyw...może dostać za to kopa od partii a to oznacza albo banicję do opozycji albo śmierć polityczną i utratę przywilejów.

  Przy okręgach jedno mandatowych poseł byłby kimś..byłby reprezentantem danej społeczności...tacy posłowie w sejmie łączyli by siły w poszczególnych merytorycznych kwestiach...a nie jak dzisiaj posłowie tworzą klany plemienne i stosują plemienną moralność Kalego.
  przy obecnej ordynacji poseł jest nikim...jest tylko plemiennym parobkiem w dyspozycji wodzów plemienia...
  a wodzowie plemienia sprzedają Polskę jakiejś zagranicy ..bo albo to się wodzom opłaca albo wodzowie są wprost agenturą tej zagranicy.

  System plemienny został wdrożony w Polsce ordynacją wyborczą.
  Kraj podzielony na plemiona łatwiej jest opanować wrogiemu okupantowi
  w trybie napuszczania jednych plemion na drugie..
  Dziel rządź w pełnej krasie.

  PRL nie krajem plemiennym Polska solidaruchów to kraj plemienny tak jak Kurdowie, Zulusi, aborygeni..
  i widać ten plemienny poziom dyskusji politycznych w TV.
 • autorka czy to prawda?
  Oświadczenie

  w sprawie upamiętnienia 75 rocznicy tzw. „wyzwolenia” niemieckiego obozu

  zagłady w Oświęcimu Auschwitz

  Szanowni Państwo,

  Po pierwsze, wyzwolenia niemieckiego obozu zagłady w Auschwitz nie było, bo to Niemcy porzucili obóz, w którym pozostali ludzie już niezdolni do marszów śmierci.

  Po drugie, historycy Instytutu Pamięci Narodowej potwierdzają, że obóz w Auschwitz był po wojnie wykorzystywany do izolowania i do torturowania oraz mordowania polskich patriotów przez służby sowieckie i tutejszych komunistów. To jest prawdziwa historia o gehennie tego obozu, z którego infrastruktury korzystali wszyscy nasi okupanci do mordowania nas Polaków.

  Od 1948 roku, zaczęto tworzyć koncepcję Muzeum w Oświęcimiu i Brzezince, za sprawą Jakuba Bermana, który był nie tylko szefem służb okupujących Polskę w imieniu Kremla, ale także był niekwestionowanym liderem i przywódcą Żydów w Polsce. W ten sposób, obóz służący przede wszystkim do mordowania Polaków, dzięki propagandzie Żyda Jakuba Bermana i jego następców, został przemianowany na obóz służący tylko i wyłącznie do eksterminacji Żydów, w służbie religii Holokaustu oraz Shoah Industriality.

  I w tym miejscu, my Polacy, musimy się tej fałszywej propagandzie przeciwstawić, aby przypominać Polsce i Światu prawdziwą polską martyrologię, mając na względzie słowa Adama Mickiewicza: „Jeśli Boże ja zapomnę o nich, to Ty Boże zapomnij o mnie.”

  Musimy mężnie występować przeciwko fałszowaniu historii i zachowywać pamięć, mając na względzie starą zasadę że fałszywa historia jest nauczycielką fałszywej polityki. W Polsce znane jest porzekadło dawnych żołnierzy AK, którzy swoich wnuków uczyli że w szkole najważniejsze są dwa przedmioty: pierwszy to przygotowanie obronne aby posiąść umiejętność strzelania, a drugi przedmiot to historia, aby wiedzieć do kogo strzelać.

  Współczesnym Polakom, obecni okupanci odebrali zarówno dostęp do broni i do przygotowania do samoobrony jak i zredukowali do zera dostęp do prawdziwej historii. Przeto w tej krótkiej wypowiedzi, wskazuję na drogę wiodącą ku naszej wolności i suwerenności. Nigdy nie możemy się zgodzić na fałszowanie naszych polskich dziejów.  Teresa Garland

  Prezydent Tymczasowej Rady Stanu Narodu Polskiego

  - Społecznego Komitetu Konstytucyjnego.


  https://www.salon24.pl/u/krtv/1015341,provisional-council-of-state-of-the-polish-nation-statement
 • Pani Prezydent
  to nie tak.
  "Prezydent Duda jest w trudnej sytuacji, gdyż jego decyzja zawetowania czy też podpisania ustawy o sądownictwie spowoduje dalszy rozłam w Polsce, a w konsekwencji anarchię i rozpad Państwa Polskiego. Wojska zagraniczne USA, niemieckie i Mossad do przeprowadzenia rozbiórki i przejęcia nad terytorium Polskim kontroli już tu są. Rosjanie wejdą jak tylko wszystko się zacznie.... W Małopolsce (przyszłe państwo tylko żydowskie?) niektóre środowiska rzekomo walczące ze smogiem już żądają wprowadzenia stanu klęski żywiołowej....."

  My! Małopolskę utrzymamy, w sensie: Nie damy się! :)
  Weźcie coś zróbcie żeby reszta Polski miała świadomość, że musi się bronić. To hasło: Policzmy się. :)

  Pozdrawiam
 • @Oscar 14:18:00
  Stał się Pan "fanem" Wicana? No to krzyżyk na drogę. /.../
 • @Jozio z Londynu 14:50:31
  " wyzwolenia niemieckiego obozu zagłady w Auschwitz nie było, bo to Niemcy porzucili obóz"

  =================

  "W bezpośrednich walkach o wyzwolenie oświęcimskiego obozu macierzystego, obozu w Birkenau i obozu w Monowitz oraz miasta Oświęcim i okolicy, poległo ponad 230 żołnierzy radzieckich, wśród nich dowódca 472 pułku, pułkownik Siemen Lwowicz Biesprozwannyj. W większości spoczywają oni na cmentarzu miejskim w Oświęcimiu."
 • @JimA 16:14:42
  nie jestem niczyim fanem.
  jak kto mądrze moim zdaniem coś napiszę to go chwalę..
  a jak głupio to krytykuje...
  ta zasada dotyczy wszystkich...
 • @Oscar 16:45:44
  :) Ja wiem :), tyle że "jednorazowo" można się pomylić, ale jeśli Pan się przyjrzy z bliska i przeanalizuje całokształt treści, dostrzeże cel, to moim zdaniem /:)/, należy szerokim łukiem omijać zbuki. Mnie uczono, że z wrogiem się nie dyskutuje, wroga należy eliminować. :) A to jest wróg. \Jak bardzo wrogi... to się PAn/Pana, Pani przekonacie, jeśli do tej pory nic do Was nie dotarło.
  Pozdrawiam PAna.
 • @Pedant 16:32:40
  https://www.youtube.com/watch?v=NwCmIHSnpjk
 • X
  Pani "powinna" się skupić na budowaniu zbrojnego podziemia. Po prostu.
  Pozdrawiam
 • @JimA 17:11:22
  I podziemie będzie uzbrojone w kropidła?...

  I z kim będzie to podziemie pani "Prezydętki" walczyć?
  Przecież jest już w III RyPy demokracja. Lepszej nie będzie.

  Nie wiem, czy rdzenna polska tkanka biologiczna zniesie kolejną koterię, która ma "najlepsiejszy" plan na NAPRAWĘ DEMOKRACJI...

  P.S. Naprawianie demokracji, to tak, jakby ktoś chciał "naprawić" hienę, żeby zaczęła się paść trawą.
  Pani Autorka nie ma żadnego programu, poza jednym: dorwać się koryta.
  I przy okazji nie zepsuć demokracji...
 • @Kmieć 17:45:44
  "I podziemie będzie uzbrojone w kropidła?..."- yyy tak :))) w "kropidła", takie "kropidełka" które z bliska powalą słonia, na 400 metrów dadzą w dupę lisom, a na 800 postraszą sroki. :)

  "I z kim będzie to podziemie pani "Prezydętki" walczyć?
  Przecież jest już w III RyPy demokracja. Lepszej nie będzie."

  Cenimy cynizm... proszę się rozwijać. :))))

  muzyka:

  https://www.youtube.com/watch?v=oWYKTiqPvYA
 • @Kmieć 17:45:44
  "P.S. Naprawianie demokracji, to tak, jakby ktoś chciał "naprawić" hienę, żeby zaczęła się paść trawą.
  Pani Autorka nie ma żadnego programu, poza jednym: dorwać się koryta.
  I przy okazji nie zepsuć demokracji..."

  No, Kmieć... ma Program Prezydencki! Ma... tylko nikt o nim nic nie wie. Ale ok... :)

  :)
 • @JimA 16:14:42
  Oscar nie jest sekciarzem. Ja zgadzam się z jego opiniami na temat mafii żydowskiej, na temat Gomułki, itd. W czym się różnicy? W kwestiach gospodarczych, ale są to spory Polaków. należy pogonić wszelkich obcych dobrych wujów, aby to sami Polacy rozstrzygali czy wolą system bardziej socjalny, czy baldziej wolnorynkowy. Niech to będzie decyzja Polaków.
 • @Pedant 16:32:40
  Czytam i ja komentarz JzL.
  Ale to są słowa Prezydentki nie jego
 • @Husky 20:43:29
  ;)

  https://www.youtube.com/watch?v=lPhftI8tt10&list=RDCNWiGKdRebs&index=5
 • @Wican 19:52:59
  " Niech to będzie decyzja Polaków."- no po prostu. A już myślałem, że jesteś stracony. :)
 • @Kmieć 08:05:42
  Ty to jesteś pewnie osobnikiem z "narodu wybranego" , jeżeli obrażasz Polaków w bezczelny sposób:" najgłubszy naród na kuli ziemskiej"!!! Takiego CHAMSTWA nie widziałem na żadnym portalu i za to ,chamie, powinienieś zostać zbanowany na zawsze!!!
 • @demonkracja 08:35:38
  Następny cham, który obraża Prezydenta RP i nadajesz się do zbanowania!!!
 • @Kmieć 09:51:24
  Waszmości to się"something pojebałoś"!!!
 • Autorka.
  Najpierw trzeba Polskę wyprowadzić z JewroKałchoza a potem, być może, mozna rozmawiać, co da się zmienić !!!Pani jest nawiedzona i na polityce nie zna się! Nie żyjemy w kosmosie, tylko w konkretnym układzie polityczno-społecznym i wyprowadzenie Polski z UE jest nierealne, bo spowodowałyby powazne konsekwencje polityczne i gospodarcze!!!Ten pani "plan dla Polski" jest mityczny i niewykonalny!!! Reformę sądownictwa napisali prawnicy a nie przekupy z bazaru!!! Pani nie ma żadnego pojęcia o polityce, tylko naiwne życzenia!!!
 • @Kmieć 10:12:39
  Pozory. Ich ojczyzna to plac ,,św Piotra"* z olbrzymim kołem solarnym i obeliskiem w którym mieszka egipskie bóstwo Ra, a także z przemawiającym z okna innym bóstwem.

  *oczywiście postać znana z Pism biblijnych z tym placem niczego wspólnego nie ma, bo nie może.
 • Proste.
  Tylko diabeł walczy z krzyżem bo zna jego przesłanie. Agnostycy, ateiści i inni wybrańcy losu mają krzyż za głupstwo i jest im on obojętny. Proste? Proste.
 • @Soplica 15:39:13
  //Tylko diabeł walczy z krzyżem bo zna jego przesłanie//

  Co pan nie powie? a polska ludowa ( wszak wiadomo że vox populi, vox Dei) mądrość głosi że nade wszystko diabeł lubi się przebierać w ornat i dzwonić na mszę.Ogonem.
 • @zibi 09:20:00
  Oj coś mi się wydaje że jak po wyjściu z tego kołchozu zaczniemy wywijać takie reformy to wiesz co będzie?
  Takie uczenie demokracji prezentami w postaci nalotów dywanowych.
  Już nie jeden kraj tak demokracji nauczyli.
 • @zibi 09:20:00
  Oj nie dodałem.
  To odważne i mądre opinie pani kandydatki.
  Inni mają takie podobne systemy polityczno prawne.
  Po prostu człowiek umiejscowiony w rzeczywistości zastanej
  Nie widzi, nie wierzy że jest to możliwe również u nas.
  I nikt tu nie powiedział że musi być łatwo.
  Ale jak by się udało?
  Nie pozwólmy sobie nic w tej sprawie nie zrobić.
  Pozdrawiam

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30