Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
129 postów 116 komentarzy

Teresa Garland

Prezydentka - Państwo i prawo powinno służyć człowiekowi i jego dobru a polityka powinna być rozsądną troską o dobro wspólne. Egzekwowanie w Polsce sprawiedliwości i poszanowanie Naturalnych Praw Człowieka Polacy muszą sobie dopiero wywalczyć.

Kradną nam złoża w biały dzień! Co Wy na to?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Kradną nam złoża w biały dzień! Co Wy na to? POLSKA PODPISAŁA PONIŻSZY DOKUMENT.....: Dz.U.1977.38.167 - Międzynarodowy Pakt Praw Obywatelskich i Politycznych otwarty do podpisu w Nowym Jorku dnia 19 grudnia 1966 r.

 

NEON24 Dlaczego zablokowaliście mi możliwość wklejania tekstu? Pozdrawiam Teresa Garland

 

Polska podpisała a międzynarodowi złodzieje kradną nam złoża!!!

Dz.U.1977.38.167 - Międzynarodowy Pakt Praw Obywatelskich i Politycznych otwarty do podpisu w Nowym Jorku dnia 19 grudnia 1966 r.

Art. 1. Prawo narodów do samostanowienia

1. Wszystkie narody mają prawo do samostanowienia. Z mocy tego prawa swobodnie określają one swój status polityczny i swobodnie zapewniają swój rozwój gospodarczy, społeczny i kulturalny.

2. Wszystkie narody mogą swobodnie rozporządzać dla swoich celów swymi bogactwami i zasobami naturalnymi bez uszczerbku dla jakichkolwiek zobowiązań wynikających z międzynarodowej współpracy gospodarczej, opartej na zasadzie wzajemnych korzyści, oraz z prawa międzynarodowego. W żadnym przypadku nie można pozbawiać narodu jego własnych środków egzystencji.

3. Państwa Strony niniejszego Paktu, włącznie z Państwami odpowiedzialnymi za administrację terytoriów niesamodzielnych i terytoriów powierniczych, będą popierały realizację prawa do samostanowienia i będą szanowały to prawo zgodnie z postanowieniami Karty Narodów Zjednoczonych.

http://pressmania.pl/skandal-minister-z-pis-w-zarzadzie-koncesja-na-ogromne-zloza-miedzi-i-srebra-dla-kanadyjskiego-miedzi-copper/

https://www.facebook.com/watch/?v=202020870926747

Koncesja na ogromne złoża miedzi i srebra dla kanadyjskiego Miedzi Copper! Skandal! Minister z PiS w zarządzie. Koncesja na ogromne złoża miedzi i srebra dla kanadyjskiego Miedzi Copper! Polska ma skarb, dzięki któremu możemy się rozwijać szybciej. Pod ziemią znajduje się olbrzymie i niezwykle bogate w miedź i srebro złoże. Ponad 10 mln ton miedzi i kilkadziesiąt tysięcy ton srebra czeka na wydobycie. To złoże większe niż wszystkie złoża obecnie eksploatowane przez KGHM. Jednak to kanadyjska firma Miedzi Copper wykonała niezbędne badania i ma projekt nowej kopalni. W dodatku spółka jest już gotowa do budowy zakładu wydobywczego w powiecie nowosolskim w województwie lubuskim. Nie byłoby w tym może nawet nic dziwnego, gdyby nie fakt, że w spółce zatrudniono byłego wicemnistra finansów – Konrada Raczkowskiego – w rządzie PiS, który po drodze „obtańcował” jeszcze państwowe spółki zanim postanowił zostać „górnikiem” w prywatnej zagranicznej firmie. Czy Polska jest krajem prawa, a może to już republika bananowa PiS? Gdzie ta dobra zmiana?
 

 

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • SZOKUJĄCE! Czy Polska ma ogromne złoża, a rządy nie chcą z nich korzystać? K. Tytko
  https://youtu.be/rYcTCAm6F7k

  http://www.bibula.com/?p=106211

  https://www.money.pl/gospodarka/nie-bedzie-podatku-od-lupkow-prezydent-podpisal-ustawe-6435365251778177a.html


  https://businessinsider.com.pl/firmy/podatki/list-amerykanskich-politykow-ws-podatku-miedziowego/vh6n3g7
 • Czy Pani żartuje?
  Nic tak nie pokazuje niewyobrażalnej podłości rządów „warszawskich” przez ostatnie lata, ich świadomego antypolskiego charakteru, świadomej eksterminacji i zmuszania do emigracji naszego narodu jak sprawa zatajanych niezwykłych bogactw Polski.

  Przez zaprzedanie i głupotę rządzących jest blokowany szybki rozwoju Polski i dobrobyt całego społeczeństwa w tym naszych “elit”.

  Polska jest NAJBOGATSZYM krajem świata położonym w sercu Europy. Oczywiście na nasze bogactwa, które Pan Bóg dał Polakom jest wielu chętnych. Dla przykładu Niemcy w swojej konstytucji nadal uznają granice sprzed 1937 roku. Oszustwem rządów warszawskich jest wmawianie Polakom, że Niemcy uznały naszą granicę zachodnią.Złoża metali w okolicach Suwałk (tytan, wanad, żelazo i metale ziem rzadkich)

  Zasobność – 1 500 000 000 ton rudy (1,5 mld ton);

  Wartość samego tytanu to 355 000 000 000 $ (355 mld $). Całkowita wartość złoża przekracza 1 000 000 000 000 $ (bilion $).
  W USA Mówimy trylion dolarów, bowiem Anglosasi na miliard mówią bilion.

  Rzecz w tym, że prócz 50 milionów ton tytanu złoże to zawiera najwyższej jakości rudy żelaza (w całej Europie, włącznie ze Szwecją i Uralem złoża rud żelaza akurat pokończyły się) oraz ogromne ilości bezcennych dla techniki tzw. metali ziem rzadkich. Bez tych metali nie jest możliwa żadna nowoczesna produkcja elektroniczna czy militarna.

  Złoża molibdenu, wolframu, miedzi pod Myszkowem (Jura Krakowsko-Częstochowska). Obok tych metali zawsze występuje złoto, srebro i selen

  Zasobność – 726 000 000 ton rudy (726 milionów ton);

  Wartość samego tylko molibdenu – 14 520 000 000 $ (14,52 mld $).

  Złoża niklu pod Ząbkowicami Śląski. Obok niklu w złożach występuje złoto i platynowce

  Zasobność – 14 000 000 ton rudy (14 mln ton);

  Wartość tylko niklu około 4 000 000 000 $ (4,00 mld $).

  Złoża wysokiej jakości węgla kamiennego na Lubelszczyźnie. Węgiel „zanieczyszczony” jest złotem

  Zasobność – 40 000 000 000 ton (40 mld ton);

  Wartość – 4 800 000 000 000 $ (4 800 mld $ = 4,8 biliona $).

  Złoża węgla brunatnego pod Legnicą

  Zasobność – 15 000 000 000 ton (15 mld ton);

  Wartość – 87 000 000 000 $ (87,00 mld $).

  Złoża złota w różnych lokalizacjach głównie na terenie Dolnego Śląska

  Zasobność – 350 ton kruszcu;

  Wartość – 14 000 000 000 (14,00 mld $).

  Złoża miedzi i złota w rejonie Bytomia Odrzańskiego

  Zasobność:

  Miedź – 8 000 000 ton metalu (8 mln ton)

  Złoto – 100 ton kruszcu

  Wartość razem około 62 500 000 000 $ (62,50 mld $).

  Konwencjonalne (nie łupkowe) złoża gazu ziemnego, lokalizacja Ziemia Lubuska, Wielkopolska i Podkarpacie

  Zasobność – 1,7 bln m3

  Wartość – 510 000 000 000 $ (510 mld $)  RAZEM (podsumowując tylko wartość tytanu ze złoża pod Suwałkami) 5 847 020 000 000 $ (5 847,02 mld $ = 5,847 biliona / w USA 5,847 tryliona $)  Jednak to wcale nie wszystko!!!

  Ropa, która płynie do Polski rurociągiem „Przyjaźń” jest wydobywana z głębokości około 7km w Tatarstanie, około 1000 km na wschód od Moskwy. Surowiec ten nie jest najwyższej jakości ponieważ jest silnie zasiarczony. Przedstawione powyżej dane pochodzą głównie z raportu z 15 letniego programu poszukiwań geologicznych, jaki zainicjował Edward Gierek w 1971 roku. Prace nad raportem ukończono w 1985 roku. Jednak w raporcie wykazano tylko złoża do głębokości 4km. Sowieci zakazali władzom PRL wiercić głębiej niż 4km! Dlaczego? Czyżby pod naszymi stopami znajdowały się szczególnie ważne złoża?

  Polska w całości leży na ogromnym złożu ropy i gazu (w dodatku daleko wychodzącym w polski szelf bałtycki), bowiem twór geologiczny skał porowatych, który jest jak gąbka nasączony gazem i ropą, zaczynający się w Zatoce Perskiej, a kończący w Morzu Północnym pomiędzy Szkocją i Norwegią osiąga swoją kumulację właśnie w Polsce! Tylko, że to ogromne złoże znajduje się na głębokości 5 km – Polska zachodnia i północna i 7 km – Polska południowo-wschodnia. Te głęboko położone złoża szacowane są na 650 mld ton, co daje 4764,50 mld baryłek. Złoża Arabii Saudyjskiej oszacowane są na 265 mld baryłek!!! Eksploatacja głębokich złóż jest dzisiaj z punktu widzenia technicznego możliwa. Wartość tej ropy, biorąc pod uwagę obecne ceny wynosi – 300 163,5 mld $, czyli 300,1635 biliona $ (w USA 300,1635 trylionów $).

  W powyższym wyliczeniu nie uwzględniono złóż uranu, srebra, cynku, ołowiu, bursztynu, siarki i soli oraz innych.

  Jedno musimy wszak dopowiedzieć!

  Polska leży wskutek unikalnego zbiegu czterech płyt tektonicznych na terenach idealnych do produkcji najtańszej i najczystszej energii elektrycznej, jaka powstaje z wyprowadzenia na powierzchnię gorących wód termalnych, albo rozgrzania wody o gorące skały do pary wodnej (geotermia) wystarczającej do napędu turbin elektrycznych.

  Ten fenomen geotermalny jest w Polsce tak unikalny, że jego szacunkowa wartość w możliwości produkcji taniej energii elektrycznej i praktycznie darmowej energii cieplnej – w przeliczeniu na tony paliwa umownego – daje wartość co najmniej 70 razy większą niż wartość zasobów ropy i gazu pod dnem Morza Północnego!

  Fenomen geotermalny w Polsce odkryto w ramach wspomnianego 15 letniego programu badań geologicznych. Sowieci tak się przestraszyli tych informacji, że polski geniusz geologiczny, prof. Feliks Sokołowski (znany i ceniony i w USA), miał zakaz jakichkolwiek publikacji na ten temat!

  Ogólnie uważa się, że Polska wykorzystując geotermię może szybko zwiększyć produkcję energii elektrycznej 15 razy, natomiast pełne możliwości energetyczne naszego kraju to zwiększenie produkcji energii – 150 razy! Dzięki temu możemy być naturalną potęgą energetyczną formatu światowego fundując niezależność energetyczną wszystkim ościennym krajom!

  Tymczasem polityka zdrajców stanu to zamykanie kopalń (gdzie jest udokumentowanych 16 miliardów ton wysokiej jakości węgla) by zrobić miejsce dla dotowanego węgla z Rosji oraz wyprzedaż polskich zakładów energetycznych państwowym firmom francuskim, które natychmiast podnoszą dla odbiorców ceny, jak również zachwycanie się drogą i nisko efektywną energetyka wiatrową, którą wciskają nam Niemcy. Niemcy sprzedają nam stare wiatraki jednocześnie u siebie forsownie rozwijają energetykę opartą o spalanie węgla brunatnego i geotermię. W Polsce wiele mówiło się o łupkach (ang. Shale Gas) zatajając przy okazji informacje o ogromnych pokładach gazu naturalnego w podziemnych zbiornikach (ang. Tighten Gas). Na takich zbiornikach stoją np. dwa miasta polskie: Poznań i Rzeszów. Ukrywając wiedzę o naszych bogactwach władza warszawska podpisała z Rosją maksymalnie niekorzystne umowy na dostawy gazu i ropy. Obecnie płacimy Rosji najwyższe na świcie ceny za ropę i gaz (zdrajca Cimoszewicz, zdrajca Pawlak).

  Przyczyny szczegółowe polityczne zatajania przed Polakami bogactw Polski

  Zatajanie przed Polakami bogactw naturalnych Polski miało prócz przyczyn ogólnych (wygnanie polskiej młodzieży z kraju i eksterminacji Polaków wskutek głodowych rent i emerytur oraz żałośnie niskich zarobków; w historii politycznej świata jest to znana praktyka eksterminacji ekonomicznej, która umożliwia skuteczne zlikwidowanie całych narodów; ogólnie cała polityka tzw. III RP to eksterminacja ekonomiczna plus drastyczny atak na dobre imię Polski i Polaków, czyli eksterminacja prawdy historycznej i godności osobistej/narodowej) również i równoległe bardzo konkretne przyczyny polityczne:

  Antracyty na Lubelszczyźnie odkryto już przed II wojna światową. Po roku 1946 podjęto kontynuację badań geologicznych. Sowieci zakazali kontynuować badania nad antracytami na Lubelszczyźnie pod koniec lata 40-tych, gdy z kolejnych odwiertów potwierdzało się zanieczyszczenie antracytów złotem (dane z dwóch odwiertów potwierdzały też bardzo silną radioaktywność, co wskazywało na dodatkowe bardzo bogate złoże Uranu /lub Plutonu?/). Zanieczyszczenie złotem węgla była tak wysokie, że Stalin przestraszył się, że gdy Amerykanie się o tym dowiedzą – zrewidują Jałtę i Poczdam i zabiorą Sowietom Polskę. Sowieci nakazali zniszczyć dokumentację wykonanych odwiertów! Polscy technicy i inżynierowie zdołali jednak część najważniejszej dokumentacji zachować. Dokumentacja ta jest przechowywana do dziś.
  Złoża polimetaliczne na Suwalszczyźnie, zwłaszcza ogromne zasoby metali ziem rzadkich wymusiłyby “Alliance cordiale” Polska – Chiny. Po prostu dwa jedyne kraje na świecie, które mają takie zasoby – Chiny i Polska – musiałyby koordynować swoje ruchy, a Chiny zrobiłyby co w ich mocy by te zasoby nie wpadły pod kontrolę ich konkurentów (Rosja, USA, Niemcy).
  Ruszenie polimetali na Suwalszczyźnie (podobnie jak i innych bogactw) spowoduje też “zalanie” budżetu szybkimi dochodami. Dzięki temu, że skała, w której znajdują się złoża polimetaliczne jest wolna od niebezpiecznych gazów, a złoża są płytko pod powierzchnią eksploatacja byłaby tania i bezpieczna. W ogóle te bogactwa wiążą się z ogromnym przyrostem dochodów budżetu, co bezpośrednio przekłada się na szybkie wzmocnienie państwa polskiego, w tym Wojska Polskiego. Spodziewane dochody będą tak duże, że Polska po prostu nie będzie miała na co wydawać pieniędzy. Niemcom i Rosji nie w smak taka opcja!
  Bogata dzięki swoim złożom Polska jako potęga umożliwiłaby szybki postęp gospodarczy całego regionu Europy Środkowej i Wschodniej oraz wykreowanie silnego bloku politycznego skupionego wokół Polski. To na dobre przekreśliłoby i plany ekspansji Rosji na Europę, a Niemiec na wschód jednocześnie stabilizując pokój na kontynencie.
  Jakiekolwiek „ruszenie” przez Polskę swoich złóż ropy i gazu oznaczałoby konieczność podzielenia się przez Rosję paliwowym tortem w Europie z Polakami. W dalszej kolejności do podziału zysków musieliby dopuścić nas inni eksporterzy, zwłaszcza z nad Zatoki Perskiej.


  Oczywiście – nic nigdy nie będzie, dopóki w Polsce będzie “rząd warszawski”, a nie suwerenny rząd polski!

  Bez mówienia o tych tematach kampanii wyborczej się nie wygra! Wiedza o bogactwach Polski ruszy do urn nawet najbardziej zaciekłą absencję wyborczą! I nawet pijacy na moment wytrzeźwieją! Niech tylko zjawi się jeden kandydat, który powie prawdę. Niech do Polaków dotrze jak od ponad 25 lat są oszukiwani i eksterminowani! Powodem są nasze bogactwa, na które jest wielu chętnych.  Zapoznaj się z cyklem artykułów o Bogactwach naturalnych Polski jaki opracowaliśmy
 • @rysio 01:27:36
  Traktat między Rzecząpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec o potwierdzeniu istniejącej między nimi granicy, podpisany w Warszawie dnia 14 listopada 1990 r.

  http://prawo.sejm.gov.pl/isap.nsf/DocDetails.xsp?id=WDU19920140054

  W niemieckiej konstytucji nie ma nic o granicy z Polską, jak i z dalszymi sąsiadami Niemiec: z Austrią, Danią, Holandią itd.

  Takie straszenie to taktyka niemieckich nazioli. Oni nie są zabawni tylko niebezpieczni, także dla Polaków. Ale oni w Niemczech do władzy nie dojdą. Merkel musiałaby zrobić ponowny zastrzyk z afrykańskich genów jak w 2015. To jest aktualnie w Niemczech nie do pomyślenia dla żadnej ze stron.
 • @adevo 02:27:32
  //Traktat między Rzecząpospolitą Polską a Republiką Federalną Niemiec o potwierdzeniu istniejącej między nimi granicy, podpisany w Warszawie dnia 14 listopada 1990 r.//

  Czy ów traktat nosi nazwę "pokojowy"? nie nosi więc jest bez znaczenia.
  Albowiem zgodnie z jednym z punktów traktatu poczdamskiego "stała granica między Polską a Niemcami może być ustalona dopiero po podpisaniu traktatu pokojowego"
  Przypominam też że pierwszym punktem owego traktatu jest punkt mówiący o tym że "całkowitą odpowiedzialność za wybuch II WŚ ponoszą Niemcy" . Zaś polska polityka historyczna wyraźnie pracuje na podważenie owego punktu na którym między nami mówiąc dzierży się cała Umowa.
  Więc niech nas pan nie uspokaja "niemieckimi naziolami którzy nigdy nie dojdą do władzy" bo nikt nie godzi w polskie interesy równie skutecznie co polskie rząd złożony jak wiadomo wyłącznie w gorliwych patriotów
 • Własnie po to, żeby Polaków okradać i znaleźć następców niewolników kolonialnych do roboty była zaimplantowana Polakom i Polsce
  tzw."demokracja" poprzedzona sankcjami Reagana na Polskę.
  Dlatego pan Reagan ma ronda swojego imienia w każdym polskim mieście!!

  W każdym kraju przeznaczonym do przejęcia o ile nie jest zrównany z ziemią i ograbiony po tym,drugą metoda są poprzedzające imprezę wprowadzania demokracji .... "sankcje".Bo wiadomo że wyciągną ludzi na ulice.
  Próba w Rosji /po to był też min."Majdan"na Ukrainie, poza innymi "korzyściami"/, Wenezuela,Kuba,Iran,Irak,Syria itd.

  Przecież dawno były dokładnie rozkminione bogactwa Polski , przez zachodnio-amerykańskich "przyjaciół".Mapy mieli porobione, oraz ogólną "charakterystykę" socjalno psychologiczna narodu, żeby wiedzieć gdzie "uderzać, w jakie kompleksy i pragnienia żeby zabełtać prawdziwy cel swojego działania!
  Założę się ,że mają dokładne plany "przejęcia i zagospodarowania" każdego grama tytanu, pierwiastków ziem rzadkich, miedzi, srebra itd.
  Teraz wbijają jeszcze kły w podatki od kopalin,żeby przygotować sobie maksymalnie korzystne warunki grabieży!

  NIC się stało Polacy, nic się nie stało.....
 • Koncesja na ogromne złoża miedzi i srebra dla kanadyjskiego Miedzi Copper!
  https://youtu.be/XOC3plnQqQc
 • @rysio 01:27:36
  Cudownie !!!
  Tylko dlaczego nikt nie chce tego bogactwa wydobywać ? Nie mówię o nas, ale o nie przepuszczających takich okazji kolonizatorów. Takie miliardy sobie leżą, nic tylko je podnieść, a tu chętnych brak . Wolą napierdzielać się w Syrii o jakieś głupie 50 milionów baksów rocznie,
  a my dalibyśmy in to wszystko za darmo. Ba, nawet dopłacilibyśmy...
  Więc dlaczego ????
 • @Kmieć 10:55:14
  Wie Pan, może dlatego żeby chociaż "po obiedzie" Polacy zdali sobie sprawę z własnej naiwności czy nawet bezmyślności.
  Poza tym sporo ludzi zwłaszcza tzw. Wschodu czyli my... to właśnie naiwne, łatwowierne osoby, którym można wmówić wiele.Patrz obecne "kłótnie w Rodzinie" między PO a PIS, "wstawanie z kolan",itp.
  Niech Pan jednakże zarzucając Polakom "marzycielskość", weźmie tez pod uwagę że "sankcje " "przyszłych serdecznych "pszyjaciół", oraz ciężka praca propagandowa przedstawiająca "raj w zasięgu ręki", nad Polakami przyniosła rezultaty.

  Teraz dla zaciemnienia,ogłupienia i rozwalenia narodu,jego podstawy jak rodzina... wprowadza się gender, "równość i tolerancję " czyli marsze i promocję LGBT/ ochraniane przez organy państwa za nasze własne podatki/,kult forsy czyli nie być a mieć,dostęp do porno, narko, dopalaczy.
  Nie każdy Panie Kmieć, jest odpornym na wszechobecna propagandę wylewającą się zewsząd..i uważnym obserwatorem otaczającej rzeczywistości, wyciągającym wnioski z tego co się dzieje.
  Ludzie są zaharowani, ścigani podatkami, rosnącymi ZUSami, opłatami, kolejkami do lekarzy i badań medycznych,ograniczani wciąż pojawiającymi sie "zakazami"specjalnie utrudniającymi im życie i zżerającymi czas!Coraz mniej czasu dla dzieci latającymi samopas, dla rodziny, bo trzeba zarobić na rosnące koszty życia.A co dopiero na śledzenie i analizowanie polityki, geopolityki, działania rządu, posłów i senatorów.

  Czy Polacy są złodziejami, pewnie jakaś część tak jak w wielu krajach.
  Natomiast ponieważ dostęp do łatwych pieniędzy demoralizuje , nie każdy ma twardy kręgosłup moralny, to jest wina rządu/ każdego / i komisji sejmowych że źle są uchwalane odpowiednie przepisy i ich egzekucja, uniemożliwiające kradzież polskich dóbr zagranicznym podmiotom i udział polskich polityków, czy powiązanych z ośrodkami władzy, partiami, rodzinami, menadżerów, dyrektorów , prezesów itp.
  Rząd jest od regulowania, i pilnowania ,aby zmniejszać skalę złodziejstwa, korupcji, przed wszystkim w spółkach skarbu państwa, urzędach.. ludzie pracują ciężko na podatki i pensje oraz diety rządu i sejmu!!
  Złodziejstwem obrzuca się tylko naród, ILU skorumpowanych urzedników każdego szczebla zostało skazanych i skonfiskowano im majątki????Chocby na tyle ILE ukradli!
 • @Kmieć 10:15:47
  Domniemana demokracja to nie demokracja. Obecnie panuje cykliczna dyktatura mniejszości partyjnej.
  http://prawaczlowieka1c.blogspot.com/p/powszechna-deklaracja-praw-czowieka.html
  Deklarację przyjęto bez sprzeciwu, na 58 państw członkowskich ONZ tylko 8 wstrzymało się od głosu. Były to: RPA, Arabia Saudyjska, ZSRR, Ukraina, Białoruś, Polska i Jugosławia. Polska odmówiła zgody na pojęcie powszechności praw człowieka w rozumieniu Deklaracji. Jemen i Honduras w ogóle nie wzięły udziału w głosowaniu.
  Ciekawostki:
  - w porównaniu z paktami praw człowieka, które uchwalono na podstawie Deklaracji zawiera ona o dwa prawa więcej – prawo do własności oraz prawo do azylu. Państwa przyjmujące ostatecznie wycofały te dwa prawa z uchwalonych później dokumentów, ze względu na ich wiążący charakter.
 • @Kmieć 11:35:28
  I wtedy skarby będą, nooo... już Pan wie?
  No właśnie nie.
  Bo gdyby Pan napisał, że czekamy na technologię umożliwiającą wydobycie tych złóż z głębokości 15 kilometrów, to przyznał bym Panu rację. Napisać można wszystko. Nie zaprzeczam, że wspomniane wyżej złoża mogą znajdować się na terenie ówczesnej RP, podobnie jak napisać można że leżymy nad największym na świecie złożem żelaza, i opracowywane są technologie wydobycia tego metalu ze środka ziemi rurociągami na powierzchnię, bezpośrednio do form. Kupuje Pan to ?
 • @Kmieć 11:37:28
  Były proste demokracje przy zakładaniu i wytyczaniu granic własnego państwa. W równowadze wódz otrzymywał insygnia władzy od ludu.
  Teraz lud nie posiada głosu, ani narzędzi władzy, które mógłby wręczyć Prezydentowi.
  Pierwsza prawdziwa demokracja powstaje w Rosji.
  Prezydent Putin oddaje Rosję – Rosjanom w nieograniczone ją władanie.
  W rządzie będzie mogła być tylko taka osoba która mieszka w FR 25 lat i ma tylko jedno obywatelstwo.
 • @SZS 11:59:30
  Znowu bredzisz.
 • @trojanka 10:33:32
  „tzw."demokracja" poprzedzona sankcjami Reagana na Polskę.
  Dlatego pan Reagan ma ronda swojego imienia w każdym polskim mieście!!”

  Zdrajcy i wrogowie zawsze na cokołach w Polsce. Reagan też? Nie wiedziałam.
 • @trojanka 10:33:32
  Och, chyba już dawno nas rozpracowali.
 • @Lotna 16:21:03
  https://www.wprost.pl/zycie/247720/lublin-ma-rondo-regana.html

  https://polska-org.pl/590647,Wroclaw,rondo_Ronalda_Reagana.html

  https://www.fajnewczasy.pl/mapa/warszawa/rondo_ronalda_reagana

  https://warszawa.wikia.org/wiki/Skwer_Ronalda_Reagana

  https://mapy.eholiday.pl/ulica-centralny_im_ronalda_reagana-krakow,229180.html

  http://mapa.livecity.pl/ulica/Rondo%20Reagana,Cz%C4%99stochowa,227721

  https://mapa.nocowanie.pl/tarnow/ulice/ulica_rondo_ronalda_reagana/


  https://wspolczesna.pl/tag/rondo-reagana-bialystok
 • @zbig71 16:38:51
  No jasne,że tak!!zwłaszcza, że dostali niektóre na tacy, za darmo, komu komu bo idę....
  I to JAKO pierwsza na świcie, jednak w czymś dobitnie jesteśmy najlepsi!!
  https://innpoland.pl/129721,polska-jako-pierwsza-na-swiecie-udostepnia-dokladne-mapy-naszych-zloz-za-darmo-rzad-ma-w-tym-swoj-cel
 • @trojanka 16:52:22
  Niekorzystne rozporządzanie mieniem jawnie wpędza Polaków w długi.
  g.23,52
  https://www.youtube.com/watch?v=wSKobgZb8tI

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31