Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
191 postów 165 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Postulaty Prezydenckie – Wybory 2020 – Teresa Garland

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Szanowni Państwo, jakiś czas temu zwrócono się do mnie z zapytaniem czy byłabym zainteresowana kandydowaniem na urząd Prezydenta RP w roku 2020. Moja odpowiedź brzmi: TAK, jeśli znajdę poparcie wśród osób które popierają moje Postulaty Wyborcze.

 

Wybory na Prezydenta AD2020 – Wstępny program wyborczy Teresa Garland

 Aby móc zarejestrować moją kandydaturę do wyborów prezydenckich w 2020 roku, trzebaby na początek przynajmniej 15 osób by założyć Komitet Wyborczy oraz trzebaby zebrać przynajmniej 1000 podpisów poparcia. Następnie po rejestracji konieczne jest zebranie przynajmniej 100 tysięcy podpisów poparcia.

Jestem dyspozycyjna kandydować na Prezydenta RP TYLKO jeśli będzie dla mnie poparcie społeczne i POPARCIE dla mojego programu wyborczego. Nie mam zamiaru być niczyją marionetką jeśli już, lecz rzeczywistym Prezydentem który podejmuje PRAWDZIWIE i SAMODZIELNIE SWOJE decyzje, oczywiście po zasięgnięciu opinii mądrych doradców.

Prezydentura to poważna funkcja w SŁUŻBIE Narodu Polskiego, wymagałaby z mojej strony wielkiego wysiłku i zaangażowania, o którym wielu nie zdaje sobie sprawy. Ja oddaję się do dyspozycji w SŁUŻBIE Narodowi Polskiemu jeśli taka będzie jego wola.

Wybory na Prezydenta AD2020 – Wstępny program wyborczy Teresa Garland

Poniżej moje Postulaty Programowe:

1.Realizacja inicjatywy „Każdy Posłem” która zagwarantuje Polakom możliwość współrządzenia własnym krajem oraz przywróci w Polsce sprawiedliwość i egzekwowanie prawa, poprzez wprowadzenie nowej Preambuły do obecnej Konstytucji i poprzez wprowadzenie nowego Kodeksu Wyborczego tu link: https://krop2017.wordpress.com/2020/01/13/teresa-garland-kazdy-poslem-lista-do-zbiorki-podpisow-inicjatywa-ustawodawcza-z-ominieciem-sejmu/

oraz poprzez wprowadzenie przygotowanej przeze mnie Reformy Sądownictwa tu link: http://teresagarland.neon24.pl/post/152774,plan-reformy-sadownictwa-krok-po-kroku

2.Realizacja programu „Broń palna plus” dla każdego Polaka, poprzez między innymi wdrożenie doktryny obronnej Generała Jana Grudniewskiego z moimi poprawkami których on uwzględnić nie chce a chodzi o dołączenie słów następującej treści do punktu AD1 dotyczącego "Samooobrony Obywatelskiej": "Oddziały Samoobrony Obywatelskiej podczas pokoju będą podejmowały działania praktyczne mające na celu respektowanie i egzekwowanie Naturalnych Praw Człowieka i Obywatela na całym terytorium Polski, oraz będą pilnowały i broniły polskich bogactw naturalnych, złóż, majątków i wszelkiej własności obywateli Polskich przed nieuzasadnionycm i niesprawiedliwym ich przejęciem, działając na podstawie Prawa Narodów do samostanowienia (Dz.U.1977.38.167 - Międzynarodowy Pakt Praw Obywatelskich i Politycznych), Powszechnej Deklaracji ONZ z 1948 roku dotyczącej Praw Człowieka, Polskiej Konstytucji z 1997r. oraz Dekalogu".

3.Przygotowanie reformy ZUSu poprzez wdrożenie Dywidendy Narodowej, co spowoduje zlikwidowanie wszelkich danin na rzecz ZUSu przy prowadzeniu działalności gospodarczej w Polsce.

Jestem zwolenniczką silnej, mądrej władzy prezydenckiej działającej dla dobra Polaków, otoczonej najlepszymi ekspertami i wspieranej przez Zgromadzenie Narodowe czyli Sejm. W mojej koncepcji rządzenia Sejm nie będzie przegłosowywał ustaw lecz będzie głosem Narodu Polskiego i strażnikiem jego Naturalnych Praw Człowieka i Obywatela oraz będzie pilnował Dobra Wspólnego wszystkich obywateli. To Prezydent będzie dekretował ustawy a jeśli nie byłyby one zgodne z dobrem Polaków i z Polskim Interesem Narodowym, to już zadaniem Posłów będzie zebranie odpowiedniej ilości podpisów od obywatelii w celu przygotowania referendum obalającego daną szkodliwą dla Polaków ustawę, na zasadach podobnych jak w Szwajcarii.

Jeśli odpowiadają Państwu te moje idee i zechcelibyście się Państwo zaktywować do konkretnej pracy (na zasadzie wolontariatu) by te idee wprowadzić w życie, wchodząc ewentualnie do mojego wyborczego sztabu prezydenckiego to zachęcam do kontaktu ze mną osobiście: tel. 697357009, Teresa Garland, dnia 24 I 2020r.

 Tu link do mojego cv:

http://nowapolska.neon24.pl/post/152545,kto-zostanie-prezydentem-rp

 

Tu moje przesłanie: "Każdy Posłem - Bezpośrednia inicjatywa ustawodawcza - Teresa Garland TRS SKK" https://www.youtube.com/watch?v=HcBLIANl8Oc 

KOMENTARZE

 • Deklaracje są tylko deklaracjami.
  Lecz jestem ciekawy, czy spełnia Pani jeden warunek nowej demokracji w Polsce np. jaki ogłosił Prezydent Rosji Władimir Putin?

  Powstaje pierwsza prawdziwa demokracja w Rosji.
  Prezydent Putin oddaje Rosję – Rosjanom w nieograniczone ją władanie.
  W rządzie będzie mogła być tylko taka osoba która mieszka w FR 25 lat i ma tylko jedno obywatelstwo.
 • autorka
  O mój Boże!!! Jeszcze ten Grudniewski???
 • to deklaracje
  kandydata na wladze ustawodawcza,a nie kandydata na prezydenta
 • Dokładnie!
  Popieram.
 • Też popieram
  Tak odważę się powiedzieć że popieram kandydata na prezydenta.
  I oby był tak silnym prezydentam.
 • Demokracja to taka ściema, no ale inaczej nas profilaktycznie zbąbardują.
  Demokracja to taka ściema.
  Przecież technologia jest by przeprowadzić demokrację bezpośrednią, i już nie że referendum których politycy i tak nie słuchają.
  Jest możliwość by każdy z nas głosował bez udziału posłów czy senatorów.
  Ale czy oni kiedykolwiek na po pozwolą?
  Dlatego skłaniam się że demokracje i trójpodziały to powiny powoli pójść do lamusa. Powiedzmy że każdy co skończył więcej niż około 32lat mógł sam głosować Ale młodsi obywatele niech lepiej bawią się w demokrację

  No ale broń dla obywateli, jak najbardziej tak.
  Brawo!
 • @pepe1234 00:13:01
  ,,No ale broń dla obywateli, jak najbardziej tak."

  Pod warunkiem że będzie schowana w domu, w sejfie.
 • No ale broń dla obywateli, jak najbardziej tak.
  Tak niech będzie dobrze zabezpieczona
  by nie wpadła w niepowołane ręce.
  To jest chyba oczywiste.
  Pamiętajcie że przez dziesięciolecia, ba wieki.
  Odmawiano polakom dostępu do broni.
  Przyzwyczajono nas, że to coś niebezpiecznego dla nas samych.
  A czy jest to prawda, tak naprawdę prawda?
  Wierzysz w to że ty sam jesteś niebezpieczeństwem dla otoczenia
  tylko dlatego że masz broń w domu.
  To może naprawdę nie powinieneś jej mieć.
  Na pewno nie powinni jej mieć ludzie młodzi nawet do 20 paru lat,
  bo sobie krzywdę zrobią.
  Ale normalny polak powinien mieć tą możliwość by posiadać broń.
  I to z wielu powodów, geopolitycznych też.
 • @pepe1234 00:43:41
  "Tak niech będzie dobrze zabezpieczona
  by nie wpadła w niepowołane ręce."

  Bardzo dobrze. Niech każdy będzie młody piękny i bogaty. Tylko jak to zrobić?
 • @Pedant 00:55:13
  W skandynawii normalnym jest że odpowiednik naszej obrony narodowej ma broń u siebie w domu.
  Nawet broń automatyczna, no wiesz taka do strzelania z taśmy.
  Tak nie musisz mi wierzyć. Sam zrobiłem oczy jak pięć złote.
  Byłem widziałem.
  Pewnie że jest to obarczone przepisami, oczywiście.
  Ale słyszałeś że jest tam więcej morderstw czy napadów z bronią?
  Na pewno nie z tą bronią i nie ci ludzie.
  Bo jest to reglamentowane bardziej dla patriotów a nie jakich tam
  Bo obywatelstwo to wiesz że i u nas rozdawane an lewo i prawo.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031